{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Огляд відеокарт AMD Radeon HD 7750 і Radeon HD 7770

  1. Radeon HD 7770
  2. Radeon HD 7750
  3. розгін
  4. Результати тестування
  5. Підсумки

AMD продовжує розширювати власну лінійку графічних адаптерів, заснованих на 28-нанометрових чіпах з архітектурою Graphics Core Next AMD продовжує розширювати власну лінійку графічних адаптерів, заснованих на 28-нанометрових чіпах з архітектурою Graphics Core Next. Слідом за топовими рішеннями, компанія представила відеокарти Radeon HD 7750/7770, які потрапляють в найцікавіший ціновий сегмент $ 100-200 і призначені для тих, хто не проти пограти, але не готовий серйозно витрачатися на покупку дорогого адаптера. Гідну чи заміну підготувала AMD заслуженим ветеранам графічного фронту - Radeon HD 6750/6770?

Статус виробника найшвидших у світі відеокарт, безумовно, дуже почесна. Хоча частка топових адаптерів, найчастіше, відносно невелика, випуск найбільш потужних пристроїв - це демонстрація інженерного і технічного потенціалу та турбота про найвідданіших ентузіастах, готових серйозно витратитися на максимально швидкісну відеокарту. Подібні пристрої покращують імідж компанії, як провідного розробника в своїй області, побічно допомагаючи реалізовувати більш доступні продукти. Коли ж мова заходить про масові продуктах, то на перший план виходять графічні адаптери з цінового сегмента $ 100-200.

Рішення на базі чіпів Juniper, пропоновані зараз за ціною $ 90-120 знаходяться в строю вже фактично два з половиною роки. Ще восени 2009-го були представлені Radeon HD 5770/5750, які в квітні 2011-го силою маркетингового духу трансформувалися в Radeon HD 6750/6770. У такому образі адаптери і нині доступні на ринку. Безперечно, в своєму ціновому сегменті рішення дуже вдалі, тому дуже вже обурюватися з цього приводу не будемо, однак зміна поколінь в даному сегменті вже явно напрошувалася. Та й рішення на чіпах Barts оновити було б зовсім не зайвим. Подивимося, як з цим завданням впораються представники нової графічної хвилі AMD - Radeon HD 7750 і Radeon HD 7770.

Для своїх нових ігрових рішень початкового і середнього рівнів компанія AMD використовує весь набір функціональних можливостей, який доступний топовим продуктам. Особливості останніх ми детально розглядали раніше , Тому лише зазначимо, що в розпорядженні молодших рішень сімейства Southern Islands виявився серйозний технологічний арсенал.

Особливості останніх ми детально   розглядали раніше   , Тому лише зазначимо, що в розпорядженні молодших рішень сімейства Southern Islands виявився серйозний технологічний арсенал

Ключові моменти, на яких робить акцент AMD, представляючи пристрої серії Radeon HD 7700.

Ключові моменти, на яких робить акцент AMD, представляючи пристрої серії Radeon HD 7700

Пристрої використовують нову графічну архітектуру Graphics Core Next (GCN), що принципово відрізняється від VLIW5 і VLIW4, що застосовуються в рішеннях попереднього покоління. Звичайно, особливий привід для гордості - прогресивний 28-нанометровий техпроцес виробництва чіпів. GPU містять до десяти модулів Compute Unit, є для рішень на GCN своєрідними цеглинками, з яких збираються необхідні продукти. Використання блоків тесселяции дев'ятого покоління - таких же, як і у топових Radeon HD 7950/7970. Буфер з 512 КБ кеш-пам'яті другого рівня, 16 блоків растеризації і пам'ять GDDR5.

Адаптери сімейства Radeon HD 7700 засновані на чіпах Cape Verde, виготовлених за 28-нанометровим техпроцесом. Використовуваний кристал містить близько 1,5 млрд. Транзисторів, які вміщаються на компактній кремнієвої платівці площею 123 мм ². Для порівняння зазначимо, що ядро ​​Juniper (Radeon HD 6700) займає 170 мм², а площа кристала Barts, що застосовується для Radeon HD 6850/6870/6790, вдвічі більше - 255 мм ².

Якщо говорити про відмінності Radeon HD 7750 і 7770, то вони не такі значні. Ключовий момент - кількість обчислювальних блоків. Старша модель містить 10 модулів CU, які сумарно містять 640 потокових процесорів, тоді як у HD 7750 їх 8 і, відповідно, 512 обчислювачів. Ядро HD 7770 працює на символічній частоті в 1 ГГц, забезпечуючи теоретичну лічильну продуктивність на рівні 1,28 TFLOPS. Чіп у HD 7750 функціонує на 800 МГц, і заявлену швидкість обчислень приблизно в півтора рази нижче, ніж у старшої моделі - 819 GFLOPS. Також відзначимо перевага HD 7770 в кількості текстурних блоків - 40 vs. 32. В обох випадках використовується пам'ять GDDR5, яка працює на 4500 МГц і в зв'язці з 128-бітової шиною забезпечує пропускну здатність на рівні 72 ГБ / c. Що стосується енергоспоживання, то для Radeon HD 7750 типове значення заявлено на рівні 55 Вт, а для Radeon HD 7770 - близько 80 Вт.

Якщо говорити про ціну, то рекомендована вартість Radeon HD 7750 становить $ 109, тоді як Radeon HD 7770 пропонується за $ 159.

Radeon HD 7770

Візуально референсна модель Radeon HD 7770 виконана в звичному стилі для еталонних адаптерів AMD. Двослотова система охолодження прикрита пластиковим кожухом чорного кольору з червоними вставками. Верхня кришка створює враження монументальності конструкції пристрою. У центральній частині адаптера встановлений 80-міліметровий вентилятор осьового типу.

Наклейка «1 GHz Edition» на пропелері зайвий раз підкреслює подолання знакового технологічного бар'єру. Оснащення інтерфейсної панелі ідентично тому, що використовується для Radeon HD 7970/7950: пара Mini DisplayPort, HDMI і DVI. Всі роз'єми розташовані в один ряд. Приблизно половину площі кріпильної пластини займає вентиляційна решітка. Незважаючи на те, що в даному випадку застосовується не відцентровий, а осьовий вентилятор, частина нагрітого повітря видувається на межі системного блоку. Певною мірою цьому сприяє і форма верхньої захисної кришки.

На верхній панелі адаптера розташований лише CrossFire-коннектор, на задньому торці є один шестиконтактний роз'єм для підключення додаткового живлення. З огляду на заявлений типовий рівень енергоспоживання Radeon HD 7770, такій конфігурації цілком достатньо для того, щоб вгамувати енергетичний голод відеокарти.

Довжина друкованої плати адаптера - 210 мм. Верхня кришка не виступає за межі текстолітової пластини, тому при встановленні відеокарти в корпус, більше місця не знадобиться.

Компонування референсной PCB досить цікава. На платі досить багато вільного місця, при цьому елементи силової підсистеми в даному випадку зміщені ближче до фіксує пластині. Пятифазний модуль випрямляча побудований за схемою «3 + 1 + 1». Використовуваний ШІМ-контролер дозволяє програмним методом регулювати напругу живлення на GPU - гарна підмога для вивчення частотного потенціалу ядра. На початковому етапі все виробники адаптерів використовують еталонну друковану плату, розроблену AMD. Відзначимо, що чіп Cape Verde не має захисної рамки, тому знімати або встановлювати систему охолодження необхідно досить акуратно, щоб уникнути відколу кристала при випадковому перекосе радіатора.

Конструкція кулера Radeon HD 7770 досить проста. Ніяких теплових трубок і складових блоків з набором пластин. Під захисною кришкою захований анодований алюмінієвий радіатор нескладної конструкції, який продувається 80-міліметровим вентилятором. Втім, така конфігурація дуже непогано зарекомендувала себе під час практичних випробувань.

У режимі спокою температура GPU знаходиться на рівні 31 градуси. Обертаючись з частотою близько 1200 об / хв вентилятор залишається практично безшумним. Під час скрупульозного вивчення нюансів трас в DiRT 3 графічне ядро ​​прогрілося до 65 градусів, при цьому швидкість обертання вентилятора збільшилася всього до 1540 об / хв. Чи не знає пощади утиліта FurMark підвищила градус GPU до 71 - дуже далеко від точки кипіння. Такий результат вдалося зафіксувати порівняно малою кров'ю - частота обертання пропелера ледь перевищила 1700 об / хв.

В цілому кулер Radeon HD 7770 залишає досить приємне враження. Утримує температуру чіпа на цілком комфортному рівні і дуже помірно шумить під час роботи. Судячи з таким, що відбувся анонсів, більшість виробників відеокарт для своїх продуктів будуть покладатися на оригінальні охолоджувачі власної розробки. Але все ж деякі компанії, які намагаються максимально здешевити пристрої, для своїх адаптерів взяли за основу референсний зразок СО, при цьому спростили і без того, здавалося б, нескладну конструкцію радіатора. Очевидно, що в цьому випадку для утримування температури GPU в допустимих межах, вентилятор буде працювати на підвищених обертах.

Radeon HD 7750

Незважаючи на те, що молодша модель сімейства Radeon HD 7700 заснована на тому ж чіпі Cape Verde, зовні вона значно відрізняється від HD 7770. Дуже компактний адаптер з друкованою платою довжиною 170 мм і однослотовой системою охолодження викликає асоціації з відеокартами початкового рівня.

В даному випадку на інтерфейсній панелі розміщені три роз'єми: повноформатні, а тому найбільш практичні і не потребують додаткових перехідників - DysplayPort і HDMI, а також DVI.

PCB чорного кольору має оригінальну компоновку. Незважаючи на досить скромні габарити друкованої плати, тут досить багато порожніх майданчиків. Силова підсистема виконана по чотирьохфазної схемою «2 + 1 + 1». Елементи поверхневого монтажу зосереджені у верхньої кромки плати. Модулятор не дозволяє проводити програмний вольтмод GPU, тому при розгоні адаптера в більшій мірі доведеться покладатися на удачу.

Графічний чіп розташований в центральній частині плати. Як і у випадку з Radeon HD 7770, чотири мікросхеми пам'яті розташовані з двох сторін GPU. Важливий нюанс - відсутність роз'єму для підключення додаткового живлення. Заявлений розробником рівень енергоспоживання (~ 55 Вт) дозволяє адаптера обходитися тим, що PCI Express пошле.

На верхній кромці немає звичного, для адаптерів такого рівня, роз'єму для підключення містка CrossFire. Проте, пару адаптерів об'єднати в одній системі можна, однак, в цьому випадку, для узгодження роботи обох відеокарт буде використовуватися шина PCI Express.

Використовуваний кулер дивує своїми компактними габаритами. Візуально створюється враження, що для охолодження використовується самий звичайний примітивний радіатор з тривіальним профілем і дуже скромною площею розсіювання. Однак тут не обійшлося без маленької технологічної родзинки. Справа в тому, що в основі охолоджувача знаходиться невелика испарительная камера, тому тепло від ядра відводиться швидше, ніж це було б у випадку зі звичайним шматком алюмінію схожих розмірів.

Встановлений радіатор обдувається 60-міліметровим вентилятором з оригінальною плоскою формою крильчатки. У режимі спокою графічне ядро ​​нагрівається до 33 С. двоконтактний метод підключення вентилятора не дозволяє точно моніторити його обороти. У відносних показниках швидкість обертання пропелера в такому режимі складає 39%. Під щільною ігровий навантаженням температура чіпа підвищилася до 71 градуса, а обороти вентилятора - до 51%. FurMark прогрів GPU до 74 градусів, збільшивши швидкість обертання компактного ветродуя до 55%.

У будь-якому з режимів штатний кулер Radeon HD 7750 точно більше шумить, ніж такий для розглянутої Radeon HD 7770. Хоча він в цілому непогано справляється з охолодженням, цінителям тиші такий варіант навряд чи припаде до вподоби. Втім, як видно, референсна система охолодження буде використовуватися тільки на тестових семплах від AMD. Серед уже представлених роздрібних версій Radeon HD 7750, адаптерів з аналогічним кольором немає. Тому можливості і нюанси даної системи представляють чисто академічний інтерес.

Швидше це демонстрація того, що нові рішення AMD такого рівня вже цілком можуть обходитися компактної однослотовой СО. І на тлі потенційних конкурентів по частині продуктивності, такі зовнішні дані, звичайно, виглядають вражаюче. Але, добрий початок. Напевно з часом з'являться і низькопрофільні модифікації Radeon HD 7750, і це буде справжня знахідка для власників компактних систем, які бажають отримати нові враження від сучасних ігор. Деякі компанії вже представили варіанти з пасивною системою охолодження, і кількість подібних пропозицій, на наш погляд, з часом лише зросте - TDP дозволяє.

розгін

Тримаючи в пам'яті дуже гідні результати розгону топових рішень AMD, щось подібне ми очікували побачити і у випадку з Radeon HD 7700. 28-нанометровий техпроцес дозволив не тільки знизити енергоспоживання, а й поліпшити частотний потенціал чіпів.

Компанія AMD сама піднімає цю тему в презентації серії Radeon HD 7700 попередньо окреслюючи частотні горизонти.

У адаптерів сімейства Southern Islands базове напруга живлення GPU може варіюватися в певному діапазоні і залежить від можливостей конкретного екземпляра кристала
У адаптерів сімейства Southern Islands базове напруга живлення GPU може варіюватися в певному діапазоні і залежить від можливостей конкретного екземпляра кристала. Для тестового зразка Radeon HD 7770 це 1,174 В. В такому режимі адаптер зберігав стабільність при збільшенні частоти чіпа з 1000 МГц до 1130 МГц. Можливість самостійно змінювати напругу дає більше простору для маневру. Після підвищення вольтажу до цілком безпечних 1,2 В, частоту ядра вдалося збільшити до 1170 МГц, тобто на 17%. Пам'ять успішно форсували до 6120 МГц. Потенціал розгону кристала Cape Verde без особливого фанатизму і небажаних наслідків лежить в діапазоні 1100-1200 МГц. Вдалі мікросхеми будуть працювати і на більш високих частотах, але навряд чи картина буде кардинально іншою. Досягнуті показники близькі до тих, що були отримані під час експериментів з чіпами Tahiti. Зменшення розміру кристала і кількості обчислювальних блоків не приносить вигоди в плані поліпшення потенціалу для оверклокінгу. Втім, 28-нонометровий техпроцес і так дозволив поставити нову частотну планку для графічних процесорів.

Що ж стосується Radeon HD 7750, то скромна конфігурація силової підсистеми, неможливість вольтмод і відсутність додаткового роз'єму живлення відверто не мають до частотним подвигам. Тому, як про безпроблемне розгоні можна говорити лише про скромні 850 МГц. Ну, а далі - вже як пощастить. Навіть для 900 МГц знадобиться відносно вдалий екземпляр чіпа. Поки на ринку будуть доступні лише пристрої, засновані на референсних PCB, будь-яким чином вплинути на цю ситуацію не вийде. Напевно ми ще побачимо адаптери, засновані на альтернативних друкованих платах з посиленою схемотехнікою. Ціновий сегмент, в який потрапляє Radeon HD 7750 такий, що багато потенційних власники подібних пристроїв напевно були б не проти підвищити продуктивність в іграх, форсувавши свої відеокарти. Все, чого нам вдалося досягти під час експериментів з тестовим екземпляром - 893/5652 МГц. Якщо говорити про відносних показниках, то приріст частоти для чіпа склав 11,6%, а для пам'яті - 26,5%.

Конфігурація тестового стенда

Процесор Intel Core i7-2600K Intel, www.intel.ua Кулер Thermalright Archon Rev.A «1-Інком», www.1-incom.com.ua Материнська плата MSI Z68A-GD80 (G3) (Intel Z68 Express) MSI, ua.msi.com Відкрите HIS HD6790 Fan (H679F1GD), HIS HD6850 Fan (H685FN1GD), HIS HD6750 Fan (H675F1GD) SerOl Distribution, www.serol.com.ua MSI N550GTX-Ti Cyclone II 1GD5, MSI N560GTX Twin Frozr II MSI, ua.msi.com Оперативна пам'ять Team Xtreem TXD38192M2133HC9KDC-L (2 × 4 ГБ DDR3-2133) DC-Link, www.dclink.com.ua Накопичувач WD WD1001FALS (1 ТБ, 7200 об / хв) WD, www.wdc.com Блок живлення Thermaltake Toughpower Grand TPG-1200M (1200 Вт) Thermaltake, www.thermaltakeusa.com

Результати тестування

Традиційно, перші етапи тесту графіки - класичні бенчмарки від Futuremark. В 3DMark Vantage старша модель на Cape Verde демонструє фактично ідентичні результати, що і у Radeon HD 6850, в той час як Radeon HD 7750 лише трохи поступається тут Radeon HD 6770.

У більш новому 3DMark 11 показники новинок дещо скромніші. Radeon HD 7770 близько 6,5% поступився рішенням на чіпі Barts, а Radeon HD 7750 приблизно на стільки ж відстав від HD 6750, маючи схожі показники з GeFofce GTX 550 Ti.

Синтетичні додатки, звичайно ж, не дають цілісного уявлення про можливості відеокарт. Однак, отримані дані дозволяють зрозуміти позиціонування нових пристроїв і більш точно визначити потенційних конкурентів, порівняння з якими є найбільш цікавим. За результатами обох версій 3DMark можна робити лише попередні висновки про потенціал нових рішень AMD. Radeon HD 7770/7750 помітно продуктивніше попередників попереднього покоління - Radeon HD 6770/6750. Старша модель показує результати, близькі до таких для Radeon HD 6850, яка відноситься до пристроїв класом вище, тоді як HD 7750 демонструє показники, швидше за характерні для HD 6770. Однак, давайте все ж подивимося, на що здатні нові адаптери в реальних іграх.

Far Cry 2 - наочний приклад того, що синтетичні додатки, можна використовувати лише для попередньої оцінки. В умовах, наближених до бойових, ситуація може серйозно відрізнятися. Крім того, що графічний движок Dunia Engine від Ubisoft благоволить рішенням від NVIDIA, що використовуються алгоритми явно не лягли на душу і новинкам з архітектурою GCN. Radeon HD 7770 тут насилу вдалося обійти лише HD 6790, відставши при цьому від HD 6850 на значні 19%, і, навіть пропустить вперед GeForce GTX 550 Ti. Відеокарта Radeon HD 7750 також не дотягнула до HD 6770, але розрив між ними не такий великий - 7,5%.

Відеокарта Radeon HD 7750 також не дотягнула до HD 6770, але розрив між ними не такий великий - 7,5%

Lost Planet 2 також кілька більш лояльний до рішень від NVIDIA. Тут Radeon HD 7750 йде практично ніздря в ніздрю з GTX 550 Ti, на 7% випереджаючи HD 6770, а також, нехай і мінімально, але все ж обходить HD 6790. Показово, що розрив між HD 7750 і попередником - HD 6750 - становить понад 30%. Друга версія движка MT Framework вельми ресурсномістка і активно задіює можливості API DirectX 11. Це дозволяє рішенням на чіпах з новою архітектурою проявити себе у всіх красі. Radeon HD 7770 на 5% випередив HD 6850, відірвавшись від HD 6770 на цілих 38%.

Radeon HD 7770 на 5% випередив HD 6850, відірвавшись від HD 6770 на цілих 38%

Metro 2033 - проект дворічної давності від вітчизняних розробників, який до цих пір залишається серйозним випробуванням для відеокарт будь-якого рівня. У режимі з високою якістю графіки Radeon HD 7750 виявляється на одному рівні з HD 6770, на 6% випереджаючи GeForce GTX 550 Ti. Radeon HD 7770 в свою чергу впевнено обійшов HD 6790, але HD 6850 в даному проекті для нього недосяжний - не вистачає майже 11,5%. 960 потокових процесорів і 256-бітова шина пам'яті з великою пропускною здатністю тут роблять свою справу.

960 потокових процесорів і 256-бітова шина пам'яті з великою пропускною здатністю тут роблять свою справу

Движок Illusion Engine, розроблений 2K Czech для Mafia II в більшій мірі висуває підвищені вимоги до продуктивності процесора. Він добре расспараллелівает код, отримуючи помітний приріст продуктивності при використанні CPU з кількістю ядер більше двох. У режимі з роздільною здатністю 1920 × 1080 і високою якістю графіки цілком прийнятні 40 кадрів / c вдається отримати навіть з Radeon HD 6750. Старша модель на Cape Verde близько 11% поступається HD 6850, а HD 7750 виявилася на 10% повільніше HD 6770. Рішення від NVIDIA дуже непогано відстрілялися - GeForce GTX 550 Ti вдалося обійти Radeon HD 6790, а GTX 560 трохи випередив Radeon HD 6870. Після активації повноекранного згладжування в настройках гри, результати всіх учасників тесту істотно просіли. При цьому відзначимо, що у адаптерів з чіпами від NVIDIA зниження продуктивності в даному випадку більш виражено. Непросто такий режим дався і Radeon HD 7750. Якщо спочатку різниця між нею і HD 6670 укладалася в 10%, то після включення алгоритму згладжування розрив збільшився майже до 20%.

Якщо спочатку різниця між нею і HD 6670 укладалася в 10%, то після включення алгоритму згладжування розрив збільшився майже до 20%

У грі DiRT 3 ситуація багато в чому схожа, з тією лише різницею, що новинки на Cape Verde мінімально відстають від позначених по ходу тестування умовних суперників - HD 6770 і HD 6850, відповідно.

У грі DiRT 3 ситуація багато в чому схожа, з тією лише різницею, що новинки на Cape Verde мінімально відстають від позначених по ходу тестування умовних суперників - HD 6770 і HD 6850, відповідно

Етап тесту, який передбачає вимір енергоспоживання - зоряний час для нових рішень AMD. Система з Radeon HD 7750 і чотирьохядерним процесором Intel Core i7-2600K споживає трохи менше 120 Вт. Під час типовою ігрової навантаження системі з Radeon HD 6770 було потрібно на 30 Вт більше, а при екзекуції відеокарт в FurMark різниця збільшилася майже до 60 Вт. Більш того, як виявилося, навіть Radeon HD 7770 споживає менше Radeon HD 6770. І хоча різниця в цьому випадку вже не настільки вражає, не потрібно забувати, що ці лише номінальний приймач рішень на Juniper, тоді як продуктивність його набагато ближче до такої для Radeon HD 6850.

І хоча різниця в цьому випадку вже не настільки вражає, не потрібно забувати, що ці лише номінальний приймач рішень на Juniper, тоді як продуктивність його набагато ближче до такої для Radeon HD 6850

AMD вдалося істотно поліпшити енергоефективність нових рішень. В першу чергу це заслуга нового техпроцесу виробництва кристалів, проте розробник також постарався на рівні архітектури поліпшити економічність рішень.

Підсумки

AMD помітно випередила основного конкурента за термінами виведення на ринок рішень з 28-нанометровому чіпами. Компанія вже фактично встигла закрити стратегічно важливі сегменти, запропонувавши шість адаптерів з архітектурою Graphics Core Next, які призначені для різних цінових категорій.

Якщо говорити про можливості розглянутих відеокарт на чіпах Cape Verde, то за усередненими показниками продуктивності Radeon HD 7750 виявляється приблизно на рівні Radeon HD 6770 або трохи нижче останнього. У свою чергу Radeon HD 7770 трохи поступається Radeon HD 6850. Однак, оцінюючи швидкісні показники новинок, варто врахувати досить важливу закономірність - рішення на Cape Verde помітно краще себе проявляють в сучасних проектах, насичених складними шейдерними моделями, тесселяції, динамічним освітленням, і іншими ресурсоємними ефектами, тоді як в застарілих движках перевага рішень на 40-нанометрових чіпах Juniper і Barts часом виявляється досить суттєвим. Компенсувати його новачкам вдається лише після розгону.

Як показали результати тестування, новинки лише номінально є наступниками Radeon HD 6750 і HD 6770. Молодша модель на Cape Verde випередила свого попередника на 10-30%, а HD 7770, в свою чергу продуктивніше HD 6770 на 15-35%. Однак, зі збільшенням швидкодії зросла і вартість відеокарт, тому співвідношення ціна / продуктивність, на жаль, не стало якимось одкровенням. Ні, воно аж ніяк непогано, однак скільки-небудь істотного прогресу в цьому відношенні фактично немає. Звичайно, у випадку з адаптерами серії Radeon HD 7700 ми отримуємо більш економічні і функціональні рішення, однак і рекомендована вартість цих відеокарт знаходиться приблизно на тому ж рівні, що і у наявних відеокарт зі схожим швидкодією. Безумовно, зниження енергоспоживання можна лише всіляко вітати, однак хотілося б, щоб ці переваги додавалися у вигляді додаткового бонусу до зрослої питомої продуктивності. Втім, ціна - можна поправити. Зниження вартості залежить від доброї волі виробника і адекватних альтернативних пропозицій від конкурента. У століття ринкових відносин сподіватися більше доводиться на останні. Ось тільки з термінами появи аналогічних продуктів NVIDIA на чіпах з архітектурою Kepler немає визначеності. Поки вона не з'явиться, стримувати натиск зухвалих новачків AMD будуть рішення на старій добрій Fermi - GeForce GTX 550 Ti логічно визначено в суперники Radeon HD 7750, а конкурувати з Radeon HD 7770 буде «новий» GeForce GTX 560 SE, заснований на полегшеному чіпі GF114.

Продукти надані компанією AMD, www.amd.com

Гідну чи заміну підготувала AMD заслуженим ветеранам графічного фронту - Radeon HD 6750/6770?
Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!