{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Перспективи розвитку або що нам готує 2017 рік

 1. Забудьте про них і погляньте в майбутнє
 2. Визначаємося з дозволом і співвідношенням сторін
 3. Збережені проблеми і особливості використання 4K-5K-моделей
 4. Кращі моделі?
 5. короткий Висновок

Головними новаторами у досліджуваній нами теми є виробники матриць. Саме завдяки їм і відбуваються еволюційні і, часом, навіть революційні зміни на ринку моніторів. На жаль, але глобальні зміни 2016 рік був не багатий, але 2017 ий обіцяє побити попередні рекорди.

На жаль, але глобальні зміни 2016 рік був не багатий, але 2017 ий обіцяє побити попередні рекорди

Основні ставки, безумовно, робляться на такі компанії, як AU Optronics і LG Display. Що стосується Samsung, то вони більше виступають в якості наздоганяючого ланки з усієї це ланцюжки виробників IPS-type (IPS, AHVA, PLS) і * VA (SVA, AMVA) матриць. Що ж нам обіцяють? Як виявляється - досить багато цікавого. Через півроку-рік в маси повинні прийти нові інтерфейси HDMI 2.0 (зараз він «птах» рідкісна), DisplayPort 1.3 і, можливо, DP версії 1.4. Всі ці стандарти вже затверджені і повинні принести очевидні переваги для користувачів і, звичайно, нові можливості для виробників моніторів і матриць.

Всі ці стандарти вже затверджені і повинні принести очевидні переваги для користувачів і, звичайно, нові можливості для виробників моніторів і матриць

Серед матриць з дозволом 2560x1440 готуються версії з частотою вертикальної розгортки до 240 Гц, а так же вигнуті варіанти. Буде збільшена частота розгортки і для UWQHD і 4К рішень, але лише до 144 Гц проти 100 і 60 Гц відповідно у продаються на середину 2016 року дисплеїв, чого, втім, більш ніж достатньо. Компанія LG Display має порадувати нас 37,5-дюймової зігнутої панеллю з роздільною здатністю 3840x1600 пікселів з новим співвідношенням сторін 2: 4: 1 (максимально близько до нинішніх 21: 9), а також поліпшеними 23,8 і 27-дюймовими матрицями. Нарешті, варто очікувати від неї і вихід пари панелей з використанням довгоочікуваного A-TW-поляризатора (додатковий шар матриці), що допомагає боротися з основною хворобою всіх IPS-type матриць - Glow-ефектом. Цього ми чекали в 2016 році, але схоже, реальні терміни переносяться ближче до 2017-го.

Цього ми чекали в 2016 році, але схоже, реальні терміни переносяться ближче до 2017-го

У AUO основну ставку роблять на розширення модельного ряду доступних 27-дюймових WQHD-рішень для ігрових моделей, а також вже встигли продемонструвати прототипи панелей тієї ж діагоналі, але з дозволом 3840x2160 пікселів (стандарт 4К) з частотою вертикальної розгортки 144 Гц. Таке ж збільшення робочої частоти чекає і 34-дюймових матриць 3440x1440 пікселів. На тлі виходу новітній GPU від NVIDIA і AMD зі збільшеною продуктивністю і збільшеною кількістю набортної пам'яті, перспективи у таких панелей, безумовно, є. Та й "гіки" в IT-світі ніколи не переведуться. Адже саме на них, в основному, і розрахований кінцеві рішення від виробників моніторів на основі новинок AUO. На початку 2017 року виробник має матриць збирається розширити спектр своїх 35-дюймових рішень на основі технології AMVA. Якщо на 2016 рік у асортименті присутні панелі такої діагоналі з роздільною здатністю 2560x1080 пікселів і нативной частотою в 144 Гц (розгін до 200 Гц), то в новому році з'являться дві вигнуті панелі 3440x1440 пікселів і нативной частотою в 100 і 200 Гц відповідно. Обидві будуть виконані за технологією * VA, а ступінь зігнутості збільшена до 1800R замість нинішніх 2000R. В даному випадку, чим менше радіус, тим більше вигнутими виходять кінцеві вироби, візуальне сприйняття картинки поліпшується, а занурення в робочий або ігровий процес посилюється.

В даному випадку, чим менше радіус, тим більше вигнутими виходять кінцеві вироби, візуальне сприйняття картинки поліпшується, а занурення в робочий або ігровий процес посилюється

З зовсім неочевидних новинок від AU Optronics: плоска 31,5-дюймова * VA панель з роздільною здатністю 2560x1440 пікселів і нативной частотою 144 Гц - дуже цікаве рішення для любителів ігор і прихильників "VA-стилю". Нічого подібного раніше ринок ще не бачив. Так що у компанії є можливість затьмарити всіх своїх найближчих конкурентів і збільшити кількість контрактів на поставки подібних матриць. Головне щоб вони не мали серйозними проблемами зі швидкістю і артефактами на рухомих об'єктах. В якості останнього "удару" по конкурентам AUO намір представити першу в світі 32-дюймову AHVA (IPS-type) панель з дозволом стандарту 5К і розширеним колірним простором за рахунок використання підсвічування типу GB-r-LED. Нагадаємо, що зараз на ринку представлено близько трьох 5К моделей і всі вони мають 27-дюймовими матрицями і вимагають для повноцінної роботи підключення за допомогою двох кабелів Display Port. У майбутніх же моделях повинен використовуватися DP 1.3, пропускна здатність якого дозволить передавати сигнал 5К по одному кабелю.

3, пропускна здатність якого дозволить передавати сигнал 5К по одному кабелю

Шлях компанії Samsung в деякій мірі схожий з AUO. Якщо зараз корейці намагаються захопити ринок доступними вигнутими рішеннями невеликій діагоналі і роздільною здатністю Full HD, то 2017 рік може змінити ставки. Виробник готовий представити вигнуту 31,5-дюймову панель WQHD SVA-типу з частотою 144 Гц і 41 і 49-дюймові з співвідношенням сторін 32: 9 з ще невідомим стандартом FHD + (щось близьке до нинішніх UHD 4K), курватури 1800R. Закріпити свої позиції на ринку в Samsung будуть готові до третього кварталу нинішнього року за допомогою 31,5-дюймової панелі стандарту 8K4K (7680x4320 пікселів) з розширеним колірним охопленням ... Такі сучасні реалії і технологічний прорив у виробництві матриць!

Такі сучасні реалії і технологічний прорив у виробництві матриць

Багато споживачів чекали масового виходу OLED-дисплеїв, але цього не сталося. Лише американська компанія Dell оголосила про запуск виробництва 30-дюймової моделі UP3017Q з дозволом 3840x2160 і розширеним колірним охопленням. Офіційні продажі стартували в квітні місяці 2016 року, але реальне поширення монітор отримав лише на початку літа. Мінімальна вартість - 5000 $, що при середньому курсі рубля становить не менше 320000 рублів. Очевидно, що ця "іграшка", що не позбавлена ​​недоліків самої технології OLED - для обраних. Поглянувши на все це стає ясно - до масового поширення подібних дисплеїв пройде, як мінімум, не менше двох років. А зараз залишається тільки мріяти і спостерігати за відгуками реальних користувачів. А вони, в будь-якому випадку, зіткнуться з проблемами, як це було (і є) з володарями OLED-телевізорів від LG.

А вони, в будь-якому випадку, зіткнуться з проблемами, як це було (і є) з володарями OLED-телевізорів від LG

Підбиваючи попередні підсумки стає ясно: нас чекають нові високопродуктивні (з високою пропускною спроможністю) інтерфейси, збільшення середньої діагоналі і частоти вертикальної розгортки. Всі новинки будуть дорогими (в цьому, на жаль, немає сумнівів), а ось нинішні ігрові IPS-моделі і просто Ультраширокий рішення стануть доступнішими. В цьому ми не сумніваємося, адже такі закони ринку!

Забудьте про них і погляньте в майбутнє

Одна з головних проблем, що гальмують змін ринку моніторів - згоду споживачів з виробниками, «годуючих» нас стародавніми технологіями типу TN + Film і низьким рівнем ppi (щільність пікселів), що дозволяє не змінювати і не вкладатися в нові виробничі потужності. До сих пір більше 50% випущених моделей оснащуються "ТНкамі", що нехай і краще, ніж близько 80% років 5 назад, але, тим не менше, все одно дуже багато. Компанії примудряються створювати на них сучасні монітори і продавати по 40-60 тисяч рублів (так так, ми пам'ятаємо про курс) за 4K моделі і до 25 тисяч за ігрові Full HD. Фантастика? Ні - реальність.

Звичайно, багато хто переконує, що повністю задоволені своїми моніторами і не бачать особливих мінусів у TN + Film дисплеїв. Нібито - "Я не фотограф, мені не потрібні IPS". Але думка швидко змінюється після кількох тижнів роботи за хорошим IPS-type монітором (а таких, все ж, більшість). Ніяких мінусів в порівнянні зі звичайними TN у них немає. Той же рівень рівномірності підсвічування, швидкості (так, це дійсно так, вистачить вірити зазначеним даними в ТХ), схожий Glow-ефект. Але зате значно краще кути огляду, стабільність картинки, трохи краще колірний обхват. Та й в цілому - за ними просто куди приємніше працювати. Якщо ж вам не подобаються висвітлені кути і той самий "Глоу", то зараз продається велика кількість * VA-моделей зі своїми очевидними плюсами і відсутністю вищевказаних недоліків. У них багато шанувальників і їх кількість постійно зростає, що зовсім не дивно.

Розуміючи все це і намагаючись донести до кінцевого споживача головну думку - "Не варто економити на своїх очах і нервах" - асортимент нашого магазину приблизно на 90% складається тільки з моделей з дозволом вище, ніж старий Full HD (1920x1080 пікселів) стандарт і матрицями типу * VA і IPS. Так, такі рішення дорожче тих, що продаються в кожному комп'ютерному магазині (як онлайн, так і офлайн), але вони коштують тих грошей і дозволять забути про заміну монітора на найближчі 3-5 років, а можливо і довше. Збільшене дозвіл дозволяє по-іншому поглянути на картинку з екрану і створює всі можливості для більш ефективної роботи з декількома додатками одночасно (назвемо це "мультизадачність"). А якісні матриці дають можливість забути про досить істотні зміни картинки (як це знайомо часто працюють в звичайному MS Excel) при невеликій зміні кута перегляду або навіть на периферії екрана у випадку з великою діагоналлю TN + Film моделей. Чи варто це переплати? В середині 2016 року наш впевнену відповідь - "Так!"

Визначаємося з дозволом і співвідношенням сторін

Продовжуючи все вищесказане, наш перший про найочевидніший рада - дивіться на моделі з дозволом не нижче 2560x1440 пікселів. Перші подібні монітори з'явилися близько 7-8 років тому і відносилися до дорогих рішень для професіоналів. Зараз же вони вже нікого не дивують і повільно, але вірно стають масовими і широкодоступними, в тому числі завдяки конкуренції з 4К рішеннями, радість від покупки яких, на жаль, відбувається не у всіх. Але проблема тут, правда, не в самих моніторах, а в досі низьку готовність виробників операційних систем (ОС) і програмних продуктів (ПО). WQHD моделі, як ви розумієте, таких проблем не відчувають, особливо якщо ви можете обійтися без включення системи масштабування. Що ж стосується частого докору виду «Зараз всі фільми досі в 1080p максимум і немає змила купувати дисплей з роздільною здатністю вище» ми можемо сказати наступне - ці фільми на екрані WQHD | UWQHD | 4K | 5K будуть виглядати ані трохи не гірше, ніж на Full HD моніторі, а ось якість картинки при виконанні інших робочих (і не тільки) завдань буде вище!

Окремо відзначимо, що серед WQHD рішень зустрічаються тільки моделі з співвідношенням сторін 16: 9, що, втім, очевидно виходячи з простих математичних обчислень. Діапазон зустрічаються діагоналей з дозволом 2560x1440 пікселів досить широкий - 23,6-32 дюйма. В останньому випадку щільність пікселів наближається до рівня 24-дюймових Full HD, так що настільки великі монітори більше підходять для любителів «жирного» пікселя. Самі ж WQHD монітори - хороша точка відліку якщо у вас немає особливих вимог. Можна вибрати, як серед звичайних, так і ігрових моделей з частотою вертикальної розгортки 120-165 Гц. Останні тільки з діагоналлю 27 дюймів і це, знову - «золота середина». Наступний крок - монітори стандарту UWQHD (3440x1440 пікселів) або, як виняток - UFHD (2560x1080 пікселів), з діагоналлю від 25 до 34 дюймів. Такі моделі виконані виключно з «кінотеатральних» співвідношенням сторін 21: 9 і пропонують дещо інший погляд на те, що відбувається на екрані, особливо рішення з вигнутими матрицями. Їх ми радимо завзятим гравцям, любителям дивитися "правильне" кіно (з відповідним співвідношенням сторін) і людям, що працюють з великою кількістю інформації. З явних недоліків - більш низька нерівномірність підсвічування в порівнянні з варіантами 16: 9, менший вибір моделей і відсутність безпроблемних (на даний момент) ігрових дисплеїв.

Ну, а для найбільш просунутих, готових миритися з усіма проблемами при використанні, ми, відповідно до назви нашого магазину, пропонуємо звернути увагу на так звані 4K-рішення. Основний їх асортимент складається виключно з IPS-type моделей зі співвідношенням сторін 16: 9 (є один виняток у вигляді LG 31MU97 формату 17: 9), робоча діагональ від 23,6 до 32 дюймів. Так само є кілька моделей з діагоналлю в 40-43 дюйма на той випадок, коли дозволяє простір, робочі умови і є бажання обійтися без проблемного системного масштабування. Іншими словами - позбутися від однієї проблеми використання 4K можна, але, на даний момент, тільки шляхом покупки настільки великих моніторів-телевізорів. Адже саме на них все графічні елементи, шрифти і інше виглядають абсолютно нормально (адекватних розмірів) навіть при такому великому робочому дозволі.

Як рішень для любителів кращого і всього самого сучасного та нового - монітори стандарту 5К. Таких рішень, повторимося, не більш як три і всі вони максимально схожі один на одного. Діагональ тільки 27 дюймів, одна і та ж матриця, необхідність використання двох портів DP 1.2 і максимально висока щільність пікселів серед усіх вироблених моніторів. Кращою операційною системою для використання в разі покупки подібного дисплея виступає Apple MacOS (або по-сучасному - OS X), а модель самого монітора може бути будь-яка - великої різниці між ними немає. Тут вже на смак і колір ...

Збережені проблеми і особливості використання 4K-5K-моделей

Перші 4К з'явилися в продажу більше трьох років тому. На той момент операційні системи були практично зовсім не готові до настільки великого стрибка робочого дозволу. Істотні зміни для підтримки HiDPI-дисплей в ОС Windows були зроблені з виходом Windows 8, а в подальшому ситуація покращилася в ході фінального релізу Windows 8.1. Втім, як виявилося, зміни торкнулися зовнішній вигляд нового інтерфейсу Metro і стандартних встановлених додатків при використанні 4K моделей. Вони стали виглядати чітко, крупно, в загальному - як треба. Більшість же сторонніх програм і утиліт не змогли відзначитися такою поведінкою, навіть після багатьох оновлень.

На момент написання статті та широкого виходу на ринок нової ОС Windows 10, яку вже не раз встигли серйозно оновити, ситуація з масштабуванням для HiDPI-моніторів не покращилася навіть на відсоток. Величезна кількість програм (в тому числі для професійного використання) не мають вбудованої і адекватної підтримки 4К-5К моніторів. Елементи їх інтерфейсів виглядають аляпісто, не різко, дуже дрібно - можливі будь-які варіанти і їх поєднання. У програмах компанії Adobe режим Scale UI 200% до сих пір віднесений до експериментальних можливостей програми і чисто візуально виглядає, м'яко кажучи, кривовато. Іконки програм в області повідомлень, шрифти в установник, розміри деяких елементів - з усім цим зустрічаються найрізноманітніші проблеми і невідомо, як довго вони збережуться. Але ясно одне - до вирішення всіх існуючих проблем систем масштабування в ОС і ПО знадобиться ще багато років, а прискорити цей процес зможуть лише збільшені продажі моніторів з високою роздільною здатністю. Без цього інтерес розробників виявиться істотно нижче і адаптація затягнеться на довго. Єдине рішення даної проблеми на даний момент - ідеальний зір і покупка монітора з діагоналлю 31,5-32 дюйма або не така ідеальне і тоді 40-43 дюйма. В обох випадках масштабування можна не включати і насолоджуватися чіткими шрифтами, елементами і адекватними (в кожному з двох випадків «адекватність» різна) їх розмірами. Але робити це з 23,8-27 дюймовими 4К - не здумайте. Обійтися в їхньому випадку без системного масштабування при використанні сторонніх програм - вбити свої очі і психіку 

Друга очевидна проблема - продуктивність середньостатистичного ПК. Як показує практика, такі здатні забезпечити гідний рівень продуктивності для 4К-5К рішень тільки в простих повсякденних завданнях (веб-серфінг, кіно, робота з документами). Робота з фотографією, графікою, відео і тим більше гри - все це вимагає сучасних, дорогих компонентів (процесор, графічний адаптер). Таким чином, вкладатися доведеться не тільки в не самий дешевий монітор (забудьте ви про 4K TN + Film тільки заради високого дозволу, це не серйозно), але і в покупку нових комплектуючих. Але навіть в цьому випадку комфорт використання буде нижче, ніж у випадку з дисплеями з меншим дозволом, навіть з урахуванням виходу новітніх графічних чіпів від «зелених» і «червоних». Сучасні програми з самого початку не були адаптовані для обробки на льоту такого великого потоку графічних даних і зараз ніхто з виробників цим не збирається займатися. Зокрема йдеться про професійних додатках. Чому так? Відповідь, швидше за все, криється в низькому обсязі продажів 4К-5К рішень на тлі моніторів з іншим дозволом навіть через 3 роки з початку продажів перших «ластівок». Але, будьте впевнені, що коли-небудь ситуація зміниться і всі власники HiDPI-дисплеїв будуть згадувати ці часи з посмішкою і легкої іронією.

Кращі моделі?

Останнім часом Виробники віпускають Досить много Нових моделей, Заснований на Вже відоміх и перевіреніх годиною матриці, так и зовсім Нових панелях. За прикладами останніх Довго ходити не потрібно: 40-дюймові * VA, 43-дюймові IPS, 27-дюймові WQHD з тонкими внутрішнімі рамками, 35-дюймові ігрові * VA и так далі. Серед всієї цієї гори Досить Важко вібрато кращих представителей в кожному ціновому сегменті и класі дісплеїв, Аджея ціни Постійно змінюються, а вимоги у всех спожівачів сильно відрізняються. Саме тому підходити до вибору з одним запитом виду - «Мені потрібен кращий монітор!» - очевидно, в корені неправильно.

Втім, ми все ж можемо порадити вам звернути увагу на наступні - оптимальні за багатьма параметрами моделі, представлені в нашому магазині:

 • 23,8-25-дюймові WQHD IPS-type зі звичайною W-LED підсвічуванням - героями цього класу виступають рішення від Dell, рамкова модель P2416D і «Безрамковий» U2515H з трохи більшою діагоналлю. За співвідношенням ціна-якість, кращого, на наш погляд, вам не знайти;
 • 25-дюймові WQHD IPS-type для професійного використання - тут знову Dell зі своїм безальтернативним і новим UP2516D , Побудованим на базі матриці з розширеним колірним охопленням, за рахунок використання GB-r-LED підсвічування;
 • 23,6-24-дюймові 4К IPS-type для повсякденної роботи - ігрові 4K ще не наспіли, IPS-type матриць 4К на ринку небагато, а тому питання вибору обмежується бюджетом. Найбільш оптимальними рішеннями нам бачаться Samsung U24E850R і знову рішення від Dell - P2415Q ;
 • 27-дюймові WQHD IPS-type для повсякденної роботи - в даному сегменті можемо відзначити полюбився користувачам Samsung S27D850T на базі PLS матриці (відноситься до IPS-типу), новий AOC Q2775PQU і «безрамковий» Dell U2715H, також показав себе молодцем по багатьом тестам;
 • 27-дюймові WQHD IPS-type для професійного використання - оптимальних рішень тут всього два: BenQ SW2700PT з світлозахисними козирком, але не самої кращим доступом до вбудованого LUT і більш доопрацьований, але без козирка - Dell UP2716D ;
 • Ігрові 27-дюймові WQHD IPS-type рішення - вибір в даному сегменті невеликий, тому все просто - для власників відеокарт з підтримкою AMD Free-Sync по рекомендуємо звернути увагу на ASUS MG279Q , А для шанувальників GPU від «зелених» - ASUS PG279Q . Дорого, але зате якісно!
 • 27-дюймові 4К IPS-type для всього і відразу - лідером, мабуть, тут виступає новий LG 27UD68 з підтримкою AMD Free-Sync і «безрамковий» дизайном. Якщо хочеться переплатити за ергономічну підставку, то варто поглянути на AOC U3277PQU , А бажаючим отримати в свої руки підтримку NVIDIA® G-SYNC ™, правда з підтримкою вузького діапазону частот в 30-60 Гц нічого не залишається, як придбати ASUS ROG Swift PG27AQ ;
 • 27-дюймові 4K IPS-type для професійної роботи - на жаль, але таких поки немає в продажу, як і не зустрічаються справжні ігрові 4К рішення;
 • 27-дюймові 5К IPS-type для професійної роботи - спочатку такі рішення були шалено дорогі, але з приходом на ринок HP Z27q все змінилося. Роздумувати тут немає сенсу. Треба брати!
 • 32-дюймові WQHD * VA для повсякденного використання - немає сумнівів, що треба брати перевірений часом і полюбився покупцям BenQ BL3200PT;
 • 31,5-32-дюймові 4K IPS-type для повсякденного використання - тут сміливо вибирайте по дизайну між AOC U3277PQU , BenQ BL3201PT и Samsung U32E850R . В жодному разі - не помилитеся;
 • 31,5-32-дюймові 4K IPS-type для професійного використання - досвід автора даного «опусу» показав, що до сих пір кращим вибором в даному класі, без догляду «в космос за NEC і EIZO» є Samsung U32D970Q . Не треба довго читати і заглиблюватися в подробиці, чому ж гірше ASUS і Dell - просто повірте на слово ...;
 • 34-дюймові UWQHD IPS-type для повсякденного використання - серед моніторів з такою діагоналлю ми рекомендуємо вибирати моделі з вигнутою поверхнею матриці. З них краще сприймається інформація і відбувається більше занурення в те, що відбувається на екрані. Найоптимальнішим вибором досі залишається один з перших моніторів даного класу - Dell U3415W . Якщо ж дуже хочеться роздобути у свої руки 34 дюйма, обмежившись мінімальним бюджетом, то сміливо беріть AOC u3477Pqu - не програєте;
 • Ігрові 34-дюймові UWQHD IPS-type - російський ринок, на жаль, не пропонує альтернатив в даному класі, а тому накопичуємо гроші і купуємо ASUS ROG Swift PG348Q з максимальною частотою вертикальної розгортки в 100 Гц і підтримкою технології адаптивної синхронізації NVIDIA® G-SYNC ™;
 • 43-дюймові 4K IPS-Type - скажімо відразу - ми пропустили 40-дюймові моделі, оскільки серед них немає нічого особливо доброго. А ось серед 43-дюймових моделей можемо виділити безумовного лідера, нехай і без ергономічної підставки - Philips BDM4350UC , Розкуповуються, як гарячі пиріжки.

короткий Висновок

Як заключних слів до цього матеріалу, ми можемо сказати наступне - час вільного і безпроблемного переходу до HiDPI дисплеям ще не настав. Посилився інтерес виробників до моніторів з роздільною здатністю 2560x1440 пікселів, яке багато хто вважав забутим стандартом, лише підтвердив хиткі позиції ринку 4К-5К рішень і показав інтерес користувачів до колись дуже дорогому класу дисплеїв. З багатьох точок зору саме WQHD рішення - "золота середина" 2016 року і саме вони можуть стати їй же і в 2017 році. Широкий асортимент, представлений звичайними, ігровими, професійними моделями від усіх основних виробників дозволить не тільки вибрати максимально відповідну модель для кожного покупця, але посилить конкуренцію, яка в подальшому буде спускати ціни все нижче і нижче. Що тільки на руку нам з вами.

Для тих же, хто встиг попрацювати довгий час за WQHD моделями, виробники пропонують монітори з роздільною здатністю 3440x1440 пікселів і діагоналлю 34 дюйма. Вони мають схожу рівнем ppi, відрізняються відсутністю проблем пов'язаних з масштабуванням елементів (воно просто не потрібно) і представлені на ринку, як звичайними варіантами з частотою 60 Гц, так і повноцінними ігровими модифікаціями, з технологіями адаптивної синхронізації і підвищеною частотою вертикальної розгортки. Іншими словами - вибір є і це добре! Залишилося зробити його правильно. Успіхів!

Автор: Грижін Олександр ака = DEAD =

Що ж нам обіцяють?
Фантастика?
Чи варто це переплати?
Чому так?
Кращі моделі?
Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!