{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

MacBook Pro або MacBook Air Неможливо зарядити телефон. Що робити, якщо Ваш MacBook більше не заряджається

 1. Що робити, якщо MacBook Неможливо зарядити телефон Причини по яким MacBook Неможливо зарядити телефон
 2. Що робити, якщо Ваш MacBook більше не заряджається
 3. Ремонт і діагностика незаряжающегося MacBook
 4. ми в СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖ
 5. Поради експертів: Як правильно вібрато сервіс?

Що робити, якщо MacBook Неможливо зарядити телефон

Причини по яким MacBook Неможливо зарядити телефон

 • Несправність зарядного пристрою (блоку харчування MacBook)
 • Несправність АКБ (акумулятора, батареї)
 • Несправність плати з роз'ємом MagSafe (або самого роз'єму)
 • Несправність мультіконтроллером материнської плати

* Якщо вам потрібно заміна батареї MacBook , Зателефонуйте нам або замовте ремонт прямо на сайті! Ми завжди вас чекаємо!

Тепер пройдемося по всіх несправностей і можливих рішень проблеми по-порядку.

Перед прочитанням статті, обов'язково подивіться наше відео, де знайдете всі відповіді на це питання!

Якщо сподобалося - обов'язково підпишіться, щоб бути викорис як все ремонтується!

Що робити, якщо Ваш MacBook більше не заряджається

Ми вже давно звикли до надійності MacBook і серед інших його достоїнств особливо цінуємо автономність, адже Ви точно можете бути впевнені, що в перебігу заявлених Apple 6 або навіть 9 годин робочий інструмент буде під рукою на семінарі, в літаку або просто в кафе на зустрічі з друзями.

Але навіть такий твір технічного мистецтва може іноді давати збої. Неприємна, але досить поширена проблема - Ваш MacBook Неможливо зарядити телефон. В чому може бути причина?

Давайте по порядку розглянемо найпоширеніші проблеми, з якими Ви можете зіткнутися.

Зазвичай, починаючи діагностику тієї чи іншої проблеми, ми ділимо всі можливі її причини на програмні і апаратні несправності, але процесом заряду АКБ, як і розподілом харчування компонентів Вашого MacBook керують безпосередньо елементи материнської плати (хоча частина алгоритмів і можна коригувати з операційної системи, наприклад , час переходу в сплячий режим або відключення дисплея), безпосередньо їх робота не залежить від самої ОС (Ви не можете заборонити системі подавати живлення на акумулятор або материнську плату, якщо підключено зар ядное пристрій).

Тим не менш, не варто засмучуватися раніше часу: деякі несправності все-таки можна усунути самостійно. Хоч їх і не можна назвати програмними в чистому вигляді (вони не залежать від Вашої OS X або встановленого ПО), в тій чи іншій мірі вони пов'язані з даними, що зберігаються в різних ділянках пам'ять MacBook.

Програмно-апаратні несправності

Група проблем, пов'язаних з інформацією про різного роду помилки, збережених в системній пам'яті NVRAM або системному контролері SMC.

Отже, якщо Ваш MacBook Неможливо зарядити телефон, це ще не означає, що будь-які його компоненти несправні. Інформацію про помилки досить просто стерти з пам'яті MacBook.

Скидання пам'яті NVRAM

Пам'ять NVRAM (Non Volatile RAM) - незалежна оперативна пам'ять. Харчування на неї подається незалежно від того, знаходиться Ваш Mac у включеному стані, в сплячому режимі або повністю вимкнений. У NVRAM зберігаються певні апаратні настройки, до яких ОС може отримати доступ в будь-який час. До їх числа відносяться

 • Поточний рівень гучності в системі;
 • Роздільна здатність дисплея;
 • Активний завантажувальний тому

(Помилки в цьому пункті можуть також викликати періодичну появу папки зі знаком питання при завантаженні ОС);

 • Log останніх критичних помилок системи

(При збереженні таких даних система іноді навіть після усунення самої проблеми продовжує як при збої, тому що "вважає" інформацію про помилку рівнозначною її наявності. Наприклад, навіть після заміни несправного HDD або шлейфа диска Ваш Mac все одно може показати папку зі знаком питання, а при появі помилки пов'язаної зі станом АКБ система можемо постійно визначати її як повністю заряджену або навпаки - дуже розріджену навіть при підключеному харчуванні.)

Операційна система часто звертається до вмісту NVRAM, тому при будь-якому апгрейде або ремонті MacBook (тобто при заміні будь-яких компонентів) рекомендуємо зробити скидання пам'яті. Це дуже проста операція, вона займе кілька секунд.

Для виконання скидання вмісту пам'яті NVRAM при включенні (відразу після натискання клавіші живлення MacBook) необхідно утримувати клавіші Alt + Command + R + P до повторної появи сигналу вітання. Така операція ніяк не зачіпає Ваші дані, очищаючи тільки вміст системної пам'яті.

У деяких конфігураціях Mac "старих" моделей в якості системної пам'яті використовується параметрична ОЗУ (PRAM) але скидання PRAM в MacBook на базі процесорів Intel виконується за допомогою тієї ж команди, а зустріти робочий Mac з архітектурою PowerPC сьогодні вже практично неможливо.

У рідкісних випадках Вам потрібно буде повторно виставити системну дату і час або часовий пояс, дозвіл дисплея, рівень гучності або завантажувальний розділ за замовчуванням. Відновлення цих налаштувань також не займе багато часу.

Якщо скидання пам'яті NVRAM не дав результатів - ймовірно, інформація про помилку записана в пам'яті системного контролера.

Скидання пам'яті SMC (System Management Controller)

SMC (System Management Controller) - контролер управління системою. У його пам'яті зберігаються різні дані, пов'язані з низькорівневими процесами Вашого MacBook, в тому числі і пов'язані з харчуванням: контроль стану батареї, процес заряду АКБ (вхідні кола харчування). Крім цього, контролер управляє алгоритмами роботи системи охолодження, бере участь в процесі виведення зображення (напимер, на зовнішні дисплеї).

Якщо в процесі звернення до пам'яті SMC сталася помилка або дані, що знаходяться там, пошкоджені, Ваш MacBook Pro Неможливо зарядити телефон, індикатор рівня заряду АКБ відображає невірну інформацію, індикатор процесу заряду на коннекторе MagSafe змінює колір або не світиться (крім проблем пов'язаних з харчуванням, можуть виникати збої в роботі кольорів, збої в перемиканні виведення зображення на зовнішні дисплеї).

Часто від цих проблем можна позбутися, просто очистивши вміст області пам'яті SMC.

Якщо Ваш Mac оснащений знімною батареєю, для очищення пам'яті контролера достатньо витягти її та утримувати кнопку включення (харчування) протягом 5 секунд. Після цього потрібно заново встановити АКБ і підключити адаптер MagSafe.

При роботі c MacBook в корпусі Unibody або з більш пізніми моделями скидання SMC виконується за допомогою комбінації клавіш (вона спрацює і на попередніх моделях).

Наприклад, якщо через проблеми з пам'яттю SMC MacBook Air не заряджає, для виконання очищення пам'яті контролера відключіть адаптер MagSafe від ноутбука, потім натисніть одночасно клавіші Shift + Crtl + Alt і кнопку включення.

Виконувати скидання рекомендується на вимкненому або (в крайньому випадку) знаходиться в режимі сну комп'ютері, оскільки в момент очищення пам'ять без будь-яких підготовчих операцій відключається живлення всіх елементів (у той час, як при стандартному завершенні роботи, спочатку коректно припиняється робота дискових накопичувачів) . У такому випадку можуть бути пошкоджені Ваші HDD / SSD або дані, записані на них.

Скидання контролера АКБ (акумуляторної батареї)

Іноді інформація зберігається не в областях SMC або NVRAM, а в контролері батареї, який знаходиться на платі управління в корпусі акумулятора. Дану несправність теж можна відкинути до програмно-апаратним проблем, але для її усунення потрібно витяг АКБ з корпусу ноутбука (може викликати певні складнощі при роботі з корпусами Unibody), розбирання корпусу АКБ і перепрошивка контролера на особливому программаторе (програмно апаратному комплексі).

Навіть в разі успішного виконання даної операції рекомендуємо Вам виконати повне тестування акумулятора, оскільки в деяких випадках програмні помилки можуть бути викликані "плаваючими" апаратними несправностями або зносом АКБ і з часом виявляються знову. Повторна поява аналогічної проблеми може бути одним з ознак швидкого виходу з ладу АКБ.

Якщо зазначена проблема не зникла після виконання скидів NVRAM і SMC, і Вам вдалося виключити несправність самого АКБ, причину варто шукати в материнській платі та інших комплектуючих.

Несправність зарядного пристрою (блоку харчування MacBook)

При послідовної діагностики апаратних несправностей в першу чергу варто перевірити Ваше зарядний пристрій. Зробити це дуже просто, підключивши до Вашого Mac справний сумісний блок живлення.

При цьому зверніть увагу, що БП повинен бути розрахований на відповідну потужність: тобто 45W блоку від Вашого MacBook Air може бути недостатньо для запуску MacBook Pro, розрахованого на 60W (13 "моделі) або 85W (15" і 17 "моделі). Звичайно, якщо MacBook зараз знаходиться в робочому стані (зберігається певний рівень заряду), то при підключенні малопотужного блоку на коннекторе MagSafe може спалахнути лампочка, але процес заряду буде дуже повільним, а при критично низькому рівні заряду ноутбук не включиться і АКБ, можливо , не буде заряджатися.

Оригінальні зарядні пристрої, що поставляються з ноутбуками Apple або їх копії ААА (А +) виготовляються з якісних комплектуючих і, як правило, можуть прослужити досить довго, до 5-7 років, але з плином часу його "заводські" характеристики змінюються, може "просідати "(падати) рівень вихідної напруги. Часто, при виході з ладу окремих конденсаторів, змінюється форма сигналу (звичайним мультиметром цей дефект, на відміну від рівня напруги, що не виявити) - для виявлення такої проблеми Вам буде потрібно осцилограф.

Якщо внаслідок тривалого знаходження ноутбука в розрядженому стані (як правило від декількох тижнів) АКБ переходить в "режим захисту", тобто контролер посилає команду на відключення живлення від материнської плати, зарядити її штатними методами буде дуже складно, часто в таких випадках також допомагає перепрошивка контролера АКБ і "примусова" зарядка батареї від зовнішнього джерела живлення. таку процедуру краще виконувати в умовах сервісного центру.

Крім вироблення терміну служби, блок живлення може вийти з ладу також при різкому перепаді напруги в зовнішній мережі, контакті з рідиною, внаслідок заводського браку.

Звичайно, в деяких випадках є можливість відремонтувати пошкоджений блок (наприклад, замінити кабель з коннектором MagSafe, встановити один або кілька нових конденсаторів), але це може виявитися порівнянною за вартістю з придбанням нового зарядного пристрою. Більш того, при ремонті потрібно розтин корпусу блоку, який за замовчуванням є не обслуговуються. Також вихід з ладу деяких компонентів (якщо це не механічне пошкодження), найімовірніше, свідчить про "старінні" або критичному стані пристрою, гарантувати стабільну роботу з такими блоками дуже складно.

Тому, при виявленні несправності Вашого зарядного пристрою ми рекомендуємо замінити його і вдаватися до ремонту тільки в крайніх випадках.

Несправність АКБ (акумулятора, батареї)

Це наступна за ймовірністю виникнення проблема, з якою Ви можете зіткнутися. Часто про подібні проблеми повідомляє сама операційна система. На основі статистичної інформації розраховується приблизна дата заміни АКБ, в зв'язку з чим Ви можете бачити повідомлення про те, що батарея "вимагає обслуговування" або її необхідно замінити. У разі непридатності АКБ для подальшого використання її індикатор в системному меню OS X може бути позначений хрестом.

Якщо Ви користуєтеся оригінальною батареєю, навіть коли з'являється повідомлення "потреба у технічному обслуговуванні", деякий час вона ще буде функціонувати в штатному режимі.

Приблизно передбачити швидку заміну АКБ або її поточну несправність Ви можете також за кількістю циклів перезарядки, уточнити ці дані можна з звіту про систему. Щоб отримати доступ до нього натисніть на логотип Apple в системному меню, потім виберіть пункт "Про це Mac" і натисніть кнопку "Звіт про систему". Якщо кількість циклів близько до 800 - 1000, АКБ краще замінити, Найімовірніше, Ви помітите це і за часом автономної роботи.

Іноді проблему можна вирішити вже описаної вище перепрошивкой контролера АКБ (якщо повідомлення про помилку викликано системним збоєм, заміна АКБ не буде потрібно).

Якщо пошкоджена плата управління або сам контролер (зазвичай, через контакт з рідиною), потрібно перевстановлення або компонентний ремонт, а ось в разі пошкоджених елементів живлення (окремі осередки можуть бути "роздуті" при перевищенні терміну служби, шлюбі виробництва) - АКБ однозначно доведеться замінити.

Несправність плати з роз'ємом MagSafe (або самого роз'єму)

Якщо Ваш АКБ і зарядний пристрій справні, а MacBook Неможливо зарядити телефон, є сенс перевірити роз'єм або плату MagSafe.

У процесі використання Вашого MacBook поверхню контактів на роз'ємі MagSafe покривається нальотом, продуктами окислення, самі контакти "стираються" або "пригоряють" (якщо виникає іскра).

Може вийти з ладу як сам роз'єм, так і "обв'язування" - група елементів, які забезпечують роботу ланцюгів харчування і захист на самій платі MagSafe. У разі виходу з ладу "обв'язки" нерідко плату можна відновити, замінивши пошкоджені транзистори або опору на нові. Іноді може допомогти читка роз'єму або компонентний ремонт, але, як правило, плату з роз'ємом все ж доводиться міняти на нову.

У класичних моделях MacBook Pro Unibody, як і в ноутбуках з Retina дисплеєм, роз'єм MagSafe розташований на окремій невеликій платі. У ноутбуках лінійки MacBook Air на платі Magsafe також розташований аудіо роз'єм 3,5 мм і порт USB, тому заміна роз'єму живлення тут буде трохи дорожче. Тим, не менше, заміну можна виконати досить оперативно, оскільки при проектуванні пристроїв інженери забезпечили вільний доступ до плати, а самі комплектуючі практично завжди є в наявності.

Несправність материнської плати

Якщо в результаті діагностики повністю виключені несправності, описані вище, Ваш MacBook Air або MacBook Pro Неможливо зарядити телефон через пошкоджених ланцюгів харчування. Вони включають в себе безліч транзисторів, конденсаторів, котушок індуктивності, але ключову роль в управлінні і формуванні різних ліній живлення материнської плати грають відповідно мультіконтроллером (SMC) і ШІМ-контролер.

Мультіконтроллером - мікросхема, завдання якої - управління живленням, тобто він призначений для формування "слабкострумових" керуючих сигналів. Модуляція різних рівнів напруги для ліній живлення материнської плати виконується ШІМ-контролером (в більшості MacBook використовуються мікросхеми ISL).

Найголовніша складність в заміні контролера SMC - мати в наявності відповідну мікросхему. Контролер в кожної моделі MacBook оснащений унікальною прошивкою, як показує практика, перезаписати микропрограмму (мається на увазі не скидання а саме перепрошивка контролера) практично неможливо.

Багато інженери намагалися вирішити дану проблему, але в технічних спільнотах, на різних форумах і, тим більше, у відкритому доступі відомості про успішну прошивці SMC поки виявити не вдалося (запис необхідної прошивки в "чисту" мікросхему, встановлену на материнську плату при ремонті).

Тут можна відзначити, що з оновленнями ПЗ Apple також поширює і оновлення програмного забезпечення SMC, сама ОС їх успішно встановлює, але витягти прошивку з файлів оновлення та, тим більше, повторити процедуру з використанням програматора не вдається.

За вказаними вище причин для заміни мультіконтроллером SMC необхідний ноутбук-донор з робочою мікросхемою. У вільному продажу донори - рідкість, тому виконати подібний ремонт можна лише в кількох сервісних центрах, а довірити ремонт MacBook такої складності краще досвідченому інженерові.

Якщо діагностика показала, що несправний ШІМ-контролер, ремонт також можливий, щоб відновити функціональність материнської плати, в Ваш MacBook буде встановлена нова мікросхема.

Як уже зазначалося, в більшості моделей MacBook використовуються мікросхеми ISL (Intersil Corporation), крім інших елементів, мікросхеми включають в себе широтно-імпульсний модулятор, що складається з певним чином організованого масиву компараторов. Головне завдання даної мікросхеми - формування напруги різних рівнів для різних ліній живлення материнської плати (5В, 3.3В, "чергове живлення" і т.д.) і його розподіл по відповідним ланцюгах.

Як SMC, так і ШІМ-контролер (ISL) задіяні в різних процесах, тому їх несправність може бути викликана

 • Коротким замиканням в ланцюгах материнської плати (в тому числі і після контакту з рідиною)
 • Різким перепадом напруги (при проблемах у зовнішній мережі, використання неякісної периферії).
 • Використанням несправних комплектуючих

Часто заміна цих компонентів дозволяє усунути несправність, але не всі проблеми є типовими: нерідко нашим інженерам доводиться годинами "вивчати" материнську плату, адже вихід з ладу ключових елементів може спричинити за собою комплексні проблеми: іноді ланцюга харчування "вигорають" частково або повністю, що істотно підвищує складність ремонту.

Усунуті подібні несправності самостійно, як правило, дуже складно: необходимо мати професійне обладнання, витратні матеріали (в Деяк випадка: плати-донори або рідкісні комплектуючі), володіті Певної досвідом. У будь-якому випадку будемо раді допомогти Вам радою, а при необхідності виконаємо ремонт будь-якої складності самостятельно.

На питання, що залишилися наш менеджер проконсультує вас детально по вашій моделе по телефону. Залишилося тільки зателефонувати!

Завжди з радістю чекаємо Вас!


всі ціни

Ремонт і діагностика незаряжающегося MacBook

Актуально на 02.06.2019

Роботи Вартість Термін Гарантія Діагностика MacBook - безкоштовно! 0 руб. 20 хвилин Детальніше Заміна АКБ MacBook
(на різні моделі) від 4600 крб. 20 хвилин 90 днів Детальніше

ми в СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖ

На Facebook ми регулярно публікуємо докладні матеріали та Корисні заміткі про ремонт і не тільки. Тут теж можна отріматі Швидко і Точний відповідь на будь-який технічний питання.

У групі VK ми ділімося Корисна секретами и відповідаємо на питання. Тут Ви завжди знайдете оптимальні решение проблеми и прикладом Нашої роботи.


Поради експертів: Як правильно вібрато сервіс?

Ніколи Ранее не звертає за ремонтом електроніки?

Не знаєте з чого почату? У Першу Черга - НЕ пережіваті! Ознака хорошого и якісного сервісу видно відразу. Ми підготувалі інструкцію для тих, хто шукає майстерню або сервісний центр по ремонту Apple

Справжні, чесні и прозорі ціни на сайті

Реальні Терміни і гарантія - це повага до вас

Репутація професіоналів Apple и досвід в кілька років

Євменов А.С.
19 лютого

Питання: magsafe горить і зелений і помаранчевий індикатор при підключенні до маку

Відповідь: Добрий день! Нам не зовсім зрозумілий Ваше питання. Яка проблема в підсумку у вас? Чи не сприймає зарядний пристрій (Неможливо зарядити телефон), заряджається, але сильно гріється сам роз'єм і апарат? Уточніть, будь ласка, щоб розуміти суть проблеми. З повагою, MacPlus!

Подивитися весь коментар Приховати

Констатин
21 листопада

Питання: Добрий день, підкажіть у чому може бути проблема, Macbook 13 mid2010, при підключенні зарядки заряд йде як годиться, але якщо дати хороше навантаження (запустити який-небудь софт) то зарядка припиняється, індикатор блоку світить зеленим (в статусі пише що АКБ НЕ заряджається), як тільки прибрати навантаження зарядка поновлюється, пробував інше ЗУ (завідомо справний, оригінал) ситуація та ж, моє зу нормально заряджає інший mac.
Але є нюанс припливає сам акб вже більше 1000 циклів, але години 1,5 тримає стабільно.
Питання це батарея або все ж можуть бути проблеми з харчування?

Відповідь: Добрий день, Костянтин! Швидше за все проблема дійсно в акб і його потрібно замінити, так як у акб стандартно 1000 циклів заряду і після їх використання, він втрачає ємність. Можливо несправна мікросхема чергового живлення, тоді так само потрібна буде його заміна. У будь-якому випадку потрібно провести діагностику апарату, щоб це дізнатися. Діагностика у нас безкоштовна. З повагою, MacPlus!

Подивитися весь коментар Приховати

Антонов Денис
28 жовтня

Питання: Підтвердіть будь ласка, чи може несправний шим-контролер ланцюга харчування macbook air пошкодити сам блок живлення? Спеціаліст сервісного центру стверджує таке, прав чи він? Трохи схоже на спробу розвести на покупку нового блоку живлення.

Відповідь: Добрий день! Чисто теоретично таке можливо

Подивитися весь коментар Приховати

Філахтов Денис
10 вересня

Питання: Підкажіть будь ласка !! Купив macbook pro retina 15 "(emc 2673) c рук. Ноут в ідеальному стані, АЛЕ працює тільки від китайської зарядки (причому тільки від тієї, яка без яблука на корпусі). Від оригінальної зарядки не хоче працювати (не визначає її). Ноут розбирався, але зі слів предидущего власника змінювався ССД (болти НЕ скручені ніде крім ССД). Заранее спасибо

Відповідь: Добрий день! Можливо проблема з контролером харчування, який відповідає за заряд пристрою. Ви можете звернутися у нас в сервіс і ми зробимо безкоштовно діагностику Вашого пристрою в найкоротші терміни. Приходьте! Ми будемо раді Вам допомогти.
З повагою MacPlus.

Подивитися весь коментар Приховати

Шальнева Анастасія Сергіївна
16 липня

Питання: Я вчора абсолютно випадково пролила на мій MacBook Air 13 колу, там то було зовсім мало-чуть.Всё витерла, працювало як і раніше, але ввечері він виключився і не включався дуже довго, на наступний день він все ж включився, але зарядка коли її підключаю не палко на маці пропали відсотки заряду! Заходжу в системні настройки і ставлю галочку щоб показували відсотково вона сама відключається! А сам пише 0% сиджу з самого ранку в ньому не вирубался.Но найголовніше він дуже шумить

Відповідь: Добрий день! Краще за все не зволікаючи звернутися в сервісний центр на діагностику, можливо проблема на материнській платі, або з батареєю. Приходьте! Діагностика безкоштовна! І чим раніше звернетеся в сервіс, тим меншою буде ціна за ремонт, адже материнська плата після попадання вологи може сильно окислюватися. Так само можемо відправити до Вас кур'єра, щоб він доставив пристрій в сервіс на безкоштовну діагностику.
З повагою MacPlus.

Подивитися весь коментар Приховати

Голошумов Дмитро Олександрович
08 липня

Питання: Добрий день. Суть проблеми така, почистив від пилу MacBook Pro, все зібрав. Включився все працює все нормально, але після підключення зарядки на зарядному горить їли їли зелене світло, сам акуммулятор не заражають але харчування надходить, на дисплеї видно що він тримає залишки зарядки.

Відповідь: Добрий день Дмитро Олександрович! Можливо ви замкнули будь-які контакти і це могло привести до поломки чергового живлення. Самостійно Вам цю проблему не вирішити. Приходьте на безкоштовну діагностику або наш кур'єр може доставити Ваше пристрій в СЦ в межах МКАД безкоштовно!
З повагою MacPlus.

Подивитися весь коментар Приховати

Кливець Ярослава Павлівна
28 червня

Питання: Доброго дня. Одного разу на мій MacBook Air був розлитий лимонад. Чи не забагато, але саме в області роз'єму для зарядки. Внаслідок чого він під час роботи почав гаснути і знову включатися. У сервісі його чистили двічі але проблема не зникла. Потім сказали, що потрібно замінити саму батарею. Ось вчора я Її замінила. Благополучно пропрацювала на Її заряді, а коли вирішила підключити MagSafe на 4% зарядки, зрозуміла що він не заряджається. Але тримає ноут на цьому рівні заряду. Підкажіть що це може бути? Благаю.

Відповідь: Добрий день Ярослава! Швидше за все проблема з ланцюга харчування зарядки (це проблема на материнській платі в слідстві попаданні вологи). Наші майстри давно вивчили ці проблеми і легко їх вирішують. Приходьте на безкоштовну діагностику і ми Вам допоможемо! Так само у нас є кур'єрська служба, ми можемо забрати Ваше пристрій в межах МКАД і доставити в сервіс на безкоштовну діагностику.
З повагою MacPlus.

Подивитися весь коментар Приховати

Жукова Катерина
22 травня

Питання: Доброго дня, у мене таке питання, у мене Macbook Pro 13 2009 індикатор на зарядці другий день горить тільки Зеленим, зарядки на ноутбуці 0%, і не заряджається, в чому може бути проблема?

Відповідь: Добрий день, Катерина! Швидше за все у Вас несправне зарядний пристрій. Але для точного визначення проблеми необхідно пройти безкоштовну діагностику в нашому сервісному центрі. З повагою MacPlus

Подивитися весь коментар Приховати

Кисельова Христина Валеріївна
18 березня

Питання: Доброго дня! У нас MacBook Air 13 (середина 2011) при роботі раптово вимкнулося, спроби знову його включити не дали нічого: або він включається і тут же вимикається, або не включається зовсім. Думали, що проблема в акумуляторі (так час йому вже підходило), замінили на новий, але ситуація не змінилася. При спробі зарядити -індикатор горить зеленим, ніби як заряджений, але не включається. Підкажіть, в чому ще може бути причина такої несправності?

Відповідь: Добрий день! Проблема може бути як в ланцюзі живлення пристрою, так і в ssd диску, може і в програмному забезпеченні, може і в процесорі. Проблем пов'язаної з цією несправністю може бути багато і визначити можна завдяки діагностиці, яка абсолютно безкоштовна. Приходьте! Будемо раді помочь Вам!
З повагою MacPlus.

Подивитися весь коментар Приховати

Кисельов Олександр Віталійович
04 січня

Питання: Доброго дня !!
MacBook Pro 15 2012
Використовується тільки вдома ... стан як новий ... в один день просто перестав заряджатися ... не горить індикатор! Пробував ін. Зарядний ... скидання Smc .... ніяких змін !!
Мабуть проблеми з платою!
Чи не могли б зорієнтувати за вартістю ремонту! Дякуємо!

Відповідь: Добрий день! Ціну можемо озвучити, тільки після діагностики, справа в тому що, якщо сталася несправність ланцюга харчування, то все залежить від того яка мікросхема вийшла з ладу, діагностика дасть зрозуміти причину неісправності.работаем щодня з 9 до 21

Подивитися весь коментар Приховати

Масрі
30 грудня

Питання: Добрий вечір. Проблема в загальному така. Поліз міняти термопару на macbook pro retina 15 (2012) і не правильно висмикнув роз'єм максейв, і роз'єм від вентилятора на платі. Скільки буде коштувати дана лагодження?

Відповідь: Добрий день.
Вартість ремонту залежить від складності та остаточного обсягу робіт.
Діагностика даної несправності проводиться безкоштовно.
Будемо раді помочь Вам! Працюємо щодня з 9:00 до 21:00.
Виїзд кур'єра в межах МКАД безкоштовний.
Чи можемо самі доставити апарат в сервісний центр.

Подивитися весь коментар Приховати

Пивоваров Дмитро Євгенович
01 листопада

Питання: Доброго дня.
Після чергового закриття кришки свого Макбук в автономному режимі роботи не зміг його включити. Індикатор заряду акумулятора нічого не показує (слабо горить зелений сигнал), індикатор рівня заряду не спалахує, на кнопку включення не реагує. Ударів і падінь начебто не було. З чим це може бути пов'язано і що робити?
Дякуємо.

Відповідь: Добрий день! На вашу опису можна припустити що у Вас вийшла з ладу ланцюг живлення на материнській платі, її необхідно відновити, для більш точного діагнозу привозите до нас на безкоштовну діагностику щодня з 9 до 21

Подивитися весь коментар Приховати

Смирнов Р.А.
10 жовтня

Питання: Втопив мак бук про, сервісі говорять треба перепрошивати контролер акб.
Чи зможете допомогти?

Відповідь: Добрий день! Так, зможемо допомогти в даному питанні, але для початку необхідно провести діагностику несправності, діагностика-бесплатная.работаем щодня з 9 до 21 без обіду

Подивитися весь коментар Приховати

Олексій
18 вересня

Питання: здрастуйте! Проблема така - мак довго був без акумулятора і hdd (4 міс) при підключенні magsafe індикатор горить тьмяно зеленим, після чого починає блимати зел / жовтий. при підключенні акумулятора (не рідна) індикатор не світиться! при цьому всім Мак не запускається, при натисканні на кнопку харчування нічого не відбувається. соотвественно ніякі комбінації клавіш не допомагають ... підкажіть що може бути? Дякуємо!

Відповідь: Доброго дня.
Проблема може бути в материнській платі або роз'ємі харчування. Діагностика даної несправності проводиться безкоштовно.
Вона допоможе визначити причину поломки, вид робіт та їх остаточну вартість.
Будемо раді помочь Вам! Працюємо щодня з 9:00 до 21:00.
Виїзд кур'єра в межах МКАД безкоштовний.
Чи можемо самі доставити апарат в сервісний центр. Як вам буде зручніше?

Подивитися весь коментар Приховати

Литвинов Андрій Георгійович
30 серпня

Питання: MacBook Pro - при підключенні зарядки, вона працює 10 хвилин, потім індикатор гасне і все, харчування немає.

Відповідь: Добрий день! Є 3 варіанти несправність: 1) Плата Magsafe 2) Ваше Зарядний пристрій 3) Ланцюг живлення на материнській платі вийшла з ладу. Привозите на безкоштовну діагностику, виклик кур'єра-безкоштовно, працюємо щодня з 9 до 21

Подивитися весь коментар Приховати

Окунєв Дмитро Юрійович
03 липня

Питання: Добрий день!
У мене велика проблема-пепестал працювати макбук. Вирішив замінити термопасту і почистити від пилу. Все від'єднав. Почистив пневматичним очищувачем, пасту міняти не став-шліци на болтах злизувати. Все зібрав. Включаю звук включення маку обривається на середині мелодії і на цьому все. Після цього я перепробував і скидати настройки контроллнра харчування і вводив команди, відкидав аккум і підключав від розетки-нічого не допомагає. У чому може бути справа?!?

Відповідь: Добирй день! Ситуація не одноначная з Ваших описів може бути все що завгодно, для встановлення точної причини несправності привозите до нас на безкоштовну діагностику, працюємо щодня з 9 до21

Подивитися весь коментар Приховати

Заретдін
16 червня

Питання: Доброго дня. Проблема така: згоріло зарядний пристрій, взяв перевірити оригінальний зарядний з такого ж макбуков. Він запустився, працює, але не заряджається батарея (нова 19 цикл) і жахливо гріється коннектор Magsafe. На що розраховувати крім нової зарядки? Збій контролера харчування або ще одна нова батарея? Ps втомився возитися з цією проблемою. Чи робите ви такий ремонт, і вартість?

Відповідь: Добрий день! Можливо, вийшов з ладу контролер питаня, вартість його востановления залежить з того який компонент вийшов з ладу, для уточнення вартості ремонту необхідно провести діагностику-діагностика в нашому сервісному центрі безкоштовно і проходить в день звернення

Подивитися весь коментар Приховати

Хайрамбаев Руслан
22 травня

Питання: Доброго дня у мене проблема з macbook pro retina 13 "2014 року випуску. Справа в тому що я купив окремо автомобільну зарядку і підключив, прийшовши додому macbook працював до виснаження зарядки, але коли я його поставив знову заряджається від розетки то вже він не заряджався . Сам блок зарядки працює перевіряв на іншому пристрої. Після розтину зауважив на етикетці закриває мікросхему батареї чорна пляма яке розташоване над чіпом BQ20Z451.
Питання. Якщо не працює батарея може macbook працювати від мережі?

Відповідь: Добрий день! Так, він може працювати від мережі, якщо несправна акумуляторна батарея.

Подивитися весь коментар Приховати

}?>

В чому може бути причина?
Поради експертів: Як правильно вібрато сервіс?
Ніколи Ранее не звертає за ремонтом електроніки?
Не знаєте з чого почату?
Яка проблема в підсумку у вас?
Чи не сприймає зарядний пристрій (Неможливо зарядити телефон), заряджається, але сильно гріється сам роз'єм і апарат?
Питання це батарея або все ж можуть бути проблеми з харчування?
Спеціаліст сервісного центру стверджує таке, прав чи він?
Підкажіть що це може бути?
Підкажіть, в чому ще може бути причина такої несправності?
Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!