{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Ноутбук Асер Aspire 5735 сам вимикається. Терміновий ремонт харчування і вартість

 1. Ноутбук acer Aspire 5735 не хоче включаться
 2. відсутні ініціалізації
 3. Рестарт або виключення під час ініціалізації БІОСа
 4. Чи не бачить з жорсткого диска
 5. Зависає Windows, перезавантаження ноутбука під час завантаження ОС
 6. Немає зображення на жк моніторі в ноутбуці Асер Aspire 5735
 7. Ні харчування від мережі в ноутбуці Acer Aspire 5735
 8. Ноутбук acer Aspire 5735 не бачить зарядку
 9. Чи не запускається від акумуляторної батареї або не працює батарея
 10. Програмні поломки ноутбука acer Aspire 5735
 11. Фізичні пошкодження ноутбуків
 12. Привід не визначає диски
 13. Відвал південного моста, північного моста або відеочипа
 14. Вихід з ладу дисплея ноутбука Acer Aspire 5735
 15. Поломка внутрішнього або зовнішнього блоків живлення
 16. Залитий рідиною Асер Aspire 5735
 17. Вартість ремонту ноутбука Acer Aspire 5735

Подробиці Опубліковано 14 Березень 2014 Автор: Роман

Часто, заходячи в наш сервісний центр, люди стверджують, що ноутбук acer Aspire 5735 не включається або НЕ стартує, проте - це різні речі і можуть означати різні поломки Часто, заходячи в наш сервісний центр, люди стверджують, що ноутбук acer Aspire 5735 не включається або НЕ стартує, проте - це різні речі і можуть означати різні поломки. Не може стартувати Windows, а може повністю бути відсутнім ініціалізації. Наприклад, якщо у ноутбука Асер Aspire 5735 відсутня харчування від блоку живлення і не заряджається акумулятор - це як правило різні несправності, хоча ці терміни часто плутають. Давайте визначимо основні поломки ноутбука і їх прояви.

Ноутбук acer Aspire 5735 не хоче включаться

Ноутбук не реагує на натиснуту кнопку включення, тобто, не починає крутитися вентилятор, не включаються світлодіоди. У вимкненому положенні індикація зарядки батареї може, як горіти, так і бути пасивним. Даний факт при здачі в ремонт необхідно згадувати. Причин такої поведінки може бути багато:

 • коротке замикання в південному або північному мостах, наприклад через пробою по usb
 • не справний блок живлення, , А батарея відсутня або знята. Якщо при натисканні кнопки включення у вас кілька разів загоряється лампочка заряду батареї, але ноутбук не включається, - це симптоми як раз про розрядженою батареї і відсутність харчування
 • немає контакту в роз'ємі харчування в ноутбуці або в блоці живлення
 • бита прошивка або відсутній прошивка BIOS
 • проблема у внутрішньому блоці живлення на материнській платі. Тут варіацій може бути купа, короткий коротке замикання в ланцюгах харчування або батареї, згоріла мікросхема харчування, або чергового режиму

відсутні ініціалізації

Якщо відсутня ініціалізації, мають на увазі наступне поведінка: після натискання кнопки power, починає обертатися, гудіти, працювати кулер і не зупиняється, обертається постійно на високих швидкостях, загоряються індикатори включення і кнопки капслук і т.п., але не гаснуть, подальше завантаження не йде, матриця не світиться. Можливі варіації з індикаторами, але однаковою залишається реакція кулера, відсутність зображення, відсутність світіння індикатора жорсткого диска. Даний дефект не варто плутати зі зниклим зображення на матриці. Отже, причини:

Рестарт або виключення під час ініціалізації БІОСа

Не плутати з перезавантаженнями при включенні Windows. Тут однозначно описати поведінку ноутбука складно, необхідна діагностика Асер Aspire 5735 , Але можливі причини наступні:

 • перегрів південного моста, як правило, через коротке замикання в ньому. Найчастіше відбувається внаслідок необережного поводження з usb флешками
 • перегрів процесора, внаслідок забитого пилом вентилятора або нещільного контакту радіатора, така поведінка зустрічається рідко, зазвичай, супроводжується великими оборотами кулера і зазвичай різними моментами виключення
 • немає харчування з зарядного пристрою, немає контакту на роз'ємі живлення, ноутбук намагається запуститися від акумулятора, але так як вона розряджена, він відразу вимикається
 • проблеми з bios

Чи не бачить з жорсткого диска

Не плутати з немає завантаження операційної системи. Зауважимо, що при даного дефекту, на відміну від інших, практично завжди можливо зайти в БІОС. Поведінка, вкладається в цю поломку, також різні. Все може зависнути на заставці bios, може безперервно крутити спроби завантаження з мережевої карти, видати просто темний екран з курсором або сказати що розділ не системний. У цьому випадку причиною може бути: поламаний жорсткий диск або чіп південного моста ноутбука . Перший варіант зустрічається набагато частіше, і причин поведінки HDD, таким чином, може бути безліч: починаючи від проблем з роз'ємом підключення, залипання головок, битих блоків, через те, що диск не відформатовано або чи не розбитий. Природно, методи вирішення теж різні.

Зависає Windows, перезавантаження ноутбука під час завантаження ОС

Перезапуск найчастіше через пошкодження системи, іноді просто через збій операційки. Часто простіше встановити заново Windows, ніж намагатися виправити.

Немає зображення на жк моніторі в ноутбуці Асер Aspire 5735

Як не дивно, але деколи проблеми досить банальні, та й проблемами з матрицею їх назвати неможливо. Але дуже часто необхідна заміна матриці на ноутбуці . Найпопулярніші серед них:

 • поламалася, або запала кнопка вимикання дисплея при закритті верхньої кришки.
 • проблема в инверторе дисплея ноутбука
 • вийшла з ладу лампа підсвічування
 • проблеми з відеочіпом, протестувати можна підключенням зовнішнього екрана, якщо є така можливість. У разі несправності, необхідна ремонт відеочипа ноутбука .
 • несправні шлейфи

Ні харчування від мережі в ноутбуці Acer Aspire 5735

Така несправність може бути окремим випадком дефекту "ноутбук не включається". В цьому випадку в ноутбуці батарея не заряджає, але ноутбук Acer Aspire 5735 може і працює, але від батареї, в цьому випадку, в операційній системі про це йтиметься, акумулятор буде по чуть-чуть розряджатися. Чому так могло статися:

 • проблеми в роз'ємі живлення або з блоком живлення ноутбука
 • проблеми з ланцюгами харчування

Ноутбук acer Aspire 5735 не бачить зарядку

Чи означає, що харчування від мережі йде. Windows показує наявність живлення від мережі, але відсутня значок заряду. Цей дефект зовсім не означає, що обов'язково у вас несправна батарея, але таке також може бути. Чому так могло статися:

 • поламана батарея
 • проблеми з контролером заряду
 • недолік потужності зарядного пристрою

Чи не запускається від акумуляторної батареї або не працює батарея

Тут треба точно знати, що не працює від батареї значить, що при відсутності зарядного пристрою ноутбук Асер Aspire 5735 не включається, це не може означати, що ноутбук працює 5 секунд, потім відключається.

 • найчастіше несправна батарея, в цьому випадку найчастіше зарядна батарея і не заряджається
 • проблема в внутрішнім блоком живлення

Програмні поломки ноутбука acer Aspire 5735

За характером поломки ноутбуків можна поділити на програмні, апаратні та змішані. За статистикою програмний ремонт ноутбуків необхідний в 2-х випадках з 10. Решта випадків - це або чисто апаратні пошкодження ноутбуків, або, soft. Симптоми програмних несправностей - загальмованість програм, поява різних повідомлень про помилки, віруси. Операційна система і програми можуть не грузиться зовсім, перезавантажуватися, зависати і т.д. Загалом, серед програмних типові несправності ноутбуків - засміченість і вірусів операційної системи. І практично в 90% причиною програмних збоїв є сама людина. Відкриття сайтів сумнівного контентом, запуск неперевірених файлів і програм, робота в Internet без антивіруса і відсутність навіть мінімальних профілактичних робіт з Віндовс - цього достатньо, щоб через короткий термін ноутбук прийшов в неробочий стан.

Усунення програмних несправностей полягає в лікуванні вірусів, відновлення робочого стану Віндовс або повної її перевстановлення зі збереженням файлів.

Фізичні пошкодження ноутбуків

Апаратні пошкодження можна розділити на 2 типу - механічні та електронні. Механічні поломки ноутбука - це фізичні ушкодження, завдані користувачем, наприклад, пролиття чаю, алкогольних напоїв, води, газованої води, рідин, кава і т.д., падіння ноутбука з висоти, удари по ноутбуку, пошкодження матриці або клавіатури сторонніми предметами, поломка роз'єму харчування і порвані дроти зовнішнього блоку живлення.

Не враховуючи пролиття води, яка може закоротити в ноутбуці все, що завгодно, найчастіше в ноутбуках страждають екран і клавіатура. Матриця, розбивають при невдалому Нагіб кришки або під час закриття кришки, коли на клавіатурі знаходяться сторонні предмети, наприклад, олівці, ключі, мишка, ручки, флешки. А ось небезпекою клавіатури є тварини, або катують почистити клавіатуру на дому.

Привід не визначає диски

Вихід з ладу двд ноутбука в деяких випадках виходить, виправити чищенням лазерної головки, але частіше за все усуваються заміною DVD .

Відвал південного моста, північного моста або відеочипа

симптоми відвалу південного моста на ноутбуці Асер Aspire 5735 - не працюють USB, мишка або клавіатура, ноутбук може включатися, але не завантажуватися. При поломки відеочипа ноутбук Acer Aspire 5735 включається, але на матриці немає зображення, або зображення з артефактами; буває, що екран розбивається на багато частин. При таких симптомах потрібно ремонт ноутбуків третьої категорії складності - з монтажем BGA-компонентів. Поширені причини несправності ноутбука - неакуратне підключення карт пам'яті, перегрів ноутбука через забитої пилом системи охолодження, перевантаження ноутбука відео-додатками і іграми, заводський брак. Для запобігання подібних поломок, радимо проводити 2 рази на рік чистку ноутбук Acer Aspire 5735 .

Вихід з ладу дисплея ноутбука Acer Aspire 5735

характерні несправності матриці ноутбука - спотворення квітів, зображення з артефактами, повна відсутність підсвічування, мерехтіння екрану. Якщо дисплей зовсім темний, але щось видно під кутом, то це характерні несправності інвертора ноутбука або лампи підсвічування. Якщо блимає - то 100% інвертор. Червоне зображення на матриці видає лампу підсвічування. Артефакти, смуги або перешкоди - поламаний шлейф матриці або дешифратор. Причина несправності - природне старіння, неякісне харчування, перетирання шлейфа. Найбільш часта з несправностей - вихід з ладу лампи підсвічування.

Поломка внутрішнього або зовнішнього блоків живлення

Поломка блоку живлення ноутбука Асер Aspire 5735 призводять до того, що ноутбук зовсім вмикається або не заряджає батарею. Внутрішній блок живлення виходить з ладу через вигоряння деталей обв'язки ланцюга харчування або контролера харчування. Проблеми в короткому замиканні, в неякісному харчуванні, в відсутності заземлення і т.д. Якщо ноутбук Асер Aspire 5735 не включається або не заряджається належним від розетки, значить потрібно шукати причину в поломці зовнішнього блоку живлення ноутбука. Часто в коннекторе просто розходяться контакти - варто їх подужати, і ноутбук запрацює.

Залитий рідиною Асер Aspire 5735

Пролита вода на ноутбук acer Aspire 5735 може завдати істотної шкоди. Найважче, що може трапитися - це поломка материнської плати. У цьому випадку потрібна заміна материнської плати ноутбука .

Щоб уникнути походу в сервісний центр, не пийте і не ставте чай поруч з ноутбуком. Не рекомендується їсти за ноутбуком. Якщо проблема вже трапилася - ні в якому разі не відкривайте корпус. Це може привести до протікання рідини на плати ноутбука або до пошкодження шлейфу. Обережно дозволить уникнути проблем з поломкою клавіатури і окремих клавіш.

Вартість ремонту ноутбука Acer Aspire 5735

Вартість ремонту залежить від вартості матеріалів і роботи по їх заміні. Приблизну вартість можна дізнатися за контактним телефоном нашого сервісного центру або у відповідному розділі:


Додати коментар

Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!