{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

MacBook Air: половина комп'ютера за ціною двох ...

  1. Раз-два-три-чотири-все ...
  2. Видалений з повітря
  3. компроміси
  4. Приземлено про повітряне

Над входом в конференц-центр Moscone West - плакат "There is Something in the Air". Всередині, всюди - такий же. "У повітрі щось є", або "В Air щось є" - тільки про Air ніхто навіть не подумав. Всі чекали чогось шалено великого ...

Всі чекали чогось шалено великого

Питання "що вони представлять на цей раз?", Через брак інших джерел інформації, ЗМІ задавали один одному - прогнози були найрізноманітніші, не вгадав ніхто. Новий iPhone, iTV - телевізор і власний телеканал, власні процесори, телепортація, 3D-друк, енергія з повітря, iPhone SDK ...

Не маю поняття, що вони представлять - але знаю точно: це обов'язково назвуть нереально дорогим, позбавленим найважливіших функцій і яка не має шансу на успіх, проте з першого ж дня продажів це будуть змітати з прилавків ... - передбачив хтось із експертів.

Якби не "безглузда авантюра" з iPhone трохи менше ніж за півроку до цього, я б назвав ці слова пророчими.

Трансляція не працювала (перевантаження), WiFi в залі - теж, щось і справді згустилися в атмосфері і відчувалося фізично. Гасло натякав на щось неймовірне, не можуть же вони обдурити такі очікування!

Apple могла все ...

Це перша частина серії про MacBook Air.

Раз-два-три-чотири-все ...

Стів, для різноманітності, вирішив бути передбачуваним, чесно озвучивши кількість тем. Йому не повірили - марно. Він обіцяв чотири теми, і їх було саме стільки. Ніяких "One More Thing".

Спочатку, за традицією, Стів похвалив свою компанію (і себе). Їм було чим пишатися: Mac OS 10.5 "Леопард" був встановлений на кожному п'ятому Mac'е в світі, випереджаючи Windows Vista за швидкістю поширення (і взагалі).

2007 був неймовірним роком в історії Apple. iPhone, iPod touch і інші iPod'и.

вийшов Microsoft Office 2008 для Mac OS - і виявився останнім. Останнім з критично важливих сторонніх програмних продуктів, перенесених на Intel.

Потім була тема номер "раз": у Time Machine (машини часу) з'явився компаньйон, Time Capsule (капсула часу). Бездротовий накопичувач з дисками "серверного рівня" в 500 Гігабайт і 1 Терабайт, всього за 299 і 499 доларів. Як тільки цей пристрій потрапило в руки клієнтів, його розкрили. Всім було цікаво - що це за невідомий науці звір з загадкового "серверного світу"? Виявилося (а чого ви чекали від диска в пристрої за 299 і 499 доларів?) Що це звичайнісінькі недорогі диски. Все одно купували.

Тема номер два: iPhone. Двохсотий день з початку продажів. Продано більше 4 мільйонів. 20 тисяч в день! Is not it gorgeous? У перші ж свої 90 днів iPhone став другим за обсягом продажів iPhone в США, поступившись тільки RIM. Був такий нездоланний суперник у Apple на американському ринку. Кожен п'ятий смартфон, куплений з липня по вересень 2007 року в США, був iPhone.

Результати решти 110 днів з короткої історії iPhone ще не підраховані, вони будуть ще краще ...

Нового iPhone, здатного дзвонити в потойбічний світ і з безкоштовним доступом в Між-галактичну мережу, не буде?

Тільки безкоштовний апгрейд програмного забезпечення для користувачів iPhone, для тих у кого iPod touch він платний (20 доларів). Апгрейд дуже навіть гідний, але ...

Тема номер три: оренда фільмів, Apple TV дубль 2 (безкоштовний апгрейд) ...

Тема номер чотири. Трохи нижче я все розповім. Зазначу тільки що і вона не тягнула на всесвітню сенсацію - всього лише ще один різновид Mac'ов, до того ж Mac'а не безперечна. Це був той самий Air, на який натякали написи на стінах.

І все? Завіса.

Ролик (тривалість 1:13:23, про MacBook Air починаючи з 00:49:47):

Видалений з повітря

Видалений з повітря

Між MacBook Pro і MacBook, як виявилося, не вистачає ще одного ноутбука. І ось - він, самий-самий.

Найтонший з існуючих. Незважаючи на викриття в ЗМІ, в той момент це було чистою правдою. За 11 років до MacBook Air року випускався ще більш тонкий ноутбук, ну і що? Дякую за надану можливість блиснути ерудицією ніхто так і не сказав.

У січні 2008, з сотень надтонких ноутбуків, що випускалися промисловістю різних країн, MacBook Air був найтоншим. З боку, до якої кріпився екран, товщина його корпуса була 1,94 см - "на волосок" тонше найтоншою частини корпусу самого тонкого суперника (з його 1,98 см).

У міру наближення до користувача, товщина MacBook Air зменшувалася, до чотирьох міліметрів. 0,16 дюйма. Ось такого ще не було - ну і що?

Вторгаючись на новий для компанії театр військових дій, Стів повідомив публіці, коротко, про що протистоять новому Mac'у силах противника. Противник, щоб втиснути комп'ютер в понад-малі розміри, приносив в жертву все його життєво-важливі якості: монітори маленькі, клавіатури крихітні і незручні, процесори - слабкі, заряду батарей їм вистачає максимум на півтори години. При цьому вони товщі, і важать ті ж 3 фунта, що і Air (1 кілограм 360 грам).

Екран ... 13,3 дюйма (33,8 см, як у MacBook), рідне дозвіл 1280х800 (16:10), яскравий (глянсовий, з LED-підсвіткою). На зовнішньому моніторі - до 1920х1200.

iSight с1,3 МП. Клавіатура повного розміру. "Найкраща з усіх клавіатур від Apple". З підсвічуванням клавіш. Батарея, якої вистачає на 5 годин автономної роботи (в ідеальних умовах, про що Стів не сказав), повноцінний Intel Core 2 Duo ...

Небувалий в природі рівень підтримки бездротових технологій. AirPort Extreme з 802.11 a / b / g / n і Bluetooth 2.1 + EDR. Самий бездротової комп'ютер в світі. Забудьте про смішні, незграбні і тендітні, лазерні диски! Вони вже в минулому ...

Втім, тим хто чіпляється за віджиле (або вирішить встановити програмне забезпечення з оптичних дисків), Apple простягає руку допомоги. Зовнішній SuperDrive за 99 доларів, і можливість використовувати оптичні приводи Mac'ов і PC, видимих ​​в бездротової мережі для установки програмного забезпечення ...

Про те, що потрібно зробити з PC щоб оптичний привід з'явився в списку Remote Disk на MacBook Air, документація Apple повідомляла щось невиразне - але якщо при налаштуванні не було допущено жодної помилки, все працювало як-ніби так і треба. Mac'овскій софт, з PC - чому б і ні?

Крім ваги, ніяких компромісів. Це повноцінний, шалено красивий, комп'ютер!

Перебільшення не гріх. Компромісів був вагон і маленький візок - навіть за словами Стіва Джобса. У реальності їх було ще більше. Але не судіть про суть речей по їх ... суті. У нашому світі все значно складніше, тому він і не безнадійний.

компроміси

компроміси

Стів з гордістю відкрив перед публікою багатий внутрішній світ MacBook Air. Всередині він був мало не гарніше, ніж зовні. Більшу частину площі внутрішнього простору займала батарея - природно, незмінна, розрахована всього на 300 циклів зарядки.

Зліва (якщо дивитися знизу) розташовувався диск висотою всього в 1,8 дюйма, від Toshiba, як в iPod Classic. Диск обсягом в 80 Гігабайт, з частотою обертання ротора в 4 200 об / хв, і з паралельним ATA в якості інтерфейсу - це не компроміс?

2 гігабайти оперативної пам'яті. Мінімальний обсяг, при якому Mac OS 10.5 працювала без проблем. Впаяти в материнську плату. Розширенню не підлягає. Компроміс!

Інтегрована графіка Intel GMA X3100, що використовує 144 Мегабайта загальної пам'яті, а іноді і більше.

Материнська плата - витвір мистецтва. Щоб вона стала реальністю, інженерам Intel довелося зробити неможливе. Розробити спеціальний варіант Intel Core 2 Duo з зменшеним енергоспоживанням, для меншою на 60% площі на материнській платі.

А набір роз'ємів був навіть не компромісом, а відвертим грабунком: практично, для всіх потреб (в тому числі і для підключення до Ethernet) використовувався єдиний роз'єм USB.

Перехідник USB-to-Ethernet (з Ethernet-адаптером) був доступний в онлайн-магазині, за 29 доларів.

MagSafe, microDVI, єдиний порт USB 2.0.

Приземлено про повітряне

MacBook Air (ідентифікатор моделі MacBookAir1,1) існував у двох варіантах.

З Intel Core 2 Duo 1,6 ГГц (P7500) і з жорстким диском в 80 Гігабайт за 1 799 доларів і з Intel Core 2 Duo 1,8 ГГц (P7700) з SSD об'ємом в 64 Гб, за та ... 3 098 доларів.

Кеш другого рівня - 4 Мегабайта, тактова частота фронтальної системної шини - 800 МГц.

Затвердження про подвійну ціну відносилося до варіанту з SSD.

Варіант з iPod'овскім диском полонив збалансованістю, а оскільки сам MacBook Air перетворився в неймовірно статусний продукт, пророкування про черги і сметани з прилавків коробки з цим виробом блискуче виправдалося ...

Напевно це єдиний Mac, яким мені ніколи не хотілося мати. Але щось таке в ньому було - це розумів навіть я.

Далі буде

Обговорити історію Apple ви можете в нашому Telegram-чаті .

Питання "що вони представлять на цей раз?
Всім було цікаво - що це за невідомий науці звір з загадкового "серверного світу"?
А чого ви чекали від диска в пристрої за 299 і 499 доларів?
Is not it gorgeous?
Нового iPhone, здатного дзвонити в потойбічний світ і з безкоштовним доступом в Між-галактичну мережу, не буде?
І все?
За 11 років до MacBook Air року випускався ще більш тонкий ноутбук, ну і що?
Ось такого ще не було - ну і що?
Mac'овскій софт, з PC - чому б і ні?
Диск обсягом в 80 Гігабайт, з частотою обертання ротора в 4 200 об / хв, і з паралельним ATA в якості інтерфейсу - це не компроміс?
Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!