{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Канікули в Англії та Ірландії для школярів влітку 2018

За пару тижнів в Англії, Ірландії або англійському таборі SmileCamp в Підмосков'ї дитина подужає граматику і розговориться англійською

За пару тижнів в Англії, Ірландії або англійському таборі SmileCamp в Підмосков'ї дитина подужає граматику і розговориться англійською. Для мовної практики - спілкування з хлопцями з 50 країн світу, командний спорт, творчі майстер-класи, екскурсії в Лондон, Оксфорд, Кембридж, Дублін. Місця в кращих школах закінчуються задовго до настання літа, тому рекомендуємо зайнятися плануванням літніх канікул для дитини прямо зараз.

7 шкіл Bede's розташовані в наймальовничіших містах Англії. У програмах - ідеальне поєднання мови та відпочинку. За 22,5 години англійської на тиждень дитина заговорить впевнено, не боячись помилок. А ще в школах можна освоїти десяток нових хобі: від орігамі до регбі - і поповнити словниковий запас.

Літній курс спрямований на розвиток мовних навичок - дитина заговорить впевнено, розширить словниковий запас, поглибить знання граматики і вимова, а також дізнається, як займатися більш ефективно. Щотижня разом з викладачем діти відстежують свій прогрес і обговорюють, куди рухатися далі. Заняття доповнені дослідницьким проектом в міні-групах.

Після обіду діти продовжують займатися мовою, але вже в спортивних і творчих секціях. За кілька літніх тижнів діти можуть спробувати практично все: від крикету, аеробіки та уроків танців до занять театром і дизайном.

Школи знаходяться в Істборні (6-11 років), Вайнхолле (8-12 років), Уіндшеме (11-15 років), Лансінгі (13-18 років), Дикер (12-17 років), Брайтоні (15-20 років) .

Вік: від 6 до 20 років
Тривалість: 2 - 6 тижнів
Дати проведення: 08 июля - 18 серпень 2018
Вартість програми з проживанням: від GPB 2150 за 2 тижні

В St. Edmund's щільний розклад: мовні уроки доповнюють заняття предметами англійською. Предмети дитина вибирає сам, а після зможе відпочити за грою в футбол, теніс або пострибати на батуті. Щотижня - новий набір спортивних ігор. Школа знаходиться в старовинному особняку в Кентербері, в годині їзди від Лондона.

У літній програмою 12 годин класичного англійського і 8 годин вивчення мови через предмети - дитина сам вибирає, чи хоче він підтягнути шкільний предмет або дізнатися щось нове про британській історії, кулінарії, мистецтві.

У школі маса спортивних можливостей. Щотижня діти пробують щось новеньке: футбол, теніс, нетбол, гольф, бадмінтон, волейбол, стрибки на батуті. З 2018 року в школі не буде створювати додаткові витрати на заняття верховою їздою і підводним плаванням. Спортивні класи включають теорію англійською та практичні заняття з тренером.

По середах і суботах - екскурсії в Лондон, Сент-Олбанс, в сафарі-парк Уоберне, на узбережжі і печери Чізлхерсте. А також шопінг, боулінг, гольф, прогулянки на каное, походи в театр і на концерти - таке літо в Англії запам'ятається надовго!

Вік: від 10 до 17 років
Тривалість: 3 або 6 тижнів
Дати проведення: 09 июля - 19 серпня 2018
Вартість програми з проживанням: від GPB 3100 за 3 тижні

Millfield - одна з найпопулярніших шкіл Англії з масою позакласних занять. Після уроків хлопці грають в оркестрі і театрі, плавають, беруть участь в дебатах. Щоб внести в навчання нотки конкуренції - у дітей є «карти успіху», які заповнюють досягненнями в мові, творчості та спорті.

У програмі навчання - 3 години англійської в день. З дітьми працює відразу 2 викладача. Вони акцентують увагу школярів на різні сторони вивчення мови: фонетику, граматику, розвиток мови і поповнення словникового запасу - і практикують різні стилі навчання.

Кожен учень в перший день занять отримує «карту успіхів», позначки в якій ставлять викладачі, тренери та організатори дозвілля. Мета в тому, щоб максимально заповнити карту позитивними відгуками і оцінками, виступаючи на уроках, роблячи домашні завдання і беручи участь в шкільних заходах.

Після уроків починається найцікавіше. Хлопці вибирають академії за інтересами, в яких можна покращувати мовні навички або вчитися бути лідером, готувати, програмувати, займатися творчістю і практично будь-яким видом спорту: від альпінізму до шахів.

Вік: від 12 до 17 років
Тривалість: 2 - 6 тижнів
Дати проведення: 08 июля - 19 серпня 2018
Вартість програми з проживанням: від GPB 2645 за 2 тижні

В ірландських школах високі стандарти навчання, а ціни нижчі британських. Після уроків англійської школярі почують ірландські балади, освоять традиційний танець і досліджують Дублін. Для більшого занурення - рекомендуємо оселитися в приймаючій сім'ї.

Заняття англійською з упором на граматику і правильну вимову проходять вранці, а в післяобідній час школярі танцюють, гуляють по вулицях і музеям Дубліна, співають, грають в театрі або відвідують майстер-класи з ремесел. За доплату дитина може займатися точними та природничими науками на курсі STEM або спортом на професійному рівні: футболом з тренерами ФК «Мілан», регбі, гольфом або верховою їздою.

Культурна програма триває ввечері: школярі почують ірландські балади, навчаться танцювати традиційний танець, пограють в боулінг та ігрові автомати. У вихідні - екскурсії по різних районах Дубліна.

Для повного занурення в традиції країни, школярам з 14 років пропонують проживатимуть у приймаючих сім'ях, розташованих неподалік. Доступно розміщення і в шкільній резиденції.

Вік: від 11 до 17 років
Тривалість: 2 - 9 тижнів
Дати проведення: 18 июня - 17 серпня 2018
Вартість програми з проживанням: від EUR 1550 за 2 тижні

У студентському Оксфорді у дитини буде більше натхнення займатися англійською. Для розвитку навичок командної роботи - групові проекти на мові. А для відпочинку - екскурсії по Оксфорду, Бату, Лондону і Стратфорд-на-Ейвоні, де народився Шекспір.

У літній школі St Clare's дітей повністю занурюють в мову. Під час ранкових класів підлітки відточують навички читання, письма та сприйняття мови на слух, збільшують словниковий запас і швидкість мови. Є програми різної інтенсивності занять: від 15 до 25 годин на тиждень. У школі можна взяти спеціальний курс: тритижневу підготовку до IB, додатково вивчати бізнес, науки або мистецтво.

Тричі в тиждень після обіду хлопці беруть участь в активних мовних практиках: в групах працюють над власним проектом і презентують його в кінці тижня. І навіть вечорами діти продовжують навчання. Живучи в резиденціях або приймаючих сім'ях, вони спілкуються по-англійськи із сусідами по кімнаті або членами сімей. У вихідні школа проводить екскурсії в Лондон, Бат, Стратфорд-на-Ейвоні і возить хлопців на мюзикл «Привид Опери».

Вік: від 10 до 17 років
Тривалість: 2 - 4 тижні
Дати проведення: 17 июня - 18 серпень 2018
Вартість програми з проживанням: від GPB 1760 за 2 тижні

Вік: від 10 до 17 років  Тривалість: 2 - 4 тижні  Дати проведення: 17 июня - 18 серпень 2018  Вартість програми з проживанням: від GPB 1760 за 2 тижні

У цій школі дитині гарантований мовної прогрес. Інтенсивні заняття проходять в групах по 6 осіб, що вдвічі менше, ніж звичайно. А з майстер-класів після уроків можна винести масу корисної лексики: від здорового способу життя до популярного кіно.

Мовна програма інтенсивна: 32 уроки на тиждень в комфортних групах по 6 осіб. Дітям викладають не тільки граматику, але і вельми практичні навички. Молодшим школярам допоможуть адаптуватися в англійській середовищі, а підлітків підготують до вступу в університет, навчать діловому листуванні і бізнес-англійської.

Школі належить територія розміром з пристойний парк з тенісними кортами, критим басейном і шістьма ігровими полями. Після уроків можна грати в баскетбол, футбол, теніс, плавати, спробувати себе в театрі, мистецтвах і ремеслах.

За додаткову плату до щотижневій програмі можна додати 8 занять музикою, тенісом, гольфом або футболом. Або з'їздити в Лондон на мюзикли «Король Лев» (14.07), «Алладін» (21.07), «Школа року» (28.07), в парк розваг Thorpe Park (15 і 29 липня) або Harry Potter Studios (22 липня).

Вік: від 6 до 18 років
Тривалість: 2 - 4 тижні
Дати проведення: 08 июля - 04 серпень 2018
Вартість програми з проживанням: від GPB 2500 за 2 тижні

Вік: від 6 до 18 років  Тривалість: 2 - 4 тижні  Дати проведення: 08 июля - 04 серпень 2018  Вартість програми з проживанням: від GPB 2500 за 2 тижні

Програма на базі престижної англійської школи. За тиждень у дитини буде 15 годин класичного англійського і 6 годин мови через предмети або заняття творчістю. Для занурення в культуру Англії - поїздки в колоритні міста: Ліверпуль, Ноттінгем, Бат.

Програми поділяються на 2 типи:

 • 15 годин мови + 6 годин мови через хобі
 • 15 годин мови + 6 годин предметів на вибір: математика, фізика, хімія, біологія і економіка.

Після обіду школярів чекають заняття спортом і творчістю: вони можуть вибрати сквош, аеробіку, танці, плавання, футбол, баскетбол, теніс, скалодром, стати учасником музичного гурту, навчитися готувати, малювати або фотографувати.

Двічі на тиждень діти відправляються на екскурсії в Шрусбері, Телфорд, Бат, Кардіфф, Честер, Ліверпуль і Ноттінгем.

Вік: від 10 до 17 років
Тривалість: 3 тижні
Дати проведення: 03 июля - 19 серпня 2018
Вартість програми з проживанням: від GPB 3330 за 3 тижні.

В програмі табору 4 складових: інтенсивна англійська + Trinity English Exam, STEM-проект, театральне майстерність і активний відпочинок.
В основі інтенсивної програми: вивчення нової лексики і граматики, читання і розмовна практика. Дитина з початковим рівнем отримає мовну базу і зможе підтримувати діалог англійською, а дітям з сильним англійським програма допоможе структурувати навички і розговоритися. На початку і в кінці зміни учасники, щоб оцінити прогрес, здають Trinity English Exam. Це міжнародний мовний іспит від знаменитого університету Trinity College London.
На заняттях STEM-проектом дитина буде вивчати основи фізики, хімії, математики англійською. Так дитина розвине аналітичні здібності, критичне мислення і відчує, як наука пов'язана з життям.
А щоб трохи розбавити серйозність програми - заняття театральною майстерністю і активні ігри. Кожен день в таборі діти будуть вивчати ролі, ставити скетчі і невеликі вистави. Заняття проходять в позитивній атмосфері, де можна забути про утиску. Також діти відпочивають за грою в футбол, баскетбол, боулінг і плавають в басейні. Будуть і пізнавальні майстер-класи. Наприклад, кулінарний, де школярі освоять назви продуктів англійською і зміцнять навички командної роботи.

Дати програми: 2-15 липня 2018
Вік: 9-14 років
Вартість двотижневої програми з проживанням: 69 000 рублів
Розташування: котеджне селище Зелений мис, Митіщинській район, МО

резюме

 1. Класичні канікули «Мова в відпочинок» дитині влаштують в школах Bede's , Millfield School і в літньому таборі SmileCamp з британськими викладачами в Підмосков'ї.
 2. За інтенсивним англійською мовою рекомендуємо відправитися на літо в St Clare's і LINES Downe House .
 3. Відчути себе британським школярам можна в St. Edmund's , А більше дізнатися про культуру Ірландії в Emerald Cultural Institute Dublin .

Дивіться також:

Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!