{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Налаштування Wi-Fi роутера Asus RT-N13U (Rev.B1) на роботу з 3G модемом

 1. Трохи про Asus RT-N13U
 2. Підключення і настройка маршрутизатора Asus RT-N13U
 3. Налаштування модему і провайдера
 4. Установка пароля на бездротову мережу
 5. Змінюємо пароль для входу в настройки Asus RT-N13U
 6. висновок

Привіт! Не так давно, я писав статтю про те, що мій роутер TP-Link TL-MR3220 через який я по Wi-Fi роздавав інтернет від 3G модема Novatel U720 зламався і я вирішив купувати інший, на цей раз фірми Asus ( ось стаття). Купив я значить новий роутер Asus RT-N13U (тому чекайте ряд статтею про налаштування роутерів Asus, а то про TP-Link вже все що можна написав :)).

Asus RT-N13U

У цій статті хочу трохи розповісти Вам про це маршрутизатор, зроблю невеликий огляд, а потім напишу як підключити і налаштувати Asus RT-N13U. Буду показувати на прикладі налаштування під свій 3G модем Novatel U720 від провайдера Інтертелеком. Але це не дуже важливо, т. К. Ця інструкція нагоді і для настройки під інші модеми і провайдери. Та й настроювання цього роутера під звичайний кабельний інтернет не повинна здатися Вам складною.

[NEW] Рейтинги F1 на початок 2019 року:
ноутбуки

, роутери для будинку , Power bank , SSD , Smart TV приставки з підтримкою 4K UHD , ігрові відеокарти , процесори для ПК , підсилювачі Wi-Fi , смартфони до 10000 рублів , планшети для інтернет-серфінгу , антивіруси Можливо забігаючи трохи наперед, скажу, що дуже класна і продумана панель управління у роутерів Asus. У ній розібратися набагато простіше, ніж в тих же роутерах від TP-Link. Карта мережі - класна штука. Та й сам роутер дуже хороший. Я підключив і налаштував його хвилини за дві, все дуже просто.

Трохи про Asus RT-N13U

Довго я вибирав заміну TL-MR3220. Роутерів з підтримкою 3G модемів не так вже й багато. Вирішив купити фірми Asus. Фірма начебто хороша, функціонал у моделі RT-N13U теж непоганий та й ціна не висока. Знову купувати TP-Link не ризикнув, хоча фірма мені теж подобається.

Відразу здається, що конструкція не стійка і роутер буде весь час падати, але на практиці все добре, варто пристрій стійко.

Відразу здається, що конструкція не стійка і роутер буде весь час падати, але на практиці все добре, варто пристрій стійко

На передній панелі можна побачити індикатори: харчування, бездротової мережі, підключення WAN кабелю, і 4 індикатора LAN. І ще кнопка включення WPS.

І ще кнопка включення WPS

З боків нічого цікавого немає. А ззаду знаходяться 4 LAN роз'єму, 1 WAN, 1 USB і роз'єм для підключення живлення. Що стосується USB роз'єму, то тут він в порівнянні з TP-Link TL-MR3220 використовується не тільки для підключення 3G модемів, а й для флешок, принтерів і т. Д. Можна організувати загальний доступ до вмісту флешки, або до принтера.

Можна організувати загальний доступ до вмісту флешки, або до принтера

Знизу можна побачити перемикач режиму роботи маршрутизатора і кнопку для скидання налаштувань (потрібно утримувати її кілька секунд).

Є три варіанти роботи маршрутизатора:

 1. Router - звичайний режим, коли ми підключаємо інтернет до роутера, а він його роздає.
 2. Repeater - режиму повторювача. Можна використовувати Asus RT-N13U для посилення Wi-Fi сигналу.
 3. AP - режим точки доступу (підключення до бездротового роутера по кабелю).

Знизу пристрою є дуже корисна інформація - це адреса для входу в настройки роутера і логін з паролем, який використовується за умовчанням.

Як Ви вже напевно помітили, зовнішніх антен на цьому маршрутизаторі немає, вони вбудовані. Але від цього якість сигналу не постраждало. Якщо порівнювати знову ж з TL-MR3220, то зона покриття у маршрутизатора від Asus більше.

Забув ще написати про комплектації. Вона стандартна. У коробці Ви знайдете сам роутер, блок живлення, невеликий мережевий кабель, диск і кілька папірців.

Підключення і настройка маршрутизатора Asus RT-N13U

Давайте вже приступимо до налаштування Asus RT-N13U і спробуємо подружити його з нашим 3G модемом.

Підключіть роутер до електромережі і підключіть його мережевим кабелем (який йде в комплекті) до комп'ютера.

Підключіть роутер до електромережі і підключіть його мережевим кабелем (який йде в комплекті) до комп'ютера

Ви так само відразу можете підключити 3G модем. Я раджу підключати модем через невеликий USB подовжувач. Але я підключив через трьох метровий подовжувач (мені просто потрібно високо піднімати модем) і все нормально працює.

Але я підключив через трьох метровий подовжувач (мені просто потрібно високо піднімати модем) і все нормально працює

Два ради:

На момент настройки, я рекомендую підключати маршрутизатор з мережевого кабелю. Налаштовувати по Wi-Fi небажано. А іноді й небезпечно (оновлювати прошивку). Після настройки мережевий кабель можна буде відключити і Asus RT-N13U буде працювати сам.

Модем повинен знаходиться в зоні покриття мережі та інтернет повинен бути оплачений. Що б не вийшло так, що роутер просто не зможе встановити з'єднання з вини провайдера, або модему.

Всі підключили? Приступаємо до налаштування.

Відкрийте браузер і наберіть адресу 192.168.1.1. Повинен з'явитися запит на введення пароля і логіна для доступу до налаштувань. Вводимо admin і admin. Це дані встановлюються автоматично (їх можна подивитися знизу роутера). Якщо не виходить зайти в налаштування роутера, то подивіться статтю Чи не заходить в налаштування роутера (на адресу 192.168.0.1, 192.168.1.1) .

1)

Повинен з'явитися майстер настройки. Якщо ми хочемо налаштувати підключення через 3G то він нам не знадобитися. А ось для настройки звичайного кабельного з'єднання WAN це те що потрібно, просто дотримуйтесь інструкцій.

Але ми налаштовуємо Asus RT-N13U (Rev.B1) для роботи з 3G модемом. Поетом в майстра натисніть кнопку "На головну сторінку".

Налаштування модему і провайдера

Модем я сподіваюся Ви вже підключили. Якщо так, то на головній сторінці перейдіть в пункт меню Додаток USB і виберіть вгорі вкладку USB Modem. Навпаки Включити USB Modem? встановіть Так.

Відкриються налаштування провайдера. Виберіть своє місце розташування і провайдера. 3G / 3.5G USB адаптер можете залишити на AUTO. Я більше не вводив ніяких налаштувань. Не забудьте натиснути кнопку Застосувати.

Роутер перезавантажиться і вже повинен підключитися до інтернету.

Але після перезавантаження роутера, потрібно трохи почекати, поки він встановити з'єднання через модем. На панелі керування перейдіть на вкладку Карта мережі.

У Вас повинна бути приблизно така картина:

Натисніть на значок "Підключено" (якщо він у Вас є). Справа Ви побачите статус підключення. Це означає, що все працює і маршрутизатор може роздавати інтернет.

Для того, що б переглянути стан модему, просто натисніть на нього і праворуч Ви побачите інформацію про нього (інформації там не багато, тільки назва :)).

Для того, що б переглянути стан модему, просто натисніть на нього і праворуч Ви побачите інформацію про нього (інформації там не багато, тільки назва :))

Нам ще потрібно тільки встановити пароль на бездротову мережу і змінити пароль для входу в настройки. Можна обійтися і без цього, але краще відразу подбати про безпеку своєї бездротової мережі.

І ще один момент. Якщо у Вас не дуже хороша зв'язок, то я раджу підключити модем до комп'ютера і за допомогою програми AxesstelPst EvDO налаштувати модем на кращий прийом. Про це я писав у статті Як налаштувати 3G інтернет за допомогою програми AxesstelPst EvDO . Коли Ви знайдете (орієнтуючись за показниками з програми) відмінне положення модему, то зафіксуйте його і підключіть до маршрутизатора.

Чим кращий і стабільний сигнал, то тим швидше і стабільніше буде працювати інтернет.

Установка пароля на бездротову мережу

В панелі управління, зліва переходимо на вкладку "Бездротова мережа". А тепер давайте по пунктах розглянемо потрібні нам параметри:

 • SSID: це ім'я Вашої Wi-Fi мережі. Можете написати будь-яке ім'я.
 • Режим бездротової мережі: нехай буде Auto.
 • Ширина каналу: особисто я встановив 20 / 40MHz.
 • Канал: якщо у Вас в будинку пристрою знаходять дуже багато бездротових мереж, то краще встановіть Auto. Детальніше про каналах читайте тут .
 • Метод перевірки автентичності: раджу встановити WPA2 Personal.
 • Попередній ключ WPA: придумайте і запишіть ключ для Вашої бездротової мережі. Якщо забудете його, то Вам знадобитися стаття Як дізнатися пароль від своєї Wi-Fi мережі?

Натисніть кнопку Застосувати.

Якщо у Вас вже були підключені пристрої до цього роутера, до установки пароля, то швидше за все у Вас виникнуть проблеми з їх повторним підключенням. Потрібно видалити підключення на пристрої (докладніше читайте в цієї статті), і підключитися до мережі ще раз ввівши пароль, який ми тільки що встановили.

Змінюємо пароль для входу в настройки Asus RT-N13U

Перейдіть на вкладку Адміністрування. В поле Новий пароль: введіть пароль, який Ви хочете використовувати для входу в панель управління маршрутизатором (замість admin). В поле нижче введіть цей пароль ще раз для підтвердження. Натисніть кнопку Застосувати.

На цій же сторінці, можете змінити свій часовий пояс.

висновок

Хороший роутер, хороша ціна і відмінна панель управління. Стабільна робота з 3G модемом (тьху тьху тьху :)).

Asus RT-N13U з модемом Novatel U720 від Інтертелеком працює відмінно. Налаштував все за за пару хвилин.

Якщо порівнювати цей маршрутизатор з TP-Link TL-MR3220, то Asus краще (про налаштування TL-MR3220 я писав в цієї статті).

І не тому, що TP-Link зламався через пару місяців болісної роботи (можливо просто шлюб попався, всяке буває). У Asus та ж панель управління набагато простіше і зрозуміліше. І простий користувач з легкістю зможе налаштувати підключення і бездротову мережу за кілька хвилин.

Якщо Вам потрібен хороший і не дуже дорогий роутре для того, що б роздавати 3G інтернет по Wi-Fi, то маршрутизатор Asus RT-N13U впоратися з цим завданням на відмінно.

А моя інструкція допоможе Вам швидко налаштувати цей маршрутизатор. Всього доброго!

Всі підключили?
Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!