{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Модеми 3G CDMA

Sierra Overdrive PRO 802S Mobile Hotspot 2 в 1 Sierra Overdrive PRO 802S Mobile Hotspot 2 в 1. Модем 3G CDMA / 4G WiMAX стандарту + Wi-Fi роутер (точка доступу). Це не сон, це реальність. Супер НОВИНКА 2012 уже в продажу. Ви тільки гляньте на цього красеня, його так і хочеться купити. У ніверсальний модем + роутер, який може роздавати Wi-Fi до 5 пристроїв одночасно. Модем призначений для підключення до бездротового 3G CDMA / 4G WiMAX Інтернету (2-х стандартний). 3G CDMA стандарт надають в Україні тільки 3 оператора: PEOPLEnet, Інтертелеком, CDMA Україна. 4G Стандарт не підтримується жодним оператр в Україні. Детальніше

Модем 3G CDMA / 4G WiMAX стандарту Sierra Wireless 250u USB - універсальний і незвичайний модем, який використовується для підключення бездротового 3G CDMA / 4G WiMAX інтернету Модем 3G CDMA / 4G WiMAX стандарту Sierra Wireless 250u USB - універсальний і незвичайний модем, який використовується для підключення бездротового 3G CDMA / 4G WiMAX інтернету. Новинка AirCard сім'ї, кінець 2011 року в Україні. Модем є двох стандартним пристроєм. Стандарт технології інтернету 3G CDMA 800 МГц і 4G WiMAX 2500 МГц. 3G стандарт надають в Україні тільки 3 оператора: PEOPLEnet, Інтертелеком, CDMA Україна. 4G стандарт надає в Україні тільки один оператор: FreshTel, але він, на жаль, працює на частоті 3400-3600 МГц. Тому на даний момент в Україні пристрій може використовуватися тільки в мережах 3G CDMA. Ви оціните його компактний розмір і круглий корпус з потужним дуже якісним металевим usb хвостом.

Детальніше

Модем 3G CDMA стандарту Novatel Wireless MiFi 2200 USB - універсальний модем, який використовується для підключення бездротового 3G CDMA інтернету Модем 3G CDMA стандарту Novatel Wireless MiFi 2200 USB - універсальний модем, який використовується для підключення бездротового 3G CDMA інтернету. Стандарт технології інтернету 3G CDMA 800 МГц надають в Україні тільки 3 оператора: PEOPLEnet, Інтертелеком, CDMA Україна. Novatel MiFi 2200 - це бездротове мобільний пристрій 2 в 1, що сполучає в собі 3G 1xEVDO модем і WiFi точку доступу - роутер. За допомогою простого натискання кнопочки на корпусі пристрою, Ви можете отримати бездротовий доступ до мережі Інтернет та роздавати його по бездротовій мережі WiFi іншим користувачам.

Детальніше

Модем 3G CDMA стандарту Bless UC165 USB - універсальний модем, який використовується для підключення бездротового 3G CDMA інтернету Модем 3G CDMA стандарту Bless UC165 USB - універсальний модем, який використовується для підключення бездротового 3G CDMA інтернету. Стандарт технології інтернету 3G CDMA 800 МГц надають в Україні тільки 3 оператора: PEOPLEnet, Інтертелеком, CDMA Україна. Новинка! Сімпотічний 3G модем, один з небагатьох підтримують RUIM карту. Тип USB 2.0. Випуск тільки в чорному кольорі.

Детальніше

Модем 3G CDMA стандарту Cricket Cal-Comp A600 USB - універсальний модем, який використовується для підключення бездротового 3G CDMA інтернету Модем 3G CDMA стандарту Cricket Cal-Comp A600 USB - універсальний модем, який використовується для підключення бездротового 3G CDMA інтернету. Стандарт технології інтернету 3G CDMA 800 МГц надають в Україні тільки 3 оператора: PEOPLEnet, Інтертелеком, CDMA Україна. Остання найсвіжіша новинка 2011. Супер апарат по супер ціні!

Детальніше

Модем 3G CDMA стандарту Franklin U210 USB - універсальний модем, який використовується для підключення бездротового 3G CDMA інтернету Модем 3G CDMA стандарту Franklin U210 USB - універсальний модем, який використовується для підключення бездротового 3G CDMA інтернету. Стандарт технології інтернету 3G CDMA 800 МГц надають в Україні тільки 3 оператора: PEOPLEnet, Інтертелеком, CDMA Україна. Уже в продажу. Найсвіжіша гламурна новинка на ринку України з жовтня 2010 року. Вихід у світ за офіційними даними з 23 березня 2010 року. Розроблено за новітніми 3G CDMA технологіями.

Детальніше

Модем 3G CDMA стандарту Huawei EC168 USB - універсальний модем, який використовується для підключення бездротового 3G CDMA інтернету Модем 3G CDMA стандарту Huawei EC168 USB - універсальний модем, який використовується для підключення бездротового 3G CDMA інтернету. Стандарт технології інтернету 3G CDMA 800 МГц надають в Україні тільки 3 оператора: PEOPLEnet, Інтертелеком, CDMA Україна. Один із самих гламурних модемів. Сама остання розробка корпорації Huawei Technologies для справжніх цінителів мініатюрних, елегантних і модних 3G пристроїв.

Детальніше

Модем 3G CDMA стандарту Huawei EC 226 USB - універсальний модем, який використовується для підключення бездротового 3G CDMA інтернету Модем 3G CDMA стандарту Huawei EC 226 USB - універсальний модем, який використовується для підключення бездротового 3G CDMA інтернету. Стандарт технології інтернету 3G CDMA 800 МГц надають в Україні тільки 3 оператора: PEOPLEnet, Інтертелеком, CDMA Україна. Представляємо перед Вами, що не їсти світову знаменитість, зірку, МЕТР. Симпатичний 3G агрегат в формі овалу. Колір білий. Дуже потужний пристрій з прийому - передачі зв'язку. Якість збірки на вищому рівні. Одна із самих щасливих моделей компанії Huawei Technologies.

Детальніше

Модем 3G CDMA стандарту Huawei EC 228 USB - універсальний модем, який використовується для підключення бездротового 3G CDMA інтернету Модем 3G CDMA стандарту Huawei EC 228 USB - універсальний модем, який використовується для підключення бездротового 3G CDMA інтернету. Стандарт технології інтернету 3G CDMA 800 МГц надають в Україні тільки 3 оператора: PEOPLEnet, Інтертелеком, CDMA Україна. Представляємо перед Вами, що не їсти світову знаменитість, зірку, МЕТР. Симпатичний 3G агрегат в формі овалу. Колір білий. Дуже потужний пристрій з прийому - передачі зв'язку. Якість збірки на вищому рівні. Одна із самих щасливих моделей компанії Huawei Technologies.

Детальніше

Модем 3G CDMA стандарту Kyocera KPC680 ExpressCard - універсальний модем, який використовується для підключення бездротового 3G CDMA інтернету Модем 3G CDMA стандарту Kyocera KPC680 ExpressCard - універсальний модем, який використовується для підключення бездротового 3G CDMA інтернету. Стандарт технології інтернету 3G CDMA 800 МГц надають в Україні тільки 3 оператора: PEOPLEnet, Інтертелеком, CDMA Україна. Свіжа новинка від лінійки модемів компанії Kyocera. Модем призначений для ноутбуків, оснащених слотом PCI Express, а також може підключатися до стаціонарних комп'ютерів за допомогою перехідника Express на USB.

Детальніше

Модем 3G CDMA стандарту Novatel Wireless Ovation U720 USB - універсальний модем, який використовується для підключення бездротового 3G CDMA інтернету Модем 3G CDMA стандарту Novatel Wireless Ovation U720 USB - універсальний модем, який використовується для підключення бездротового 3G CDMA інтернету. Стандарт технології інтернету 3G CDMA 800 МГц надають в Україні тільки 3 оператора: PEOPLEnet, Інтертелеком, CDMA Україна. Модем дідок в 3G зв'язку, пройшов довгий шлях, але показав себе з найкращої сторони.

Детальніше

Модем 3G CDMA стандарту Novatel Wireless Ovation U727 USB - універсальний модем, який використовується для підключення бездротового 3G CDMA інтернету Модем 3G CDMA стандарту Novatel Wireless Ovation U727 USB - універсальний модем, який використовується для підключення бездротового 3G CDMA інтернету. Стандарт технології інтернету 3G CDMA 800 МГц надають в Україні тільки 3 оператора: PEOPLEnet, Інтертелеком, CDMA Україна. Наступна модель лінійки компанії Novatel Wireless. Маленький, акуратний, надійний 3G апарат. Глянцевий верхня сторона модему дуже красиво поєднується з ноутбуками такої ж поверхні.

Детальніше

Модем 3G CDMA стандарту Novatel Wireless Ovation U760 USB - універсальний модем, який використовується для підключення бездротового 3G CDMA інтернету Модем 3G CDMA стандарту Novatel Wireless Ovation U760 USB - універсальний модем, який використовується для підключення бездротового 3G CDMA інтернету. Стандарт технології інтернету 3G CDMA 800 МГц надають в Україні тільки 3 оператора: PEOPLEnet, Інтертелеком, CDMA Україна. Остання новинка на ринку України від компанії Novatel Wireless. Випуск виключно в чорному кольорі. U760 - це перший модем EV-DO, який оптимізований завдяки новітнім програмним забезпечення, який отримав просте, але оригінальна назва NovaSpeed. Остання технологія NovaSpeed, запатентована і випущена в світ в квітні 2008 року. Вона дозволяє здійснювати роботу модему в двох режимах одночасно на передачу і прийом інформації (downlink / uplink).

Детальніше

Модем 3G CDMA стандарту Sierra Wireless 595u USB - універсальний модем, який використовується для підключення бездротового 3G CDMA інтернету Модем 3G CDMA стандарту Sierra Wireless 595u USB - універсальний модем, який використовується для підключення бездротового 3G CDMA інтернету. Стандарт технології інтернету 3G CDMA 800 МГц надають в Україні тільки 3 оператора: PEOPLEnet, Інтертелеком, CDMA Україна. На перший погляд модем дуже незграбний, але це легко можна пояснити тим, що в ньому захована батарея, що дозволяє економно витрачати батарею ноутбука. Саме цей фактор є вирішальним при покупці модему саме до ноутбука.

Детальніше

Модем 3G CDMA стандарту Sierra Wireless Compass 597 USB - універсальний модем, який використовується для підключення бездротового 3G CDMA інтернету Модем 3G CDMA стандарту Sierra Wireless Compass 597 USB - універсальний модем, який використовується для підключення бездротового 3G CDMA інтернету. Стандарт технології інтернету 3G CDMA 800 МГц надають в Україні тільки 3 оператора: PEOPLEnet, Інтертелеком, CDMA Україна. Один з найменших 3G модемів, який підкорив світ своєю компактністю і практичністю.

Детальніше

Модем 3G CDMA стандарту Sierra Wireless 598u USB - універсальний модем, який використовується для підключення бездротового 3G CDMA інтернету Модем 3G CDMA стандарту Sierra Wireless 598u USB - універсальний модем, який використовується для підключення бездротового 3G CDMA інтернету. Стандарт технології інтернету 3G CDMA 800 МГц надають в Україні тільки 3 оператора: PEOPLEnet, Інтертелеком, CDMA Україна. Остання новинка 3G Sierra Wireless є агрегат 3G CDMA EVDO USB пристрою на базі процесора QSC 6085 з підтримкою EVDO Revision A. Випуск модему тільки в чорному кольорі.

Детальніше

Модем 3G CDMA стандарту UTStarcom Pantech UM150 USB - універсальний модем, який використовується для підключення бездротового 3G CDMA інтернету Модем 3G CDMA стандарту UTStarcom Pantech UM150 USB - універсальний модем, який використовується для підключення бездротового 3G CDMA інтернету. Стандарт технології інтернету 3G CDMA 800 МГц надають в Україні тільки 3 оператора: PEOPLEnet, Інтертелеком, CDMA Україна. Цей унікальний 3G модем розроблений компанією UTStarcom (ребрендинг Pantech) можна сміливо коронувати дідком в області 3G CDMA зв'язку. Зарекомендував він себе з найнадійнішою боку. Тому хто користується 3G CDMA технологіями зв'язку вже не перший рік, напевно чув і знає цього монстра, а може і сам користується.

Детальніше

Модем 3G CDMA стандарту UTStarcom Pantech UM175 USB - універсальний модем, який використовується для підключення бездротового 3G CDMA інтернету Модем 3G CDMA стандарту UTStarcom Pantech UM175 USB - універсальний модем, який використовується для підключення бездротового 3G CDMA інтернету. Стандарт технології інтернету 3G CDMA 800 МГц надають в Україні тільки 3 оператора: PEOPLEnet, Інтертелеком, CDMA Україна. Мініатюрний 3G модем на базі новітнього процесора Qualcomm MSM6800, який забезпечує швидкість зв'язку мобільного бездротового інтернету до 3,1 Мбіт / с на прийом і до 1,8 Мбіт / с на передачу в режимі передачі даних CDMA EVDO Revision A.

Детальніше

Модем 3G CDMA стандарту UTStarcom Pantech UM185 USB - універсальний модем, який використовується для підключення бездротового 3G CDMA інтернету Модем 3G CDMA стандарту UTStarcom Pantech UM185 USB - універсальний модем, який використовується для підключення бездротового 3G CDMA інтернету. Стандарт технології інтернету 3G CDMA 800 МГц надають в Україні тільки 3 оператора: PEOPLEnet, Інтертелеком, CDMA Україна. Остання мажорна новинка розробника UTStarcom (ребрендинг Pantech) на процесорі Qualcomm® MSM6800. Привабливий дизайн, вражаючі функціональні характеристики, легкий і компактний, це все, що дає пристрою стати останнім писком моди.

Детальніше Детальніше

Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!