{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

NVIDIA GeForce 710M - огляд і тест в популярних іграх

 1. Ноутбуки
 2. конфігурація
 3. Характеристики GeForce 710M і AMD Radeon 7500G
 4. Тестування GeForce 710M і Radeon 7500G
 5. Результати GeForce 710M і Radeon HD 7500G
 6. Unigine Heaven
 7. World Of Tanks
 8. Crysis 3
 9. Battlefield 3
 10. Sniper Elite V2
 11. STALKER: Call of Pripyat
 12. Resident Evil 5 і 6
 13. Mafia II
 14. Alien vs Predator
 15. Metro 2033
 16. Lost Planet 2
 17. Висновок

GeForce 710M - мобільна відеокарта першої половини 2013 року GeForce 710M - мобільна відеокарта першої половини 2013 року. NVIDIA в цей період анонсувала спочатку мобільні, а потім і настільні прискорювачі серії GeForce 700. Молодшій стала саме модель 710M, хоча за попередніми даними ще буде представлений і GeForce 705M - для зовсім вже недорогих лептопів. Проте, дешеві ноутбуки вже отримують GeForce 710M в масовому порядку, а тому питання про продуктивність даного прискорювача стає вельми цікавим, оскільки саме бюджетний сегмент мобільних комп'ютерів найбільш популярний серед вітчизняних споживачів.

У цій статті ми розберемося, наскільки хороший GeForce 710M, і яка пропонується для нього альтернатива. Між іншим, «альтернативу» ми підібрали дуже цікаву - в якійсь мірі ультрабук, тільки дешевий і на платформі AMD. Остання, якщо хто не пам'ятає, славиться відмінною графікою, вбудованою в процесор. Вона не тільки швидше рішень від Intel, але навіть здатна позмагатися і з молодшими продуктами від NVIDIA. Але на скільки хороший виявиться її ультрабучний варіант?

Може виникнути питання, а рівноправно таке порівняння? Якщо врахувати, що тестовий ноутбук на AMD виявився навіть дещо дорожче продукту на платформі Intel і з відеокартою GeForce 710M, то так. Причому обидва комп'ютера великі, 15,6-дюймові, які претендують як мінімум на бюджетний офісний рівень або оптимальну покупку для студента, якому треба і курсові писати, і іноді хочеться «поганяти в танки». Чи впораються з таким завданнями ноутбуки за $ 580? Ось давайте й подивимося.

Ноутбуки

Тестування бюджетних мобільних відеокарт ми проведемо на ноутбуках Acer і Toshiba. Зокрема мова йде про моделі Acer Aspire E1-531G-B9604G50Maks і Toshiba Toshiba Satellite L950D-DBS. Їх маркування ми вказали точно не просто так - при бажанні вона дозволить вам точно з'ясувати їх конфігурацію, комплектацію, ціну і так далі. А коштують вони дійсно трохи - купити обидва лептопа можна приблизно за $ 580. Залежно від магазину, Toshiba L950D може бути трохи дорожче, незначно.

Acer Aspire E1-531G

Детально описувати особливості обох ноутбуків ми не станемо - це виходить за рамки даного матеріалу. Скажемо лише, що обидва вони мають схожу зручну ергономіку. У обох непогана клавіатура, великий тачпад. Що до екрану, то у Acer E1 нам він не дуже сподобався, але в рамках його цінової категорії пропонувати не найякіснішу матрицю в порядку речей. У Toshiba L950D дисплей виявився несподівано краще. Зокрема його кути огляду ширші, у нього краще контрастність (хоч і максимальна яскравість злегка менше), краще рівномірність підсвічування, краще налаштований баланс білого (у Acer E1 зображення занадто віддає «синявою»).

Зокрема його кути огляду ширші, у нього краще контрастність (хоч і максимальна яскравість злегка менше), краще рівномірність підсвічування, краще налаштований баланс білого (у Acer E1 зображення занадто віддає «синявою»)

Toshiba Satellite L950D

Так, конфігурація у лептопа Toshiba слабша (точніше слабкіше зв'язка процесор + відеокарта), але цей комп'ютер бере своєю вагою і товщиною - 2,2 кг і 24,7 мм відповідно. Для порівняння Acer E1-531G в цьому відношенні є більш «класичним» варіантом - його вага перевищує 2,4 кг, а товщина становить 33,2 мм. Ця різниця, звичайно, не критична, але, поставивши два ноутбука поруч, вона стає помітною. При цьому оптичний привід у Toshiba збережений, також як і всі стандартні для лептопів з таким екраном можливості оновлення.

Acer Aspire E1-531G і Toshiba Satellite L950D

Зовсім забули, ще Toshiba Satellite L950D-DBS поставляється з ліцензійною 64-бітної Windows 8. Начебто дрібниця, а приємно. Укупі з кращим екраном цей ноутбук виглядає зовсім не так безнадійно в порівнянні з Acer Aspire E1-531G-B9604G50Maks, доступним практично в ту ж ціну. Тим більше, що на останній встановлено Linpus Linux. Linux як масова операційна система для класичних комп'ютерів не дуже популярна, а тим більше це не можна сказати про дистрибутиві, створеному спеціально для азіатського ринку. Ні, робота з кирилицею взагалі і російською мовою зокрема в Linpus Linux реалізована добре, також як і інтерфейс створений з прицілом на простоту використання.

Проте, більш розумним вибором міг би стати Ubuntu Linux або Linux Mint. А так складається враження, що Acer прямо-таки натякає: Linux тут формально, щоб не писати «no OS», а позначити наявність хоч якийсь операційної системи. Це припущення тільки посилюється маленької папірцем-брошурою, вкладеної в коробку з ноутбуком, на якій сказано приблизно наступне: оскільки Linpus Linux не підтримує систему управління енергозбереженням Award, автономність ноутбука в цій ОС може бути не найтривалішою. Виробник мало не прямо говорить: Linpus Linux тут, щоб ціна була нижчою, а використовувати треба Windows або хоча б більш поширений дистрибутив Linux.

Але це все лірика. Давайте поглянемо на конфігурацію ноутбуків Acer і Toshiba - для нашої статті вона багато важливіше.

конфігурація

конфігурація

Характеристики Acer Aspire E1-531G-B9604G50Maks дійсно краще, ніж у Toshiba Satellite L950D-DBS. Ні, по частині оперативної пам'яті, жорсткого диска, екрана і так далі вони рівні - тут ми постаралися дотриматися паритету. А ось процесор Pentium B960, незважаючи на свою приналежність до бюджетної серії, буде швидше AMD A6-4455M - одного з молодших представників лінійки Trinity.

А ось процесор Pentium B960, незважаючи на свою приналежність до бюджетної серії, буде швидше AMD A6-4455M - одного з молодших представників лінійки Trinity

Acer Aspire E1-531G

Acer Aspire E1-531G

Toshiba Satellite L950D

Формально у обох чіпів по два ядра. І частоти майже схожі: у Pentium B960 частота 2,2 ГГц і підвищуватися не може, а у A6-4455M - тільки 2,1 ГГц, зате може динамічно бути збільшена до 2,6 ГГц. Але тут важливіше архітектура чипів. Piledriver у AMD і Sandy Bridge у Intel. Друга давно показує досить високий рівень продуктивності, незважаючи на свою деяку «застарілість». Як мінімум навіть з найсучаснішими чіпами AMD їй «змагатися» нескладно. Pentium B960 пропонує «чесні» два ядра, що працюють на частоті 2,2 ГГц. Скажімо прямо - в чисто «процесорних» тестах переможе ноутбук Acer.

Проте, «в лоб» порівнювати два чіпа кілька неправильно. Хоча б тому, що A6-4455M - це процесор для тонких і легких лептопів, дешевих аналогів ультрабуків. Його рівень тепловиділення складає всього 17 Вт проти 35 Вт у Pentium B960. Тут же доречно згадати, що вбудована графіка AMD Radeon 7500G, якої може похвалитися A6-4455M, помітно швидше Intel HD Graphics, що інтегрована в ЦП від Intel. Підсумок по процесорам наступний: рішення від AMD повільніше, але більш економічне і з більш швидкою вбудованою графікою. Зате в нашому випадку Pentium B960 доповнений дискретною відеокартою. Але про це пізніше.

Але про це пізніше


Acer Aspire E1-531GToshiba Satellite L950D

Слід сказати пару слів про оперативну пам'ять. Обидва процесора оснащені двоканальним контролером, здатним працювати з модулями DDR3-1333. Проте, і Acer, і Toshiba, встановили планки DDR3-1600. По одній штуці в ноутбук. Таким чином всередині лептопів виявилася швидка ОЗУ, задіяна не на 100% від своїх можливостей. У тому числі і з-за відсутності другого модуля. При бажанні отримати трохи більше швидкості можна додати ще одну планку пам'яті. Зауважимо також, що компанія Acer на своєму офіційному сайті говорить про використання пам'яті DDR3-1600, хоча реально вона працює як DDR3-1333. А ось Toshiba заявляє частоту, на якій ОЗУ функціонує (1333 МГц), а не могла б функціонувати, будь в ноутбуці встановлений більш просунутий процесор.

Характеристики GeForce 710M і AMD Radeon 7500G

Тепер про найцікавіше - про відеокарти. Характеристики GeForce 710M і Radeon HD 7500G для зручності ми звели в одну таблицю, а заодно привели дані за схожими по класу прискорювачів. Але перш зауважимо, що багато хто намагається знайти GeForce GT 710M. Відразу скажемо, що такий відеокарти не існує - вірна назва одне: GeForce 710M.


Почнемо з самого цікавого, з GeForce 710M. Індекс у цієї моделі дуже низький, що автоматом переводить його в бюджетний сегмент - так його позиціонує NVIDIA. Але так чи поганий цей GPU? Ми б так не сказали. Хоча б тому, що за швидкістю він повинен бути десь між GeForce GT 620M і GeForce GT 540M. Останній, до слова, свого часу був дуже популярним мобільним прискорювачем середнього рівня.

Причому зв'язок GeForce 710M c GeForce GT 540M багато більше, ніж може здатися спочатку. Ніби як 710M - це відеокарта 2013 року, але де-факто це модифікований GeForce GT 540M, який в свою чергу веде свою історію ще з GeForce GT 435M, представленого у вересні 2010 року. Так, саме так, GeForce 710M - це представник Fermi, архітектури минулого покоління. Більш того, наступний за ним GeForce GT 720M, помітно більш швидке рішення, також відноситься до Fermi! Актуальне покоління Kepler в разі серії GeForce 700M стартує тільки з GeForce GT 735M. Втім, у виробників це нормальна практика - називати де-факто старі відеокарти новими іменами, наростивши їх частоти і перевівши в нижчий клас за швидкістю.

Як видно з нашої таблиці, GeForce 710M і GT 540M мають однакове число потокових процесорів, але частота чіпа вище у першого. При цьому частота пам'яті у обох прискорювачів ідентична. Однак GeForce GT 540M швидше - чому? Вся справа в 128-бітної шини пам'яті - проти 64 біт у GeForce 710M вона забезпечить видимий на око приріст швидкості. Тим більше, що GT 540M підтримує роботу з пам'яттю GDDR5, ефективна частота якої вдвічі вище DDR3. Те, що GeForce 710M офіційно може працювати тільки з DDR3, ще раз говорить про його переведення в клас низькобюджетних рішень.

І залишається техпроцес. GeForce 710M виготовляється по 28 нм нормам, а GT 540M дістався 40 нм, що дозволило підвищити робочу частоту чіпа і знизити його енергоспоживання. До речі, GeForce 705M пощастило менше - це 40 нм GPU. До речі, поки що цей графічний процесор офіційно не поставляється. За ідеєю він буде помітно повільніше GeForce 710M, незважаючи на малу різницю в індексі. Справа не тільки в зниженій частоті чіпа (пам'ять працює на тих же 900 (1800) МГц), а в два рази меншій кількості потокових процесорів - 48 проти 96. Формально GeForce 705M - це послідовник GeForce GT 520, GeForce GT 610M і конкурент вбудованої графіки Intel HD Graphics 4000.

Тепер AMD Radeon HD 7500G. Процесори Trinity отримали в своє розпорядження графічні чіпи з серії Radeon HD 7000, хоча в їх основу лягла архітектура VLIW4, відома нам по Radeon HD 6900. Архітектура GCN, доступна більш просунутим дискретним рішенням Radeon HD 7000, в мобільних процесорах матеріалізувалася в чіпах Kabini, Temash і Richland . Їх вбудовані відеокарти віднесли до серії вже Radeon HD 8000 і найближчий за швидкістю аналог Radeon HD 7500G - це Radeon HD 8330, яким зокрема здатний похвалитися чотирьохядерний процесор AMD A4-5000 з TDP всього 15 Вт.

Але це ми відволіклися. Отже, Radeon HD 7500G - це один з молодших представників вбудованих відеокарт на архітектурі VLIW4. Він відрізняється наявністю всього 256 потокових процесорів (для відеокарт AMD це мало), а також робочою частотою 327-424 МГц. Звичайно, при роботі від мережі постійного струму і під час запуску ігор частота буде максимальною.

Інші характеристики Radeon HD 7500G цілком залежать від оперативної пам'яті. В даному випадку установка другого модуля може збільшити ширину шини вдвічі, що на швидкості в 3D має позначитися вельми позитивно. Частота пам'яті також залежить від ОЗУ, як і обсяг - по ідеї його можна регулювати, але частіше за замовчуванням він встановлюється рівним 512 Мбайт - цілком достатньо для більшості випадків.

GeForce 710M і Radeon HD 7500G підтримують DirectX 11 і пропонують непогані можливості по апаратному декодуванню відео. Але взагалі перший повинен бути відчутно швидше другого - все ж це дискретний прискорювач з швидкою власною відеопам'яттю. Проте, нам цікаво з'ясувати, на скільки він буде швидше. Далі ми відповімо на питання, чи варто платити за де-факто ультрабук Toshiba стільки ж, як і за бюджетний Acer E1-531G? Так, другий ноутбук важче і товщі, а ще він поставляється без ліцензійної Windows, проте цю різницю по ідеї повинна покрити більш висока продуктивність. За фактом ми порівнюємо дві різні платформи, застосовані в ноутбуках однакового формату і з однакового цінового сегмента.

Але перед безпосередньо порівнянням давайте поглянемо на параметри їх відеокарт.У Acer E1-531G встановлений GeForce 710M, що повністю відповідає рекомендаціям NVIDIA. Його частота при максимальному навантаженні може бути підвищена до 800 МГц, а пам'ять і так працює на 900 МГц. Додамо також, що її встановлено аж цілих 2 Гб - максимум для GeForce 710M. Добре це чи погано? Ні те і не інше. Багато повільної пам'яті повільної відеокарти не потрібно - більшість її обсягу буде банально простоювати. Для 2 Гбайт відеопам'яті добре б використовувати високу роздільну здатність екрана (наприклад, 1920х1080). Але в цьому випадку потрібен і помітно швидший графічний чіп, та й сама пам'ять повинна бути підключена як мінімум по 128-бітної, а ще краще 256-бітної шині. Загалом в плані швидкості 2 Гб відеокарти GeForce 710M абсолютно нічого не дадуть - одного гігабайта вистачило б за очі. У той же час пам'ять DDR3 не дуже дорога, а тому такий її обсяг сильно не збільшує кінцеву вартість ноутбука. По факту це чистий маркетинг - привід написати в характеристиках лептопа значну рядок про великий обсяг відеопам'яті. Але ще раз - в плані швидкості він нічого не дає.

Але ще раз - в плані швидкості він нічого не дає

З вбудованою в процесор графікою все простіше (випадок Toshiba Satellite L950D) - там характеристики цілком і повністю визначаються виробником процесора, а не ноутбука. Проте, останній все ж може трохи вплинути на підсумковий результат. Хоча б тим, що в лептопі виявився один модуль оперативної пам'яті, через що Radeon HD 7500G розгорнутися на повну силу не зможе. Однак це можна виправити самостійно, додавши ще одну планку.

Тестування GeForce 710M і Radeon 7500G

Оскільки ноутбук Toshiba Satellite L950D-DBS знаходиться в явно програшному становищі порівняно з Acer Aspire E1-531G-B9604G50Maks, краще буде ввести якийсь еталон для комфортного рівня продуктивності в іграх. Це дозволить оцінити, на скільки придатний кожен з лептопів для таких завдань.

Отже, ось наша система оцінки:

 • 15-20 FPS - мінімальний рівень продуктивності, при якому помітні певні «посмикування» динамічних об'єктів, але в цілому він ще є більш-менш терпимим;
 • 25-30 FPS - оптимальний варіант, при якому можна грати і не відчувати серйозного дискомфорту;
 • 60 FPS і вище - бажаний варіант, до якого прагнуть «екстремальні» геймери, любителі 3D-шутерів.

Сучасні ігри досить «важкі» для бюджетних ноутбуків, хоча і останні вже непогано «підросли» по частині швидкості. Для її оцінки ми використовували такі тести та ігри:

Тестуючи свідомо повільні ноутбуки, ми провели всі тести в дозволах 1024х768 і 1366х768. Останнє - рідне для їх екрану. Перше ж може бути включено, якщо буде потрібно знизити якість картинки, для отримання комфортного рівня FPS. Всі ігри запускалися при середніх налаштуваннях якості графіки, оскільки очевидно, що максимум дешеві мобільні комп'ютери не потягнуть. Тільки якщо для зняття скріншотів. Тепер можна перейти до результатів тестування.

Результати GeForce 710M і Radeon HD 7500G

3DMark

Результати тестів 3DMark ми наведемо відразу в одному підрозділі.
Отримані цифри дуже показові. Вони кажуть, що GeForce 710M швидше Radeon HD 7500G на 70-100%. Розрив досить істотний - дворазова перевага буде помітно на око в будь-якій грі, особливо коли мова йде про не дуже великим значенні FPS.

Unigine Heaven

На момент підготовки статті ми використовували Unigine Heaven версії 4.0. Під час проведення тесту був включений режим DirectX 11, а також теселляція.


Все виглядає не дуже райдужно. Чи не найсвіжіший, але вже оптимізований розробниками, бенчмарк наші відеокарти «перемололи» насилу. Ймовірно, на результатах позначилася включена теселляція, але як же без неї? Адже саме вона є одним з нововведень DirectX 11. В кінцевому підсумку хоч скільки-небудь прийнятний рівень FPS показав прискорювач GeForce 710M та й той лише в самому простому режимі - дозвіл 1024х768. Включення антиалиасинга і анізотропії знизило цей показник незначно - всього на 3 FPS. А ось дозвіл 1366х768 далося йому гірше - там FPS зовсім вже низький і помітні посмикування.

Втім, цим «посмикування» далеко до того «слайдшоу», що показує Radeon HD 7500G. Йому вже не новий тест виявився зовсім не по зубам. Його рівень FPS настільки низький, що про комфортний Геймінг говорити не доводиться. Але давайте поглянемо на реальні гри.

World Of Tanks

Клієнт найпопулярнішою онлайн-ігри на момент тестування мав версію 0.8.5 або 8.5 - тут краще уточнювати у розробників World Of Tanks, який варіант правильніше.


Для обох відеокарти ми помітили таку закономірність: збільшення дозволу і включення додаткового згладжування кардинально не позначається на рівні FPS. Проте, GeForce 710M показав себе в World Of Tanks більш ніж впевнено - він забезпечує комфортний рівень FPS в усіх наших тестових режимах. Можна навіть сміливо включати згладжування на рідному дозволі ноутбука (в нашому випадку 1366х768) - FPS якщо і знизиться нижче 30 кадрів, то не сильно.

Що до Radeon HD 7500G, його FPS знаходиться на межі комфорту - ледве-ледве він витягує більше 15 кадрів в секунду навіть в ньому самих навантажених режимах. Але взагалі, при великому бажанні і якщо ще більше скинути якість графіки, можна домогтися більш плавної гри.

Crysis 3

Crysis 3

Crysis 3 гра сучасна, а тому дешевим ноутбуків з їх Слабкий відеокартамі может віявітіся не по зубах. Однако Це не зовсім так. GeForce 710M цілком впорався з Crysis 3 в найпростіших з наших режимів - дозволах 1024х768 і 1366х768. Включення додаткового згладжування тільки все посилило і картинка стала зовсім вже дерганной. Проте, сяк-так гратися в Crysis 3 на GeForce 710M можна. Ну а з Radeon HD 7500G стара історія - рівень кадрів не піднімався вище 15. Грати це дозволяє, але вас швидше за все будуть часто вбивати просто від недостатньо швидкої реакції, загальмованою ривками зображення.

Battlefield 3

Battlefield 3

Battlefield 3 дався GeForce 710M теж порівняно непогано - 25-30 FPS в дозволі 1366х768 отримати цілком можна. Але цього не можна сказати про Radeon HD 7500G, який від сили забезпечить в цій грі 15 FPS.

Sniper Elite V2

Sniper Elite V2

Гра Sniper Elite V2 зовсім не "скорилася» нашим відеокарт. Навіть більш просунутий GeForce 710M не забезпечить 10 FPS в дозвіл 1024х768, а що вже говорити про Radeon HD 7500G? Цей тайтл явно для ігрових ноутбуків.

STALKER: Call of Pripyat

STALKER: Call of Pripyat

STALKER - це вже не найсвіжіша гра, а тому результати тут краще за інших. Так в найпростішому режимі GeForce 710M показав майже 60 FPS! А в рідному для ноутбука Acer дозволі - 47 FPS! Все це забезпечить більш ніж комфортний рівень гри. Хоча включення згладжування позначилося на продуктивності не кращим чином - вона впала майже вдвічі.

Radeon HD 7500G теж здатний впоратися зі «Сталкером», але лише в дозволі 1024х768 він забезпечить більш-менш комфортний рівень FPS.

Resident Evil 5 і 6

Resident Evil 5 і 6


Resident Evil 5 вже стара гра, але, судячи з усього, саме подібні ігри найбільше підходять бюджетним ноутбуків. Їх відеокарти вже здатні показати в цій грі 20-40 FPS, що більш-менш «легкотравно». Що до Resident Evil 6, то вона показала свій результат в окулярах. Проте, плавність картинки на GeForce 710M залишалася досить гладкою, чого не сказати про Radeon HD 7500G.

Mafia II

Mafia II

Mafia II - ще одна стара іграшка, з якою GeForce 710M гідно впорався. Він дозволяє навіть грати в неї з включеним антиалиасинг і анізотропією, хоча без них геймплей вийде більш плавним. У разі Radeon HD 7500G, то в принципі 15 FPS в дозволі 1366х768 без згладжування він показав. Мало, але, як то кажуть, якщо дуже хочеться, то можна і потерпіти.

Alien vs Predator

Alien vs Predator

Одна з перших ігор з підтримкою DirectX 11 погано далася нашим відеокарт. Без згладжування GeForce 710M з працею набрав в Alien vs Predator 20-23 FPS, а Radeon HD 7500G показує від сили 10-16 кадрів. Згладжування ж робить гру зовсім некомфортною.

Metro 2033

Metro 2033

Свого часу Metro 2033 відзначилася високоякісної графікою і тим, що мало яка відеокарта була здатна витягнути на ній хоча б 60 FPS. Слабким же тільки й залишалося показувати слайд-шоу. Radeon HD 7500G дійсно близький до цього. А ось GeForce 710M як то кажуть, ще «тріпається»: 14-18 FPS показати ще здатний. Не густо, але і не зовсім жахливо.

Lost Planet 2

Lost Planet 2

При включеному DirectX 11 гра Lost Planet 2 також важко дається нашим GeForce 710M і Radeon HD 7500G. Втім, перший ще може показати 15-20 FPS без згладжування, тоді як другий знову стоїть на рівні слайд-шоу. Взагалі DirectX 11 в принципі не кращим чином працює на сучасних бюджетних відкритих - це явно не їх коник, а значить, якість картинки буде не найкращим, або про комфортну грі можна забути.

Висновок

Підсумки, на жаль, не втішні. В принципі GeForce 710M непогано справляється з іграми на кшталт World Of Tanks, здатний дечого показати в Battlefield 3 і Crysis 3, але взагалі його доля - це ігри 2010 року і більш старі. У них він поводиться більш-менш впевнено. Причому це все при середніх налаштуваннях якості графіки і без включеного згладжування. Чи не допоможе тут і більш потужний процесор - в 3D практично все залежить від відеокарти.

Так що якщо у вас раптом стоїть проблема вибору між GeForce 710M і, припустимо, GeForce GT 640M, то однозначно краще зупинитися на останньому. Він є прискорювачем зовсім іншого рівня, та ще й на базі більш прогресивної архітектурі Kepler. Ігри 2012 року для нього вже точно доступні, як мінімум на середній якості графіки.

Що до Radeon HD 7500G, то це дійсно максимум ультрабучное рішення. Проте, процесор AMD A6-4455M з шуканої відкритий виявився в великим 15,6-дюймовому ноутбуці, на якому часом і іграшку полювання запустити. Шкода, але запускати доведеться або щось казуальне, або сильно старе - нові тайтли даються платформі AMD початкового рівня погано. Навіть World Of Tanks насилу йде, не кажучи вже про щось більше «термоядерному» на кшталт Crysis 3. Так що з прицілом на ігри лептоп з таким процесором краще не купувати. Звичайно, він споживає менше енергії, але якщо деколи хочеться запустити яку «стрілялку», то краще вже купити рішення на кшталт Acer E1-531G, або доглянути що-небудь на більш просунутому процесорі AMD з помітно більш потужною відеокартою.

Якщо раптом ви вже користуєтеся цими ноутбуками, або зі схожими характеристиками, то напишіть про це нижче - як на них працюють ваші улюблені ігри, які налаштування виставляєте і на які компроміси доводиться йти заради нормального FPS?

Ноутбуки Acer Aspire E1-531G і Toshiba Satellite L950D надані компанією ASBIS

Відгуки про GeForce 710M і Radeon HD 7500G, а також ноутбуках на їх базі, можна прочитати і залишити нижче в Коментарі або на нашому форумом .

Але на скільки хороший виявиться її ультрабучний варіант?
Може виникнути питання, а рівноправно таке порівняння?
Чи впораються з таким завданнями ноутбуки за $ 580?
Але так чи поганий цей GPU?
Однак GeForce GT 540M швидше - чому?
Далі ми відповімо на питання, чи варто платити за де-факто ультрабук Toshiba стільки ж, як і за бюджетний Acer E1-531G?
Добре це чи погано?
Ймовірно, на результатах позначилася включена теселляція, але як же без неї?
Навіть більш просунутий GeForce 710M не забезпечить 10 FPS в дозвіл 1024х768, а що вже говорити про Radeon HD 7500G?
Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!