{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Mobile-review.com Огляд GSM / UMTS-смартфона Motorola Defy MB525

 1. Фотографії Motorola Defy в інтер'єрі зміст:
 2. Комплект поставки:
 3. Дизайн, розміри, керуючі елементи
 4. дисплей
 5. акумулятор
 6. USB, Bluetooth, Wi-Fi
 7. пам'ять
 8. Камера
 9. Motorola Phone Portal
 10. MOTOBLUR версії 1.5
 11. враження
 12. ПОСИЛАННЯ по темі

Фотографії Motorola Defy в інтер'єрі

зміст:

 1. Комплект поставки
 2. позиціонування
 3. Дизайн, розміри, керуючі елементи
 4. дисплей
 5. акумулятор
 6. USB, Bluetooth, Wi-Fi
 7. пам'ять
 8. Камера
 9. Motorola Phone Portal
 10. MOTOBLUR версії 1.5
 11. враження

Комплект поставки:

 • Телефон
 • Акумулятор Li-Ion 1540 мАг
 • Зарядний пристрій
 • Зарядний пристрій
 • Карта пам'яті 2 ГБ
 • USB-кабель
 • Інструкція

позиціонування

Ринок захищених телефонів досить малий, це невелика ніша, яка сьогодні практично окупована нішевими виробникам (наприклад, Sonim) або зайнята недорогими телефонами від Samsung. Розвиток сегменту захищених телефонів кілька років тому завмерло, так як попит на такі апарати залишався незмінним, виробники не бачили сенсу випускати такого роду пристрої. Перші моделі від Samsung виявилися настільки успішними, що інші компанії знову звернули увагу на цей сегмент і почали розглядати можливість представити свої апарати. Здавалося б, що рівно ті ж причини змусили Motorola створити DEFY. Але це зовсім не так. Треба згадати, що в США компанія Motorola є виробником рацій для силових структур, армії, виконує в тому числі і військові замовлення. Компанія накопичила достатній технологічний потенціал для випуску захищених пристроїв, але практично не реалізувала його в комерційних апаратах. В Європі захищені моделі від Motorola до виходу DEFY були невідомі, та й виробник не асоціювався з такого роду пристроями зовсім. Запитайте у будь-якого знайомого, чи є у Motorola захищені телефони? Відповідь буде в більшості випадків негативним.

Однак це помилкова думка. Саме Motorola володіє максимальною кількістю патентів, розробок в області захищених апаратів. Наприклад, в січні 2009 року в США компанія оголосила модель Tundra VA76r, це перша в світі захищена розкладачка. Вдумайтеся. Більшість компаній намагається уникнути будь-яких рухомих частин, що приводить нас до форм-фактору моноблока. У Motorola немов насміхаються над цим і випускають розкладачку, яка проходить сертифікацію по військовому стандарту США - MIL-STD 810F. Цікаво вдивитися, що описує цей обов'язковий для будь-яких радіопристроїв в армії США стандарт. Температура, при якій дайте йому працювати, варіюється від -20 до +60 градусів за Цельсієм. Зберігати без втрати працездатності (читай, акумулятора, це більш застосовне до моделі) можна від -40 до +75 градусів. Ще такі телефони відчувають туманом, сіллю, піском, а також вібрацією (імітація позашляховика, стрільби з великокаліберного кулемета і так далі). Мені здалося цікавим, що поверхня апарату після всіх цих випробувань не повинна змінюватися, її колір, фактура повинні залишитися тими ж. Тобто апарат зобов'язаний зберегти зовнішній вигляд. На відміну від всіх інших випробувань на міцність, в армійських тестах присутній також тепловий удар. У спеціальній камері різко підвищують температуру на 5 градусів. Телефон не повинен відмовити. Є ще ряд параметрів, про які говорити не буду, але в цілому це найжорсткіший набір тестів з усіх можливих. І Tundra його проходить з легкістю. Мої американські колеги розповідали якось, з яким завзяттям вони намагалися зламати Tundra, просто щоб показати, що цей телефон можна вбити. Голими руками. У них не вийшло навіть після тридцяти хвилин гри їм в футбол. Я захотів розповісти про цю модель для того, щоб ви розуміли, що Motorola - унікальна компанія, що володіє дуже багатим досвідом в цій галузі, який вона і використовувала в Motorola DEFY.

Справедливості заради треба сказати, що Motorola DEFY - не перший захищений Android-смартфон на ринку. Перебирає в пам'яті назви моделей? Думаю, що полегшу вам цю задачу, першим став у березні 2010 року Motorola i1, свого роду прообраз DEFY, але він вийшов тільки для ринку США і мереж iDen. Тому можна сказати, що це не вважається. На світовому ринку саме DEFY представляє технології від Motorola в області захищених апаратів.

На світовому ринку саме DEFY представляє технології від Motorola в області захищених апаратів

Що таке захищений телефон для масового ринку, звичайного споживача? Це завжди компроміс. Якщо солдат в армії не має вибору, а використовує тільки те, що йому видають, то звичайний покупець бачить сотні телефонів та може вибрати будь-який з них. Проблема захищених телефонів в тому, що забезпечити хороший рівень захисту і при цьому зробити телефон не відрізняється від інших апаратів вкрай важко. У разі апаратів від Samsung усвідомлено пішли на те, щоб підкреслити захисні властивості телефонів в їх дизайні. Та й інші виробники також сповідували цей підхід, згадайте легенду - Siemens ME45.

Та й інші виробники також сповідували цей підхід, згадайте легенду - Siemens ME45

Але в Motorola хотіли створити модель, яка не буде кидатися в очі своїми захисними властивостями, апарат на кожен день, який до того ж захищений. Тобто, пішли від ідеї того, що людина буде користуватися таким телефоном не тільки в екстремальних умовах, а й у повсякденному житті. Цей підхід сповідував Siemens Mobile, він виглядає виграшним. При погляді на DEFY ви не зрозумієте, що перед вами захищений апарат і він досить невеликий за розмірами. Звичайний сенсорний телефон. Саме така думка виникає при погляді на нього. І це велика перевага телефону.

І це велика перевага телефону

Унікальність цієї моделі в тому, що на ринку просто не існує захищених сенсорних моделей. Їх немає як класу пристроїв, DEFY - перша ластівка. Згідно специфікаціям, клас захисту пристрою IP67, такий же, як у Samsung B2710 Xcover, цим органи не відрізняються, обидва можуть пролежати до 30 хвилин в воді на глибині до одного метра. Більший клас захисту для подібних пристроїв просто зайвий. Скажімо так, навіть при цьому рівні захисту власник апарата розіб'ється, потоне, згорить набагато швидше, ніж це станеться з його телефоном. Випадково розбити телефон при падінні на схилі гори при катанні або при ударі об землю при падінні з велосипеда або мотоцикла і тому подібних ситуаціях практично неможливо. Така ймовірність залишається, але вона невелика.

Покупцями Motorola DEFY, як правило, виступають молоді люди, переважно чоловіки. Крім захисних властивостей апарату, треба відзначити, що це Android-смартфон з досить непоганими характеристиками для свого цінового класу. Націнки за захисні властивості апарату майже немає, так що вибір цього апарату стає ще цікавіше, співвідношення ціна / якість у моделі відмінне. В якійсь мірі це свого роду ідейний спадкоємець Siemens ME45. Модель навряд чи стане такою ж легендою, але це один з кращих апаратів 2010 року.

До змісту >>>

Дизайн, розміри, керуючі елементи

Модель випускається в двох колірних рішеннях - повністю чорний корпус або корпус з білою вставкою на бічній поверхні (у нас в огляді саме такий). Один з наших читачів вдало порівняв оформлення телефону з квітами імперських штурмовиків із «Зоряних воєн», щось в цьому безумовно є.

Один з наших читачів вдало порівняв оформлення телефону з квітами імперських штурмовиків із «Зоряних воєн», щось в цьому безумовно є

Розмір телефону - 107х59х13.4 мм, вага 118 грам. Для порівняння розмір HTC Desire 119x60x11.9 мм, вага 135 грам. Звичайний сенсорний телефон, навіть товщина звичайна. Але захищений. Пластик на дотик бархатистий, він не ковзає, якщо покласти зверху на панель приладів автомобіля. На цій поверхні дрібні подряпини не видно.

На цій поверхні дрібні подряпини не видно

Екран прикриває захисне скло Gorilla Glass, можна стукати по ньому ножем, металом, ніякого стирання. До падінь це скло також стійко. Розбити при бажанні можна, але треба постаратися. Відмова від апаратних клавіш зрозумілий, під екраном - сенсорні кнопки. Над екраном знаходиться датчик освітленості, а також наближення (proximity sensor).

На бічних сторонах видно гвинти, які стягують корпус. Не знаю декоративний це елемент, або вони виконують якусь функцію, але виглядає це в стилістиці апарату. На лівому боці знаходиться microUSB-роз'єм, він прикритий гумовою заглушкою, прикріпленою до корпусу. Така ж заглушка прикриває роз'єм 3.5 мм на верхньому торці, крім нього, там розташована кнопка включення / виключення. На правому боці знаходиться спарена клавіша регулювання гучності.

У більшості захищених телефонів використовується гвинт, він притискає кришку до акумуляторному відсіку, що не дозволяє проникнути всередину воді. Тут застосували звичайну засувку, що дивно, так як задня кришка з тонкого пластику і навіть не має гумової вставки по канту. У Motorola застосували досить хитрий хід, гумка є частиною корпусу. Міркування було таке, що пошкодження гумки на кришці при відкритті апарату найімовірніше, ніж її пошкодження всередині. Технологічно складніше реалізувати варіант, який ми бачимо на DEFY.

Технологічно складніше реалізувати варіант, який ми бачимо на DEFY

Інші елементи захисту стандартні, це акумулятор, щільно входить в паз, щоб прикрити плату. Мінімум отворів усередині. Щоб карта пам'яті при трясці не випала, для неї зроблений окремий затиск, такий собі язичок. В цілому, захисні властивості апарату хороші і цілком на рівні.

В цілому, захисні властивості апарату хороші і цілком на рівні

Хотів би показати вам відео про те, як телефон витримує падіння, але не записав його. Кидали телефон об асфальт з декількох метрів, після десятка кидків на корпусі не залишилося подряпин, але тріснуло скло, що прикриває об'єктив. Тріщина ніяк не впливає на якість знімків. У воді апарат топив, замочував на півгодини в склянці - ніяких наслідків, все працює, під водою дзвонить. Одним словом, заявлені характеристики не розходяться з ділом.

Ще одна технологія, яка до двору в захищеному телефоні, це реалізація CrystalTalk Plus. Два мікрофона, кожен з яких оцінює навколишній шум і виділяє тільки ваш голос. Тут немає особливого досягнення, у інших виробників також є подібні технології, наприклад, в ряді моделей від Nokia. Але в DEFY це все працює, і досить непогано. Зізнаюся, що з будівництва, де працює відбійний молоток, не перевіряв, як мене чують співрозмовники, але з нічних клубів чутність відмінна (з поправкою на шум навколо, звичайно ж).

До змісту >>>

дисплей

У Motorola вирішили не економити на екрані і взяли дисплей від Milestone. Свого роду уніфікація екранів для модельного ряду, це дуже непогане рішення з точки зору споживачів, адже ми отримуємо досить недорогий телефон з якісним екраном.

В телефоні використовується ємнісний сенсорний екран з діагоналлю 3.7 дюйма, роздільна здатність екрану - 480х854 пікселів. Екран прикритий скляною пластиною, працювати з ним можна пальцями, натискання стилусом він не обробляє. Якість екрану поза всяких сумнівів - яскравий, чіткий, дуже добре відображає як картинки, так і текст (програє SuperAMOLED по яскравості, але це і зрозуміло, це середній екран). Підтримується мультитач. Автоматичний поворот екрану працює добре.

На екрані поміщається до 18 рядків тексту, а також кілька службових рядків. Залежно від програми це число може варіюватися як в більшу, так і меншу сторони.

Залежно від програми це число може варіюватися як в більшу, так і меншу сторони

На сонці екран поводиться непогано, все залишається читаним.

До змісту >>>

акумулятор

В телефоні використовується літій-іонна батарея ємністю 1540 мАг, за заявою виробника, вона здатна забезпечити до 6.8 годин в режимі розмови, до 238 годин в режимі очікування. У звичайному режимі використання акумулятора вистачає приблизно на повний день, іноді трохи більше. Позначається великий екран і те, що користувач буде явно завантажувати багато даних як з мережевих акаунтів, так і з інших додатків. Очікував, що телефон буде працювати менше, але він порадував тим, що це не так. Повний час зарядки акумулятора - три години.

Підкреслю, що ті, хто відключить передачу даних і буде користуватися тільки голосовими дзвінками, зможуть досягти 2-2.5 днів роботи апарату.

До змісту >>>

USB, Bluetooth, Wi-Fi

USB. Швидкість передачі даних складає близько 5 Мб / c. При підключенні USB-кабелю відбувається зарядка телефону. Можливо вибрати різні режими роботи (карта пам'яті, режим модему, режим синхронізації у вікні браузера і так далі). Зручно, що при підключенні до ПК можна запустити майстер, який покаже можливі варіанти.

Bluetooth. Версія Bluetooth в смартфоні - 2.1 з підтримкою EDR.

Wi-Fi. В апараті реалізована підтримка Wi-Fi (IEEE 802.11 b / g / n). Підтримуються всі стандарти безпеки (WEP, WPA, WPA2), настройки максимальні.

До змісту >>>

пам'ять

У телефоні 512 МБ оперативної пам'яті і 2 ГБ вбудованої пам'яті, підтримуються карти microSD. Слот розташовується під акумулятором. Максимальний об'єм карт пам'яті - 32 ГБ.

В телефоні використовується чіпсет TI OMAP 3630, процесор ARM Cortex A8 з частотою 800 МГц. За рахунок цього модель вельми спритна, особливих гальм не помічено (на прошивці 2.1, планується оновлення до 2.3).

До змісту >>>

Камера

Звичайна 5-мегапіксельна камера з автофокусом і світлодіодним спалахом. Якість знімків досить середнє. До мінусів відноситься те, що наводиться камера на різкість пару секунд, і після натискання затвора або кліка пальцем по екрану до кадру також йде до секунди. Для зйомки рухомих предметів камера пристосована мало. Але в іншому вона цілком цікава. Запис відео відбувається з максимальною роздільною здатністю 720х480 пікселів. Інтерфейс камери сильно перероблений (натякаю, компанія планує представити фоторішення, і всюди буде подібний інтерфейс).

Приклади знімків з камери:

До змісту >>>

Motorola Phone Portal

У Motorola відмовилися від використання окремого пакета ПО для синхронізації телефону з ПК. В Android вже закладені можливості синхронізації з мережевими сервісами, тому в майбутньому додаткові пакети стануть не потрібні, або вони будуть дублювати функції вбудованих додатків. Тому в Motorola перенесли весь софт в мережу, що виглядає незвично.

На телефоні є відповідна іконка, ви натискаєте на неї, і апарат пише, за якою адресою вам необхідно пройти на ПК в браузері. З точки зору безпеки тут немає ніяких вад, якщо у людини немає вашого телефону і комп'ютера, то він і не потрапить на цю сторінку.

Працювати можна з повідомленнями, контактами (останні можна зберегти на ПК у вигляді архіву, а також імпортувати з MS Outlook 2003). Робота з фотографіями проста, в цілому дуже простий пакет, який зрозумілий з першого погляду. Зручно, що не потрібно установки, а з телефоном можна працювати в будь-якому місці.

До змісту >>>

MOTOBLUR версії 1.5

У багатьох виробників є свої оболонки для стандартного Android, в Motorola розвивають MOTOBLUR, який спочатку був орієнтований тільки на соціальні сервіси. До версії 1.5 багато зміни торкнулися інтерфейсу телефону, що можна вважати за заслугу, так як з'явилися невеликі додатки і утиліти роблять апарати відмінними від інших моделей, дозволяють зручніше працювати з ними. Підкреслю, що описувати всю стандартну функціональність Android 2.1 я не буду, ви можете ознайомитися з нею в окремому матеріалі. Моя задача показати відмінності MOTOBLUR, незвичайні і характерні тільки для Motorola риси.


Вам доступно 7 робочих столів, щоб встановити свої віджети або іконки. Перегортати столи можна звичайним чином, мені сподобалося позначення кожного з обраних столів в статусному рядку, це іконки, що показує номер столу і напрямок руху. Дуже логічно і зрозуміло.

Віджети від Motorola не надто численні, їх з десяток, але кожен з них можна змінити в розмірах на ваш розсуд. Це зручно. Вибираєте віджет, потім тягнете за куточок і отримуєте потрібний розмір. Їх можна переміщати по екрану, що стандартно.

У США в прошивці для DEFY присутній віджет Family Room, в відео ви можете побачити, як він працює. У Європі він недоступний.

У режимі очікування можна призначити виклик будь-якої програми на подвійне натискання на клавішу Будинок. За замовчуванням подвійне натискання викликає браузер.

Набір тексту за допомогою вбудованої клавіатури не становить труднощів, є підтримка Т9, підстановка слів. Досить приємна клавіатура.

Досить приємна клавіатура

Пакет для управління телефону голосом і набору тексту або команд від Nuance Communication. Не беруся судити, наскільки це краще оригінального рішення для Android, але з огляду на, що це додаткова можливість, то я тільки за неї.

Не беруся судити, наскільки це краще оригінального рішення для Android, але з огляду на, що це додаткова можливість, то я тільки за неї

У розділі Контакти все, здавалося б, традиційно, але зверніть увагу, що іконка вгорі показує можливість перегорнути список вліво. Ви тут же потрапляєте в історію всіх дзвінків, повідомлень. При цьому, переміщаючись в загальному списку, ви бачите загальну історію, вибравши абонента, ви побачите список тільки для нього. Дуже зручна функція.

У додатку Будильник було цікаво побачити заставку годин, яка використовується на круглому екрані MOTOAURA, дизайн цієї функції перероблений.

У розділі Accounts можна завести облікові записи як для пошти, так і для соціальних мереж (це як раз розділ MOTOBLUR).

Калькулятор підтримує тригонометричні функції. Але не дуже зручна реалізація цієї додаткової панелі.

DLNA - це uPNP, за допомогою Wi-Fi можна передавати файли як на комп'ютер, так і з нього. На ПК має бути встановлено відповідне ПЗ. Все працює без будь-яких дорікань.

Поштовий клієнт звичайний, ніяких нарікань немає, вбудований QuickOffice виконує функцію як файлового менеджера, так і читця файлів MS Office.

Media Share - майстер, що дозволяє передавати медіа на інші пристрої. Досить наочний і покроковий.

Досить наочний і покроковий

У розділі Повідомлення можна бачити іконки для всіх сервісів і поштових акаунтів, цікаво, що присутній і об'єднаний ящик, в ньому відображаються повідомлення звідусіль.

Phone Portal. Підключення до ПК для передачі файлів, обміну інформацією.

У розділі Налаштування можна знайти Data Manager. Додаток відстежує, скільки ви витрачаєте трафіку (EDGE / 3G), також воно дозволяє контролювати, коли у вас з'являється Wi-Fi, і оновлювати дані в додатках тільки з його допомогою. Зручна утиліта.

Battery Manager - ще одна фірмова утиліта від Motorola. Тут можна подивитися не тільки витрата енергії різними процесами і додатками (це стандартно для Android), але і налаштувати профілі споживання енергії, в тому числі зробити їх автоматично включаються, наприклад, у вечірній час. Дуже зручна утиліта, якій варто користуватися.

Під час дзвінка можна постукати два рази по екрану, щоб прибрати дзвінок, також під час дзвінка можна перевернути телефон, тоді він переключиться на режим вібрації.

Під час дзвінка можна постукати два рази по екрану, щоб прибрати дзвінок, також під час дзвінка можна перевернути телефон, тоді він переключиться на режим вібрації

Галерея з фотографіями повністю перероблена. Підтримуються мітки фотографій, фільтри по датам. Перевернувши телефон в горизонтальний режим, ви зможете переглядати картинки в одній стрічці з досить приємною анімацією. Також є дуже непоганий режим слайд-шоу.

Виділивши нову фотографію її можна відредагувати, причому вам доступний Kodak Perfect Touch, раніше ця утиліта була тільки в MOTOZINE ZN5, той апарат позиціонувався як фотографічне рішення. Ця функція автоматично визначає параметри знімка і намагається зробити його більш привабливим для погляду. Працює цей фільтр непогано. Але якщо ви захочете пограти з настройками самостійно, то вам доступні різні ефекти (їх видно відразу на екрані), можливість накладення тексту і картинок і інші функції. Досить непоганий редактор, який зробила Motorola.

Connected Music Player. Одне з найсильніших відмінностей цього апарату від багатьох Android-телефонів. Додаток мені подобається дуже сильно, так як дає нові можливості прямо з коробки. Почну перераховувати можливості апарату з кінця. Наприклад, за допомогою сервісу SoundHound підтримується визначення мелодій, які грають (радіо, або запис з мікрофону). Це аналог Shazam, який доступний для будь-яких Android-телефонів.

Музична бібліотека розбита по таких фільтрів як виконавці, альбоми та пісні, а також плейлисти (в них є автоматичні листи - часто програються, недавно додані). При програванні відображається обкладинка альбому, при цьому якщо доступний текст пісні, то він також може відображатися на екрані.

Перемотка працює всередині композиції просто, тягнете повзунок і переміщується. Під час програвання можна поділитися тим, що вам подобається. В налаштуваннях натискаєте Send Blip - і апарат готовий відправити назва пісні з вашим коментарем (Twitter, SMS або пошта). Штука дуже приємна і правильно працює. Можна сказати, що вам подобається, а також і те, що ви не любите.

Також мені сподобалася карта світу, на якій ви можете подивитися, що слухають в даний момент інші користувачі. Працює. Досить цікаво дивитися в якій країні, яка композиція популярна. Користувачів на карті не так вже й багато, тому цікавитися можна без побоювання бути похованим в завалах інформації.

FM-радіо дозволяє в налаштуваннях вибирати регіон, в якому ви перебуваєте (діапазон частот). Ні відтворення в режимі гучного зв'язку. Підтримується RDS. Можна зберегти до 10 радіостанцій в пам'яті. Досить просто реалізоване радіо, але свою функцію виконує.

SHOUTcast Radio, це список різних онлайн радіостанцій, безліч жанрів, можливість підключатися за допомогою Wi-Fi і слухати музику, передачі і так далі. Досить приємна функція.

Нарешті, остання функція - це Співтовариство. Тут можна знайти як пісні, так і чарти для музичного відео, або звичайних пісень. Такі списки того, що користується популярністю.

До змісту >>>


враження

Гучний, добре чутний дзвінок, вібро також хороший, він відчувається. За якістю зв'язку модель цікава, хороша. В цілому у мене немає ніяких нарікань до неї за цим параметром, все відмінно.

В європейських апаратах DEFY є шлюб, він пов'язаний з динаміком. Це виробничий брак, який, мабуть, зачіпає велику частину апаратів. За гарантії можна поміняти динамік, також це можна зробити самостійно, якщо ви перебуваєте, наприклад, в Росії, де немає авторизованих сервісів Motorola (за цією моделлю у всякому разі). Я не хочу детально зупинятися на цьому питанні, так як він вже був розжувати в бирюльки, відправляю вас до цього матеріалу.

Зрозуміло, що покупка DEFY з явним браком - не дуже приємна річ, але модель, крім цього, не має недоліків і виглядає досить цікаво. Прикрий шлюб зіб'є продажу, але в будь-якому випадку, цей апарат за співвідношенням ціна / якість вийшов дуже смачним. Давайте розберемося в цьому разом. Отже, це перший захищений за стандартом IP67 смартфон на Android, аналогів просто немає. По-друге, тут використовується MOTOBLUR, який не псує стандартний інтерфейс Android, а скоріше дуже непогано його доповнює (галерея, музичний плеєр, різні віджети із змінними розмірами і так далі). Для меломанів хочу відзначити, що відсутні еквалайзери, це в мінус. Але якість звучання апарату дуже непогане.

Модель має яскраво виражений характер, цим апаратом приємно користуватися, і відмінностей від звичайного Android предостатньо. Як користувач HTC Desire можу відзначити, що мені був зручний DEFY.

Мені відверто подобається ця модель, так як вона має невеликий розмір, привабливу вартість. Продається офіційно DEFY тільки в США, а також у Великобританії та Німеччині. Вартість в Лондоні складає близько 235 фунтів, в Німеччині трохи нижче. Якщо брати телефон з доставкою в Росію, то його ціна складе близько 13 500 рублів. У перекупників вартість становить близько 17-18 тисяч рублів, що вже неадекватно дорого.

У своєму ціновому класі модель вийшла на рівні, це хороше рішення на Android, яке виступає досить сильно. А додайте захист - і ми отримаємо, що аналогів апарат просто не має. Будь це інша модель, я б навіть не рекомендував зв'язуватися з доставкою, купівлею за кордоном. Але для цієї моделі ризикнути варто, аж надто хороша. Чутки про те, що МТС буде поставляти в Росію DEFY офіційно в січні, варто вважати чутками. Ніяких офіційних поставок в Росії не буде, Motorola пішла з цього ринку. Крапка.

Як бонус тим, хто довго чекав огляд і смикав мене постійно, зроблю невеличкий подарунок. У Motorola на літо 2011 року розробляють ще дві моделі в стилі DEFY, але вони будуть відрізнятися майже в два рази меншою вартістю і не будуть здатні перебувати у воді (стандарт IP54, а не IP67). Також сенсорні моноблоки, досить привабливі зовні.

Обговорення на форумі >>>

До змісту >>>


ПОСИЛАННЯ по темі

Поділитися:

Ми в СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖ:


Є, что Додати?! Пишіть ... [email protected]

Запитайте у будь-якого знайомого, чи є у Motorola захищені телефони?
Перебирає в пам'яті назви моделей?
Що таке захищений телефон для масового ринку, звичайного споживача?
Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!