{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Налаштування wifi на ноутбуці

  1. Налаштування wifi мережі між ноутбуками
  2. Налаштування ноутбука на роздачу wifi або як зробити власну точку доступу

Інтернет вже давно став частиною життя кожного з нас, і його можливості з кожним днем ​​стають практично безмежними. Все більше поширення отримує wifi, і це виправдано, адже его використання робить нас більш вільними від будь-яких проводів і кабелів. У цій статті ми розглянемо як підключити ноутбук до мережі WiFi, а також як створити точку доступу WiFi і ще спробуємо налаштувати мережу між двома ноутбуками. Все це робиться дуже просто, достатньо лише слідувати нескладним інструкція і все у вас вийде.

Все це робиться дуже просто, достатньо лише слідувати нескладним інструкція і все у вас вийде

Отже, у нас є ноутбук, підключення до Інтернету і WiFi роутер. Як підключити WiFi роутер детально описано в цій статті . На всіх ноутбуках процес налаштування практично ні чим не відрізняється. Більшість комп'ютерів зараз має вбудований wifi модуль і це значно полегшує нам життя. Як зрозуміти вбудований чи wifi модуль в вашому ноутбуці дуже просто, достатньо пошукати на корпусі самого ноутбука наклейки, в яких будуть намальовані значки wifi, або написано Wireless 802.11. Але якщо у вас навпаки цих слів будуть стояти звздочкі, то wifi модуля може і не бути.

Пошукайте на клавішах ноутбука від F1 до F12 логотип WiFi, і за допомогою поєднання цієї клавіші з кнопкою Fn ви і включіть мережу.

На багатьох ноутбуках є відповідна кнопка включення WiFi, упевніться, що вона включена і також, що ваш WiFi роутер працює.

Зазвичай в правому нижньому кутку, в треї є відповідна іконка з логотипом WiFi, і ми повинні на неї натиснути і відкриється вікно з переліком всіх можливих бездротових з'єднань, потім вибираємо нашу мережу. Якщо навпаки значка намальований замок, то це означає, що мережа захищена паролем і нам буде потрібно ввести його для підключення.

Налаштування wifi мережі між ноутбуками

Якщо ви все ще використовуєте флешку для перенесення файлів з одного ноутбука на інший, то переставайте це робити, адже є можливість переносити різні файли за допомогою підключення одного ноутбука до іншого через мережу WiFi.

Для цього виконуємо кілька простих дій. Для початку перевірте наявність підтримки WiFi мережі у кожного з тих ноутбуків, які ви збираєтеся підключити, і включаємо WiFi на кожному з них. Тепер на одному з ноутбуків заходимо в меню «Пуск», слідом «Панель управління», потім «Мережеві підключення». І сміливо тиснемо за допомогою правої кнопки по значку «Бездротове мережеве підключення» і вибираємо «Властивості». Тепер нам потрібно перейди у вкладку «Бездротові мережі». Тепер перед нами стоїть завдання в створенні нової мережі WiFi, для цього натискаємо на «Додати».

Відкриється вікно, в якому потрібно виконати наступні дії. Для початку нам потрібно дати назву нашої мережі. Будь-яке. Від назви не залежить якість передачі даних. Далі відключаємо функцію шифрування даних в налаштуваннях ключа, вона нам не треба буде ні зараз не в подальшому. І в кінці нам потрібно буде вказати відкритість перевірки автентичності.

Ще не забуваємо ставити галочку, за допомогою якої підтверджуємо той факт, що нове з'єднання буде налаштоване тільки між двома ноутбуками, а точку доступу ми створювати зараз не будемо. Тепер не забуваємо натиснути «Застосувати» і «ОК», потім повертаємося у вікно, яке було перед цим. Зараз нам потрібно перейти у вкладку «Загальні» в якій будемо займатися налаштуванням всіх параметрів протоколу для передачі даних через TCP / IP. Виділяємо потрібний протокол і заходимо в «Властивості». Це виглядає так:

Це виглядає так:

У Свойствах гам потрібно натиснути на «Використовувати наступний IP-адреса» і ввести IP-адресу 192.168.0. 1:

1:

Після цього ставимо курсор в поле з назвою «Маска підмережі» і там з'являться всі потрібні нам дані автоматично.

Після цього ставимо курсор в поле з назвою «Маска підмережі» і там з'являться всі потрібні нам дані автоматично

Тепер переходимо до етапу налаштування WiFi на другому ноутбуці. Налаштовуємо протокол TCP / IP точно також, єдиною відмінністю буде IP адреса, вписуємо цей: 192.168.0.2 і натискаємо «Ок».

2 і натискаємо «Ок»

Тепер заходимо в «Мережеві підключення» і натискаємо на «Бездротові підключення». З'явиться ще одне вікно, в якому нам потрібно буде вибрати пункт перегляду всіх доступних бездротових мереж. Якщо комп'ютер не знаходить мережі, то поновіть цей список і вона обов'язково з'явиться. Підключаємося до мережі.

Для того, щоб передати будь - які файли, ми повинні налаштувати загальний доступ до них. Для цього на тому файлі, який ви хочете передати натискаємо правою кнопкою миші, потім вибираємо її «Властивості» і йдемо до вкладки «Доступ», щоб включити там пункт «Відкрити спільний доступ до цієї папки».

Тепер вчимося дивитися вміст цих папок. Заходимо в «Пуск», потім «Виконати». І в що з'явилася командному рядку вводимо номер IP адреси потрібного ноутбука. Наприклад: «\\ 192.168.0.1». І в кінці натискаємо на «ОК».

Налаштування ноутбука на роздачу wifi або як зробити власну точку доступу

Всім відомо, що будь-який ноутбук може не тільки приймати сигнал wifi, а й цілком щедро роздавати його. Створити точку доступу можна за допомогою сторонньої утиліти Connectify. Про неї і піде мова.

Для початку нам потрібно скачати програму Connectify . Безкоштовної версії буде досить для того, щоб підключити будь-який пристрій до мережі wifi. Прога працює дуже якісно і спритно, а також має цілком зрозумілий інтерфейс. Процес установки програми самий звичайний і труднощів не викличе. Після установки ноутбук може запросити перезавантаження (reboot now) - сміливо погоджуйтеся. Слідом запустіть програму. Ви побачите вікно, в якому вам потрібно буде вибрати використання безкоштовної версії (Try Connectify Lite):

Ви побачите вікно, в якому вам потрібно буде вибрати використання безкоштовної версії (Try Connectify Lite):

Після того, як ви відкрили робоче віконце програми, справа внизу (в треї) можна буде побачити іконку утиліти Connectify. Тепер в розділі «Hotspot Name» ми повинні ввести після назви проги і тире - назва нашої нової мережі. Слідом в «Password» - пароль (краще з 5-ти знаків). Тепер уважно вводимо в «Internet to Share» то підключення, через яке комп'ютер, який буде точкою доступу підключається до інтернету.

Тепер уважно вводимо в «Internet to Share» то підключення, через яке комп'ютер, який буде точкою доступу підключається до інтернету

Далі в «Share Over» вибираємо шлях для роздачі інтернету іншим користувачам. У нашому випадку - це wifi. Ну і наостанок, в розділі «Sharing Mode» нам слід вибрати спосіб роздачі інтернету (Open - без пароля, а Encrypted (WEP) - з паролем). От і все! Тепер тиснемо на «Start Hotspot» ісмело роздаємо направо і наліво доступ в інтернет! Для того, щоб подивитися, хто з користувачів в даний момент користується вашою точкою доступу - натисніть на вкладочку «Clients» і ви побачите весь список користувачів.

Сподіваюся ви з легкість впоралися з налаштуванням wifi на своєму ноутбуці. Не забувайте про безпеку вашої мережі, адже ті дані, для яких ви відкрили спільний доступ можуть бути доступні не тільки для вас і ваших друзів. Для більш безпечної роботи і захисту локальної мережі, створеної для ваших домашніх комп'ютерів від зовнішніх загроз, можна використовувати маршрутизатор. Про те як його використовувати і для чого, ви можете прочитати тут .

Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!