{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Простий тест продуктивності комп'ютера що мене. Чим тестувати ПК: Підбірка тестових утиліт для початківців

 1. Простий тест продуктивності комп'ютера що мене. Чим тестувати ПК: Підбірка тестових утиліт для початківців...
 2. Як перевірити продуктивність процесора
 3. Оцінка продуктивності відеокарти
 4. Як перевірити продуктивність пам'яті
 5. Індекс продуктивності Windows
 6. Інші програми для тестування продуктивності комп'ютера
 7. Оцінка продуктивності комп'ютера
 8. Готуємося до тестування
 9. бенчмарки
 10. ігри

Простий тест продуктивності комп'ютера що мене. Чим тестувати ПК: Підбірка тестових утиліт для початківців

Іноді потрібно об'єктивно оцінити продуктивність компонентів системи windows 7 або windows 8.1 в комп'ютері або ноутбуці.

Ця процедуру можна виконати на рівні апаратних компонентів або програмним забезпеченням.

Це дозволяє з'ясувати, чи всі на комп'ютері (ноутбуці) в порядку - перевірити швидкість жорсткого диска (захист даних) і можливості відеокарти (для нових ігор).

Також це корисно, якщо ви хочете, щоб продати старий комп'ютер, а потенційний покупець намагається дізнатися його продуктивність.

Перевірка продуктивності розповість вам, які елементи працюють погано і куди потрібно інвестувати в першу чергу.

Що потрібно зробити з самого початку

Перед включенням діагностичних програми, які перевіряє продуктивність вашого комп'ютера / ноутбука, ви повинні переконатися, що «під капотом» все працює правильно.

Перегрів комп'ютера не підходить для аналізу. Такі результати будуть сфальсифіковані, а в подальшому може привести до виходу з ладу мат. плати або GPU.

Якщо у вас ноутбук, то батарея при перевірці повинна бути повністю зарядженої, а адаптер змінного струму підключений до електричної розетки.


Тільки так можна ретельно перевірити продуктивність роботи комп'ютера в нормальних умовах.

Також переконайтеся, що програмне забезпечення виндовс 7/8 знаходиться в хорошому стані - не виникає синій екран смерті, не вповільнюється, не зависає і yt починає перезавантаження без видимої причини.


Також переконайтеся, що  програмне забезпечення  виндовс 7/8 знаходиться в хорошому стані - не виникає синій екран смерті, не вповільнюється, не зависає і yt починає перезавантаження без видимої причини

З його допомогою можете оцінити комп'ютер в п'яти категоріях: процесор, пам'ять, графіка, графіка для ігор і жорсткий диск.

Результати відображаються в досить дивною шкалою - від 1,0 до 7,9. Загальний результат не середнє значення всіх компонентів, а число, отримане в найслабшої категорії.

Ця інформація дає вам розуміння того, які компоненти комп'ютера працюють краще, а які гірше.

Варто пам'ятати, що наявність гібридної графічної карти (плюс інтегрована 3D) призведе до недооцінки. У розрахунок буде прийматися ефективність самого слабкого елемента.

Як перевірити продуктивність процесора

Процесор є ключовим елементом комп'ютера і найбільше впливає на загальну продуктивність системи.

Щоб перевірити його параметри можна використовувати програму Sandra. Lite-версії більш ніж достатньо для ваших потреб, і вона повністю безкоштовна, до того ж російською

При запуску програми виберіть зі списку пристроїв процесор, і натисніть на нього.


Вам завантажиться нове вікно з докладною інформацією про процесор. Аналіз продуктивності CPU може зайняти кілька хвилин.

Оцінка продуктивності відеокарти

Гравців повинно зацікавити додаток під назвою - Fraps. Програма є безкоштовною і відрізняється тим, що для визначення продуктивності використовує реальну 3D-графіку.


Програма англійською, але користуватися нею не складно, тільки для перевірки повинна бути запущена гра.

Опція «General» - це налаштування запуску разом з виндовс і розташування вікна програми.

Опція FPS - відображає посекундна кількість кадрів в іграх.

Опція «Movies» - настройка захоплення відео.

Опція «Screenshots» - налаштовує фотографії екрану.

Fraps працює в фоновому режимі , Разом з комп'ютерною грою. Результати, отримані в описі програми, можна порівняти з тестами інших: 3DMark і менш відомої - Unigine Heaven.

Вони генерують 3D сцени в повноекранному режимі, імітуючи середу комп'ютерної гри. Обидві програми також мають діагностичні функції.

Як перевірити продуктивність пам'яті

продуктивність оперативної пам'яті - крім продуктивності процесора - один з ключових елементів, які впливають на загальний комфорт. RAM може легко протестувати програма Sandra.

Ви можете вибрати один з трьох критеріїв. Сандра також дозволяє вимірювати продуктивність жорсткого диска або SSD, оптичні диски, флеш-пам'ять і підключення мобільні пристрої .


Ті, хто зацікавлений в більш професійному інструменті слід розглянути можливість застосування - AIDA64 Extreme Edition.

Вона забезпечує велику кількість інформації про пам'ять - на жаль повна версія доступна тільки на платній основі.


Вона забезпечує велику кількість інформації про пам'ять - на жаль  повна версія  доступна тільки на платній основі

У невеликому вікні, вам будуть представлені дані про читання і швидкості запису HDD / SSD, як в малих, так і у великих блоках даних. Також можете використовувати програму - HD Tune'a

Чергове пропозицію - PCMark 7. Це потужний «комбайн», який може навіть більше, ніж Сандра.

Ви можете перевірити продуктивність процесора, відеокарти, оперативної та дискової пам'яті одночасно.

Зрештою, ви отримаєте число, яке є сумою всіх отриманих результатів.

PCMark 7 - може бути корисний, коли ви продаєте свій комп'ютер і хочете показати його можливості.

Оцінка продуктивності програмою PCMark 7, серед серферів, розглядається як лакмусовий папірець в оцінці ефективності роботи ПК. Успіхів і великої продуктивності.

Продуктивність комп'ютера безпосередньо залежить від компонентів, які використовувалися при його складанні. Тому, навіть майже однакові комп'ютери можуть відчутно відрізнятися по продуктивності. У даній статті ми розповімо про те, як дізнатися продуктивність комп'ютера.

Існує безліч способів вимірювання продуктивності комп'ютера. Найпростішим є - Індекс продуктивності Windows . Починаючи з Windows Vista , Операційна система Windows оцінює продуктивність комп'ютера і виставляє оцінку або так званий Індекс продуктивності.

Індекс продуктивності Windows

Для того щоб дізнатися Індекс продуктивності вашого комп'ютера необхідно відкрити Панель управління і перейти в розділ Система та Безпека -> Система.

У вікні «Система» ви можете дізнатися основні характеристики вашого комп'ютера і операційної системи, а також дізнатися Індекс продуктивності Windows.

На сторінці «Система» вказано загальний індекс продуктивності комп'ютера. Але, насправді індекс вимірюється для кожного з основних компонентів комп'ютера окремо. Ви можете подивитися, які оцінки отримали компоненти, що використовуються в вашому комп'ютері. Для цього клікніть по посиланню «Індекс продуктивності Windows» на сторінці «Система».


Інші програми для тестування продуктивності комп'ютера

Також існують і інші програми, які можуть виставляти різноманітні оцінки продуктивності комп'ютера. Розглянемо кілька таких програм.

Super PI

Super PI - біс платна програма для тестування продуктивності центрального. Програма обчислює число Пі з вказаною точністю і заміряє час, який знадобиться для виконання цього завдання. Чим швидше комп'ютер справиться з обробкою обчислень, тим вища продуктивність комп'ютера. Програма Super PI працює виключно в одноядерному режимі і дозволяє обчислювати число Пі з точністю від 16 тисяч знаків після коми до 32 мільйонів знаків після коми.


3DMark - популярна платна програма для тестування продуктивності. Програма 3DMark тестує продуктивність центрального процесора і і виставляє оцінку в балах. Основна орієнтація даної програми - тестування ігрових комп'ютерів. У цій області 3DMark став практично стандартом.


Futuremark PCMark

Futuremark PCMark - платна програма для комплексного тестування комп'ютера від того ж розробника, що і 3DMark. На відміну від 3DMark, яка тестує тільки процесор і відеокарту, дана програма надає користувачеві дані про всі компоненти системи.


На відміну від 3DMark, яка тестує тільки процесор і відеокарту,  дана програма  надає користувачеві дані про всі компоненти системи

EVEREST

EVEREST - популярна платна програма для отримання інформації про систему. Програма EVEREST включає в себе безліч різноманітних тестів, які дозволяють оцінити продуктивність комп'ютера. Крім цього EVEREST надає користувачеві більше ста сторінок інформації про його операційну систему.

Оцінка продуктивності комп'ютера у мене 3,3, кажуть це дуже мало. Але особисто мені яка різниця, невже я не зможу встановлювати гри або потрібні мені програми? Які критерії використовує Windows 7 при оцінці продуктивності і чи можна її підвищити, без заміни комплектуючих? Сергій.

Розповім смішний випадок, мій знайомий купив комп'ютер, привіз додому і встановив самостійно, включив і побачив оцінку продуктивності комп'ютера 3.0, а в магазині йому демонстрували 5.5. Природно він поїхав назад, менеджер з продажу включає при ньому комп'ютер і все бачать оцінку 5.5. Приїжджає він додому, включає системний блок і бачить все ті ж 3.0, з ним відбувається істерика, мені вже дзвонить його дружина, приїжджай, каже, не знаю що з чоловіком робити. На місці я звичайно все перевірив на предмет правильного під'єднання системного блоку і монітора, друга в цей час відпоювали валер'янкою на кухні. Дивлюся а на материнської плати , Крім потужної відеокарти інтерфейсу PCI Express на 1Гб пам'яті, присутній так само вбудована або інтегрована графічна карта, на багатьох материнках такі є, він туди і приєднував, природно оцінка буде з нею нижче. Менеджер ж, в магазині, приєднував все правильно і оцінка відповідно була вище.

Оцінка продуктивності комп'ютера

На мою думку, оцінка дається, для поняття загальної картини продуктивності вашого ПК, що б ви знали приблизні його можливості. Прийшли ви наприклад в магазин, купувати комп'ютер і що б вам не говорили, перевірити все можна подивившись на оцінку продуктивності комп'ютера. Це по-перше, а по-друге, за оцінкою, ви можете вибрати такий системник, який вам потрібен. Наприклад, якщо ви хочете грати в тривимірні ігри і дивитися фільми в цифровому форматі без гальм, ваша оцінка повинна бути не нижче 5.0. Якщо комп'ютер потрібен вам для роботи з офісними програмами та виходу в інтернет, оцінка 3.0-4.0, вас цілком влаштує.
Майте на увазі, що більш низька оцінка менш 3.0 зробить вашу роботу на комп'ютері нестерпним, справа в тому що інтерфейс Aero накладає на швидкодію Windows 7 значне навантаження і вам його доведеться просто відключити. Читайте нашу статтю.
Інший випадок, системний блок у нас вже є, вирішили ми на нього встановити Windows 7 і відразу після інсталяції отримали оцінку продуктивності комп'ютера і розгубилися, у кого вона більше, у кого менше і задумалися, за якими ж критеріями Windows 7 оцінює наш комп'ютер, а ось з яких.

 1. Кількість ядер процесора.
 2. Об'єм оперативної пам'яті
 3. Об'єм пам'яті відеокарти
 4. Інтерфейс обміну даними жорсткого диска . Якщо SATA, оцінка буде більше.

Можливості вищенаведених комплектуючих, дозволяють Windows 7 зробити оцінку вашого комп'ютера, але як не дивно, дається вона завжди, по самому низько-продуктивної пристрою. Наприклад візьмемо з вами мій ноутбук (ілюстрація нижче), бачите операційна система присвоїла йому оцінку 5.0, тільки через відеоадаптера.
Як поліпшити оцінку продуктивності комп'ютера? Беремо системний блок, прямо в нашому торговому залі, він не ігрового типу, зі слабкою відеокартою і загальну оцінку, Windows 7 так само присвоїла йому по малопотужного пристрою. Якщо я зараз поміняю відеоадаптер на сильніший, зміниться і оцінка. Якщо ви апгрейдили свій комп'ютер, тобто замінили якусь низько-продуктивну комплектуючу на більш потужну і хочете перевірити чи змінилася оцінка, зробити це можна так. Пуск> Панель управління-> Система і безпека-> Система-> Індекс продуктивності Windows-> Повторити оцінку, природно вона зміниться на більш високу. Оцінка продуктивності ноутбука.

Чим тестувати ПК | кілька корисних порад перед тестуванням

Даний матеріал більше адресований починаючим користувачам, які хотіли б отримати рекомендації по темі вибору тестових утиліт і пакетів з усього різноманіття, яке зараз є. Але досвідчені користувачі і ентузіасти також зможуть використовувати цей матеріал в якості підказки і знайти для себе щось цікаве.

Перед початком тестування свого ПК ознайомтеся з деякими загальними рекомендаціями , Які вам допоможуть отримати достовірні результати:

 • Контролюйте тестове оточення. закрийте всі фонові програми і процеси, щоб ніщо стороннє не втручався в процес тестування вашої системи. В ході тестування не відкривайте нові програми і постарайтеся не водити мишею.
 • Проганяйте тест кілька разів. Стрес-тести називаються так не спроста. Як тільки ви закінчите тест, запустіть його знову. І ще раз. Повторні запуски допоможуть усунути статистичні випадковості і зможуть виявити проблеми, які могли залишитися непоміченими при першому прогоні.
 • Порівняйте результати. Хороші тестові пакети можуть видавати величезну кількість даних, але правильно інтерпретувати і порівняти їх - це, найчастіше, ваше завдання. Можна просто робити тести "до і після" під час налаштування системи або комплектуючих, або пошукати і обговорити результати на різних форумах, в тому числі і на.

Чим тестувати ПК | Комплексне тестування: PCMark


Почнемо з загальних тестів.

FutureMark - це відомий бренд на ринку комерційних тестових програм, їх бенчмарки для ПК і відеокарт є чимось на зразок стандарту. Останньою версією PCMark від FutureMark є пакет PCMark 7, розроблений для тестування ПК з операційною системою Microsoft Windows 7. PCMark має широкий набір тестів, що включає реалістичні завдання, такі як відтворення відео і рендеринг, обробку зображень і багато іншого для визначення продуктивності вашого ПК. Базова версія PCMark 7 доступна для вільного скачування, а більш потужні професійні версії поширюються на платній основі.

PCMarkЗавантажити програму

Чим тестувати ПК | Комплексне тестування: SiSoftware Sandra


Інший потужний комерційний тестовий набір - SiSoftware Sandra. Пакет має відмінний інтерфейс і багатий вибір налаштувань. Можна перевірити систему в цілому або окремі її компоненти на вибір. Після тестів надається графік з результатами, який допоможе зрозуміти, як система масштабується залежно від різних параметрів і конфігурацій, що істотно скоротить час на інтерпретацію результатів.

SiSoftware SandraЗавантажити програму

Чим тестувати ПК | Комплексне тестування: NovaBench


Протилежної за складністю є проста, але надійна безкоштовна програма NovaBench. Хоча утиліта тестує ПК не так ретельно, як Sandra, NovaBench виграє в простоті використання при тестуванні загальних аспектів продуктивності процесорів і відеокарт. Не настільки сувора і докладна, утиліта NovaBench, проте, забезпечує чесну оцінку можливостей вашого комп'ютера.

NovaBenchЗавантажити програму

Чим тестувати ПК | Комплексне тестування: Dacris Benchmarks


Dacris Benchmarks - ще один корисний набір тестів. На відміну від урізаною версією PCMark і Sandra, описаних вище, Dacris Benchmarks доступний у вигляді пробної версії на 15 тестових прогонів. Це хороший тестовий набір, який може коштувати своїх грошей. Словом, спробуйте і судіть самі.

Dacris BenchmarkЗавантажити програму

Чим тестувати ПК | Комплексне тестування: Passmark Performance Test


Утиліта Passmark Performance Test призначена для перевірки продуктивності вашого комп'ютера і порівняння його з базовими значеннями. Зареєстровані користувачі можуть додатково завантажити більш широку базу тестових результатів для порівняння. Performance Test доступний для завантаження у вигляді 30-денної пробної версії.

Passmark Performance TestЗавантажити програму

Чим тестувати ПК | Комплексне тестування: AIDA64


Завершує список загальних тестових утиліт пакет AIDA64, нащадок тестового набору Lavalys Everest. AIDA64 здатна надати безліч інформації про продуктивність, апаратне забезпечення , Статистичні дані, а також включає настроюються стрес-тести для різних компонентів. AIDA64 - відмінний інструмент для оверклокерів і ентузіастів, доступний у вигляді 30-денної пробної версії.

AIDA64Завантажити програму

Чим тестувати ПК | Тестування процесорів: HyperPi


Тепер перейдемо до більш спеціалізованих тестів, визначальним обчислювальні здатності ядер вашого процесора. Ми почнемо з невеликою безкоштовної утиліти під назвою HyperPi. Ця програма робить одну просту річ: HyperPi розраховує математичну константу Пі з точністю до тисячі або навіть мільйонів знаків. Зайве говорити, що такий рівень точності вимагає великої кількості складних математичних розрахунків, що дозволяють побачити, наскільки продуктивний насправді ваш процесор. Hyper Pi дозволяє запускати кілька потоків для тестування багатоядерних процесорів і просто записує кількість часу, витрачений на розрахунок х цифр числа Пі. HyperPi найбільш корисна для користувачів, зацікавлених в розгоні своїх процесорів, і дозволяє швидко отримати оцінку швидкості обчислень.

HyperPiЗавантажити програму

Чим тестувати ПК | Тестування процесорів: Prime 95


Ще одна корисна програма для тестування, розроблено у виде математичного інструменту - Prime95. Вона є частина Обчислювальна проекту GIMPS (Great Internet Mersenne Prime Search), призначення для поиска великого ОБСЯГИ простих чисел. Для такой операции Prime95 винен провести Величезне Кількість математичних Обчислення, что відмінно Підходить для тестування швідкості и стабільності процесора. Prime95 може працювати в режимах "Benchmark" і "Torture Test" для стрес-тестування вашого ПК, і якщо ніяких проблем не виявиться, то ви, можливо, навіть захочете внести свій вклад в пошук простих чисел Мерсенна.

Prime 95Завантажити програму

Чим тестувати ПК | Тестування процесорів: CPU-M Benchmark


CPU-M Benchmark - це ще один інструмент для тестування процесора, який може виявитися корисним. Не настільки заглиблений у математичні розрахунки, як HyperPi і Prime95, CPU-M дає більш узагальнений погляд на продуктивність процесора і видає його числову оцінку, яку можна порівняти з результатами інших користувачів і онлайн базою.

CPU-M BenchmarkЗавантажити програму

Чим тестувати ПК | Тестування накопичувачів: CrystalDiskMark


Від процесорів ми перейдемо до жорстких дисків. CrystalDiskMark - це безкоштовна оптимізована програма для тестування дисків, яка запускає ряд тестів читання і запису для перевірки продуктивності жорстких дисків і SSD комп'ютера . Повністю безкоштовна і з простим інтерфейсом, що тут ще додати?

CrystalDiskMarkЗавантажити програму


CrystalDiskMarkЗавантажити програму

Тепер поговоримо про тестових пакетах для перевірки графічної частини вашої системи. Комп'ютерні ігри і рендеринг є одними з найбільш ресурсоємних процесів для ПК, а запропоновані утиліти допоможуть зрозуміти, наскільки актуальна ваша графічна підсистема і чи варто планувати оновлення.

Спочатку давайте розглянемо FutureMark 3DMark. Так само як і PCMark, 3DMark представляє собою хороший всебічний набір для тестування графічної продуктивності. Він доступний в 3-х основних варіантах: 3DMark 11 для користувачів останніх карт з підтримкою DirectX11 і операційної системою Windows 7, 3DMark Vantage для DirectX10 і 3DMark 6 для тестування систем DirectX9.

3DMark 11Завантажити програму3DMark VantageЗавантажити програму3DMark 6Завантажити програму

Чим тестувати ПК | Тестування графіки: Unigine Heaven


Unigine Heaven - ще один вражаючий графічний бенчмарк, створений російськими розробниками з Unigine Corp., що дозволяє користувачам протестувати нові функції API DirectX11 шляхом рендеринга широкомасштабного пейзажу в стилі фентезі. Програма має одну приємну особливість - вона дозволяє користувачеві відійти від заданого маршруту віртуальної камери і досліджувати візуалізується світ самостійно, чому процес стає більше схожий на тестування продуктивності реальної гри.

Unigine HeavenЗавантажити програму

Чим тестувати ПК | Тестування графіки: Fraps


Fraps є чимось на зразок золотого стандарту тестування "реальних" відеоігор. Цей невеликий інструмент працює в фоновому режимі під час запуску відеоігри, відображаючи на екрані поточну швидкість рендеринга в кадрах в секунду. Програма також дозволяє робити скріншоти і записувати на льоту короткі ролики. Якщо ви хочете оптимізувати продуктивність і налаштування вашого комп'ютера, ви можете запустити Fraps в фоновому режимі, поки возитеся з системними або ігровими настройками, і спостерігати за змінами в реальному часі.

Чим тестувати ПК | Тестування графіки: Furmark


Чим тестувати ПК | Тестування графіки: Furmark

Наш заключний графічний бенчмарк - це химерна маленька утиліта під назвою "Furmark", яка здійснює рендеринг сцен хутра і волосся, і використовує його в якості стрес-тесту для вимірювання продуктивності і стабільності GPU. Програма оснащена широким спектром налаштувань, зручним екранним індикатором продуктивності і температурним графіком. До того ж FurMark дозволяє запускати короткі тести продуктивності або довгострокові тести "Burn-In" для вимірювання стабільності з плином часу. Перед тестом переконайтеся, що ваша відеокарта і кулер на неї готові до подібних випробувань.

FurmarkЗавантажити програму

Дуже часто власники РС задаються питанням - наскільки мій комп'ютер буде швидше після апгрейда? Отримати відповідь на нього можна тільки провівши оціночне тестування. Однак ігр та бенчмарков багато, а часу на тестування мало, тому в даній статті ми звели актуальні програми, що дозволяють оцінити продуктивність РС.

Готуємося до тестування


Перш ніж що-небудь тестувати, потрібно підготуватися - встановіть систему «з нуля», поставте WHQL-версію драйверів для вашої відеокарти. Не забудьте оновити версію DirectX, а також Microsoft. NET Framework і Microsoft Visual C ++:

 • (Завантажити )
 • (Завантажити )
 • (Завантажити )
 • (Завантажити )

Обов'язковою умовою для успішного функціонування будь-якої гри є наявність найсвіжіших драйверів для всіх пристроїв в системі. Скачайте утиліту, щоб легко і швидко завантажити останні версії драйверів і встановити їх одним клацанням миші:

 • завантажте і запустіть програму;
 • зробіть сканування системи (зазвичай воно займає не більше п'яти хвилин);
 • поновіть застарілі драйвери одним клацанням миші.

Тестувати РС необхідно в реальних умовах, а робочий комп'ютер містить часом сотні програм і повільніше через це працює. Завантажена програмами в фоновому режимі ОС, з безладним реєстром і навантаженої дисковою підсистемою може з'їсти 1-2 кадри в секунду і додати час на отрисовку кадру. Все це також потрібно враховувати при тестуванні.

Ще одне важливе питання - вибір програми для тестування. Більшість сучасних дозволяють моніторити відразу кілька важливих параметрів, але вони також можуть уповільнити і продуктивність. Перерахуємо ж основні:


FRAPS

(скачати для)

Найпопулярніша програма в світі для моніторингу параметрів гри. Практично не впливає на ігровий процес , Підтримується практично всіма іграми і записує все відслідковують дані в файл. Недоліків у неї всього два - мала кількість оновлень (в нових іграх FRAPS може не працювати), а також несумісність з розплодилися нині низькорівневими API.

MSI Afterburner (скачати для | |)

Також популярна програма, яка, крім моніторингу параметрів роботи ігр та всіх компонентів комп'ютера, дозволяє змінювати характеристики відеокарти. До недоліків можна зарахувати складності в налаштуванні, а також неповну сумісність з іграми і можливість конфліктів з системою / драйверами / лівою п'ятою Гордона Фрімена.

BandiCam (скачати для)

Молодий конкурент FRAPS. Дуже потужна і проста програма в плані моніторингу, часто оновлюється і працює досить стабільно. Однак вона сильніше завантажує РС під час роботи, що може спотворити ігровий процес.

бенчмарки


Це спеціалізовані програми для тестування продуктивності комп'ютера в 3D-додатках, які ще називають «синтетикою», дозволяють з'ясувати продуктивність будь-якого РС в абсолютному вираженні. Ви завжди зможете порівняти результати вашої машини з даними мільйонів інших тестерів.

Крім того, бенчмарки не вимагають установки спеціалізованих програм і показують навантаження на всі елементи комп'ютера в реальному часі. Однак до мінусів даних програм можна віднести те, що в них ніхто не грає, чи то пак результат в іграх може помітно відрізнятися в обидві сторони від того, що ви наміряв Бенч. Тому й «синтетика».

Список провідних бенчмарков наступний:

3DMark з підтримкою DirectX 12 і 4K-дозволу - остання версія самого популярного в світі бенчмарка. Історія 3DMark налічує більше 10 років і фахівці Futuremark завжди радували аудиторію запам'ятовується графікою. Так сталося і цього разу - 3DMark (2013) запам'ятається приголомшливим демотестом Fire Strike і четвіркою графічних профілів, прогнавши кожен з яких ви оціните продуктивність власної відеокарти.

Цілком заслужено ми віддали друге місце ще одному продукту Futuremark. Що вийшов в 2011 році бенчмарк нехай і не є таким же складним, як 3DMark (2013), але все ще здатний поставити слабкі системи на коліна - а ще ви зможете прогнати цілий ряд тестів, наприклад, на фізику або на швидкість обміну даними.

Unigine Heaven (скачати для)

Один з найкрасивіших (свого часу) бенчмарків, спеціально заточений для тестування можливостей DirectX 11. остання версія дозволяє оцінити продуктивність актуальних відеокарт при використанні сучасних технологій.

FurMark (скачати для)

Так званий «бублик», розжарюється вашу систему до тих пір, поки вона не згорить. Ні, серйозно, виробники комп'ютерного заліза навіть не рекомендують його використовувати. Проте, FurMark дозволяє непогано перевірити можливості охолодження вашої відеокарти і якою буде її температура при максимальному навантаженні.

Catzilla (скачати для)

Новачок в світі бенчмарков, який завоював величезну увагу завдяки запам'ятовується демотесту з величезною кішкою в головній ролі. Крім нього, програма визначить проблеми, що впливають на продуктивність вашого РС, і дасть поради щодо їх усунення.

Найчастіше ніяких проблем з даними програмами бути не повинно - скачав, установив і прогнав пару тестів, хіба що їх повний функціонал буде доступний тільки в платній версії.

ігри


Нижче ми пропонуємо вам список актуальних ігор, погравши в які ви зможете оцінити, наскільки ваш новий або поліпшений комп'ютер швидше старого. Ігри були підібрані з урахуванням наступних параметрів:

 • Оптимізація - гри з поганою оптимізацією в наш список не потрапили, оскільки вони будуть гальмувати хоч на потужному, хоч на слабкому РС.
 • Розмір - погодьтеся, неприємно завантажувати 50, а то і 70 ГБ з інтернету, просто щоб протестувати роботу РС протягом години.

 • {Related = 9405 = Готуємося розплавити свій комп'ютер в заключній частині трилогії Crytek} Дітище Crytek вийшло більше двох років тому, проте до цих пір залишається одним з найбільш візуально відполірованих проектів, який до того ж до межі навантажує навіть сучасні відеокарти і процесори.

  Відмітна особливість Crysis 3 - чудово опрацьована рослинність, а також багаті деталями локації. Якщо ви готові відвідати джунглі, які виросли на місці сучасного Нью-Йорка, а також повоювати з ворогами під час однієї з найбільш ресурсномістких місій «Зняти із запобіжника», то підготуйте 11 ГБ на жорсткому диску.


  Що вийшла в кінці 2014 року Shadow of Mordor запам'яталася багатьом гравцям по відмінній графіці. Подекуди вона поступається Crysis 3 (таких моментів небагато), що компенсується відкритим ігровим світом, текстурами з високою роздільною здатністю і високоякісними моделями.

  Зайнявши 25 ГБ на жорсткому диску, Shadow of Mordor на карті «Нурн» блисне не тільки чудовою бойовою системою і якісними погодними ефектами - вона розжарить ваше «залізо» до білого, не залишивши вільного місця в оперативній або відеопам'яті.


  {Related = 10866 = Розбираємо один з кращих Постапокаліпсіс цього року} Третє місце дісталося проекту 4A Games, зірвав у 2013 році цілий ряд нагород від переважної кількості ігрових видань. Ми також похвалили Metro: Last Light причому не тільки за сюжет і геймплей. У грі приголомшлива графіка і дуже якісні локації.

  Як і оригінальна Metro 2033, Last Light свого часу виявилася дуже вимогливою до комп'ютерного заліза, так що гра прекрасно підходить для тестування сучасного «хардвера», причому нагнёт вона не тільки відеокарту, але і процесор. Ну а для тестування ви можете вибрати такі карти, як «Захід», або «Мертве місто».


  {Related = 9586 = Виживаємо в суворому світі разом з юною Ларою Крофт} Четверта гра в нашому списку є екшен в відкритому світі, так що тестувати свій РС ви зможете відразу після прологу. Tomb Raider нагрузить, перш за все, ваш процесор, так як в грі натуралістична фізична модель, заснована на контролі маси і ваги, властивості вогню, води, вітру і різних матеріалів.

  Гра також може похвалитися класними візуальними ефектами , Якісною реалізацією рослинності, функцією TressFX, великою кількістю елементів motion capture. Загалом, справжній хіт від Crystal Dynamics, та ще й з відмінною графікою! Ну як можна пройти повз?


  {Related = 10024 = Злітаємо вище хмар в новому шедеврі від Irrational Games} П'ятим в нашому списку значиться BioShock Infinite - один з найуспішніших релізів 2013 року, який зірвав безліч нагород, навіть ажіотаж від одного очікування цієї гри пам'ятають досі. Так що якщо ви не боїтеся потонути в шедевральності, то підготуйте близько 20 ГБ.

  Що стосується візуальних можливостей, то BioShock Infinite може похвалитися якісними персонажами, що запам'ятовуються локаціями і складними, численними противниками. Все це добре навантажує всі елементи РС, особливо під час місій «Гавань лінкор» або «Площа ретельністю».


  Що вийшла восени 2014 року Far Cry 4 вийшла дуже запам'ятовується з візуальної точки зору. Тут вам і відкритий світ, повний небезпек, відмінні моделі персонажів, якісні текстури, чудові ефекти і так далі. Як тільки ви пройдете пролог, то відразу оціните візуальне якість.

  Ну а ваш комп'ютер напевно оцінить всі ці принади по-своєму - Far Cry 4 вимоглива як до центрального процесора і відеокарти, так і до обсягу ОЗУ. Загалом, з гри вийшов відмінний бенчмарк, головне звільнити під нього 40 ГБ.


  Якщо ви хочете провести найжорстокіше і безкомпромісне тестування, то в цьому може допомогти кращий мережевий шутер сучасності, яким є Battlefield 4. Мультіплеер не тільки серйозно підвищує навантаження на компоненти комп'ютера (тобто FPS буде нижче, ніж в режимі одного), але і вимагає більше часу на отрисовку кадру. Останнє не критично в іграх з одиночним режимом, але в мультіплеере є важливим фактором.

  Отже, величезні карти, система «леволюціі», велика кількість гравців, складна фізична модель і тотальна руйнація - все це ще ніколи і ніде не збиралося воєдино. Однак за такої бенчмарк доведеться заплатити не тільки грошима, а й 70 ГБ вільного місця.


  Зрозуміло, ця стаття не могла обійтися без недавньої GTA 5. Rockstar добре попрацювала і РС-версія вийшла не тільки добре оптимізованої, але і досить «графоністой». Гра вимагає не тільки багато ОЗУ і хорошу відеокарту , А й потужний процесор.

  Протестувати свій комп'ютер ви можете не тільки за допомогою вбудованого бенчмарка (запустити його можна і потрібно по завершенні прологу, інакше глюканёт), але і просто прогулюючись в центрі Лос-Сантоса. Не варто забувати про мережевому режимі, який зажадає більше потужностей від вашого РС. Коротше кажучи, окрім відмінного геймплея Grand Theft Auto 5 на довгі роки стане еталонним бенчмарком.


  Зовсім трохи залишилося до виходу цієї цікавої RPG від CD Projekt. Хтось з радістю дізнається закінчення трилогії пригод Геральта з Рівії, але знайдуться ті, хто буде оцінювати виключно візуальну частину. І адже для цього є всі підстави - графіка в Witcher 3, незважаючи на всі урізання і погіршення, буде приголомшливою.

  Але якщо з навантаженням на відеокарту все зрозуміло, то навантаження на РС збільшить відкритий ігровий світ, якісна анімація і потужні вороги. Загалом, це буде відмінний бенчмарк, який напевно поставить на коліна навіть найпотужніші комп'ютери.


  {Related = 19050 = Rocksteady завершує свою трилогію про Бетмена. Всю інформацію про новій грі ми зібрали в нашому превью} До релізу цього багатообіцяючого проекту від Rocksteady ще пара коротких місяців, але це очікування буде коштувати того, адже Arkham Knight розробляється із застосуванням передових технологій і запам'ятається нам як одна з найкрасивіших в візуальному плані комп'ютерних ігор - про це говорять попередні ігри серії, а також трейлери проекту.

  Нещодавно з'явилися Batman: Arkham Knight - вони виявилися досить гуманні для всіх власників РС. Цю гарячу новинку 2015 року не можна упустити і не спробувати, заодно перевіривши, скільки ж десятків FPS видасть ваш комп'ютер.

  Але особисто мені яка різниця, невже я не зможу встановлювати гри або потрібні мені програми?
  Які критерії використовує Windows 7 при оцінці продуктивності і чи можна її підвищити, без заміни комплектуючих?
  Як поліпшити оцінку продуктивності комп'ютера?
  Повністю безкоштовна і з простим інтерфейсом, що тут ще додати?
  Ну як можна пройти повз?
  Навигация по сайту
  Топ читаемых новостей
  Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
  Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

  Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
  Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

  Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
  Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

  10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
  Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

  Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
  Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

  Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
  Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

  Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
  В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

  Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
  Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

  Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
  На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

  Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
  Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

  Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!