{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Mobile-review.com Десять причин не купувати iPhone XS / XS Max

 1. зміст
 2. Причина №1. Найдорожчі смартфони на планеті - iPhone XS / XS Max
 3. Причина №2. Флагмани без флагманських антен - сварка з Qualcomm, дружба з Intel
 4. Причина №3. Тендітні загартовані скла iPhone
 5. Причина №4. Відмова від датчика відбитків пальців
 6. Причина №5. Відмінний AMOLED екран від Samsung без ряду фішок
 7. Причина №6. Скнарості від Apple - повільна зарядка в комплекті
 8. Причина №7. Дві SIM-карти для Китаю, але не для Росії
 9. Причина №8. Фронтальна камера з минулого, проста основна камера
 10. Причина №9. iOS12 - дуже обмежена в можливостях операційна система
 11. Причина №10. Максимальна вартість володіння - приховані платежі
 12. Причина №11. Про iPhone X и XS
 13. Робимо висновки ...
 14. ПОСИЛАННЯ по темі

Привіт.

Зовсім недавно у нас вийшов матеріал, де ми обговорювали десять причин, які можуть схилити ваш вибір на користь iPhone XS / XS Max, тепер саме час розглянути зворотний бік медалі і обговорити, що може вас відштовхнути від цих апаратів.

Так як моделі дуже близькі, то ми будемо обговорювати їх разом, щоб не повторюватися в окремому матеріалі. Один з пунктів, можливо, буде додатковим так як специфічний саме для iPhone XS, до старшої моделі не відноситься. Деякі пункти характерні для Apple і платформи iOS в цілому, це мінуси, які кочують з апарату в апарат з року в рік. Багато з них були згадані в аналогічних причинах для iPhone XR.

Тому, з вашого дозволу, давайте почнемо обговорювати причини, які можуть вас відштовхнути від цих апаратів.

зміст

 1. Причина №1. Найдорожчі смартфони на планеті - iPhone XS / XS Max
 2. Причина №2. Флагмани без флагманських антен - сварка з Qualcomm, дружба з Intel
 3. Причина №3. Тендітні загартовані скла iPhone
 4. Причина №4. Відмова від датчика відбитків пальців
 5. Причина №5. Відмінний AMOLED екран від Samsung без ряду фішок
 6. Причина №6. Скнарості від Apple - повільна зарядка в комплекті
 7. Причина №7. Дві SIM-карти для Китаю, але не для Росії
 8. Причина №8. Фронтальна камера з минулого, проста основна камера
 9. Причина №9. iOS12 - дуже обмежена в можливостях операційна система
 10. Причина №11. Про iPhone X і XS
 11. Робимо висновки ...

Причина №1. Найдорожчі смартфони на планеті - iPhone XS / XS Max

В Apple не можуть досягти рівня продажів iPhone 2015 року, в штучному вираженні компанія все ще продає менше смартфонів, і це з урахуванням зростання цієї категорії, нехай і досить помірного. Тому в Apple прийняли іншу стратегію - збільшувати вартість iPhone, перевіряти, наскільки багато лояльні споживачі готові платити за їх флагман. Перша розвідка боєм була в минулому році з iPhone X, який став найдорожчим флагманом за історію. Легко сказати, в Росії iPhone X 256 ГБ коштував 92 тисячі рублів (1 500 доларів), що стало шокової вартістю. Навіть в перші місяці продати цей апарат за суму вище 60 тисяч рублів було неможливо, покупців на нього просто не було (пробував продати поетапно, знижуючи вартість, охочих не знайшлося, продавати менше 60 тисяч рублів рука не піднялася). Багато в чому це характеризує те, що люди, які можуть дозволити собі смартфон вартістю від 60 000 рублів (ще при старому курсі), не купуватимуть собі б / у апарат.

Багато покупців iPhone не можуть собі дозволити такий дорогий смартфон, він поза ними фінансових можливостей. Але вони тягнуться до нього, так як думають, що моментально стануть краще, сильніше, отримають додатковий статус в суспільстві. Для таких людей вкрай важлива залишкова вартість смартфона, вони трясуться над кожною подряпиною, так як вони мають ще продаж свого пристрою через рік або два. Це психологія бідних людей, які називають себе раціональними, але такими не є. Тому вартість смартфона на вторинному ринку стає вкрай важлива. Побічним ефектом від зростання цін на нове покоління iPhone стає те, що через рік на б / у ринку продати iPhone XS / XS Max c пам'яттю 256 і 512 ГБ буде важко, ці моделі будуть дорогими і не будуть користуватися попитом. А найбільш ходовий обсяг пам'яті буде продаватися з дисконтом в 40-50%. Причина полягає в тому, що iPhone пішов за вартістю в захмарні дали і вторинний ринок не готовий купувати старі моделі за цінами, порівнянними з новими апаратами інших компаній.

Для тих, хто забув ціни на російські поставки iPhone, саме час їх нагадати.

Для тих, хто забув ціни на російські поставки iPhone, саме час їх нагадати

Це дорого і дуже дорого. Це, власне, основний аргумент проти, так як в iPhone немає ніяких унікальних технологій, які б дозволяли сказати, що вони краще, ніж конкуренти, як за окремими характеристиками, так і в цілому по їх сукупності. Для тих, хто не звик рахувати гроші, покупка такого апарату нормальна, для інших це зайвий привід озирнутися і, мабуть, сказати: "Спасибі, Apple, до побачення, Apple". Така ціна на смартфони виглядає нереальною, причому незалежно від валюти і країни - будь то США, Німеччина, Сінгапур, ціни на нове покоління флагманів від Apple відірвані від реальності.

Причина №2. Флагмани без флагманських антен - сварка з Qualcomm, дружба з Intel

На ринку завжди був одвічна суперечка, хто краще. Пари конкуруючих компаній підбиралися довільно, наприклад, кожен знає, що чіпсет від Qualcomm краще, ніж від MediaTek (це не завжди так на практиці, але стереотипи такі). Модеми від Qualcomm помітно краще, ніж такі від Intel. Але в Apple в минулому році вступили в протиборство з Qualcomm, відмовилися від співпраці і тепер судяться з усього світу. І якщо раніше за родючості в iPhone відповідали інженери Qualcomm, які працювали над інтеграцією як антен, так і їх модему, то тепер за це відповідає Intel (інженери всередині Apple - це такі казкові персонажі, що здійснюють нагляд за тим, що роблять інші партнери ззовні ).

Зміна постачальника негайно позначилася на тому, що вміють нові iPhone. Формально і на папері все добре, з'явилася підтримка гігабітного LTE, модеми вміють агрегувати частоти, зв'язок по частотах рівно та ж, що і була. На практиці перші покупці вже зіткнулися з цілим набором проблем, як великих, так і маленьких.

На XS може йти зв'язок, якщо у вас велика рука (дизайн антен такий, що ви просто їх рукою замикаєте при роботі! Це дуже смішна помилка). Якість антен таке, що в Apple довелося використовувати максимальне посилення, і ніякого запасу немає. Фактично це говорить про те, що в умовах ідеального сигналу у вас не буде проблем, але в місцях з нестійкою зв'язком вони гарантовано виникнуть. Той же iPhone X в цьому аспекті набагато краще, так як позбавлений цих недоліків.

Для бажаючих детально вивчити, як працюють антени і в чому проблема з ними на XS / XS Max, раджу прочитати дві посилання нижче (англійською мовою):

Про те, як на практиці працює гігабітний LTE, написано в одному з коментарів, подивіться на скріншот.

Про те, як на практиці працює гігабітний LTE, написано в одному з коментарів, подивіться на скріншот

У короткому перекладі виходить, що на гігабітному LTE-каналі швидкість iPhone XS склала 72 Мбіт, в той час як старенький iPhone 6s показав 120 Мбіт. Максимальна швидкість, якої домоглися на XS 220 Мбіт, що не так вже й багато в порівнянні з 190 Мбіт на 6s.

Не думаю, що нас чекає черговий антеннагейт, але нове покоління iPhone гірше за якістю зв'язку, прийому, ніж попередні iPhone або конкуруючі рішення інших компаній, в яких немає потреби і причини використовувати рішення від Intel. Через свою позицію в Apple втратили кращого постачальника і змушені використовувати рішення, які не такі хороші. Це також означає, що бажаючі отримати на практиці максимальні швидкості інтернету, швидше за все, їх не отримають навіть в порівнянні з попереднім поколінням iPhone. Або старими апаратами. І це не проблема софта, це проблема дизайну антен. В iPhone XR рівно та ж історія.

Причина №3. Тендітні загартовані скла iPhone

Жадібність Apple легендарна, і компанія в минулі роки придумала безліч способів, як змусити розщедритися своїх шанувальників. Найгучніший скандал був з уповільненням роботи старих моделей, яке нібито відбувалося виключно через зношування акумуляторів. Але всі дії компанії вказували на те, що це був усвідомлений крок, щоб стимулювати продажі нових моделей.

Приблизно в той же час в компанії прийняли інше дивне рішення - прибрати з конструкції скла додаткову ламинацию. Тобто при ударі скло починає обсипатися, кришитися, і телефоном стає неможливо користуватися.

Це зроблено для того, щоб розбиті апарати проходили ремонт або люди купували нові iPhone. Лояльність покупців цілком вимірна, а їх неакуратність повинна приводити до додаткових витрат. Всі виробники флагманів, як і Apple раніше, використовують ламинацию, щоб уникнути розтріскування корпусу, дати можливість користуватися апаратом до сервісу або навіть просто користуватися ним. В Apple вирішили, що якщо телефон упустили, то він повинен майже гарантовано розбитися. Це сумно, але це політика компанії, щоб люди міняли свої вбиті апарати на нові. Назвати це турботою про користувача неможливо. З іншого боку, користувач Apple звик, він повинен за все платити, і багаторазово.

Причина №4. Відмова від датчика відбитків пальців

У новому поколінні iPhone жоден апарат не має датчика відбитку, розблокування відбувається по обличчю. Це не так зручно, зчитуються особи оточуючих, що заглядають в ваш апарат, і, природно, вони не визначаються. Одним словом, функція додаткова і не така проста, як датчик відбитка.

В Apple не хотіли повторювати Huawei і розміщувати датчик відбитка на спинці, не могли вмонтувати його в екран. Вихід дуже простий: відмовитися від нього зовсім і заощадити гроші. Що і зробили. Коли економлять на потрібних функціях, мені завжди сумно. Коли економлять на апаратах, що стоять так багато, це викликає подив і неприйняття. У майбутньому році багато флагмани обзаведуться датчиками відбитка (крім розпізнавання особи і райдужки), вбудованими в екрани. Користуюся такою моделлю деякий час і можу сказати, що це дуже зручно, розпізнавання відбитку не викликає проблем від слова "зовсім", можна розблокувати апарат, не дивлячись на нього. Відмова від датчика відбитка в iPhone і фактично тільки один спосіб біометрії без альтернатив - це помилка.

Причина №5. Відмінний AMOLED екран від Samsung без ряду фішок

В Apple змушені другий рік поспіль купувати екрани від Samsung (це AMOLED екрани, які компанія ставить і в свої пристрої), при цьому вони не отримують всіх можливостей, які є у флагманів від Samsung. Наприклад, в 2019 році так і не з'являється режим AlwaysOn Display, що є у флагманів не тільки від Samsung, але і від інших компаній. Причина дуже проста: в Samsung за це відповідає окремий DSP, в якому реалізовані адаптивна підсвічування екрану, аналіз навколишнього освітлення, аналіз картинки на екрані, кошти від вигорання екрану і багато іншого. У тому числі і AOD. Але ніхто не планував продавати всі ці напрацювання Apple, тому в компанії вже другий рік розробляють свій варіант такого DSP, а поки користувачі Apple змушені задовольнятися тим, що їм дають. І це зовсім не нова технологія, користувачі флагманів Samsung насолоджуються можливостями робочого екрану у вимкненому стані давно.

І це зовсім не нова технологія, користувачі флагманів Samsung насолоджуються можливостями робочого екрану у вимкненому стані давно

Шанувальники iPhone, як зазвичай, твердять, що це марна штука, вона нікому не потрібна. Але коли вона з'явиться через роки на iPhone, несподівано з'ясується, що це дуже круто, і головне, що "Apple зробила революцію і показала, як потрібно".

Рівне з тієї ж причини в iPhone немає режимів енергозбереження, де задіяний екран, наприклад, він перетворюється в чорно-білий, заощаджує енергію. Це просто недоступні для Apple технології.

В Samsung добре налаштували екрани для Apple, при цьому максимальна яскравість все так же менше, ніж у флагмани від Samsung. Причина рівно та ж, в Apple не мають заліза, щоб тонко управляти всіма можливостями цих апаратів. На жаль і ах, але технологічно компанія сильно відстає від лідера ринку.

Позакласне читання:

Обидва дисплеї відмінні, вони хороші, так як у них один виробник, і це Samsung. Але можливості екранів у флагмани Samsung розкриті найбільш широко, цього Apple не вистачає.

Причина №6. Скнарості від Apple - повільна зарядка в комплекті

Не так давно в Apple додали швидку зарядку в свої моделі, це проста і корисна функція, без якої я не уявляю сучасної електроніки. Спробуйте, це дуже зручно. На жаль, при купівлі будь-якого флагмана від Apple ви не можете з коробки насолодитися цією функцією, так як вам вкладають стару, дешеву зарядку на 5 Вт, це повільна зарядка.

На жаль, при купівлі будь-якого флагмана від Apple ви не можете з коробки насолодитися цією функцією, так як вам вкладають стару, дешеву зарядку на 5 Вт, це повільна зарядка

Інші виробники оснащують свої моделі швидкої зарядкою навіть в смартфонах, що стоять в два рази менше, ніж iPhone XR, і це нормально. Покупцям же XS доведеться викласти гроші за адаптер і новий кабель (комплектний не підходить!).

)

Разом за швидку зарядку ви заплатите 5 380 рублів. Дрібниця? Не думаю, так як за ці гроші можна купити цілком нормальний смартфон на Android. Скнарості Apple легендарно, і платити такі гроші за зарядку - це перебір. Для порівняння, окремо швидка зарядка для Samsung коштує 2 190 рублів. Але це на випадок, якщо ви втратите таку з комплекту поставки. Рішення від Apple нічим не виграє, але коштує майже в 2.5 рази більше. Економія на сірниках, а покупці повинні заплатити сповна і багаторазово.

Економія на сірниках, а покупці повинні заплатити сповна і багаторазово

Причина №7. Дві SIM-карти для Китаю, але не для Росії

Дуже довгий час в Apple вважали, що дві SIM-карти не потрібні, це баловство. Тепер думка змінилася, але поставляються такі апарати тільки в Китай. Ви можете їх купити, світова гарантія на них не поширюється, але російська мова присутня. У Росії офіційні iPhone тільки на одну SIM-карту. Що тут сказати? На мій погляд, це великий прорахунок компанії, так як в Росії двухсімочний рішення популярні. З іншого боку, в Apple бояться, що ті, хто користувався двома iPhone, несподівано виявляться з одним, нехай і дуже-дуже дорогим. Все ж два iPhone дорожче, ніж навіть XS Max. Жлобство чистої води, але в цьому вся компанія Apple.

Причина №8. Фронтальна камера з минулого, проста основна камера

В Apple люблять рекламувати фотоможливості своїх флагманів, але щороку з'ясовується, що вони не дотягують до флагманів на Android, особливо в темний час доби. Цього року нічого не змінилося, і поточні моделі знімають вночі все так же ніяк. Нові режими роботи, нові трюки, нарешті iPhone навчився писати в відео стереозвук з пари мікрофонів (так, він цього не вмів! В тому числі в Х). Але фронтальна камера в 7 мегапікселів в 2019 році - це якось дивно. Це рівно та ж камера, яку ставлять багато років в iPhone, трішки поліпшені алгоритми. Щоб зрозуміти рівень флагманів 2019 року, варто подивитися на знімки з Pixel 3 / 3XL, де фронтальна камера подвійна і вміє робити Super Selfi.

Сумно бачити, що ті, хто найбільше любить робити Селфі, а це однозначно аудиторія iPhone, отримують таку економію на фронтальній камері, могли б в Apple і не економити так жорстко на таких дорогих апаратах.

Причина №9. iOS12 - дуже обмежена в можливостях операційна система

Колись iOS підкуповувала своєю зовнішністю, тим, що не було альтернатив UI, виконаному так якісно. Ті часи давно пройшли, і на Android як іконки, так і UI в цілому виглядають відмінно, нічим не гірший за той, що пропонує Apple. Але найголовніше, що в Apple не стали розвивати можливості своєї платформи, повторюють, і дуже повільно, то, що роблять різні компанії на Android. Повторення виходить не дуже якісним, а іноді його навіть немає зовсім. Щоб не перераховувати всі проблеми iOS, зазначу одне: в Apple навіть сказали, що iOS 12 буде роботою над помилками, а поспішати з новими функціями не будуть. Це логічно, коли йде робота над помилками, на цю роботу у Apple пішов цілий рік. А щоб побачити, ніж Android краще, можна подивитися цілу серію роликів про це.

Або ви можете подивитися один з недавніх роликів, там все доступно і зрозуміло. Причому вартість моделі, з якою йде порівняння швидкодії флагмана від Apple, помітно менше.

Причина №10. Максимальна вартість володіння - приховані платежі

В Apple не афішують, що вартість володіння iPhone максимальна серед усіх компаній. Ви платите за аксесуари, які не поклали в коробку (про швидку зарядку ви вже читали вище), але з XS немає в комплекті і перехідника на 3.5 мм, який прибрали, щоб трохи заробити додатково, ціна перехідника - 690 рублів, вам дрібниця, а компанії додатковий дохід.

5 мм, який прибрали, щоб трохи заробити додатково, ціна перехідника - 690 рублів, вам дрібниця, а компанії додатковий дохід

Вартість фірмових аксесуарів максимальна, так само як і ціна сторонніх аксесуарів також вище, ніж таких же для Android-пристроїв. Але те, про що майже не говорять, це вартість програм в магазині додатків, вони, як правило, коштують дорожче. Іноді різниця у вартості не в десятки відсотків, а в рази. Вважається, що аудиторія iPhone охоче платить, точніше, треба сказати, охоче переплачує. При цьому якісь сервіси, наприклад, та ж музика, стоять так само, як у Google, але якісь сервіси явно дорожче.

Наприклад, базова версія з пам'яті у флагманів Apple починається з 64 ГБ, що зроблено навмисне, щоб користувачі купували додаткове місце в iCloud, ціни ви можете побачити нижче.

На Android у вас завжди є карта пам'яті, яку можна використовувати для зберігання фотографій і інших файлів. Тут же вас поступово підштовхують до того, щоб ви використовували більше місця, і роблять це нав'язливо, в iOS нагадування про необхідність зберігати файли і купити місце виникають постійно, їх не можна вимкнути. Вас акуратно підводять до моделі підписки на додаткове місце. Наприклад, той же Note 9 має в базовій конфігурації 128 ГБ вбудованої пам'яті (забудемо про карту пам'яті), цього в 2019 році вистачить усім. І це нормально для такого рівня моделі. В Apple цього не зробили ні для однієї моделі. Чому? Відповідь криється в тому, що за додаткові 50 ГБ в хмарі можна брати 59 рублів щомісяця. Не такі вже великі гроші, чи не так? Але це просто один із прикладів, як за кожен чих на iOS і з iPhone ви повинні платити. Тут все коштує грошей, і чималих.

Причина №11. Про iPhone X и XS

Немає жодної причини, щоб купити iPhone XS, а не iPhone X. Фактично, це близнюки-брати, у них однакові возможности, хіба что немає ОБСЯГИ на 512 ГБ в Х. Альо в ІНШОМУ смороду дадуть Рівно ті ж враження, а при цьом iPhone X коштує від 60 тисяч рублей. І саме тому в Apple його прибирають з полиць, щоб він не муляв очі і не заважав продажу XS. Ось така еволюція моделей.

Ось така еволюція моделей

Робимо висновки ...

На мій погляд, треба бути компанією Apple щоб підвищити ціну, не надавши зовсім нічого нового, оновивши флагмани по дрібниці і по дорозі ще й послідовно їх погіршуючи (родючості, скла, відсутність просунутої фронтальної камери і інші "дрібниці"). Дорого і дуже дорого - це лейтмотив нового покоління iPhone. Безумовно, знайдуться ті, хто із задоволенням купить ці апарати, ми писали про них в "Десяти причини купити".

Мені політика Apple в 2018-2019 роках бачиться як повний відрив від реальності, продаж звичайних iPhone за ті гроші, яких вони не варті. Мабуть, це найголовніша претензія, яка є у мене і більшості людей, що дивляться на ці апарати. З ціною в Apple сильно промахнулися.

До змісту >>>

ПОСИЛАННЯ по темі

Поділитися:

Ми в СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖ:


Є, что Додати?! Пишіть ... [email protected]

Дрібниця?
Що тут сказати?
Чому?
Не такі вже великі гроші, чи не так?
Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!