{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Огляд Windows-планшета Lenovo Miix 2 10 "

 1. Комплектація, аксесуари
 2. Планшет Lenovo Miix 2 10 "
 3. Док-станція Lenovo Miix 2 10 "
 4. Ергономіка
 5. Функціональність, тестування
 6. Відеоогляд Windows-планшета Lenovo Miix 2 10 "

Нещодавно ми познайомили вас з 8-дюймовим Windows-планшетом  Lenovo Miix 2 8  , Одним з головних достоїнств якого виступали мінімальні габарити

Нещодавно ми познайомили вас з 8-дюймовим Windows-планшетом Lenovo Miix 2 8 " , Одним з головних достоїнств якого виступали мінімальні габарити. Для певного кола користувачів можливість отримати кишеньковий термінал з повноцінною операційною системою, як то кажуть, дорогого коштує. Однак, якщо основним для вас місцем використання планшета є не горезвісне "на бігу", а офісний стіл або домашній диван, то 10-дюймові моделі стануть помітно більш вдалим вибором. Саме про такий пристрій і піде мова в сьогоднішньому огляді - Lenovo Miix 2 10 "оснащується сенсорним 10-дюймовим екраном з роздільною здатністю 1920 на 1200 пікселів, актуальною платформою Intel Bay Trail-T (Intel Atom Z3740) і опціональною клавіатурній док-станцією, яка перетворює цей планшет в ноутбук або консоль.

від 8 261 грн

Пропозицій: 1

Комплектація, аксесуари

Планшет Lenovo Miix 2 10 "поставляється в солідній чорній коробці подарункового типу, яка виділяється на тлі стандартних упаковок оригінально скошеними гранями кришки.

Усередині ви знайдете окремо упаковані планшет і опциональную клавіатурну док-станцію, а також зарядний пристрій і супровідну документацію.

Планшет Lenovo Miix 2 10 "

Фронтальна частина планшета Lenovo Miix 2 10 "прикрита захисним склом, при цьому ширина окантовки екрану більш ніж достатня для комфортного хвата двома руками. У верхній частині окантовки можна знайти логотип виробника, фронтальну веб-камеру і датчик освітленості, на нижню частину винесена сенсорна кнопка Windows.

Задня частина планшета і його нижня межа оброблені неблікующім світло-графітовим пластиком, який і виглядає непогано і відбитки не збирає. Відзначимо, що в залежності від освітлення і кута погляду, цей матеріал змінює свій відтінок від сріблястого до темно-сірого. На кришці можна знайти помітний металевий логотип, об'єктив основної камери і пару службових наклейок.

Верхня і пара бічних граней Lenovo Miix 2 10 "оброблені пофарбованим у сріблястий колір пластиком. При недостатньо дбайливого ставлення на такому матеріалі можуть з'явитися подряпини і потертості, так що будьте обережні при транспортуванні і комутації металевих роз'ємів. Саме при погляді в профіль відкриваються такі характерні деталі дизайну як опукла поверхня кришки і скошені верхній і нижній торці корпусу.

На верхній грані можна знайти цифровий мікрофон, а на нижній розміщений 13-контактний коннектор для підключення клавіатурній док-станції. На праву боковину винесена гойдалка регулювання гучності, один з двох стереодинамиков і гніздо зарядного пристрою. На лівій можна знайти: кнопку включення з вбудованим індикатором, другий динамік, прихований під заглушкою слот для карт пам'яті MicroSD і опціональний micro-SIM, роз'єми micro-USB і micro-HDMI, а також поєднаний аудіопорти.

Габаритні розміри планшета Lenovo Miix 2 10 "складають 261,6 х 172,7 х 10,2 мм, а вага - близько 620 грам.

Док-станція Lenovo Miix 2 10 "

Надтонка клавіатурна док-станція Lenovo Miix 2 10 "виконана з пластика двох кольорів. Робоча панель, передня грань і дві боковини - з сріблястого, а днище, задня грань і система кріплення - з графітового, який повністю відповідає кольору кришки планшета.

На нижній частині док-станції встановлено чотири гумові ніжки. За рахунок того, що дві далекі ніжки трохи вище ближніх, клавіатура злегка нахилена до користувача. Боковини зроблені настільки тонкими, що повнорозмірні USB-роз'єми довелося винести на торці системи кріплення. На зворотному боці задньої грані можна знайти фальшрешітки низькочастотного динаміка, таким чином акустична схема цього планшета не стандартні 2.0, а досить рідкісні для мобільних пристроїв 2.1.

Гніздо кріплення планшета Lenovo Miix 2 10 "відрізняється досить складною формою, при цьому, щоб уникнути потертостей його внутрішня частина оброблена силіконом. По центру ніші розміщений контактний коннектор з двома направляючими, по обидва боки від якого заховані магніти кріплення.

Велика частина робочої панелі віддана під острівну клавіатуру Lenovo AccuType, яка відрізняється такими характерними фамільними рисами, як округлені грані клавіш і помаранчева маркування службових символів. Для того, щоб зробити клавіші досить великими і при цьому надати достатньо місця для тачпада, розробники відмовилися від верхнього ряду службових клавіш. Тепер рядів не шість, а п'ять, і функції відсутнього ряду покладені на поєднання відповідних цифрових кнопок з модифікатором Fn. Відзначимо також не найзручніший шестікнопочний блок стрілок і завужені клавіші деяких кириличних символів у правій частині клавіатури.

Габаритні розміри док-станції Lenovo Miix 2 10 "складають 261,6 х 182,9 х 7,6 мм, а вага - близько 440 грам. Таким чином загальна вага комплекту "планшет + док-станція" дорівнює 1,06 кг.

Ергономіка

Планшет Lenovo Miix 2 10 "можна без проблем використовувати як самодостатнє пристрій, однак якщо ви збираєтеся не тільки споживати контент, але і створювати його, то без док-станції не обійтися. Фіксація планшета в док-станції здійснюється за рахунок особливої ​​форми жолоба і пари потужних магнітів, ніяких додаткових засувок в конструкції не передбачено.

З одного боку це добре, тому що для встановлення й витягнення планшета не потрібно ніяких додаткових рухів тіла - досить потягнути його на себе, як магніти відпустять пристрій зі своїх обіймів. Але з іншого боку, ви не зможете переносити Lenovo Miix 2 10 "з місця на місце в режимі ноутбука через високу ймовірність" втратити "екран - як би сильні не були магніти, досить одного незручного руху для аварійної розстикування. Другий неприємний момент - один-єдиний кут нахилу екрану, якого явно недостатньо для тонкої настройки під себе.

Відзначимо, що планшет можна встановити в док не тільки екраном до клавіатури, а й навпаки, отримавши таким чином режим консолі. У такому положенні дійсно зручно користуватися сенсорним інтерфейсом, однак через особливості конструкції кріплення практично неможливо дотягнутися до сенсорної кнопки Windows.

І нарешті, док-станція здатна захистити екран планшета Lenovo Miix 2 10 "від пошкоджень під час транспортування, для чого достатньо покласти його на клавіатуру і присунути ближче до магнітів.

Функціональність, тестування

Планшет Lenovo Miix 2 10 "побудований на популярному чотирьохядерному процесорі Intel Atom Z3740 (Intel Bay Trail-T) з інтегрованою графікою Intel HD Graphics і робочою частотою від 1,33 до 1,86 ГГц. Техпроцес 22 нм і всього 2 Вт TDP дозволяють йому обходитися без активної системи охолодження. Об'єм оперативної пам'яті фіксований і становить 2 ГБ (LPDDR3, 1066 МГц), а ось ємність сховища даних може варіюватися від 64 до 128 ГБ. За бездротові комунікації відповідають модулі Bluetooth 4.0, WiFi 802.11 b / g / n і опціональний 3G.

CPU

GPU

Memory

Оснащується ця модель якісної 10-дюймової IPS-матрицею з незвично високою для Windows-пристроїв дозволом в 1920 на 1200 пікселів. Масштаб в 100% і 125% інтерфейсу в більшості випадків виявляється занадто дрібним, тому за замовчуванням встановлено збільшення в 150% масштабу і до того ж передбачений "величезний" розмір в 200% від стандартного. Яскравість підсвічування регулюється в діапазоні від 5 до 315 кд / м2 вручну або автоматично, на підставі показань датчика освітленості. Ємнісний сенсорний шар підтримує до 10 одночасних дотиків.

Ємнісний сенсорний шар підтримує до 10 одночасних дотиків

PCMark7

PCMark8 (conventional)

PCMark8 (accelerated)

3DMark

У синтетичних бенчмарках і реальних додатках Lenovo Miix 2 10 "показує досить високі результати в плані продуктивності, з ним можна без проблем працювати в типовому офісному режимі. Від повного заряду двосекційною батареї на 25 Втч планшет відпрацював чотири години 15 хвилин в режимі максимального навантаження і майже вісім годин в режимі емуляції читання.

Battery Eater (classic mode / reader's test)

Відеоогляд Windows-планшета Lenovo Miix 2 10 "

підсумки

У підсумку, Lenovo Miix 2 10 "виявився вельми цікавим пристроєм, який здатний виконати роль мобільного Windows-ПК для користувача з низькими і середніми вимогами до продуктивності. Планшетна частина порадувала екраном з надвисоким дозволом, док-станція - мінімальною товщиною, зручною клавіатурою і двома повнорозмірними USB-портами, а весь комплект в цілому - непоганий акустикою 2.1 від JBL і трьома робочими режимами (планшет, ноутбук, консоль). У нас виникли певні питання до конструкції фіксації, так як фізичне з'єднання двох частин є помітно більш надійним, ніж магнітне, однак після певного періоду звикання ця проблема сходить нанівець.

Продукт наданий на тестування компанією Lenovo, www.lenovo.ua

Lenovo Miix 2 10 (59-412060)  8 261 - 9 179 грн  Порівняти ціни Lenovo Miix 2 10 (59-412060)
8 261 - 9 179 грн
Порівняти ціни

Тип Планшет c док-станцією Діагональ екрану, дюймів 10,1 Матриця IPS Тип покриття екрану глянцеве здатністю екрана 1920 × 1200 Тип сенсорної панелі місткість Multi touch + (10 point touch) Процесор Intel Atom Z3740 Тип ядра Bay Trail-T Частота, ГГц 1 , 33-1,86 кількість ядер 4 Графіка Intel HD Graphics Попередньо встановлено ОС Windows 8.1 Об'єм оперативної пам'яті, ГБ 2 Об'єм вбудованої пам'яті, ГБ 64 Зовнішні порти micro-USB 2.0 (HOST / OTG), micro-HDMI, 3,5 мм аудіо картрідер microSD / SDHC Фронтальна камера 2,0МП Тилова камера 5,0МП Датчик орієнтації + Вбудовані динаміки + (стерео JBL) Док-станція + Стилус в комплекті - Ethernet - Wi -Fi 802.11 а / b / g / n Bluetooth Bluetooth 4.0 Модуль 3G / 4G (LTE) - GPS - NFC - Час автономної роботи 8 год Маса, г 580 Габарити, мм 260,9 × 173,2 × 9,2 Інше Вбудований мікрофон. Клавіатура з портом USB 2.0. Колір корпусу сріблястий колір лицьовій панелі чорний

Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!