{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Огляд накопичувача Kingston A400 120 ГБ: системний прискорювач за $ 50

  1. Лінійка накопичувачів Kingston A400
  2. Комплект поставки
  3. Kingston A400 120 ГБ (SA400S37 / 120G)
  4. Конфігурація тестового стенда
  5. продуктивність
  6. Ціна
  7. SSD vs. HDD
  8. Відеоогляд Kingston A400 120 ГБ

Твердотільний накопичувач - найпростіший і дієвий спосіб помітно прискорити систему

Твердотільний накопичувач - найпростіший і дієвий спосіб помітно прискорити систему. Після заміни системного жорсткого диска на SSD непросто оговтатися від пережитого приємного шоку, коли операційна система починає завантажуватися за кілька секунд, вікна браузера відкриваються одночасно з кліком мишки, а запуск звичних додатків та ігор прискорюється не на відсотки, а в рази. Щоб відчути переваги, досить навіть самого простого накопичувача на базі флеш-пам'яті. Для тих, хто хоче спробувати магію твердотільного справжнього з мінімальними витратами, компанія Kingston представила лінійку своїх найдоступніших накопичувачів Kingston A400. Сьогодні у нас на тесті модель об'ємом 120 ГБ і вартістю близько $ 50.

від 492 грн

Пропозицій: 68

Лінійка накопичувачів Kingston A400

Твердотільні накопичувачі стають практично обов'язковим атрибутом будь-якої системи, починаючи від ультрапортативного ноутбука, закінчуючи потужною ігровою платформою. Найчастіше на слуху найбільш продуктивні пристрої, але і максимально доступні накопичувачі також дуже затребувані. Для виробників SSD можливо це не найпривабливіший сегмент, але відмінна можливість збільшити свою частку на ринку.

Компанія Kingston Technology на початку поточного року представила нову лінійку SSD базового рівня - Kingston A400. Це найдоступніші накопичувачі виробника. Серія накопичувачів включає моделі самих ходових обсягів - 120 ГБ, 240 ГБ і 480 ГБ.

Серія накопичувачів включає моделі самих ходових обсягів - 120 ГБ, 240 ГБ і 480 ГБ

Для SSD використовується пам'ять Тoshiba 15 нм TLC NAND, а також новий контролер Phison S11 (PS3111-S11). При цьому виробник спочатку допускає можливість використовувати для накопичувачів Kingston A400 інші компоненти. Це пов'язано з виниклим на ринку дефіцитом на чіпи флеш-пам'яті і контролери, тому Kingston необхідна можливість вибору, щоб пропонувати в рамках A400 найбільш доступні накопичувачі.

З цієї причини в таблиці специфікацій графа «контролер» заповнена немногозначітельним «2Ch», припускаючи чіп з двоканальним доступом, а тип пам'яті вказаний TLC. Що стосується продуктивності, то швидкість лінійного читання для всіх моделей заявлена ​​на рівні 500 МБ / c, а швидкість запису залежить від об'єму накопичувача: до 320 МБ / c для 120 ГБ, до 350 МБ / c для 240 ГБ і до 450 МБ / c для SSD на 480 ГБ.

Kingston A400 дуже економічні. При пікових навантаженнях енергоспоживання накопичувача може досягати 1,54 Вт на операціях запису і всього 0,64 Вт при читанні. Що стосується умовних показників надійності, то час напрацювання на відмову заявлено на рівні 1 млн. Годин. Загальний обсяг записуваних даних (TBW, Total Bytes Written) для моделі на 120 ГБ становить 40 ТБ, для 240 ГБ - 80 ТБ, а для 480 ГБ - 160 ТБ. При цьому накопичувачі мають 3-річний термін гарантії та технічної підтримки.

Комплект поставки

Накопичувач поставляється в комбінованому блістері з картонною підкладкою і прозорим пластиком чохлом, що захищає пристрій під час транспортування.

На лицьовій стороні упаковки великим шрифтом вказані назва серії, обсяг накопичувача та вже звичний рекламний слоган «10х faster», що має на увазі значну перевагу SSD над жорсткими дисками.

Kingston A400 120 ГБ (SA400S37 / 120G)

Зовні Kingston A400 дуже нагадує накопичувачі лінійки SSDNow UV400, але з більш темним забарвленням. Корпус A400 має товщину 7 мм і зроблений з алюмінієвого сплаву. Накопичувач дуже легкий, вага пристрою в точності відповідає заявленому - 41 м

На передній панелі розміщений великий логотип і назва виробника. Обидві частини складеного корпусу скріплені чотирма 6-гранями гвинтами, один з яких закритий захисною наклейкою. Порушивши цілісність стікера, як в нашому випадку, власник автоматично позбавляється гарантії виробника.

Зі зворотного боку в невеликому поглибленні розміщена наклейка з інформацією про обсяг, назві моделі, серійний номер, а також деяку додаткову інформацію. Також є позначка про те, що накопичувач зібраний в Тайвані.

Для підключення накопичувача передбачений стандартні роз'єми SATA 6 Гб / c, при цьому також є зворотна сумісність з інтерфейсом попереднього покоління.

Для підключення накопичувача передбачений стандартні роз'єми SATA 6 Гб / c, при цьому також є зворотна сумісність з інтерфейсом попереднього покоління

Після форматування SA400S37 / 120G користувачеві доступні 111 ГБ.

Після форматування SA400S37 / 120G користувачеві доступні 111 ГБ

Поточна версія утиліти SSD-Z поки частково розпізнає характеристики накопичувачів нової лінійки, визначаючи лише використання контролера Phison.

Поточна версія утиліти SSD-Z поки частково розпізнає характеристики накопичувачів нової лінійки, визначаючи лише використання контролера Phison

У той же час AIDA64 більш конкретна в своїх оцінках, вказуючи на використання чіпа Phison PS3111-S11 і мікросхем пам'яті Toshiba 15 нм TLC NAND.

Для обслуговування накопичувача можна використовувати фірмовий додаток Kingston SSD Manager. Тут є можливість оновити прошивку при наявності більш нової версії мікрокоду, перевірити параметри SMART, провести очистку і в цілому оцінити ступінь зносу накопичувача.

Конфігурація тестового стенда

Процесор Core i7-6700K (4,0 / 4,2 ГГц) Intel, www.intel.ua Кулер Thermalright Archon Rev.A Thermalright, www.thermalright.com Материнська плата ASUS PRIME Z270-A (Intel Z270) ASUS, www.asus.ua Накопичувач HyperX Savage 960 ГБ (SHSS37A / 960G) / Kingston KC300 120 ГБ (SKC300S37A / 120G) HyperX, www.hyperxgaming.com Блок живлення Thermaltake Toughpower Grand TPG-1200M (1200 Вт) Thermaltake, www.thermaltakeusa.com Монітор ASUS PB278Q (27 ", 2560 × 1440) ASUS, www.asus.ua

продуктивність

Практичну оцінку можливостей накопичувача ми почали з тіста CrystalDiskMark 5.2.1.

Як бачимо, лінійна швидкість запису підбирається до заявлених 500 МБ / c, тоді як 470 МБ / c замість анонсованих 320 МБ / c для послідовного запису відверто дивують. Швидкість роботи з блоками 4К швидше характерна для накопичувачів початкового рівня, до яких A400 за фактом і відноситься.

У тесті AS SSD ситуація дещо відрізняється. Тут ми бачимо лінійні трансфери на рівні 440 МБ / c для читання і запису. При цьому відзначимо несподівано високі показники для роботи з блоками 4К на операціях читання і знизилися значення для запису. Звернемо увагу на швидкість доступу. 0,15 мс - також швидше показник для SSD базового рівня. Однак підсумковий бал дуже великий завдяки гарним показникам роботи накопичувача з дрібними блоками з глибиною черги 64.

4087 балів в тесті Anvil's Storage Utilities 1.1.0 - дуже навіть оптимістичний інтегральний показник. Лінійні трансфери, знову ж таки, не рекордні, але накопичувач «виїжджає» за рахунок вмілого поводження з блоками 4К. Як бачимо, на операціях читання в черзі A400 демонструє близько 60 000 IOPS, тоді як при запису утиліта фіксує навіть більше 80 000 IOPS.

Подтестов накопичувачів з пакета PCMark 8 хороший тим, що відображає поведінку накопичувача під час навантаження в реальних сценаріях використання. Пропоновані тестові траси - це відтворення роботи в додатках від Adobe і Microsoft, а також парі ігор. За загальним показником складно судити про реальні можливості накопичувача, а ось пропускна здатність Storage 2.0 bandwidth відображає швидкісні характеристики накопичувача куди краще пікових лінійних трансферів, часто вказуються виробником. В даному випадку маємо 165 МБ / c - очікуване значення для SSD початкового класу.

Kingston A400 використовує флеш-пам'ять з архітектурою TLC, а для збільшення швидкості запису застосовується механізм SLC-кешування. Судячи з графіком лінійного запису, для моделі ємністю 120 ГБ обсяг додаткового буфера не перевищує 4 ГБ. Після тривалої і нерівномірною сесії запису на рівні 450 МБ / c, швидкість знижується до 70-75 МБ / c. Це вже фактичні можливості TLC без додаткового SLC-бустера. Лінійна послідовна запис - точно не найсильніший коник розглянутого накопичувача. У реальному використанні такі навантаження зустрічаються не так часто. Один із прикладів - копіювання відео значного обсягу.

Характерна поведінка накопичувача можна спостерігати під час копіювання з системного SSD набору з трьох файлів об'ємом 18,8 ГБ. Після вичерпання буфера швидкість запису знижується приблизно до 75 МБ / c. У підсумку, на завершення процесу знадобилося 3 хвилини 36 секунд.

У режимі спокою температура накопичувача становила близько 30 градусів. Після 15-хвилинної сесії безперервного запису в AIDA64 контролер SSD нагрівся всього до 41 градуса. При цьому температура на поверхні корпусу накопичувача не перевищувала 34C.

Ціна

Твердотільні накопичувачі нової лінійки Kingston A400 - одні з найдоступніших на ринку. Стартова ціна моделі об'ємом 120 ГБ - 1400 грн. (~ $ 52). Будемо сподіватися, що у накопичувачів є запас для зниження вартості, тому як на старті вони лише трохи дешевше пристроїв серії Kingston UV400.

від 492 грн

Пропозицій: 68

SSD vs. HDD

Щоб розбавити суху статистику показників накопичувача, ми наведемо аналогічні результати, отримані під час тестування типового жорсткого диска. В даному випадку порівняння буде показовим і досить символічним.

З одного боку ми маємо найдоступніший SSD, з іншого - найбільш популярну в каталозі hotline.ua модель жорсткого диска - WD Blue WD10EZEX . Це однодисковий HDD об'ємом 1 ТБ зі швидкістю обертання шпинделя 7200 об / хв і 64 МБ кеш-пам'яті. Тобто універсальний десктопний вінчестер формату 3,5 ", цілком заслужено користується популярністю. Певну інтригу додає той нюанс, що вартість порівнюваних пристроїв практично ідентична.

За результатами подтеста накопичувачів з PCMark 8 бачимо, що на проходження підготовлених тестових трас жорсткого диска потрібно в 2-2,5 рази більше часу. При цьому пропускна здатність WD10EZEX на порядок нижче, ніж у SSD.

Незважаючи на те, що до переліку подтестов PCMark 8 входить перевірка можливостей накопичувачів в іграх (патерни World of Warcraft і Battlefield 3), цікаво було оцінити на реальному прикладі, яка ж вигода від використання SSD. Для цих цілей прекрасно підходить Fallout 4. Ось вже де дійсно у вимогах до системи розробникам варто було б вказувати не тільки необхідний обсяг накопичувача, але і його продуктивність.

Ось вже де дійсно у вимогах до системи розробникам варто було б вказувати не тільки необхідний обсяг накопичувача, але і його продуктивність

Навіть первісна завантаження збереженої гри тут - справа неквапливе. При використанні жорсткого диска знадобилося більше 40 секунд розглядати арт-перебивання і стежити за неквапливо повзе індикатором прогресу. При використанні SSD збережена гра завантажилася за 12 секунд. Залежно від рівня, тривалість завантаження збереженої гри може варіюватися, в даному випадку скоріше цікаві не абсолютні величини, а співвідношення можливостей накопичувачів в ідентичних умовах.

Залежно від рівня, тривалість завантаження збереженої гри може варіюватися, в даному випадку скоріше цікаві не абсолютні величини, а співвідношення можливостей накопичувачів в ідентичних умовах

Гра Fallout 4 передбачає досить часте переміщення персонажа між локаціями. Кожна чергова зміна місця активних подій супроводжується зміною декорацій, які потребують подгрузки і поновлення даних. Це супроводжується серйозним навантаженням на дискову підсистему. Наприклад, при переході з стартовою Commonwealth в Museum of Freedom лампочка активності накопичувача при використанні HDD не гасне майже 25 секунд, тоді як SSD справляється з таким завданням приблизно за 11 секунд. Системі в будь-якому випадку потрібно якийсь час для обробки даних, що надходять, але навіть в цьому випадку різниця очевидна.

Системі в будь-якому випадку потрібно якийсь час для обробки даних, що надходять, але навіть в цьому випадку різниця очевидна

Варто враховувати, що під час експерименту створені «тепличні» умови - встановлена ​​гра є єдиним вмістом накопичувачів. У цьому випадку дані на HDD практично не фрагментовані і записані на самому початку диска, тобто на зовнішньому радіусі, де швидкість читання / запису максимальна. У реальних умовах, коли дані фізично зберігаються в різних областях магнітної пластини, вінчестера знадобиться ще більше часу на пошук і читання необхідної інформації.

У будь-якому випадку, жорсткий диск - це в першу чергу максимально доступний обсяг і мінімальна вартість зберігання даних. Якщо ж мова заходить про продуктивність, то навіть відносно доступна модель SSD виглядає куди краще швидкісного механічного HDD.

Відеоогляд Kingston A400 120 ГБ

SSD Kingston серії A400 вже доступні в інтернет-супермаркеті ROZETKA .

Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!