{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Огляд ноутбука Asus Eee PC 1005PE

By Felix Sold 06/01/2010

Революція ноутбуків!?

Офіційно ще не випущений але вже доступний - ноутбуком Eee PC 1005PE Asus представляє один з перших ноутбуків, заснованих на новій платформі Pine Trail від Intel. Зараз новий процесор Atom N450 від Intel містить контролер пам'яті і графічний процесор (Intel GMA 3150), який нібито споживає навіть менше електрики. Читайте в цьому огляді, як цей новий ноутбук протистоїть моделям з процесором Intel Atom N270 або N280.

Asus випускав свої перші моделі лінійки 1005 ще з Windows XP і процесором Atom N270 від Intel. Моделі були вдосконалені і вибірково обладнані жорстким диском на 250 Гб, що послідувало відразу ж після випуску Windows. Дизайн в основному залишився той же, так як було ясно, що він добре продається. Ми подивилися на Asus Eee PC 1005PE трохи ближче, щоб побачити чи не були крім внутрішньої платформи внесені в нього ще які-небудь зміни.


Спочатку трохи інформації про конфігурацію: наш прототип має елегантний глянсовий чорний вид і обладнаний процесором Intel Atom N450 (тактова частота: 1,66 Ггц), 10,1-дюймовим екраном (матовий), 1Гб RAM, жорстким диском на 250 Гб, WLAN стандарту 802.11n і Windows 7 Starter. Asus поки ще не оголошував рекомендовану роздрібну ціну для європейського ринку, тому що ноутбук ще не був офіційно представлений. Asus Eee PC 1005PE включений в список роздрібної мережі Netbook.de за ціною 339 євро, включаючи ПДВ, і деякий час вже продавався.

Asus залишився вірним дизайну лінійки 1005 і не вніс великих змін. попередники 1005HA-M і 1005HA-H були тільки чорними і білими. Нові моделі 1005P і 1005PE зараз виготовляються також темно-синіми і рожевими. Зараз же на поверхні корпусу з'явилося багато білих, чорних або синіх ромбічних візерунків, що є абсолютно новим елементом. Таким чином, Asus зараз має сім різних варіантів на вибір.

Наступна зміна це нова так звана клавіатура «chiclet». Завдяки цьому друк стане набагато приємніше і легше. Дизайн задовольняє навіть після косметичної переробки клавіатури, він залишає враження елегантного і не схильного до часу дизайну. Якість виготовлення виглядає відмінним з першого погляду і марно шукати виробничі недоліки. Весь корпус зроблений з пластику, але в цьому немає нічого поганого, зважаючи відмінної якості виготовлення та оздоблення. Ми купили в редакторський офіс чорну модель. Але корпус, на жаль, дуже схильний до плям і відбитків пальців і вони стають дуже помітні. В цьому відношенні більш світлі кольори, наприклад білі або рожеві мають суттєву перевагу.

Незважаючи на тонкий корпус, він має відмінну міцність. Нижня і верхня боку корпусу ледь помітно піддаються деформації при натисканні рукою. Деформація відбувається при сильному і вибірковому тиску. Кришка дисплея не особливо жорстка. Вона може легко повертатися видаючи при цьому клацали звук. Однак ніяких «хвиль» на екрані при поверненні кришки дисплея не виникає.

З першого погляду вбудовані шарніри здаються добре виготовленими. Але вони мають занадто великий мертвий хід, так що це заважає точно встановити дисплей. Також, здається, що шарніри дуже нестабільні, коли дисплей відкритий повністю. Asus варто було б попрацювати над цим на нових моделях P / PE. Нетбук важить всього 1, 27 кг. при розмірі 262 x 178 x 36,5 мм (ширина x глибина x висота). Це всього на 10 грамів менше, ніж його попередник, який важить 1,28 кг. Недолік тонкої та легкої конструкції проявляється при відкритті нетбука. При відкритті кришки дисплея корпус ноутбука потрібно обов'язково підтримувати рукою.

інтерфейси


Asus не вніс змін до можливості приєднання і має в цьому відношенні ті ж можливості, що і 1005HA.


Зліва розташовується порт USB 2.0, роз'єм підключення до адаптера, який поставляється такого ж кольору, що і ноутбук, аналоговий відео вихід (VGA) для підключення монітора або телевізора і замок Kensington.


Повернувши на 180 градусів, праворуч ви можете знайти ще два порти USB 2.0 для периферійних пристроїв, роз'єм RJ-45 для підключення до мережі (Atheros AR8131 PCI-E Fast Ethernet Controller), Адуд роз'єми (вихід для навушників і вхід для мікрофона) і хорошшо захований 2-в-1 кардрідер.

Передня і задня грані Asus Eee PC 1005PE не мають інтерфейсів. Спереду немає місця для інтерфейсів через тонкої конструкції, а задня грань зайнята великий 48 Wh літієво-іонною батареєю ємністю 4400 mAh.

Розташування портів добре продумано. Порти USB розташовані не дуже близько один до одного, так що навіть великі штепсельні вилки можуть використовуватися без проблем. Набір інтерфейсів в цій моделі не змінився, тому тут як і раніше немає кардридера, який би міг зчитувати і записувати в декількох форматах. Порт HDMI для передачі зображення і звуку на пристрої з високою роздільною здатністю так і не був вбудований.

Природно, що крім мережевого контролера Atheros AR8131 ноутбук має модуль WLAN. Використовується модуль Atheros AR9285 WLAN, який підтримує стандарт n (802.11 a / g / n). Дешевші 1005F моделі підтримують тільки 802.11 b / g і також мають менший жорсткий диск. Модуля Bluetooth немає ні в 1005P ні в 1005PE. Але цю проблему можна легко вирішити за допомогою приєднання відповідного зовнішнього периферійного пристрою до порту USB.

Програмне забезпечення


Як вже і свій попередник, 1005PE має Windows 7 Starter (32 bit). Windows 7 Starter має тільки найнеобхідніші функції Windows 7, що дозволяє йому швидше завантажуватися і швидше працювати. Якщо ви подивіться на інше програмне забезпечення, то незабаром помітите, що Asus поставляє тільки стандартний набір. Тут встановлені Adobe Reader 9, забезпечення для камери, Skype, 60-ти денна пробна версія Microsoft Office 2007 (Excel 2007, OneNote 2007, PowerPoint 2007, і Word 2007), пакет системою захисту Trend Micro Internet Security, кілька своїх ігор і інструментів створених тільки для комп'ютерів лінійки Eee.

Обсяг поставки


Обсяг поставки можна назвати тільки як "стандартний", так як Asus включив тільки найнеобхідніше. Таким чином, крім самого нетбука бажаного кольору, ви також отримаєте коротку інструкцію, гарантійну карту, маленький адаптер зі шнуром, 6-ти порожнисту батарею і завантажувальний DVD для 1005P, 1005PE і 1001P, який представлений на п'яти мовах (німецька, англійська, французька, італійський і голландський). Хоча 1005PE це дорога модель, на відміну від своїх попередників, захисний чохол в поставку не включений ..


Asus не вказав ніяких цін на поставку опцій для нових моделей 1005P і 1005PE, хоча вже є 6-ти ячеистая батарея, запасний адаптер, захисний чохол, автомобільний зарядний пристрій, миша двох кольорів, зовнішній 8x DVD привід і гібридний ТВ тюнер. Доведеться почекати і побачимо чи залишаться ціни тими ж або вони зміняться на нові моделі.

клавіатура

З першого погляду клавіатура створює хороше враження. Asus її повністю переглянув і зараз використовується так звана клавіатура «chiclet» з великими проміжками між клавішами, передбачається, що вона має кращу ергономіку. Клавіші міцно встановлені і мають хороші і стійкі моменти натискання. Клавіші мають короткий хід і в загальному гарне відчуття при друку. Покращена ергономіка, завдяки клавіатурі «chiclet», коли проміжок між клавішами збільшений до 3 міліметрів сприяє меншій кількості помилок при наборі. Клавишная мережу 19 х 19 мм, в той час як розмір клавіш 14 х 14 мм.

Клавіатура має стандартне розташування. Права клавіша shift трохи менше, ніж у свого попередника, але все ж її розмір достатній. Загалом при друку не виникає ніяких проблем з розташуванням. Тут немає окремої цифрової панелі за браком вільного місця. Цифрові клавіші розташовані над буквами. Клавіші FN висвічуються вишукано блакитним кольором і тому можуть бути легко знайдені навіть в умовах поганого освітлення. Функції регулювання (WLAN, яскравість дисплея, гучність і т. Д.) Здійснюються над клавішами FN.


Над клавіатурою розташовані дві кнопки апаратного забезпечення. Ноутбук включається і вимикається правою кнопкою. Ліва апаратна кнопка керує профілем роботи системи. Можна вибрати один з чотирьох профілів (енергозберігаючий, висока продуктивність, автоматична висока продуктивність, і супер продуктивність). ExpressGate активується цією клавішею, коли нетбук відключений. Це дозволяє виробляти медіа рендірованіе без запуску операційної системи.

тачпад

Вбудований в корпус тачпад не має жолобка. Тому тачпад можна знайти тільки по поверхні. На поверхні є багато маленьких горбків, що додатково сприяє знаходженню тачпада на дотик. Навігація простіша і більш точна, але поверхню, як зазвичай, це вже питання смаку, але на нашу думку, вона трохи грубувата.

На тачпаде немає вертикальної або горизонтальної області прокрутки, так як ці, також так і інші функції вирішуються за допомогою мультитач жестів. Таким чином, різні команди можна виконувати двома пальцях безпосередньо на тачпаде. Серед них такі як прокрутка, збільшення і зменшення і обертання елементів. Завдяки цьому користування комп'ютером без миші стало легше і більш зручним. Інструкції по користуванню мультитач жестами наведені на стікері на тачпаде. Інтегровані клавіші миші розташовуються відразу ж під сенсорною панеллю. Вони мають хороший і приємний момент натискання.

Відносно дисплея Asus нічого не змінив. Все ще використовується 10,1 дюймовий дисплей з підсвічуванням і матовою поверхнею. Матовий дисп лей є великою перевагою тому-що має меншу відбивну здатність. Через глянцевого покриття навіть рамка відображає багато світла. Працювати з ноутбуком з матовим дисплеєм поза приміщенням набагато простіше, а труднощі в розпізнаванні вмісту виникають тільки коли інтенсивність світла дуже висока. Дисплей має рідне дозвіл 1024 х 600 пікселів; проте інтерполяційне дозвіл 1024 х 768 пікселів неможливо в Windows 7. Зовнішній монітор або рідкокристалічний телевізор можна під'єднати через вбудований відео вихід (VGA). Але як би там не було, вихід HDMI був би бажаним для більшого дозволу.

Як і у свого попередника, 10,1 дюймовий дисплей залишає гарне перше враження. Але в порівнянні зі своїм попередником показники не на користь нової моделі. Виміряна освітленість була хорошою - 78 відсотків, дуже хороша величина чорного 0,14 і контрастність також була високою 847: 1. Освітленість і контрастність трохи відрізнялися. Asus Eee PC 1005HA-M має освітленість 80% і контрастність 1011: 1. Далі ми відзначили, що лють дисплея має відхилення в гіршу сторону. В середньому вона становила 108 cd / m 2, в той час як мінімум був 95 cd / m 2 в нижній частині і максимальний 122,3 cd / m 2 в центральній частині.

98.2
cd / m² 110.5
cd / m² 121.7
cd / m² 109.3
cd / m² 122.3
cd / m² 121.9
cd / m² 95
cd / m² 96.7
cd / m² 98.3
cd / m² Рівномірність підсвічування екрану

Максимум: 122.3 cd / m² В середньому: 108.2 cd / m²
Рівномірність підсвічування: 78%
Контрастність: 874: 1 (Рівень чорного: 0.14 cd / m²)

Деякі поліпшення і велика яскравість екрану можуть бути досягнуті на багатьох варіантах Eee допомогою EeeCTL - програми оптимізації дисплея. Але на нашому прототипі ми не замінили, щоб утілата EeeCTL справила, будь-які поліпшення або збільшення яскравості.

Стабільність кутів огляду не змінилася в порівнянні з попередниками з Windows XP і Vista. У горизонтальній площині все нормально, але у вертикальній площині стабільність була тільки середнього рівня.

Зараз ми підійшли можливо до найважливішого моменту нашого огляду: продуктивність нових компонентів. Asus Eee PC 1005PE відноситься до одного з перших моделей нетубка, що працюють на новій Pine Trail платформі від Intel. Intel Atom N450 працює з тактовою частотою 1,66 Ггц. Звичайно, щодо тактової частоти він дорівнює Intel Atom N280. Однак в новому процесорі Atom N450 вбудовані контролер пам'яті і графічний процесор (Intel GMA 3150). В кінцевому підсумку, це означає, що чіпсет (NM10) може обійтися без цих компонентів, і Soutbridge буде не потрібен. Три чіпа замінюються двома, що збільшує потужність, але електрики споживається менше і в той же час продовжується час роботи від батареї.

Новий центральний процесор з поєднується чіпсетом NM10 споживає всього лише (TDP) 7,5 ват. Для порівняння Intel Atom N280 з графікою Intel GMA 950 споживає 24,5 ват.
Asus Eee PC 1005PE поставляється з 1 Гб DDR2-800. Банк пам'яті легко доступний через кришку в нижній частині ноутбука. Максимально може бути вбудовано 2 Гб пам'яті DDR2-800. Основним блоком пам'яті є жорсткий диск від Seagate (Momentus 5400.6) на 250 Мб. На цьому ноутбуці немає твердотільних накопичувачів.

Графічний процесор Intel GMA 3150 Зараз вбудований в процесор. Нові процесори офіційно ще не були випущені і поки по ним ще мало інформації. Intel Atom N450 виробляється по 45 нм технології і має дисипації потужності 5.5 ват. Продуктивність Intel GMA 3150 незначно збільшилася в порівнянні з Atom N280 в комбінації з Intel GMA950. Найбільшою перевагою є мале споживання електроенергії.

Бенчмарки виконувалися в Super Performance Profile в якому центральний процесор розганяв до 1710 МГц. У свою чергу центральний процесор опускався до 800 МГц в режимі збереження енергії.

Перевага Intel Atom N450 розкривається в бенчмарках додатків. N450 набрав 584 бали в одноядерному і 894 бали в багатоядерному рендірованіі CineBench R10. Сьогоднішні моделі ноутбуків з Intel Atom N280 і графікою GMA 950 мають не набагато менше балів, ніж GMA 3150. Різниця становить від 10 до 20 балів. Між іншим 1005PE набирає тисячі чотиреста двадцять п'ять балів в PCMark 2005, ніж він не дуже відрізняється від більш ранніх моделей. Ми не змогли без помилок виконати PCMark Vantage на нашому прототипі.

Cinebench R10 Rendering Single 32Bit

584

Cinebench R10 Rendering Multiple CPUs 32Bit

894

Cinebench R10 Shading 32Bit

306

PCMark 05 Standard 1426 балів

Синтетичні ігрові бенчмарки це не те поле діяльності, де Intel GMA 3150 може добре себе проявити. Графічний чіп набрав 2840 балів в 3DMark 2001SE! (2146 в дозволі 1024 х 768). У новіших бенчмарках він набрав ще менше балів. В 3DMark 2006 він набрав всього лише 150 балів, в той час як процесор набрав 507 балів. Нетбук не підходить для ігор і він не міг в продуктивності перевершити N280 з Intel GMA 950.

Для досягнення більшої бази порівняння центрального процесора ми також провели SuperPI, WPrime and SiSoftware Sandra. Підрахунок SuperPI 1M зайняв 86 секунд (2М: 196 секунд; 32М: 4337 секунд). Wprime зайняв 114 секунди (1024M: 3626 секунд). Далі, процесор набрав 4210 MIPS і 2512 MFLOPS в тесті бенчмарка SiSoftware Sandra. Ці тести показали, що Intel Atom N450 не набагато відрізняється від N280. Він завжди був лише трішки попереду на кілька балів, з якими, однак, продуктивність сильно не збільшити.

3DMark 2001SE Standard 2840 балів 3DMark 03 Standard 748 балів 3DMark 05 Standard 310 балів 3DMark 06 Standard 150 балів

Більш того, Asus обладнав дорожчі моделі (1005PE) швидким жорстким диском Momentus від Seagate на 250 Гб. Дешевші моделі (1005P) мають жорсткий диск тільки на 160 Гб. HDTune Pro 4.00 показав, що вбудований жорсткий диск SATA має хорошу швидкість. Швидкість передачі від 36,5 до 76,5 Мб в секунду, середня швидкість дорівнює 61,7 Мб в секунду. Частота звернень 18,1 мілісекунд є нормальною. У свою чергу швидкість передачі даних 117,0 Мб в секунду знаходиться у верхній третині діапазону.

Мін. швидкість передачі даних: 36.5 MB / s
Макс. швидкість передачі даних: 76.5 MB / s
Середня швидкість передачі даних: 61.7 MB / s
Час випадкового доступу: 18.1 ms
Пікова швидкість: 117 MB / s
Використання процесора: 4.5%

2.3

Оцінка Windows 7

процесор

Операцій в секунду

2.3

Пам'ять (RAM)

Операцій з пам'яттю в секунду

4.5

графіка

Продуктивність робочого столу для Windows Aero

3

Графіка в іграх

3D-графіка

3

Жорсткий диск

Швидкість передачі даних диска

5.8

При приєднанні зовнішніх периферійних пристроїв можуть виникати проблеми, якщо час очікування занадто велике. Часто це проблема виражається в потріскуванні при приєднанні зовнішніх звукових карт. Для того, щоб убезпечити себе від неприємних сюрпризів, ми перевірили час очікування з Windows за допомогою DPC Latency Checker Tool. Результат: Більшість показників залишалося нижче 500μs, але було кілька перевищень рівня 1000μs. Таким чином з периферійними пристроями можуть бути проблеми.

Природно, відразу ж виникає наступне питання: чи підходить нова платформа Pine Trail від Intel для ігор і відео матеріалу з високою роздільною здатністю? Для того, щоб перевірити це, ми встановили пробну версію World of Warcraft і переглядали HD відео через You Tube.

HD рендірованіе

Відео HD стають все більш і більш популярним і природно, всі хочуть мати можливість дивитися відео на ноутбуці. Ми вибрали рекламний ролик від "Ninja Assassin" на YouTube і стали переглядати його як нормальне відео (854x354 / 701кбіт / с), дозвіл по горизонталі 720 ліній (1280x532 / 701кбіт / с) і в 1080 ліній (1920x789 / 701кбіт / с).

Нормальне рекламне відео Було проблемою.Більше и процесор МАВ НАВАНТАЖЕННЯ около 55 відсотків. Покадровая ШВИДКІСТЬ булу между 18 и 25,6 кадр / с. Відео вісокої чіткості з роздільною здатністю по горізонталі 720 ліній (720p HD) завантажує графіку и процесор набагато более и переглядання Вже проходити не гладко. Процесор працював на 90% и покадровая ШВИДКІСТЬ колівалася від 7,8 до 21,5 кадр / с. Рендірованіе при 1080 п. Неможливо. Картинка дуже сильно смикалася (0,8 до 4,7 кадр / с) і система працювала з повним завантаженням.

Ігрова продуктивність

Для того щоб оцінити ігрову продуктивність ми програвали пробну версію
World of Warcraft's (WoW) і виміряли частоту регенерації. Ми вимірювали швидкість всередині будівель (абатство), а також поза будівлями. Поза будинками максимальна швидкість досягла 12 кадр / с. Усередині абатства вимоги до графіку були вище і швидкість була в середньому лише 9 кадр / с. Таким чином нова Pine Trail підходить для ігор тільки до певного рівня.

Системні шуми

Eee PC 1005PE працює майже безшумно в нормальному режимі. Нам це дуже сподобалося в новій моделі. Нетбук стає більш чутним під навантаженням під час роботи 3D.

При нормальній роботі виміряні нами величини були 30,1 дб (А) і 33,2 дб (А). Взагалі ми ледь чули ноутбук. Вбудований жорсткий диск при доступі виробляє шуми максимум 31,2 дб (А). Але при навантаженні ноутбук стає досить чутним. Максимальний шум, який ми змогли виміряти був 39,2 дб (А). Рівень шумів при нормальному використанні не дратував, а максимальна гучність шумів трапляється зрідка і на короткий проміжок часу.

Рівень шуму

Очікування

30.1 / 30.1 / 33.2 дб

Шум від HDD 31.2 дб Навантаження 36.7 / 39.2 дб Шум від HDD 31

30 dB
безшумно

40 dB (A)
помітно

50 dB (A)
голосно

ті мпература

Рівень температури залишив у нас хороше враження. Виміри проводилися при кімнатній температурі 23,0 ° С. Температура верхньої сторони ноутбука завжди була в нормі, навіть коли вона досягла при нормальному використанні максимуму в 29,9 градусів Цельсія. Найтепліше місце - це місце упору для рук. Виміряна температура в нижній частині також була в нормі. Максимальна температура, яку ми могли виміряти була 32,7 градусів Цельсія. Для порівняння температура на Eee PC 1005HA-M була на 5 градусів вище.

24.6 ° C 25.2 ° C 24.4 ° C 28.8 ° C 27.4 ° C 25.1 ° C 27.7 ° C 27.5 ° C 23.6 ° C Максимум: 28.8 ° C
В середньому: 26 ° C 24 ° C 27.3 ° C 26.5 ° C 24.7 ° C 29.3 ° C 30.9 ° C 24.9 ° C 25.1 ° C 29.1 ° C Максимум: 30.9 ° C
В середньому: 26.9 ° C

Блок живлення (макс) 34.9 ° C | Темп. повітря 23 ° C

26.9 ° C 27.3 ° C 26.2 ° C 28.8 ° C 28.3 ° C 26.7 ° C 29.9 ° C 28.3 ° C 26.8 ° C Максимум: 29.9 ° C
В середньому: 27.7 ° C 26.6 ° C 27.8 ° C 27.2 ° C 26.4 ° C 29.9 ° C 31.4 ° C 26.6 ° C 29.6 ° C 32.7 ° C Максимум: 32.7 ° C
В середньому: 28.7 ° C

Блок живлення (макс) 34.9 ° C | Темп. повітря 23 ° C

(+) The average temperature for the upper side under maximal load is 26 ° C / 79 F, compared to the average of 29.8 ° C / 86 F for the devices in the class Netbook.
(+) The maximum temperature on the upper side is 28.8 ° C / 84 F, compared to the average of 33 ° C / 91 F, ranging from 21.6 to 53.2 ° C for the class Netbook.
(+) The bottom heats up to a maximum of 30.9 ° C / 88 F, compared to the average of 36.6 ° C / 98 F
(+) In idle usage, the average temperature for the upper side is 27.7 ° C / 82 F, compared to the device average of 29.8 ° C / 86 F.
(+) The palmrests and touchpad are cooler than skin temperature with a maximum of 29.9 ° C / 85.8 F and are therefore cool to the touch.
(±) The average temperature of the palmrest area of ​​similar devices was 29.3 ° C / 84.7 F (-0.6 ° C / -1.1 F).

динаміки

Asus розташував два стерео динаміка майже непомітно спереду на нижній стороні корпусу. Загалом динаміки на новій моделі не вражають. Хоча вони і гучні, але це не те насолоду. Глибоких частот і баса немає, а високі частоти переважають. Звук динаміків справляє враження дуже штучного звуку. Ми рекомендуємо вам використовувати зовнішні динаміки або хороші навушники, для чого на ноутбуці є 3.5 мм роз'єм.

Ну а зараз ми звернемо нашу увагу на час роботи від батареї. Яка велика різниця між більш раннім Intel Atom N280 з чіпсетом Intel 945GC (графіка Intel 950), який має споживання (TDP) 24,5 ват в порівнянні з новим Intel Atom N450 (інтегрована графіка Intel GMA 3150) з чіпсетом Intel NM10, який споживає всього 7,5 ват? Яку користь приносить різниця в 17 ват або настільки це подовжує час автономної роботи?


Ми випробували наш новий Asus Eee PC 1005PE в трьох різних тестах, в яких ми оцінювали максимальне і мінімальне час роботи від батареї, а також час роботи від батареї при простому WLAN серфінгу. Ми встановили ці показники за допомогою BatteryEater і при цьому вибирали різні профілі продуктивності. Ми отримали мінімальний час роботи від батареї за допомогою "Classic Test" з установкою максимальної яскравості дисплея, профілю Super Performance і WLAN. Батарея повністю розрядилася після роботи протягом 5 годин 16 хвилин. Тут немає величезної різниці з Asus Eee PC 1005HA-M. Наступного разу ми активували High Performance Profile, середню яскравість дисплея і WLAN, щоб подивитися скільки ноутбук пропрацює від батареї при використанні WLAN. Різниця була більше 3 годин. В цілому Eee PC 1005PE пропрацював дуже довго 9 годин 43 хвилини. Найтриваліше роботи від батареї може бути перевірено, використовуючи Reader's Test. Для цього ми зменшили яскравість дисплея, вимкнули WLAN і активували Power Saving Profile. При цьому процесор працює тільки з частотою 800 МГц, збільшуючи таким чином час автономної роботи. Батарея пропрацювала дивно довго, розрядившись після 13 годин 15 хвилин. У порівнянні зі своїм попередником використання нового Atom N450 від Intel з Intel NM10 дало прибавку до часу автономної роботи більше 4 годин.

Щодо продуктивності процесор дає невелику ледве помітну прибавку, але менше споживання електрики системою означає велику різницю. Таким чином час роботи від батареї в "Reader's Test" можна збільшити на 40%. І тут новий Intel Pine Trail має вельми великі переваги.

автономна робота

Без навантаження 13часов. 15 хв. Інтернет через WiFi 9часов. 43мін. Макс. витрата енергії 5часов. 16мін.

Наступний пункт це порівняння споживання електроенергії з Intel Atom N280.

Споживання енергії 4,4 - 6,6 ват в холостому режимі і 10,1 - 12.1 ватів при повному навантаженні це менше, ніж у попередника (Asus Eee PC 1005HA-M) в будь-якому відношенні. Різниця завжди 2 - 3 вата. 0,1 ват необхідний в вимкненому стані і 0,2 в режимі очікування. Це хороші показники для ноутбука. Новий Intel Pine Trail з процесором Intel Atom N450 отримує ще один плюс щодо споживання енергії.

Ноутбук Asus Eee PC 1005PE заснований на новій платформі Pine Trail від Intel з процесором Intel Atom N450, в процесор інтегровані графіка Intel GMA 3150 і чіпсет NM10, які нас найбільше вразили в нашому тесті. Збільшений час роботи від батареї і більш низьке споживання енергії є великими плюсами, а максимальний час роботи від батареї становить 13 годин 15 хвилин. Робоча швидкість нового Intel Atom N450 з жорстким диском на 250 Гб і 1Гб RAM вельми переконливі, але значного збільшення у продуктивності в порівнянні з Intel Atom N280 не відбулося. Багатозадачність роботи з декількома програмами і вікнами є джерелом проблем, більш імовірно, що новий 2 core Atom процесор (Intel Atom D510) зможе вирішити ці проблеми.


Відносно інтерфейсів нам не вистачало тільки багатоформатний кардридера і порту HDMI. Дисплей втратив ще більше у відношенні яскравості і підтримка кутів огляду також не ідеальна, але величина чорного 0,14 і висока контрастність були вражаючими. Нам сподобалася клавіатура chiclet з великою відстанню між клавішами і приємним моментом натискання і хорошою ергономікою. Шум і температура були в допустимих межах, але при повному навантаженні ноутбук досить добре чути.

Нас не задовольнили динаміки, тому вам краще витратити кілька євро на хороші динаміки наприклад від Altec Lansing. Ще один хоч і невеликий мінус це вбудований тачпад. Він підтримує жести мультитач, але погане виділення і неприємна поверхню, які втім є справа смаку, нами відзначені як мінус.

На закінчення можна сказати, що Asus випустив на ринок хороший ноутбук з багатьма позитивними сторонами. Нова платформа Pine Trail від Intel з процесором Intel Atom N450 не забезпечує великого приросту продуктивності, але більш тривалий час роботи від батареї і менше споживання електроенергії важливі в повсякденному житті. Це, звичайно, ще не революція, але крок у правильному напрямку. Якщо ви думаєте про покупку ноутбука, то вам слід брати моделі з процесором Atom N450 від Intel, тому що вони знаходяться на тому ж ціновому рівні або навіть дешевше, ніж зіставні моделі з процесором Intel N280.

Природно, відразу ж виникає наступне питання: чи підходить нова платформа Pine Trail від Intel для ігор і відео матеріалу з високою роздільною здатністю?
Яку користь приносить різниця в 17 ват або настільки це подовжує час автономної роботи?
Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!