{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Монополія на Андроїд

 1. MONOPOLY Bingo!
 2. MONOPOLY Game
 3. MONOPOLY HERE & NOW
 4. Рента - Онлайн Монополія
 5. Landlord - Магнат нерухомості
 6. На якому смартфоні краще грати?
 7. Wileyfox Swift 2 X
 8. висновок

Зовсім небагато залишилося до того моменту, коли одна з найпопулярніших настільних ігор відсвяткує свій віковий ювілей. Діти і дорослі по всій планеті із задоволенням проводять вільний час за грою "Монополія". Завдання гравця - довести суперників до банкрутства, самому при цьому заволодівши якомога більшою кількістю активів.

Ігрове поле найчастіше представлено у вигляді кільця з нанесеними по ньому осередками. Гравці по черзі роблять ходи, займаючи певну комірку. Кожна клітинка може бути цінним активом, який гравець отримує право придбати, ставши в відповідну позицію. Таким чином, поступово обростаючи новими підприємствами, створюється і розвивається імперія кожного учасника гри.

Величезний інтерес до гри з боку користувачів став однією з причин того, що з'явилися гри на Андроїд монополія на російській мові. Сьогодні безкоштовно можна скачати і встановити на мобільний пристрій найбільш вподобану версію цієї захоплюючої гри. Чим же приваблює людей "Монополія"?

В першу чергу відзначимо, що гра прищеплює інтерес до ведення підприємницької діяльності, і навіть в деякому сенсі дає розуміння базових основ ведення бізнесу. Купуючи і продаючи підприємства та інші активи, беручи участь в аукціонах і здійснюючи інші ігрові дії, можна отримати примітивне уявлення про те, як все влаштовано в реальному світі.

Читайте також: Програми для VR на Андроїд .

Під час ігрового процесу ви можете купувати різні підприємства, залізницю, електростанції, бізнес центри, готелі, ресторани і т.д. За користування вашими активами ви берете орендну плату, обмінюєтеся ними з іншими гравцями, продаєте - в загальному, можете робити все, що дозволяє ринкова економіка. Головне - досягти мети, і стати монополістом, заволодівши максимально великою кількістю активів і ігрових монет.

Крім усього цього, монополія на Андроїд має оригінальний анімованим інтерфейсом, в якому кожен хід гравця супроводжується цікавим динамічним зміною ситуації на ігровому полі. Граючи в монополію на своєму Андроїд пристрої, вам не доведеться довго чекати ходу інших гравців - всі вони відбуваються в автоматичному режимі (в залежності від обраного рівня складності і кількості гравців). Що ще зручно в андроїдної версії монополії - процес можна призупинити в будь-який час, просто зберігши гру на поточному етапі. Коли з'явиться час і бажання продовжити - ви просто відкриєте додаток, і зробите свій черговий хід.

Тепер зупинимося на декількох додатках гри "Монополія", які можна скачати з сервісу Google Play.

MONOPOLY Bingo!

MONOPOLY Bingo

Це одна з найбільш популярних версій гри "Монополія". Основа ігрового процесу побудована на класиці "Монополії" і відомої лотереї "Бінго". Щоб перейти на наступний рівень в грі, потрібно назбирати куль з певними числами. Отримавши виграшну комбінацію, гравець отримує винагороду в ігровій валюті і піднімається на наступний щабель.

Ігрову валюту можна витратити на розвиток своєї бізнес імперії - точно так само, як і в класичному варіанті "Монополії". Якщо удача посміхнеться, то гравцеві надається можливість відкрити номер бінго, який ще не випадав, безкоштовно зафарбувати сектор на картці або отримати бонусну майданчик. Геймплей дозволяє грати, як поодинці, так і разом з друзями.

Гра володіє інтуїтивно зрозумілим простим інтерфейсом, поширюється безкоштовно. До недоліків можна віднести відсутність російськомовного меню.

MONOPOLY Game

MONOPOLY Game

Класична версія гри "Монополія", за яку доведеться заплатити. Але зовсім недорого - всього 149 рублів, - і воно того варте! Ігровий процес супроводжується прекрасною графікою і відмінною якістю стабільної роботи програми.

Класичні правила гри - кидаючи кубик, кожен учасник переміщається по полю, займаючи певну позицію. В процесі виконуються завдання, купуються активи. Потрапляючи на зайняту суперником майданчик, потрібно або сплатити своє перебування на ній, або виконати певне завдання. У цій версії шанувальники "Монополії" побачать такі звичні сектори, як "безкоштовна стоянка" і "в'язниця", а також картки "податок" і "шанс".

Користувач може вибирати рівень складності гри, внести деякі зміни в правила і налаштувати на свій розсуд фон поля. До недоліків можна віднести тільки відсутність російськомовного меню.

MONOPOLY HERE & NOW

MONOPOLY HERE & NOW

Класичний безкоштовний варіант гри "Монополія" з відмінним анімованим геймплеєм в тривимірному форматі. Як активи виступають різні об'єкти, такі як будівлі, міста та інші привабливі місця. Грати можна одному (проти програми) або з іншими учасниками.

Завдяки підтримці системи Chromecast гру можна вивести на екран телевізора, що зробить її більш цікавою і барвистою. Простий і зрозумілий інтерфейс практично нівелює незручність від відсутності меню російською мовою.

Рента - Онлайн Монополія

Рента - Онлайн Монополія

Ця версія - поліпшена монополія на андроїд російською мовою, що отримала широкий набір удосконалень і доповнень. Існує можливість одиночної гри, гри з іншими учасниками і гри проти штучного інтелекту.

Ігровий процес полягає в розвитку власної бізнес імперії. Для цього потрібно купувати різні об'єкти нерухомості, можна торгувати на валютній біржі і т.д. Варто відзначити барвистий інтерфейс і захоплюючу графіку.

Landlord - Магнат нерухомості

Landlord - Магнат нерухомості

Чи не хочете бути обмеженим ігровим полем класичної "Монополії"? Тоді додаток Landlord - для вас. Ця гра ведеться за класичними правилами, проте в якості активів використовуються понад 50 мільйонів об'єктів по всьому світу. Ви можете торгувати нерухомістю, розвиваючи свою імперію і перетворюючи її в світового гіганта. Після покупки активу ви починаєте заробляти, здаючи його в оренду і т.д.

За ігрові гроші ви купуєте об'єкти, і також, в ігровій валюті, отримуєте плату за оренду або продаж своїх активів. Поступово, накопичуючи потрібну суму, можна скуповувати все більше і більше привабливих об'єктів нерухомості. Чим популярніший заклад, тим більше дохід воно буде приносити. Щоб підвищити інтерес до своєї власності, можна її модернізувати - забезпечити відвідувачів безкоштовним доступом до інтернету, організувати цікаву караоке вечірку і т.д. При цьому не можна забувати і про регулярні витрати на підтримку своєї нерухомості - у вас завжди повинні бути гроші на поточні платежі.

Читайте також: Ігри на Андроїд без Інтернету .

На якому смартфоні краще грати?

Користувачі, які віддають перевагу грати в свої улюблені ігри на мобільному гаджеті, завжди стоять перед нелегким вибором. Нові ігри та програми вимагають все більше апаратних ресурсів. Та ж Монополія, за рахунок опрацьованих ігрових інтерфейсів, "з'їдає" чимало відеопам'яті. З огляду на специфіку ігрових додатків, смартфон для завзятих геймерів повинен відповідати наступним вимогам:

 • Прокачаний чіпсет, який буде включати в себе як потужний процесор, так і якісний відеоприскорювач;

 • Солідний обсяг оперативної пам'яті;

 • Ємний акумулятор, за рахунок якого грати в Монополію і подібні до неї додатки можна буде кілька годин поспіль, не відволікаючись на підзарядку;

 • Великий екран для якісного відображення ігрових інтерфейсів і управління ними.

 • Високошвидкісне підключення до Інтернету для комфортної гри з друзями в онлайні.

Високошвидкісне підключення до Інтернету для комфортної гри з друзями в онлайні

Дані вимоги досить високі, і їм зазвичай відповідають топові моделі провідних виробників мобільних гаджетів. При цьому всі ми розуміємо, що щорічно виділяти близько 50 тисяч рублів на покупку нового смартфона є далеко не всім. Проте, завдяки широкому вибору на ринку мобільних гаджетів, знайти потужне сучасне пристрій можна навіть для обмеженого бюджету.

Не секрет, що в ціні кожного проданого смартфона відомого бренду закладена певна сума, яку користувач платить за гучне ім'я. При цьому модулі та комплектуючі при складанні апаратів використовуються практично ті ж, що і виробниками з менш відомими і "розкрученими" іменами. То чи є сенс платити дорожче за те, що можна отримати, істотно заощадивши?

Якщо ви вирішили, що більше не хочете переплачувати за гучне ім'я компанії, то ми рекомендуємо звернути увагу на продукцію молодих брендів. Звичайно, якщо компанія з'явилася всього пару місяців назад, ризик покупки неякісного пристрою буде великий. Але виробник, що працює на ринку 1-2 роки, вже гідний довіри.

До таких компаній належить британський бренд Wileyfox. Ця компанія вперше представила свій смартфон 2 роки тому. За цей час апарати з симпатичною мордочкою лисички на задній панелі (фірмовий логотип бренду) зарекомендували себе, як надійні і продуктивні пристрої, що володіють відмінним функціоналом і апаратної складової. При цьому ціна смартфонів сімейства Wileyfox залишається надзвичайно доступною і привабливою.

Кожен апарат отримав функціонал, модулі та технічні характеристики, які відповідають побажанням реальних покупців. В результаті лінійка смартфонів компанії представлена ​​пристроями, серед яких кожен зможе знайти модель, в залежності від режиму експлуатації і власних уподобань.

Любителі гри "Монополія" і інших розваг напевно оцінять доступний за ціною, але потужний і функціональний смартфон Wileyfox Swift 2 X . Відзначимо, що зараз його можна замовити за акційною вартістю всього в 10 990 рублів.

Wileyfox Swift 2 X

Сучасний дизайн, потужні технічні характеристики і висока продуктивність - ось чим, крім доступної ціни, відрізняється флагман Wileyfox від аналогічних моделей інших виробників. Гра Монополія на Андроїд, яку б версію ви не встановили в смартфон, буде радувати високою швидкістю і плавністю роботи. Це забезпечується потужним 8-ядерним процесором Qualcomm 430, що працює в парі з графічним прискорювачем Adreno 505. Навіть сама ресурсномістка гра з деталізованою графікою запуститься без проблем, адже апарат має 3 Гб оперативної пам'яті. Для установки потрібної кількості додатків передбачено 32 Гб вбудованої пам'яті, яку можна розширити, встановивши карту пам'яті microSDXC (підтримується робота з чіпсетами об'ємом до 128 Гб).

Висока якість зображення і широкі кути огляду забезпечуються відмінним сучасним Full HD IPS ONCELL Full Lamination дисплеєм з діагоналлю в 5,2 дюйма. Ці розміри визнані оптимальними більшістю користувачів. Гаджет зручно лежить в долоні, їм можна управляти, не вдаючись до допомоги пальців другої руки. При цьому досить великі розміри дозволяють насолодитися відмінною картинкою, що супроводжує ігровий процес. Завдяки злегка заокругленим 2.5D краях екрану і корпусу з високотехнологічного сплаву алюмінію апарат виглядає стильно і сучасно. Робота з ним супроводжується приємними тактильними відчуттями.

Два слота для сім-карт дозволять вам завжди залишатися на зв'язку. Якщо для гри потрібно підключення до інтернету, з цим також не виникне проблем - для з'єднання з 4G мережею можна призначити будь-яку сім-карту прямо в меню пристрою. Багатогодинне підключення до Інтернету забезпечить також ємний літій-полімерний акумулятор на 3010 мАг.

висновок

Ми зупинилися на найбільш поширених версіях гри "Монополія" для андроїд пристроїв. Ви можете вибрати один додаток, або відразу кілька. Важливо, щоб смартфон забезпечував плавну і стабільну роботу, і тоді ви будете отримувати від ігрового процесу тільки позитивні емоції!

Чим же приваблює людей "Монополія"?
На якому смартфоні краще грати?
То чи є сенс платити дорожче за те, що можна отримати, істотно заощадивши?
Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!