{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

lenovo p780 KitKat (прошивка, рекавери, радіомодуль, ROOT)

Телефон купував тут - http://www.elenblog.ru/Lenovo_P780

Завантажити файли:
драйвера - Driver-ROOT-MtkDroidTools-Flash_tool.zip
Прошивка 124 ROW для телефонів 2013 року випуску - P780_S124_ROW_140403.rar (Відео по прошивці тут )
Прошивка 124 ROW для телефонів 2014 року випуску - P780_S124_ROW_140403_2014_04_4Gb.rar (Відео по прошивці тут )
Оновлення KitKat - googleota_P780_Update_to_KK_ROW.rar
Файли для заміни радиомодуля, отримання ROOT прав, розширене рекавери - KitKatP780Files.zip

Зміст відео:
0:00 - Про перепрошивке на KitKat
5:19 - Перепрошивка на KitKat
13:49 - Встановлюємо розширене рекавери для Lenovo P780 KitKat
21:33 - Отримуємо ROOT права на Lenovo P780 KitKat

В даному відео я покажу як встановити на Lenovo P780 офіційну європейську прошивку KitKat. Крім цього я покажу як замінити рекавери на розширене, як замінити радіомодуль на P780 KitKat актуально для китайських версій телефонів, і як отримати ROOT права на lenovo P780 KitKat.
Автор музики - Грязнов Олексій Павлович (HeadArms)

Всім привіт друзі! Сьогодні 19 липня і вже кілька днів як на телефони Lenovo P780 є офіційна європейська прошивка KitKat, тобто Android 4.4 KitKat. Це досить цікава подія, тому що наш телефон Lenovo P780 стояв в черзі за цією прошивкою, і все таки «ленововци» це зробили. Навіть для такого, здавалося б старого телефону, анонсованого рік тому. Вони його підтримують, постійно оновлюють прошивки, і роблять непросто якісь незначні зміни, а ось, навіть поставили Android 4.4. Тобто дуже приємно - спасибі «ленововцам» велике, за те, що вони підтримують даний апарат.

Тобто  дуже приємно - спасибі «ленововцам» велике, за те, що вони підтримують даний апарат

Все класно. В принципі іноді, бувають невеликі гальма, зовсім небагато, але вони є. Принаймні я це помітив. Цілком можливо що поки сира версія прошивки і трохи пізніше розробники все оновлять, виправлять, але кажуть що вже в понеділок 21 липня, дана прошивка попроситься оновитися на всі телефони Леново з європейської «Стоковського» прошивкою. Тобто якщо у Вас китайський телефон, і Ви поставили собі «Стоковського» прошивку і потім замінили радіо-модуль, то у Вас в понеділок телефон як тільки відчує інтернет - захоче оновитися, але не зможе цього зробити тому що Ви поміняли радіо-модуль. Прошивка, яка прийде по повітрю перевіряє щоб всі файли були цілі, і якщо ви видалили якісь програми, або замінили рекавери, або замінили радіо-модуль, то прошивальщик бачить, що початкові файли були зіпсовані, і боячись щось незворотньо нашкодити - просто не буде оновлювати прошивку.
Можна встановити прошивку за кілька днів до офіційного релізу. Це стало можливим завдяки форуму http://lenovo-forums.ru/, за що йому велике спасибі. Всі файли взяв з http://lenovo-forums.ru/ . Вони будуть викладені на депозит. Посилання є на початку статті відразу під відео.
В даному відео я покажу, як встановити прошивку KitKat. Є невеликий нюанс, так як прошивка зараз є тільки в варіанті «ОТА» -. Вона зараз існує у варіанті «ОТА» - це оновлення, яке приходить «по повітрю». Це не той варіант варіант прошивки який Ви з персонального комп'ютера встановлюєте на будь-яку прошивку в Lenovo P780, при цьому всі дані на телефоні форматується і встановлюється нова прошивка
Отже, що нам потрібно зробити? Так як прошивка «ОТА», це означає, що телефон перед тим як прошиваться - перевірить, що все у Вас OK і що версія прошивки у Вас стоїть остання - європейська 124-я, так само перевірить що у вас цілий рекавери, що у Вас потрібний радіо-модуль, все гугловський файли, сервіси на місці. Якщо прошивальщик відчує, що щось з телефоном не так, природно ніякої установки не буде. У вас, у всіх, у кого китайські версії телефонів, вже з самого початку все не те. Як правило у Вас стоїть рекавери оновлений і 200% що у всіх зміненими радіо-модуль. До речі в KitKat радіо-модуль теж потрібно змінювати, так як за замовчуванням всі дуже погано працює і ловить. Ми визначилися, що нам потрібна чиста Стоковського, європейська 124-я прошивка.
Зараз багато хто почне питати:
• Ой, а я тільки радіо-модуль поміняв, як мені поміняти назад радіо-модуль щоб потім я прошу і все було добре.
А я тільки рекавери поміняв, давай я теж назад рекавери поміняю, як це зробити? Потім спробував, а вона не йде.
• А ти говорив, а ти не говорив.
Тому, ми спочатку ставимо на P780, з комп'ютера через флештул чисту, оригінальну, 124-ю, європейську прошивку. Нічого більше не чіпаємо. Закидаємо zip з оновленням в корінь телефону, запускаємо стандартний рекавери. У нас поновлення встановляться і ми отримуємо ось такий ось VIBE інтерфейс отримуємо kitkat на нашому P780. Після того як отримали kitkat, потрібно відразу провести очищення кешу. Після цього ми користуємося kitkat для європейської версії.

Після цього ми користуємося kitkat для європейської версії

Після прошивки виявимо, що у нас погано працює друга сім-карта яка в 2G слоті. Це теж легко вирішується - міняємо радіо модуль. Для того щоб поміняти радіо-модуль, потрібно спочатку замінити рекавери. Його ми будемо міняти за допомогою комп'ютера. Після того, як ми поміняємо рекавери, ми зможемо через цей розширений рекавери (TWRP) поміняти радіо-модуль. Після цього ми можемо отримати рут-права теж за допомогою заплатки, тобто файлик, який ми запустимо знову ж з TWRP рекавери. Все просто. Ось весь план цього відео.
Обов'язково перед прошивкою збережіть всі свої дані собі на комп'ютер, можете навіть в декількох місцях. Обов'язково вийміть флеш-карту, сімки і зарядіть хоча б до половини акумуляторну батарею.
У мене стоїть KitKat. Зараз я його знесу. Поставлю собі європейську 124-ю прошивку. Як це зробити я вже показував в відео, але є один нюанс, у Вас телефон може бути або 2014 року випуску, як мій, або 2013 року випуску як той, якого у мене зараз в наявності немає. Різниця в буті. Якщо ви на телефон 2014 року ставите прошивку 2013 року - ви отримуєте цегла. Багато хто запитує, ой, я коробку викинув, як визначити якого року телефон. Боюся отримати цегла. Так чого Ви боїтеся? Припускаємо, що він 2013 року. Шиємо прошивкою 2013 року - отримуємо цегла. Тут все просто, значить телефон у нас 2014 року. Міняємо бут, знову завантажуємо і отримуємо вже робочий телефон. Ніяких проблем!
Як прошити для телефону 2013 року - http://www.elenblog.ru/lenovo-p780-proshivka/ .
Як прошити для телефону 2014 року http://www.elenblog.ru/lenovo-p780-2014-god-vypuska-proshivka/ .
Все просто. Вибираєте, якого року у вас телефон. Ставітм 124-ю прошивку і потім продовжуємо. Буде цікаво.
Все робиться дуже просто. Ми виключаємо повністю телефон. Галочку «швидке завантаження» - прибираємо.

Галочку «швидке завантаження» - прибираємо

І відключаємо usb шнур. Ось він - я його відключив.

Ось він - я його відключив

Відкриваємо флештул і вибираємо скатер, у мене 2014 року прошивка.

Відкриваємо флештул і вибираємо скатер, у мене 2014 року прошивка

Перевіряю, що все нормально.

Перевіряю, що все нормально

Ставлю галочку «перевірити суму»

Ставлю галочку «перевірити суму»

і натискаю оновлення ПЗ. Усе.
і натискаю оновлення ПЗ
Тепер я на вимкнений телефон підключаю usb кабель. Ви повинні почути «бжіньь» від комп'ютера, що говорить про те, що підключили нове обладнання. І понісся процес перепрошивки!

Після того, як все закінчиться - ми повинні побачити наступне вікно:

Все у нас завершено. Включаємо телефон. Ну і чекаємо, перше включення телефону завжди довгий. На це може піти 3, 4 і навіть 5 хвилин. Тобто Вам може здаватися, що телефон зависає. Насправді це не так, він просто перший раз включається. Наберіться терпіння, ну і перед тим як його перезавантажувати або щось з ним глобальне робити - почекайте хоча б хвилин 10. Як правило, 4-5 хвилин.
Телефон P780 включився, у мене на це пішло 3 хвилини 15 секунд. Зараз він перший раз запуститься, з'явилося ліцензійну угоду. 2-я сім-карта повинна погано ловити мережу - це нормально. Все вийшло, у нас стоїть гола, чиста, офіційна 124-я прошивка для евпропейскогокультури версії. Ось вона остання 124-я прошівочка. Все відмінно.

Все відмінно

Тепер ставимо оновлення «ОТА» до KitKat. Для того, щоб телефон встановив ці оновлення, йому треба якось їх згодувати. Для цього просто скопіюємо оновлення в корінь телефону. Архів з оновленням називається «update.zip». Його не було розпаковуємо, а просто просто перекидаємо в корінь.

Його не було розпаковуємо, а просто просто перекидаємо в корінь

Відключаємо кабель. Поки він не потрібен. Ну і перевіримо, що у нас дійсно в корені телефону коштує наш файл «update.zip», який має аж 722 мб.

zip», який має аж 722 мб

Прекрасно. Вимикаємо телефон. Як і минулого разу прибираємо галочку Quick Boot. Повністю виключаємо Lenovo P780. Далі нам необхідно зайти в рекавери для цього натискаємо обидві качельки гучності і кнопку живлення.

Далі нам необхідно зайти в рекавери для цього натискаємо обидві качельки гучності і кнопку живлення

Натиснули і тримайте все три кнопки поки не з'явиться зображення на екрані. Телефон включився, можна відпустити кнопки.

Телефон включився, можна відпустити кнопки

І ось пішов процес. Ось статус Бута, маленька козявочка, яка подовжується.
І ось пішов процес
Тобто рекавери виявив у себе в корені «update.zip» і відразу оновлюється. Як тільки закінчиться цей процес ми отримаємо наш kitkat. Телефон після 2-3 хвилин судомного, одноманітного висіння почав видавати якісь ознаки життя. Це прекрасно.
Зараз нас попросять прийняти ліцензійну угоду. Так само пройти найпростіший майстер, який допоможе вибрати мови, налаштувати телефон P780. Ось майстер, він пропонує вибрати мову, тиснемо далі, далі.

У будь-якому випадку нам потрібно зробити повне скидання. І все що ви зараз вибрали не збережеться і вам потрібно буде вдруге все вибирати.
Усе. Ok. Зробити повний скидання можна з рекавери. Для цього потрібно вимкнути телефон, зайти в рекавери, але можна зробити це все простіше. Відкриваємо звонилку, і набираємо такий код #### 7777 #. Нас запитують, чи дійсно ви хочете скинути всі дані, так як втечуть всі, всі, всі ваші дані. Ну звичайно ж хочемо. Ok.

Зараз телефон піде на перезавантаження. Зайде в рекавери, зробить вигляд, що він там щось почистив. Після цього вимкнеться, його потрібно буде включити. І знову прочекати хвилин 5, поки він включиться.
Включаємо. І чекаємо. Тут вже вибираєте те, що Вам потрібно, мову. Це звичайно можна зробити і потім з меню налаштувань. Але можна відразу.
Ну от і все. У нас все працює. Все відмінно. Я вас вітаю! У Вас зараз встановлений kitkat, остання версія андроїд, яка є для нашого улюбленого Lenovo P780.
Зараз у мене друга картка ловить мережу дуже погано.

Це все через те, що у європейській та китайській версії телефону варто апаратно різні радіо-модулі. Так як ми хочемо на китайський телефон європейську прошивку то ми повинні поставити радіо-модуль, дрова від радіо-модуля китайської версії. Чим ми зараз займаємося.
Ми ставимо TWRP рекавери, потім з його допомогою міняємо радіо-модуль. Нам потрібен архів в якому всі файли які потрібні для подальших процедур. Посилання на архів була вище. Архів досить великий - 60 мб., Але тим не менше в ньому все є. Міняти ми будемо рекавери за допомогою комп'ютера. Для цього потрібно вимкнути телефон (повністю вимкнути). Прибираємо галочку «fast boot» (швидке завантаження). Кабель до телефону у мене зараз не підключений. Для того щоб замінити рекавери, нам потрібен сам рекавери і програма флештул (Flashtool). Я створив собі на локальному диску D, папку мод. рекавери P780 kit-kat і, підготую в ній все що нам потрібно. Так само нам потрібен TWRP мод рекавери. Відкриваємо папку з TWRP, в ній 2 файли: рекавери і скатер. Також скидаємо в нашу папку. Все, у нас все є.

Все, у нас все є

Запускаємо флештул. Вибираємо Скаттер файл. У мене дуже багато прошивок на диску С і потрібно переконатися, що ми обрали правильний Скаттер файл. Ось TWRP мод. рекавери, а ось і Скаттер файл. Щоб переконатися, що все правильно, галочка повинна стояти над пунктом рекавери. Все у нас відмінно.

Все у нас відмінно

Щоб достовірніше переконатися, що у нас саме той рекавери, 2 рази клацнемо на нього, переходимо на диск С, і знову знаходимо рекавери. І ось наш рекавери, я його ще раз вказав.
Щоб достовірніше переконатися, що у нас саме той рекавери, 2 рази клацнемо на нього, переходимо на диск С, і знову знаходимо рекавери
Ставимо галочку перевірити хешсумму. І натискаємо кнопку download, нас попереджають: ви впевнені? Звичайно, впевнені. Натискаємо Так.

Натискаємо Так

Зараз програма чекає. Телефон вимкнений. І зараз просто підключаємо USB кабель. Як тільки я його підключу повинен піти процес. Усе.

Усе

Ну і тепер безпосередньо заходимо в наш модифікований рекаверіTWRP. Якщо з першого разу не вийшло зайти в рекавери і телефон почав включатися, то вже не має сенсу вимикати телефон і знову намагатися зайти в рекавери. Потрібно буде його знову шити. Це пов'язано з файлами в Андройде які рекавери повинен при першому включенні підмінити. Загалом алгоритм наступний:
• Прошиваємо ракавері і заходимо в нього.
• Якщо не вийшло, знову прошиває і знову намагаємося в нього зайти.
Після того як ми в нього зайдемо, рекавери вже залишиться і не буде злітати. Тепер нам потрібні файли радіомодулів. Для цього виходимо з рекавери вибравши пункт «перезавантажити телефон»

Для цього виходимо з рекавери вибравши пункт «перезавантажити телефон»

Підключаємо телефон до комп'ютера, ложем радіо-модуль на телефон і тільки потім зайдемо в рекавери. Я буду міняти на 51 радіо-модуль, так як особисто я його тестував, мені він подобається. Він добре працює. Хлопці з Ютюбі, і мої передплатники і глядачі кажуть, що перепробували все, 52 дає кращі результати. Я не знаю. Я викладу Вам величезну кількість цих модулів. Ось вони. Подивіться, що сподобається, то і беріть. Це модулі, інші.

Це модулі, інші

Це модулі саме для прошивки kitkat на P780. У них є якісь зміни щодо радіомодулів для старішої прошивки. Я буду ставити 51 радіомодуль. Якщо хочете пробувати все - копіюйте все і по одному пробуйте, тестуйте. Тепер у нас на телефоні 4 модуля. Вимикаємо телефон і заходимо в рекавери, для цього затискаємо обидві кнопки гучності, потім кнопку включення і чекаю поки телефон не запуститься.
Ми зайшли в TWRP рекавери. Вибираємо що ми хочемо встановити.

Вибираємо що ми хочемо встановити

Вибираємо наш радіо-модуль. Я хочу 51 радіомодуль. Я його і вибираю.

Я його і вибираю

Далі підтверджуємо що ми дійсно хочемо встановити, для цього зрушуємо повзунок.

Далі підтверджуємо що ми дійсно хочемо встановити, для цього зрушуємо повзунок

Після цього очищаємо кеш.

Після цього очищаємо кеш

В кінці перезавантажуємося.

В кінці перезавантажуємося

Телефон Lenovo P780 включився. Бачимо всі «антенки», тобто телефон добре ловить мережу.

Бачимо всі «антенки», тобто телефон добре ловить мережу

Давайте переконаємося, що у нас постало саме 51 радіомодуль.

Давайте переконаємося, що у нас постало саме 51 радіомодуль

Так радіомодуль 51. Так як я і хотів. У цьому плані все у нас відмінно. Знову ж все палички ловлять. Я його тестував, він добре ловить, принаймні у нас в Молдавії, в Кишиневі працює відмінно. У мене перша сім-карта коштує молдчел, друга оранж. Чудово працює. Як я його тестував: я розмовляв по телефону, люди мене чують, і я людей так само чую. Проблем немає. Ми отримали відмінний телефон, який у нас працює на kitkat. Начебто плавно працює, а ніби й небагато подлагівает. Він іноді замислюється, коли перший раз щось робить, а потім вже літає.

установка ROOT
Підключаємо наш Lenovo P780 до комп'ютера, і копіюємо в корінь телефону файли для ROOT. Це архів superuser і MobileUncle за допомогою якого ми переконаємося є у нас ROOT права.

Знімаємо кабель, він нам більше не знадобиться, якщо звичайно все пройде добре. Встановлюємо MobileUncle через файл-браузер. Вибираємо MobileUncle і встановлюємо, нам говорять, що в телефоні заборонено встановлювати додатки з невідомих місць, але ми в налаштуваннях змінимо і дозволимо, встановлювати з невідомих місць. Спробуємо ще раз встановити MobileUncle. Відразу відкриваємо. Бачимо що ROOT прав у нас немає. Сумно ...

Вимикаємо телефон. Заходимо в TWRP рекавери, натискаємо 2 гойдалки, чекаю секунду і натискаю харчування. Тримаю все 3 кнопки, як тільки Lenovo завібрує і з'явиться напис я все кнопки відпускаю.
Зайшли в TWRP, все нормально. Вибираємо пункт «Інстал» і вибираємо наш файлик superuser, який ми кинули в пам'ять телефону. Якщо ми хочемо встановити - зрушуємо повзунок. Дивимося що все добре. Успішно. І перезавантажуємося.

Зараз я знову запущу MobileUncle, хочу переконається що ROOT права у нас з'явилися.

На цьому дане довжелезне відео можна вважати закінченим. Поки телефон lenovo P780 ще думає. Тому він і пригальмовує нехило. Ось уже начебто трохи відійшов. Запускаємо наш MobileUncle. Нас відразу запитують привілейований користувач, що цей додаток (MobileUncle) хоче отримати ROOT права. Дозволяємо йому. І ось бачимо напис ROOT. Що нам і потрібно.
Ну ось і все друзі. Я впевнений, що Ви не жалкуєте про те, що витратили час на перегляд цього відео. Якщо воно Вам сподобалося, обов'язково поставте like. Мені буде дуже приємно. Якщо щось у вас не виходить або виходить, обов'язково відпишіться про це в коментарях. Але в будь-якому випадку, ви бачите, що я все що виконав з P780, все показав в відео. У мене все вийшло, я отримав на телефоні Lenovo P780 останню kitkat прошивку. Останній модуль. Ну не останній - поставив нормальний радіомодуль. Все добре працює. Так що впевнений, що і у вас проблем, ну просто бути не може. Але все ж, якщо що - обов'язково пишіть. Постараюся, по можливості, Вам допомогти.
Все всім спасибі. Поки що. Не забуваємо лайкать відео ну і писати хороші або не дуже вдалі результати своїх спроб в коментарях.

? А я тільки рекавери поміняв, давай я теж назад рекавери поміняю, як це зробити?
Так чого Ви боїтеся?
І натискаємо кнопку download, нас попереджають: ви впевнені?
Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!