{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

iPhone 6 і iPhone 5S. Чого чекати покупцеві?

iPhone 5S залишається фантастичним смартфоном, особливо тепер, коли він приходить з відносно дешевим цінником. Реліз iPhone 6 не за горами і нові покупці iPhone зважують свої варіанти. У цій статті ми хочемо поглянути на те, що ймовірні покупці iPhone 5S могли б чекати від iPhone 6, коли той вийде на ринок.

У вересні минулого року, Apple вийшла на сцену в Сан-Франциско і показала громадськості остаточний варіант iOS 7, поряд з iPhone 5S і iPhone 5C, новими телефонами виробника, які працювали на новій ОС. Флагман компанії, iPhone 5S, отримав ряд істотних оновлень щодо iPhone 5, включаючи сканер відбитків пальців, нову камеру, вдосконалене програмне забезпечення і 64-розрядний процесор А7, а також новий золотий колір.

iPhone 5S застаріває, з моменту релізу пройшов майже рік, але це не означає, що він перестав бути хорошим вибором для споживачів. Ні, iPhone 5S і раніше залишається одним з кращих смартфонів, які ви тільки можете купити, завдяки його апаратної частини, оновленим програмним забезпеченням і ціннику, який став набагато нижче з наближенням iPhone 6. Ми говорили з різними людьми, які розглядають 5S як наступної покупки.

Багато з них цікавляться з приводу наступника iPhone 5S - смартфона, який в даний час фігурує в ЗМІ під назвою iPhone 6 Apple, до цих пір не підтверджений і існуючий, здавалося б, тільки в чутках. Проте, вересневий реліз повинен бути ось-ось підтверджений на зустрічі Apple і ЗМІ. Само собою зрозуміло, що ажіотаж і очікування навколо нового смартфона Apple на самому піку.

В останні кілька тижнів, ми спостерігаємо, як чутки навколо iPhone 6 стають все більш і більш конкретними. Ми вже провели кілька ранніх порівнянь з іншими пристроями, включаючи протистояння iPhone 6 і iPhone 5S. У цій статті ми збираємося досліджувати існуючі чутки і зробити кілька прогнозів самостійно. Ось чого ми чекаємо від iPhone 6 щодо iPhone 5S в різних областях.

Дата виходу і падіння цін

Apple до цих пір не підтверджує iPhone 6, але найближчий вихід смартфона стає все більш очевидним, більш того, ми практично впевнені, що компанія орієнтується на вересень. Оголошення релізу iPhone 6, як очікується, відбудеться 9-го вересня в невстановленому поки місці. Наша гіпотеза зводиться до того, що Apple вибере Північну Каліфорнію, де буде організовано живий ефір, хоча ця інформація залишається непідтвердженою.

Дату виходу поки ніхто не підтвердив, але вона приходить з дуже надійного джерела і схоже на те, що Apple підтвердить дату ще до початку вересня. Ми не здивуємося, якщо Apple спробує випередити вихід Galaxy Note 4, реліз якого очікується 3-го вересня.

Дата виходу iPhone 6 залишається поза досяжністю і існує хороший шанс, що вона буде залишатися в тіні, поки Apple не вийде на сцену 9-го вересня. Проте, ми очікуємо, що дата виходу iPhone 6 буде дотримуватися того ж вікна, в якому Apple запускає свої iPhone зазвичай.

Apple відомий випуском в роздрібний продаж своїх пристроїв протягом двох тижнів з моменту релізу. Характерною рисою виробника стає поставка смартфонів в п'ятницю. Цим критеріям відповідає 19-е вересня, вельми підходяща дата, особливо якщо врахувати, що релізу може бути два.

Чутки навколо iPhone 6 продовжують вказувати на дві окремі дати релізу. VentureBeat стверджує, що 4,7-дюймовий iPhone 6 виходить у вересні, а 5,5-дюймовий iPhone 6 вийде кілька тижнів по тому або, можливо, навіть через місяць. Ці дати відповідають раннім повідомленням аналітиків, включаючи Мін-Чі Куо.

Таким чином, потенційні терміни релізів Apple виглядають наступним чином:

 • Анонс iPhone 6 - 9 вересня
 • Дата виходу iPhone 6 - 19 вересень (або 26 вересня, інша п'ятницю вересня)
 • Реліз iOS 8 між 9 і 26 вересня

Так що ж це означає для iPhone 5S?

Ви можете очікувати падіння цін на iPhone 5S з наближенням iPhone 6. Вже зараз можна бачити, як Walmart знижує ціни на iPhone 5S напередодні виходу iPhone 6, але ми чекаємо істотного падіння ціни ближче до кінця вересня. Це ключовий момент, оскільки ми очікуємо iPhone 6, з усіма його прибамбасами, вартістю близько 200 $ за 4,7-дюймовий смартфон і близько 300 $ за велику модель.

Новий і поліпшений дизайн

Чутки про новий смартфон постійно вказують на редизайн. До нас приходили чутки, спекуляції і навіть інформація від аналітиків, яка вказувала на дуже специфічні деталі дизайну iPhone 6. Інформація, звичайно, не підтверджена, але диму без вогню не буває, тому потенційні покупці повинні звернути увагу на iPhone 6.

Дизайн iPhone 6, ймовірно, зможе похвалитися великою кількістю металу, ніж iPhone 5S. Ми очікуємо, що верхня і нижня скляні панелі задньої кришки відправляться в канаву, на користь повністю металевої панелі. Новий дизайн Apple, крім усього іншого, обіцяє скинути в товщині, хоча смартфон стане ширше через нового дисплея. Що стосується панелі дисплея, якщо вірити чуткам, вона буде виконана з сапфірового матеріалу, що допоможе захистити лицьову сторону дисплея.

Новий iPhone від Apple, за чутками, не змінить сканера відбитків пальців, який ми бачили на iPhone 5S. VentureBeat стверджує, що компанія Apple збирається модернізувати датчик, що дозволить прискорити читання і підвищити точність розпізнавання. Ми сподіваємося, що на цьому поліпшення не закінчаться. Якщо подумати, технологія сканера пропонує тонну можливостей.

На жаль, деталей по iPhone 6 все ще немає. Великий шанс, що Apple буде припиняти великомасштабні витоку рівно до тих пір, поки смартфон не вийде в світ. На щастя, ви можете знайти в мережі приблизне зображення майбутнього iPhone 6 завдяки макету Spigen'а, який дасть вам непогане уявлення про майбутній дизайні. Макет заснований на чутках, але існує ймовірність, що у Spigen'а є внутрішня інформація.

збільшений дисплей

Ми також очікуємо, що дисплей iPhone 6 побільшає, ніж у iPhone 5S.

З 4,7-дюймовим дисплеєм iPhone 6 побільшає iPhone 5S, але лише незначно ширше. Чутки вказують на абсолютно новий дисплей Retina з високою роздільною здатністю. Поки мова йде про 4,7-дюймової панелі з дозволом 1704 х 960 пікселів, що забезпечує щільність в 416 пікселів на дюйм. Це, якщо все так, змусить вміст дисплея виглядати краще, а досвід роботи з iOS 8 піднесе на новий рівень.

Збільшення розмірів дисплея, швидше за все, означає взаємне збільшення загального розміру мобільного пристрою, хоча зростання може бути не таким значним, як ви думаєте. Витоку продовжують вказувати на збільшення ширини і висоти, хоча 4,7-дюймова модель не може бути набагато більше iPhone 5S. 4,7-дюймовий смартфон ви зможете легко використовувати однією рукою.

5,5-дюймова модель може бути набагато більше свого 4,7-дюймового молодшого брата в шостій серії, тим паче, набагато більше iPhone 5S. Незважаючи на те, що дизайн пристрою просочувався в мережу вже кілька разів і відрізнявся на знімках, він завжди був набагато більше попередника. На фотографіях нижче ви можете бачити 4,7-дюймовий iPhone поруч з великою 5,5-дюймовою моделлю.

І знову, розмірами смартфонів немає офіційного підтвердження від виробника, але тут занадто багато диму, щоб забути про вогонь. iPhone 6, практично напевно отримає в своє розпорядження великий Retina з кращим дозволом.

Заряджені характеристики (з чуток):

 • 64-бітний процесор Apple A8
 • iOS 8
 • 4,7-дюймовий / 5,5-дюймовий сапфіровий екран
 • 16 Гб / 32 Гб / 64 Гб / 128 Гб
 • Фронтальна камера з 3,2-мегапіксельним датчиком
 • 8-13-мегапіксельна задня камера зі стабілізацією зображення
 • Акумулятор ємність 1800 мАг
 • Wi-Fi 802.11ас
 • Сканер відбитків пальців
 • NFC

Процесор А8 фігурував вже неодноразово і, схоже, що це практично обов'язковий атрибут майбутнього смартфона. Згідно з чутками, 5,5-дюймова модель буде швидше 4,7-дюймового iPhone 6. Ми також впевнені в оновленні камери з системою стабілізації зображення, враховуючи її поточну доступність і популярність у конкуруючих флагманів.

Ми до сих пір не впевнені в моделі на 128 Гб вбудованої пам'яті і підтримка NFC викликає сумніву, чутки здаються надуманими набагато більше ніж оновлення камери і процесора, тому потенційні користувачі повинні стримати очікування. Технологія NFC дозволить користувачам iPhone 6 використовувати свій смартфон в якості мобільного гаманця. Ця функція була включена в Android-смартфони багато років тому, але Apple до цих пір не реалізувала її підтримку.

Програмне забезпечення

Обидва пристрої будуть працювати на iOS 8, яка приходить у вересні. Ми не чули про програмні відмінності між шостими iPhone, але ми можемо вказати на один факт, який потенційні покупці iPhone 6 і iPhone 5S повинні знати.

Apple, як правило, оновлює свої пристрої протягом трьох років, перш ніж кинути їх підтримку. iOS 8 являє собою перше велике оновлення iPhone 5S, а це значить, що власники смартфона отримають iOS 9 і iOS 10 в майбутньому. iPhone 6 отримає нову ОС з коробки, а це значить, що в його запасі повні три роки і три оновлення.

Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!