{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Ноутбук Toshiba Portege M700: справжній «трансформер»

Звичайно, Toshiba Portege M700 може брати активну участь не тільки у підприємницькій діяльності, але і в навчальній, розважальної і будь-який інший, яка може бути по плечу сучасному ноутбуку. Але про все по порядку, адже, згідно з мудрому прислів'ї, «по одягу зустрічають ...» Так зробимо і ми, залишивши обговорення розумових здібностей цього комп'ютера на закуску.

Перше враження оманливе

При поверхневому огляді нашого випробуваного ніщо в ньому не видає його незвичайні здібності: створюється відчуття, що кришка лептопа кріпиться до основної частини за допомогою трьох шарнірів, а не одного, як це часто буває в разі Tablet PC, тобто немає ніякого натяку на те, що цей ноутбук - трансформер. Але при більш уважному дослідженні на очі потрапляє маленька стрілочка, що вмостилася біля центрально кріплення.

Toshiba Portege M700 одночасно підтримує введення даних як за допомогою стилуса, так і за допомогою пальців

корпус Portege M700 , Виконаний з чорного пластику і темно-сріблястого металу складно назвати незвичайним. Як основна частина ноутбука, так і його кришка при натисканні піддаються на провокацію і кілька продавлюються. Але портативний комп'ютер все одно вселяє впевненість у своїй надійності завдяки матеріалу, з якого зроблені ці елементи - металу.

Але портативний комп'ютер все одно вселяє впевненість у своїй надійності завдяки матеріалу, з якого зроблені ці елементи - металу

Toshiba Portege M700 виглядає як велика енциклопедія, а 2 кг ваги дають про себе знати

Плавні обриси спереду і ззаду контрастують з незграбними зрізами з боків. А чорний і сріблястий різко чергуються один з одним - так, що ноутбук нагадує в профіль листковий торт. Все це надає пристрою деяку індивідуальність. Загалом, Toshiba Portege M700 виглядає строго, мінімалістично і, в той же час, стильно.

комфортне керування

Подолавши перешкоду у вигляді магнітної засувки, відкриваємо кришку потрапив в наші руки ноутбука, і перед нами постає звичайна для технологічною речі картина: безліч кнопок, індикаторів та інших пристосувань.

Чорні клавіші клавіатури Portege M700 натискаються плавно і м'яко, тому з ними досить приємно працювати. Як і в багатьох лептопах, виробники яких дбають про зручність для своїх користувачів, блок курсора і кнопка Escape тут винесені окремо. Відокремилася також група клавіш від F1 до F12, що розмістилася по сусідству з альянсом Print Screen, Home, End, Insert і Delete. А ось Page Up і Page Down від цієї славної четвірки відокремили і розмістили під Enter. Приємно те, що остання кнопка в розмірах не втратила. Таке рідко зустрічається в невеликих ноутбуках.

Таке рідко зустрічається в невеликих ноутбуках

Повноцінний розмір тут має більшість кнопок клавіатури

Взагалі кажучи, повноцінний розмір тут має більшість кнопок, що вносить велику частку комфорту в роботу з Toshiba Portege M700 . Не пощастило лише лівому Shift, який опинився в два рази менше свого правого близнюка, та клавіші, яка на російській розкладці виконує функції букви «е», однак такі дрібниці не впливають на загальне позитивне враження від даної клавіатури.

Немає в світі досконалості

тачпад Portege M700 розташовується там, де йому і належить бути - під клавіатурою. Він невеликих розмірів, в чому немає нічого дивного, адже і діагональ екрану всього лише 12,1. А ці параметри завжди тісно взаємопов'язані. Під сенсорною панеллю розмістилися 2 звичні кнопки, що імітують миша. Тут відсутня можливість скроллінгом. А шкода - це виявилося б досить доречно під час перегляду текстового документа, наприклад.

Toshiba Portege M700 практично не нагрівається навіть при тривалій роботі

Зате незаперечною перевагою даного пристрою є те, що воно практично не нагрівається навіть при тривалій роботі. За це потрібно сказати «спасибі» ефективної охолоджуючої системі. Але існує і зворотний бік медалі: кулер працює досить шумно, і зліва, з вентиляційних отворів, йде потужний потік теплого повітря.

обов'язковий супровід

Природно, на торцях ноутбука розташувалися не лише повітропроводи. Наприклад, по лівій стороні знаходяться також 2 USB (2.0), роз'єм захисного замку-блокатора і роз'єм PC Card, який забезпечений заслінкою, яка захищає його від пилу та інших дрібних неприємностей. А справа знаходиться дисковод DVD Super Multi, виготовлений за технологією Slim SelectBay і підтримує записування. Тут же можна знайти порт для модему, гніздо для стилуса і картрідер (SD, MS, MS Pro, MMC, xD-Picture).

Mодель-конкуренти

На задньому торці Portege M700 розмістився роз'єм живлення, гніздо для підключення зовнішнього монітора і ще один порт USB. По сусідству з ними влаштувався забезпечений індикаторами мережевий роз'єм. Подивимося, що дизайнери вирішили розмістити спереду. Крім порту FireWire, роз'ємів для мікрофона і навушників, тут знаходиться коліщатко регулювання гучності. На жаль, у нього немає меж, після якого прокручування далі стає неможливим, тому керувати цим відповідальним процесом доведеться, дивлячись на екран (або покладаючись на свої слухові відчуття).

Крім того, на очі попадаються 8 індикаторів: харчування від мережі, включення, акумулятора, другий батареї (що досить незвично), звернення до жорсткого диска, використання картридера, активації Wi-Fi і бездротового підключення до мережі.

Порти і роз'єми рівномірно розподілені по всім сторонам, до їх розташування претензій немає

На передньому торці розмістився також важіль включення / вимикання Wi-Fi, сильно втоплений в порівнянні з навколишнім його обстановкою. З одного боку, це практично - при роботі даний елемент керування не буде зайвий раз зачеплений без необхідності, а з іншого боку, щоб активувати цей модуль, доведеться докласти певних зусиль. Але якщо міркувати розсудливо, то навіть якщо Wi-Fi випадково включиться, то страшного нічого не станеться, тому цей важіль, заради зручності, можна було б розмістити і вище - ближче до користувача, так би мовити. Зате порти і роз'єми рівномірно розподілені по всім сторонам, тому до їх розташування претензій немає.

Інтригуючий поворот подій

Індикатори видно навіть в закритому стані Portege M700 . Їх приклад наслідували динаміки, розташовані під дисплеєм, тому звук (гучний, але, разом з тим, кілька різкий) буде чути і в тому випадку, коли наш випробуваний перетворюється в планшет. А відбувається це так: спритним рухом руки повертаємо екран на 180 градусів (в цей момент лунає клацання, ніби говорить нам, що ми на вірному шляху) і закриваємо кришку як ні в чому не бувало. Орієнтація відразу змінюється на книжкову, і перед нами виявляється у всій своїй красі 12,1-дюймовий екран з роздільною здатністю 1280 × 800 точок, з яким на цей раз можна працювати як з електронним альбомом, книгою або чим-небудь ще - простір для фантазії величезний .

Орієнтація відразу змінюється на книжкову, і перед нами виявляється у всій своїй красі 12,1-дюймовий екран з роздільною здатністю 1280 × 800 точок, з яким на цей раз можна працювати як з електронним альбомом, книгою або чим-небудь ще - простір для фантазії величезний

У Toshiba Portege M700 12,1-дюймовий екран з роздільною здатністю 1280 × 800 точок

Що стосується яскравості картинки, то тут та сама проблема, що і у всіх сенсорних дисплеях: зображення кілька тьмяне, ніби спостерігається за товстою скляною стіною, яка ніби й не заважає перегляду, але соковитою картини спостерігати вже не доводиться.

Дослідження триває ...

Веб-камера (1,3 МП) розташувалася традиційно - над екраном. А під дисплеєм, в правому нижньому куті розмістився сенсор відбитків пальців. Це досить незвичайне для нього місце розташування, однак виправдане тим, що таким чином він виявляється в зоні досяжності навіть в режимі планшета. Поблизу знаходиться кнопка включення / виключення, яку на час можна заблокувати за допомогою важеля по сусідству. Вкотре можна тільки здивуватися передбачливості розробників!

В ряд з ними вишикувалися і інші елементи управління: п'ятипозиційний джойстик (на кшталт тих, які використовуються в багатьох комунікаторах і телефонах); клавіша, що виконує функції магічного поєднання Ctrl + Alt + Del (таким чином можна, наприклад, змінити користувача, викликати панель завдань, поміняти пароль); а також кнопка Escape / Rotation.

В ряд з ними вишикувалися і інші елементи управління: п'ятипозиційний джойстик (на кшталт тих, які використовуються в багатьох комунікаторах і телефонах); клавіша, що виконує функції магічного поєднання Ctrl + Alt + Del (таким чином можна, наприклад, змінити користувача, викликати панель завдань, поміняти пароль); а також кнопка Escape / Rotation

Під дисплеєм, в правому нижньому куті розмістився сенсор відбитків пальців

Тут же примостилася клавіша, яка запускає програму Toshiba Assist, що відкриває доступ до всіх ключових налаштувань комп'ютера. Наприклад, з цього меню можна включити захист вінчестера і налаштувати різний її рівень в різних режимах роботи Portege M700 . А можливим це стає завдяки спеціальному сенсору, встановленому на лептопі, який розпізнає вібрацію, удари і інші подібні тривожні знаки і автоматично переводить головку жорсткого диска в таке захисне положення, в якому ризик пошкодження через занадто тісного контакту диска і його головки мінімізується. Навіщо це потрібно? Ну, ясна річ, для того, щоб інформація, що зберігається на ноутбуці, була в цілості й схоронності. Варто визнати - придумано непогано ...

Під дисплеєм, в лівому кутку розмістився ряд функціональних кнопок для спрощення роботи в режимі планшета

Але це ще не все. За допомогою того ж додатка можна запустити діагностику всього комп'ютера або окремих його компонентів і налаштувати захист лептопа. Аналогічно викликається додаток Connectivity Doctor, здатне налаштувати зв'язок із зовнішнім світом (за допомогою підключення по Wi-Fi (802.11a / b / g / Draft-N), Bluetooth (2.0 + EDR), через модем (56 Кбіт / с) або за допомогою локальної мережі). Завдяки все того ж Toshiba Assist легко змінюється ряд інших параметрів, що дозволяє підлаштувати комп'ютер під себе і, тим самим, оптимізувати роботу.

Завдяки все того ж Toshiba Assist легко змінюється ряд інших параметрів, що дозволяє підлаштувати комп'ютер під себе і, тим самим, оптимізувати роботу

У Toshiba Portege M700 індикатори видно навіть в закритому стані

А правіше розмістилася кнопка, яка запускає цілий центр управління, названий відповідно: Windows Mobile Center. Він дозволяє налаштувати яскравість дисплея, встановити синхронізацію, повернути екран на 90 градусів (причому можливі цілих 4 орієнтації!), Вибрати один з трьох режимів роботи (високу продуктивність, енергозберігаючий або збалансований режим), відрегулювати гучність або вимкнути звук зовсім. Крім того, за допомогою цієї програми можна підключити зовнішній дисплей, встановити підключення по Wi-Fi, налаштувати роботу з презентацією, запустити вищезгаданий Toshiba Assist або заблокувати комп'ютер, повернувшись до витоків (тобто до того моменту, коли оболонка конкретного користувача ще не завантажена) . Загалом, меню це виявилося досить практичним і зручним.

Ні сенсорного дисплея без пера ...

... Тому спробувати попрацювати зі стилусом варто, благо річ це досить зручна. А в разі Portege M700 перо взагалі можна назвати технологічною чарівною паличкою: наприклад, щоб перегортати список програм, в цей момент стосуватися стилусом екрана зовсім не обов'язково - достатньо просто вести його, буквально в повітрі, в потрібному напрямку. Правда, щоб відкрити якийсь файл, все-таки доведеться спуститися з небес на землю, доторкнувшись до екрану.

У Toshiba Portege M700 передбачена робота не тільки стилусом, але і пальцями руки

Але саме чудове те, що можна обійтися навіть без допомоги пера, зробивши все власними руками. Точніше, пальцями. Повороживши трохи над екраном, виділяємо n-ну кількість об'єктів. А портативний комп'ютер далеко не дурний, і відразу розуміє, що ми працюємо без стилуса. Тоді на дисплеї з'являється віртуальна мишка, натискаючи на праву або ліву кнопку якій ми виконуємо потрібну дію. Коротше, з даної своєрідною електронною книгою (або планшетом, панеллю - як не назви, сенс один) працювати просто, як 2 × 2.

Все пізнається в порівнянні

Правда, книжечка ця тягне на цілу енциклопедію - 2 кг ваги дають про себе знати. Габарити відповідні: 305 × 239 × 39.4 мм. Конкурент від HP ( Compaq 2710p ) Важить куди легше - 1,2 кг, а суперник від Asus ( R1F ) Трохи важче - 2,3 кг. Зате за технічними характеристиками Toshiba Portege M700 виявився попереду обох: процесор Intel Core 2 Duo з частотою 1,2 ГГц у Compaq 2710p і з 1,83 ГГц у R1F , Виявилися поза конкуренцією з 2,2 ГГц нашого випробуваного. В роботі Toshiba Portege M700 виявився досить спритним. За це варто сказати спасибі двом ядрам Intel Core 2 Duo T7500 і оперативної пам'яті в 2 ГБ (яку, до речі сказати, можна збільшити до 4 ГБ): їх союз виявився досить плідним. Наш випробуваний опинився малий та молодецький, набравши при тестуванні програмою PCMark 2005 3417 очок, харчуючись від мережі, а покладаючись на ресурси однієї лише батареї і того більше - 3501 пункт. Тим самим він утер носа конкурентам, які показали такі результати: 2171/2224 очок у ноутбука від HP і 2977/2005 - від ASUS (харчуючись від мережі / від батареї).

Тест PCMark 2005 року на визначення продуктивності системи, бали

НалаштуванняВід мережіВід акумулятора

Toshiba Portege M700 3417 3501 ASUS R1F 2977 2005 HP Compaq 2710p 2224 2171

Що стосується автономної роботи, то HP Compaq 2710p і ASUS R1F вистояли в читацькому режимі Battery Eater 2.70 по 214 і 206 хвилин відповідно, а в класичному - по 118 і 126. Toshiba Portege M700 показав досить сумний результат в 58 хвилин в класичному режимі Battery Eater 2.70, зате виявилася вельми довгограючою в читацькому, протримавшись 214 хвилин (яскравість екрану при цьому була максимальна, а перехід в сплячий режим був скасований).

Тест розрядки акумуляторної батареї Battery Eater 2.70, хв

НалаштуванняКласичнийЧитацький

Toshiba Portege M700 58 214 ASUS R1F 126 206 HP Compaq 2710p 118 214

Правда, в плані графіки новинка від Toshiba потягатися з ними не в силах - вся відповідальність за забезпечення користувача «видовищами» покладено на графічний адаптер Intel GMA X3100, який без сорому користується загальними ресурсами, забираючи на свої потреби до 358 МБ доступної відеопам'яті (з 2 ГБ). І популярний бенчмарк 3DMark 2006 наочно продемонстрував всю жалюгідність ситуації: 567 очок, зароблені під час живлення від мережі і 563 - від акумулятора, істотно звужують область використання даного пристрою. Але будемо лояльні: подібні обмеження стосуються лише деяких програм, що відрізняються особливою вимогливістю до «заліза».

Що в підсумку

Отже, найбільше Toshiba Portege M700 підходить на роль мобільного офісу або навчальної станції (в залежності від потреб користувача). Чи виявиться він до речі і для перегляду фільму, і для використання не надто вибагливих додатків. А для більш ресурсоємних (в графічному плані) завдань варто підшукати машинку з повноцінним графічним адаптером.

Основні плюси:

 • Ергономічний дизайн;
 • Хороша продуктивність;
 • Компактні розміри;
 • Ефективна система охолодження;
 • Зручний інтерфейс при роботі в режимі планшета;
 • Система захисту жорсткого диска.

Основні мінуси:

 • Неконтрастне зображення;
 • Відсутність повноцінного відеоадаптера;
 • Невеликий час автономної роботи (в класичному режимі).

Середня ціна - 86 600 р. (Березень 2008)

Детальні технічні характеристики

Детальні технічні характеристики

Марія Єрофєєва

Навіщо це потрібно?
Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!