{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Планшет HUAWEI IDEOS S7 Slim

Сергій Пахомов

Зовсім недавно компанія HUAWEI оголосила про початок продажів в Росії і країнах СНД 7-дюймового планшета HUAWEI IDEOS S7 Slim. У цій статті ми розглянемо всі особливості цього планшета, який може використовуватися і як робочий інструмент, і як мобільний центр розваг.

Той факт, що планшети сьогодні дуже популярні, не викликає сумніву. Власне, саме тому настільки велике кількість компаній, що займаються виробництвом (точніше, продажем під своїм брендом) цих мобільних гаджетів. Причому сьогодні планшети пропонують не тільки компанії, що випускають ноутбуки, але і фірми, які раніше виробляли продукцію для призначеного для користувача сегменту ринку.

Кількість моделей планшетів сьогодні величезна, і розібратися у всьому цьому різноманітті НЕ такт просто. Хоча якщо подивитися на можливі конфігурації і операційні системи, які можуть бути встановлені на планшетах, то виявиться, що особливого розмаїття щось і немає.

Апаратна платформа планшета і встановлена ​​на ньому операційна система взаємопов'язані. Умовно всі планшети можна розділити на три великі категорії: легендарні планшети iPad компанії Apple (з яких, власне, все й почалося) з операційною системою iOS, планшети на ARM-процесорах c операційною системою Android і планшети на x86-процесорах (Intel або AMD) з операційною системою Windows або Linux.

Остання категорія планшетів, незважаючи на всі зусилля компанії Intel, широкого поширення поки не отримала. І навіть той факт, що тепер популярна операційна система Android підтримує процесори з архітектурою x86, не змінив розстановку сил на цьому ринку. А ось планшети на ARM-процесорах c операційною системою Android сьогодні, мабуть, найбільш популярні.

Звичайно ж, планшети в цій категорії можуть бути дуже різними. Вони відрізняються один від одного і розміром екрана (а значить, габаритами і масою), і типом процесора, і версією операційної системи, і ємністю акумулятора, і часом автономної роботи, і функціональними можливостями, і, звичайно ж, вартістю. Так що вибирати є з чого.

Отже, давайте детально розглянемо планшет HUAWEI IDEOS S7 Slim, який відноситься до наймасовішої категорії планшетів на ARM-процесорах c операційною системою Android.

Даний планшет оснащений 7-дюймовим сенсорним екраном з роздільною здатністю 800x480 пікселів. Причому екран ємнісний і підтримує функцію «мультитач» (деякі виробники все ще оснащують свої планшети сенсорним екраном із застарілою резистивной технологією без підтримки функції «мультитач»). З приводу дозволу 800x480 пікселів можна дати такий коментар. Дійсно, сьогодні вже є 7-дюймові планшети з дозволом екрану 1024x600 пікселів. Але ми б не стали стверджувати, що дозвіл 1024x600 однозначно краще, ніж 800x480 пікселів. Це справа смаку і зору. Для кого-то дозвіл 1024x600 пікселів при 7-дюймовому екрані виявиться неприйнятним, так як всі іконки на екрані будуть занадто дрібні і доведеться надягати окуляри. Так що у дозволу 800x480 є і певні переваги.

Так що у дозволу 800x480 є і певні переваги

Габаритні розміри планшета рівні 200x109,5x12,5 мм, а вага - 440 г.

Апаратну основу планшета HUAWEI IDEOS S7 Slim становить чіп Qualcomm Snapdragon QSD8650 і 512 Мбайт оперативної пам'яті, а працює планшет під управлінням операційної системи Android 2.2.

2

Нагадаємо, що чіп Qualcomm Snapdragon QSD8650 є однокристальні рішення типу SoC (System-on-Chip). Він включає ARM-процесор з тактовою частотою до 1 ГГц, який підтримує набір інструкцій ARMv7. Крім того, в чіпі Qualcomm Snapdragon QSD8650 є інтегрований DSP-процесор для обробки мультимедіа, який функціонує на частоті 600 МГц. Даний DSP-процесор дозволяє знизити навантаження на центральний процесор при перегляді відео і фотографій. Також передбачений спеціалізований звуковий процесор, що знижує навантаження на центральний процесор при відтворенні аудіо.

Крім цього в чіпі Qualcomm Snapdragon QSD8650 є графічний прискорювач AMD z430 (кодове найменування Adreno 200), який представляє собою спрощений аналог графічного прискорювача, використовуваного в Xbox 360. Графічний прискорювач AMD z430 підтримує OpenGL-ES 2.0 і DirectX 9, його продуктивність при заповненні сцени становить 22 млн полігонів в секунду і 133 млн пікселів в секунду.

Як накопичувач в планшеті використовується 8 Гбайт вбудованої флешпамяті. Крім того, є слот для установки карти пам'яті microSD. Підтримується установка карт пам'яті з максимальним об'ємом до 32 Гбайт.

Також в планшеті HUAWEI IDEOS S7 Slim встановлений модуль бездротового зв'язку Wi-Fi, що підтримує специфікацію 802.11b / g, модуль Bluetooth і модуль 3G / HSPA.

З інших особливостей пристрою слід зазначити порт mini HDMI, який дозволяє підключати планшет до телевізора або монітора, а також порт micro-USB.

Для запису відео та фото в планшеті передбачено дві відеокамери: фронтальна 0,3-мегапіксельна камера і 3,2-мегапіксельна камера. Також є роз'єм для підключення навушників.

Для автономного живлення пристрою планшет обладнаний акумулятором ємністю 3250 мА · год. Як заявляє виробник, на повністю зарядженому акумуляторі в режимі перегляду відео планшет може функціонувати більше 5 годин.

Після короткого розгляду апаратної конфігурації планшета HUAWEI IDEOS S7 Slim спробуємо проаналізувати, наскільки вона відповідає реаліям нинішнього дня.

Зрозуміло, що продуктивність і функціональність планшета визначаються чіпом, на якому він базується. У планшеті HUAWEI IDEOS S7 Slim, як уже зазначалося, використовується чіп Qualcomm Snapdragon QSD8650. За сьогоднішніми мірками, це не саме продуктивне рішення. Є і більш продуктивні чіпи для планшетів, причому навіть двоядерні. Однак, говорячи про таке рішення, як планшет, потрібно віддавати собі звіт, що це не персональний комп'ютер, для якого продуктивність, яка визначається поєднанням процесора, пам'яті, графічної карти і дискової підсистеми, є найважливішим показником, від якого в кінцевому рахунку залежать можливі варіанти використання ПК.

З планшетами, так само як і зі смартфонами, ситуація дещо інша. Не настільки важливо, на якому саме процесорі заснований планшет або смартфон, - головне, щоб його продуктивності було досить для вирішення тих завдань, на які орієнтовано пристрій. Правда, в даному випадку потрібно зробити одне виключення. Якщо планшет базується на x86-процесорі і на ньому встановлена ​​операційна система сімейства Windows або навіть Linux, то спектр доступних для вирішення завдань стає дуже широким. Однак спроба використання планшета в якості ПК, незважаючи на однакові операційні системи і можливість запуску одних і тих же додатків, впирається в недостатню продуктивність процесора.

Якщо говорити про теоретичну продуктивності процесорів з архітектурою x86 (процесори Intel і AMD), які використовуються в планшетах, то вона вище продуктивності ARM-процесорів. Однак при різних моделях використання планшетів з ARM- і x86-процесорами нерідко створюється відчуття, що продуктивності процесорів з архітектурою x86 недостатньо.

Отже, давайте розглянемо детальніше, для вирішення яких завдань призначений планшет HUAWEI IDEOS S7 Slim з чіпом Qualcomm Snapdragon QSD8650. Перш за все, як і будь-який планшет, HUAWEI IDEOS S7 Slim - це пристрій для споживання контенту, а не для його створення. Власне, переважна більшість додатків, які можна встановити на цей планшет з операційною системою Android 2.2, - це якраз додатки для споживання контенту і розваг. Даний планшет відмінно підійде для ігор, перегляду відеофільмів, перегляду і зберігання фотоальбомів, читання електронних книг (хоча спеціалізовані електронні книги для цієї мети використовувати зручніше і практичніше), інтернет-серфінгу, спілкування через Інтернет і перегляду пошти. Для вирішення зазначених завдань продуктивності чіпа Qualcomm Snapdragon QSD8650, в принципі, достатньо. Можна, звичайно, помітити деяке пригальмовування при плавному відкритті нових вікон, але це тільки якщо дуже постаратися. А тому ще раз підкреслимо, що для переважної більшості додатків, які можна встановити на планшет HUAWEI IDEOS S7 Slim, його продуктивності цілком вистачає.

Тепер давайте приділимо увагу дизайну планшета HUAWEI IDEOS S7 Slim. Планшет має пластиковий корпус білого кольору. Рамка навколо екрану - глянцевочерного кольору. На ній з одного боку розташовані традиційні сенсорні кнопки «Додому», «Меню» і «Назад», а на протилежному боці - об'єктив фронтальної камери і датчик освітлення. Ще одна камера знаходиться на тильній стороні планшета.

Кнопка включення планшета виведена на торці. Крім того, тут розташовані роз'єм для підключення навушників, клавіша регулювання гучності, слот для карти пам'яті microSD, роз'єми micro-USB і mini HDMI. Також на торцях можна помітити дві мініатюрні декоративні сітки вбудованих динаміків.

Ну і останнє, про що не можна не згадати, - це наявність на одному з торців роз'єму з магнітним кріпленням для докстанції. Правда, що являє собою ця докстанція, ми не знаємо. Більш того, не дуже зрозуміло, чи буде вона входити в комплектацію цих планшетів.

Цікаво, що акумулятор в цьому планшеті знімний. Однак цей факт важко розглядати як перевага, оскільки навряд чи можна буде окремо придбати акумулятор для цього планшета. Доступ до акумулятора можна отримати, знявши задню кришку планшета. Поруч з акумулятором під кришкою розташований слот для установки SIM-карти.

Недосвідчених користувачів безсумнівно порадує той факт, що на планшеті HUAWEI IDEOS S7 Slim вже встановлено величезну кількість різноманітних додатків (причому русифікованих). Правда, операційна система Android 2.2 трохи застаріла, а можливості оновити її немає. До речі, на відміну від стандартного Android 2.2, в варіанті планшета HUAWEI IDEOS S7 Slim трохи видозмінений інтерфейс.

На завершення залишається додати, що роздрібна ціна планшета HUAWEI IDEOS S7 Slim становить 11-12 тис. Руб.

Резюмуючи, ще раз зазначимо, що до переваг даної моделі можна віднести не дуже високу вартість, наявність модуля 3G / HSPA (далеко не в кожен планшет можна встановити SIM-карту), а також GPS-приймача. Ну і, звичайно ж, безсумнівний плюс даної моделі - це можливість установки величезної кількості додатків з репозиторію Android Market.

З недоліків виділимо наступні. Поперше, товщина цього планшета погано поєднується з позначенням Slim в його назві - існують і більш тонкі моделі 7-дюймових планшетів. Подруге, в даному планшеті використовується не сама остання версія операційної системи і не передбачена можливість її самостійної переустановлення. По-третє, цей планшет заснований вже на кілька застарілому чипі Qualcomm Snapdragon QSD8650. Якщо сьогодні продуктивності цього чіпа вистачає для переважної більшості додатків, які можна знайти на Android Market, то цілком можливо, що вже в найближчому майбутньому з'являться додатки, для яких продуктивності HUAWEI IDEOS S7 Slim виявиться недостатньо.

Ну і не варто забувати про дозвіл екрана цього планшета, яке багато користувачів вважатимуть недостатньо високим. Хоча, на наш погляд, у дозволу 800x480 є певні переваги.

КомпьютерПресс 12'2011


Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!