{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

iPad mini з дисплеєм Retina

Було зроблено безліч оглядів, присвячених можливостям iPad з Retina
Було зроблено безліч оглядів, присвячених можливостям iPad з Retina. Нижчу розподільчу здатність дисплея і повільного SoC, які були тільки двома реальними скаргами на перший iPad mini, приділялося достатньо уваги. Була перерахована купа варіантів, які Apple могла використовувати для просування mini:

«Apple віддала перевагу відверте чотириразове збільшення числа пікселів (2x в кожному вимірі), щоб створити Retina. З дисплеєм mini, використовуючи роздільну здатність 1024 × 768, такий варіант міг би дати йому 7,85-дюймову 2048 × 1536 панель. Це було б те ж дозвіл, що і у iPad 3/4, але в набагато з меншим дисплеєм, надавши йому щільність пікселів 326 точок на дюйм (проти ~ 263 для iPad 3/4). Apple могла б зробити так, але це були б такі ж зміни, які вона внесла в iPad з Retina. Перш за все, введення більш ємного акумулятора і набагато більшого SoC. Велика батарея необхідна для роботи більш потужної підсвічування, і SoC X-серії необхідний для актуального відображення призначеного для користувача інтерфейсу і гри на такому високому дозволі. Обидві ці речі збільшили б розмір і вартість mini, що зробило б його справжнім un-mini ».

Ця цитата з одного торішнього огляду і схоже, що Apple вирішила виправити все в цьому році. Далі в огляді був зроблений висновок:

«Жоден з цих варіантів не особливо привабливий для Apple, особливо з огляду на низьку (для Apple), стартову ціну iPad mini. Якщо ви очікуєте в наступному році мати mini з Retina, не затримуйте дихання ».

Саме тому я не люблю робити прогнози.

Я не очікував, що живлення дисплея опуститься настільки. Я не думав, що щільність акумулятора буде настільки поліпшена. І я безумовно не припускав, що Apple буде інтегрувати великий 4МБ кеш на кристалі, тим самим, зменшуючи необхідність в супер інтерфейсі пам'яті. Поєднання цих трьох речей дало iPad mini дисплей Retina, можливо, це саме те, що Apple все-таки зробила в цьому році.

iPad mini з Retina, на відміну від iPad Air, дуже схожий на свого попередника. Вам навіть важко помітити 4,1% -ве збільшення товщини (+0,3 мм) або 7,5% -ве збільшення ваги (+23 г).

Зверху вниз: iPad mini, iPad mini з Retina, iPad Air

Retina mini тепер має на 44% більшу батарею (23,8Втч). Це майже така ж ємність батареї, як і у оригінального iPad (25Wh), але в шасі займає тільки 1/3 об'єму. Це також найвища ємність акумулятора, яку ми коли-небудь бачили в планшеті такого розміру. Незначний вплив на вагу і товщину вражає.

Акумулятор дозволяє харчуватися двом особливостям нового mini: в основному A7 SoC від Apple і, звичайно, 7,85-дюймовому 2048 × 1536 дисплею Retina. Ефективне вирішення головної проблеми оригінального iPad mini - новий mini значно швидше і поставляється зі значно кращим дисплеєм. Майте на увазі, оригінальний mini дебютував з n-1 SoC, що робить перехід на A7 в цьому році ще більш істотним оновленням. У той час як звичайним користувачам буде важко визначити різницю між А6 і А7, всі, хто активно користується торішнім iPad mini, по достоїнству оцінять, наскільки новий швидше (особливо, якщо ви перейшли на iOS 7).

На думку джерела - http://www.anandtech.com/, сам дисплей не потребує особливого пояснення. Перше покоління iPad mini мало дозвіл екрану 1024 × 768, яке було задовільним, але не ідеальним. Я не мав жодних проблем з рекомендацією mini, з огляду на те, наскільки хороший був решті досвід, але ясно, що це могло бути і краще. Перехід до 2048 × 1536 панелі дає mini не тільки право використовувати термін Retina Display, а й звання дисплея з найвищою щільністю відображення в лінійці Apple.

Інша частина корпусу виглядає не на багато інакше, ніж оригінальний mini. Apple любить, щоб дизайн його мобільних пристроїв не надто сильно відрізнявся, як мінімум в двох поколіннях, і mini не є винятком. Це ні в якому разі не скарга. Я просто зачарований високою якістю шасі mini, як і в минулому році.

Лицьова сторона планшета характеризується асиметричним обідком, ідентичним iPad Air
Лицьова сторона планшета характеризується асиметричним обідком, ідентичним iPad Air. Окантовка з боків вузька, в той час як верхня і нижня ширше, для того, щоб фізично вмістити домашню кнопку і камеру FaceTime HD. Як і раніше, Apple дає трохи додаткової роботи, відкидаючи превью, розміщені на будь-якому краю mini, щоб компенсувати відсутність частини лицьовій панелі до "тримати".

Задня панель з цільного шматка алюмінію поставляється в світло-сріблястому або Space (Dark) Grey кольорі. Як і у випадку з iPhone, срібна модель отримує білу фаску на лицьовій панелі, в той час як Space Grey з чорною обробкою і бронзовими скошеними краями. Моделі зі стільниковим модемом мають пластикові RF вікна, розташовані вздовж верхнього краю планшета.
Задня панель з цільного шматка алюмінію поставляється в світло-сріблястому або Space (Dark) Grey кольорі
По краях ви знайдете: кнопку включення / виключення живлення нагорі, повзунок збільшення / зменшення гучності і збільшення / зменшення гучності блокування обертання / mute на правій стороні. Якщо у вас є стільниковий модель, ви знайдете лоток nano-SIM - уздовж правого боку mini.

Нижній край є домом для лайтинг-роз'єму Apple, по обидва боки від динаміків. Міні звучить непогано, хоча ви отримаєте краще відтворення низьких частот на великих iPad Air.

Міні звучить непогано, хоча ви отримаєте краще відтворення низьких частот на великих iPad Air

iPad mini з Retina оснащені такою ж 5 МП камерою iSight (на задній панелі) і 1,2 МП камерою FaceTime HD (фронтальна), як і iPad Air. Доповненням є і установка здвоєного мікрофону для видалення фонового шуму, знову ж таки, як і в iPad Air.

Mini доступний в точно такій же конфігурації, як і iPad Air. Вона починається від $ 399 з 16 ГБ пам'яті і доступний з 32 і 64/128 ГБ (+ $ 100 за кожне підвищення рівня пам'яті). Можливість стільникового зв'язку також додає $ 130. Як і iPad Air, mini з Retina доступний тільки з підтримкою LTE, і поставляється розблоковані.

Вартість старого mini як і раніше близько $ 299, хоча, як і iPad 2, який до цих пір в продажу, ви навряд чи почуєте рекомендацію купити його
Вартість старого mini як і раніше близько $ 299, хоча, як і iPad 2, який до цих пір в продажу, ви навряд чи почуєте рекомендацію купити його. Можливо, якщо ви дійсно не заперечуєте проти низького дозволу дисплея, набагато повільного, SoC і хочете трохи заощадити, не відмовляйтеся від iOS. Для більшості людей mini iPad з Retina - це пристрій, який їм потрібно. Якщо ви користуєтеся важким планшетом, досвід дійсно як небо і земля. У той час як форм-фактор iPad Air - це те, що визначається його емпіричним поліпшенням, mini iPad з Retina спирається на дисплей і кристал, роблячи те ж саме.

Вага і юзабіліті

Багато що з досвіду використання планшета пов'язане з вагою і розподілом цієї ваги. iPad Air є доказом того, наскільки це справедливо. Беручи до уваги, що iPad Air займає позицію між одно- і дворічного комфортабельного використання, mini знаходиться прямо на території одноручних. Взявши в руки mini після використання Air протягом пари тижнів, виникає таке відчуття, що у вас в руках нічого немає. Міні набагато зручніший з цих двох планшетів для використання лежачи. Коли ви сидите прямо, вага Air здається величезною перевагою в порівнянні з mini, але якщо ви розслабляєтеся, то mini набагато приємніше тримати в руках. Більш докладно про порівняння планшетів Air і mini можна прочитати в статті « Який вам потрібен планшет? »

Корпус досить вузький, його можна утримувати тільки однією рукою і використовувати як гігантський смартфон
Корпус досить вузький, його можна утримувати тільки однією рукою і використовувати як гігантський смартфон. Якщо тримати mini двома руками, і використовувати його як смартфон, то це насправді можна робити супер швидко, використовуючи тільки пальці. У той час як iPad Air є занадто великим, щоб тримати його в портретному режимі і комфортно охоплювати пальцями, mini занадто малі, щоб тримати їх в ландшафтному режимі і використовувати як звичайну клавіатуру. При введенні довгих листів iPad Air краще, припускаючи, що я можу підійти до столу або можу присісти. Але якщо у мене немає можливості зробити ні того, ні іншого, то iPad mini - найкращий компаньйон.

Apple представила LTE модель, яка, по суті, дублює більшість функцій смартфона. З mini LTE смартфон частіше залишається в кишені, хоча існує безліч комбінацій маленький / великий, телефон / планшет, які ви можете перераховувати, намагаючись з'ясувати оптимальне співвідношення на сьогодні. Багато в чому це схоже на порівняння між маленьким ноутбуком і ПК, великим ноутбуком і док-станцією.

Менший дисплей mini робить читання будь-якого контенту трохи складніше в порівнянні з великими iPad. Але, з урахуванням нового дисплея Retina, читати на mini досить добре. Дрібний текст завжди легше прочитати, коли він на дисплеї більшого розміру, але якщо ви будете дивитися на зміст, який правильно відформатовано для планшета, ви будете в захваті від mini. Враження від читання коміксів на mini теж дуже приємне. Текст bubbles, безумовно, не так легко було читати, як на iPad Air, але в цілому враження було як і раніше гарне. В кінцевому рахунку, ви не особливо пожертвуєте функціональністю, якщо виберіть mini замість Air. Те, що ви втрачаєте, ви, безумовно, виграєте в портативності. Головне питання полягає в тому, де ви збираєтеся використовувати планшет, це і буде визначати, який з них вибрати.

Чохли

Як iPad Air, iPad mini досить легкий, і будь-якого роду чохол додає пристойну вагу пристрою (у відсотковому відношенні).

Оскільки mini несильно змінився в форм-факторі, перші дві партії чохлів досить схожі на те, що ми отримали в минулому році. Як і його старший брат, mini пропонується з додатковою Smart Кришкою ($ 39) або Smart чохли ($ 69) в залежності від того, який захист потрібно.

Apple запропонувала мені чорну Smart Кришку і червоний Smart Чохол для iPad mini. Обидва чудово виглядали на Space Grey mini. Варто зазначити, що у червоного Smart Чохла менш насичений колір, ніж у червоній Smart Кришки iPad Air.
Apple запропонувала мені чорну Smart Кришку і червоний Smart Чохол для iPad mini
Smart Кришка кріпиться до лівої сторони mini за допомогою магнітної петлі. Якщо ви збудували магніти правильно, сила тяжіння досить сильна, щоб витримати вагу mini, якщо ви візьмете його за кришку (хоча я не рекомендую так робити). Магніти по краю кришки віддалені від петлі сигналу режиму сну / пробудження на самому планшеті.

Смарт Чохол має ту ж функціональність сон / пильнування, але замість з'єднання з магнітами mini планшет сидить всередині чохла, що захищає його з обох сторін. Смарт Чохол краще для подорожей, хоча з ним набагато складніше діставати і укладати планшет, і, очевидно, він додає більшої ваги пристрою.
Смарт Чохол має ту ж функціональність сон / пильнування, але замість з'єднання з магнітами mini планшет сидить всередині чохла, що захищає його з обох сторін

Обидва захисних покриття мають однакові тричі складаються конструкції і можуть використовуватися в якості підставки для планшета. Так як попередній mini використовував той же тип захисного покриття, кут нахилу підставки не змінився, як це було у випадку з Air.
Обидва захисних покриття мають однакові тричі складаються конструкції і можуть використовуватися в якості підставки для планшета
Внутрішні поверхні захисних покриттів викладені мікрофіброю, в той час як зовні вони покриті або м'яким поліуретаном (Smart Кришка) або шкірою (Smart Чохол). Обидва добре захищають mini і не виявляють жодних ознак надмірного зносу.

Рекомендовані статті:

Поставте 5 зірок внизу статті, якщо подобається ця тема. Підписуйтесь на нас ВКонтакте , Facebook , Twitter , Instagram , YouTube , Telegram , Viber і Яндекс.Дзен .Повернутися в початок статті iPad mini з дисплеєм Retina

Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!