{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Quicktionary - ручка-перекладач, бездротова зарядка, флешка і маленький ДНК-комп-все це наші єврейські штучки !. Обговорення на LiveInternet

  1. Хто це придумав?
Цитата повідомлення lira_lara Quicktionary - ручка-перекладач, бездротова зарядка, флешка і маленький ДНК-комп-все це наші єврейські штучки!

Пора систематизувати наші винаходи, я вже який пост присвячую кращим ізраїльським досягненням.

IT Business Week (International Edition) - проект, присвячений ізраїльським інновацій.

IT Business Week (International Edition) - проект, присвячений ізраїльським інновацій

Хто це придумав?

Роман Гольд - головний редактор. Керуючий партнер центру підприємницьких інновацій Jerusalem Startup Hub і міжнародної інвестиційної платформи JSCapital .
[email protected]

Кращі ізраїльські досягнення (1-15)

Фотографій багато, тому розбиваю на кілька частин.

1. Найменший у світі ДНК-комп'ютер

У 2002 р дослідники з Інституту Вейцмана в Реховоті представили програмовану молекулярну обчислювальну машину, що складається з ферментів і молекул ДНК замість звичних кремнієвих мікрочіпів. 28 квітня 2004 року, Ехуд Шапіро, Яаков Бененсон, Біньямін Гіль, Урі Бен-Дор, і Рифка Адар оголосили в журналі Nature, що вони побудували ДНК-комп'ютер з модулем введення-виведення даних, який теоретично здатний діагностувати ракові пухлини на клітинному рівні і випускати протиракові препарати після постановки діагнозу. Цей комп'ютер був занесений в Книгу рекордів Гіннеса як найменша біологічне обчислювальний на планеті.

Цей комп'ютер був занесений в Книгу рекордів Гіннеса як найменша біологічне обчислювальний на планеті

Найменший у світі ДНК-комп'ютер

2. DiskOnKey - перший в світі USB-флеш-накопичувач

Найперші USB-флеш-накопичувачі (або просто флешки) з'явилися в 2000 році. Їх винайшли співробітники ізраїльської компанії M-Systems під керівництвом Дова Морана. У квітні 1999 року в США був зареєстрований патент на флешку, а у вересні 2000 р був представлений і сам накопичувач. Флешку назвали DiskOnKey, в США вона продавалася разом з IBM і несла на борту логотип американської корпорації. Крім того, компанія розробила і запатентувала True Flash Filing System (TrueFFS), що представляє флеш-пам'ять як звичайний диск ПК. Перша флешка мала 8 МБ пам'яті і коштувала $ 50. У 2006 році компанія M-Systems була поглинена корпорацією SanDisk за $ 1,55 млрд.

У 2006 році компанія M-Systems була   поглинена   корпорацією SanDisk за $ 1,55 млрд

DiskOnKey - перший в світі USB-флеш-накопичувач

3. Процесори Intel 8088, що 80386, платформи Centrino і Core Duo

Корпорація Intel на сегодняший день є одним з найбільших ізраїльських роботодавців. У 1974 р Ізраїль став першим місцем за межами США, де Intel зважилася створити власний R & D-центр. Саме Хайфського підрозділ Intel розробив в 1980 р процесор 8088, що ознаменував початок нової технологічної ери. Той самий Intel 8088, що який вибрала IBM для створення першого IBM PC. Наступний технологічний прорив Intel був також здійснений в Ізраїлі: єрусалимський філія представив 80386 - перший в світі 32-розрядний процесор для платформи IBM PC. У березні 2003 р була презентована платформа Centrino. Процесор Intel Pentium M володів тактовою частотою 1,6 ГГц і коштував удвічі дорожче, ніж Pentium 4-M 2,8 ГГц, однак став справжнім проривом для мобільних ПК. Нова стратегія Intel отримала назву «right turn» і ознаменувала відмова від «мегагерцевой гонки». Наступним етапом «right turn» стала поява платформи Core Duo, також розробленої в Ізраїлі. Втім, віце-президент Intel Мулі Іден констатує, що «набагато складніше управляти 5-ю ізраїльтянами, ніж 50-ю американцями, оскільки ізраїльтяни постійно сперечаються з тобою - починаючи з« Чому ти мій начальник, а не я твій? ».

»

Процесор Intel 8088

4. VocalTec - перша в світі VoIP-рішення

У 1989 р ізраїльтянами Алоном Коеном і Ліор Хараматі була заснована компанія VocalTec Communications, що стала першопрохідцем в світі VoIP. VocalTec винайшла і запатентувала перший в світі VoIP- «приймач» - в 1995 р з'явилося рішення VocalTec Internet Phone. Сьогодні компанія VocalTec продовжує займати лідируючі позиції на ринку, серед її клієнтів - Deutsche Telekom, Telecom Italia і інші найбільші телекомунікаційні структури.

Компанія VocalTec Communications - першопроходець в світі VoIP

5. Lumus - військові технології в окулярах доповненої реальності

Ізраїльська компанія Lumus представила власну технологію доповненої реальності, виглядає набагато більш досконалої порівняно з Google Glass, завдяки інноваційній системі проектування зображення. Lumus займається розробкою спеціальних дисплеїв для шоломів в винищувачах F-16, і зараз збирається перенести деякі військові технології в «розумні» окуляри для споживчого ринку. Незвичайна технологія LOE (Light-guide Optical Element) була вперше представлена ​​близько двох років тому. Лінзи встановлювалися на самі звичайні окуляри і дозволяли проектувати зображення необмеженого розміру з мобільного пристрою. Наприклад, користувач міг «зробити» зі стіни будівлі величезне полотно для перегляду фільмів. Нещодавно був представлений повноцінний концепт очок Lumus на базі Android. Вони підтримують функцію управління жестами і голосом, а також оснащені камерою і вищезгаданим LOE-проектором. Однак компанія не поспішає виводити Lumus на ринок, а розглядає варіанти співпраці з іншими компаніями з цієї сфери для спільної розробки вдосконалених очок віртуальної реальності і носяться гаджетів.

Lumus - військові технології в окулярах доповненої реальності

6. ICQ - онлайн-мессенджер

Перша версія легендарного месенджера ICQ була розроблена в 1996 р четьірьми студентами Тель-Авівського університету: Аріком Варди, Яіром Голдфінгер, Сефи Вігісером і Амноном Аміром, які створили компанію Mirabilis. Вже через півроку компанія рапортувала про перший мільйон користувачів, а через два роки призначена для користувача база ICQ збільшувалася на 1 млн приблизно кожні три тижні. У 1998 р Microsoft зробила пропозицію про придбання Mirabilis і компанія вже почала готуватися до продажу, як в гру вступив батько одного з розробників ICQ - один з найуспішніших ізраїльських інвесторів, Йосі Варді. Він жорстко заявив, що Microsoft не варто вважати себе єдиною компанією на землі, яка хоче отримати ICQ. Варди мав рацію - у червні 1998 р Mirabilis увійшла до складу AOL, яка заплатила за стартап $ 287 млн. У квітні 2010 р компанія була продана російському інвестиційному фонду Digital Sky Technologies (DST), а після його реорганізації у вересні 2010 р ICQ увійшла до складу Mail.Ru Group.

ICQ - легендарний онлайн-мессенджер

7. Check Point - світовий стандарт в IT- безпеки

У 1993 р 25-річний випускник елітного підрозділу ЦАХАЛа 8200 Гіль Швед разом з двома партнерами заснував компанію Check Point. Check Point розробляє програмні і апаратні системи забезпечення безпеки, включаючи міжмережеві екрани і засоби організації віртуальних приватних мереж. На сьогоднішній день компанія налічує більше 2 200 працівників по всьому світу, а також більше 100 000 клієнтів. Всі компанії зі списку Fortune 100 і 98% з Fortune 500 використовують продукцію Check Point. Цікаво відзначити, що першим інвестором компанії, які вклали в неї $ 400 000, став венчурний фонд BRM Group, керуючий партнер якого Нір Баркат сьогодні займає пост мера Єрусалиму.

Check Point - світовий стандарт в IT-безпеки

8. Найшвидший в світі маршрутизатор Cisco

У 2004 р CEO Cisco Джон Чемберс з гордістю повідомив, що компанія зробила революцію, представивши найшвидший в світі маршрутизатор CRS-1 з пропускною спроможністю до 92 Тбіт / с. У створення цієї моделі було вкладено півмільярда доларів і чотири роки напруженої роботи, але результат перевершив всі очікування. Ініціатором унікального проекту був Майкл Лаор - ізраїльтянин, який 11 років пропрацював в каліфорнійському офісі Cisco. Коли Лаор вирішив повернутися додому, Cisco не захотіла втрачати одного з провідних інженерів і прийняла рішення відкрити перший центр досліджень і розробок поза Сполученими Штатами - в Ізраїлі. Саме тоді Майкл Лаор почав просувати ідею створення потужної системи маршрутизації операторського класу, незважаючи на активний опір ряду менеджерів, які вважають, що подібні потужністю не будуть затребувані. Йому вдалося переконати керівництво компанії - і ізраїльський філія Cisco приступив до розробки архітектури нового покоління. Незважаючи на високу вартість ($ 2 млн за CRS-1 в максимальній конфігурації), проект виявився комерційно успішним і підняв Cisco на недосяжну для конкурентів висоту. В наші флагманська модель Cisco - CRS-X - на порядок перевершує показники CRS-1, і користується незмінно стійким попитом у операторів.

Найшвидший в світі маршрутизатор Cisco

9. Mobileye - система безпеки водіння

Система допомоги водієві Mobileye розроблена для підвищення безпеки при русі по дорогах загального користування. Основні компоненти системи - цифрова камера і мікропроцесор, що встановлюються під лобовим склом. Зображення, сприймається камерою, в цифровому вигляді передається процесору, в завдання якого входять обробка і аналіз отриманої інформації в реальному часі - таким чином вдається визначити відстань до знаходяться попереду об'єктів: автомобілів, пішоходів і навіть великих собак. Алгоритми роботи не передбачають використання оптичного, лазерного і радіовипромінювання - кінцева інформація про відстані виходить тільки за допомогою використання спеціального програмного забезпечення, який би порівняв поточний стан автомобіля щодо інших учасників руху з заздалегідь закладеними даними про безпечної дистанції. Серед клієнтів компанії - автомобільні концерни Chrysler, Ford, GM, Tesla, Audi, BMW, FIAT, Jaguar, Opel, Renault, Volvo, VW, Honda, Mitsubishi, Nissan і ін. У 2014 р Mobileye планує вийти на IPO при очікуваній оцінці компанії $ 2,8 млрд.

Mobileye - система безпеки водіння

10. Indigo Digital Press - перший кольоровий цифровий друкарський прес

Ізраїльська компанія Indigo була заснована в 1977 р підприємцем Бені Ланда. У 1993 р Ланда пред'явив світу E-Print 1000 - перший цифровий друкарський прес, який міг друкувати кольорові зображення. В основу E-Print 1000 лягла технологія цифрового офсетного друку. На основі розробок Ingido були запущені у виробництво цифрові друкарські машини HP Indigo Press. У 2002 р Indigo була поглинена корпорацією HP за $ 830 млн. Бені Ланда продовжує поповнювати свій портфель з більш ніж 700 патентів, виданих йому в багатьох країнах світу, тим самим зміцнюючи фундамент інтелектуальної власності заснованих ним підприємств.

Indigo Digital Press сьогодні

11. StoreDot - зарядка смартфона за 30 секунд

Представники ізраїльської стартап-компанії StoreDot продемонстрували на виставці в Тель-Авіві конференції Microsoft Think Next 2014 прототип пристрою, здатного зарядити батарею смартфона Samsung Galaxy S4 за 30 секунд. Використовувана StoreDot технологія швидкої зарядки заснована на дослідженнях хвороби Альцгеймера, що проводилися в Тель-Авівському університеті. Вчені з'ясували, що пептиди (речовини, молекули яких побудовані з двох і більше залишків амінокислот) можна використовувати в якості органічної батареї. З цих молекул вчені змогли отримати нанокристали, які можна використовувати в якості напівпровідників. Принцип зарядки заснований на використанні квантових точок - фрагментів провідника або напівпровідника, настільки крихітних, що на них починають проявлятися квантові ефекти. За словами розробників, їх інновація - створення нового типу електродів, які отримали назву MFE - Multi Function Electrod. Для демонстрації можливостей нової батареї творці підключили її до смартфону, а потім подали напругу. За 29 секунд акумулятор, розряджений на 73%, був повністю заряджений. Орієнтовна вартість зарядного пристрою StoreDot становить $ 60, комерційне виробництво цих виробів почнеться в кінці 2016 р

StoreDot - зарядка смартфона за 30 секунд

12. Powermat - бездротове зарядний пристрій

У лютому 2013 р ізраїльська компанія Powermat Technologies представила бездротове зарядний пристрій для iPhone 5 на Mobile World Congress, що проходить в Барселоні. Новинка являє собою футляр-зарядку і додаткову батарею, подвоює час автономної роботи телефону. Ємність «футляра» склала 7 000 мАг. Відзначимо, що Powermat вдалося вибудувати в США широку мережу «заряджають поверхонь». На сьогоднішній день компанія може похвалитися пілотним проектом в бостонському Starbucks, кількома сотнями поверхонь в Madison Square Garden (Нью-Йорк), а також присутністю в лаунж-зонах авіакомпанії Delta. Компанія Powermat також надає комплексне рішення по установці «заряджають поверхонь» для бізнес-клієнтів - з білінгової системою, сервісом моніторингу і збору статистики, і цілим рядом інших можливостей.

Powermat - бездротове зарядний пристрій

13. Trusteer - IT-безпеку для фінансових структур

Ізраїльська стартап-компанія Trusteer розробляє програмні рішення в області інформаційної безпеки. Стартап зосередився на рішеннях для фінансового сектора - 7 з 10 провідних банків США і 9 з 10 найбільших банків Великобританії використовують технології Trusteer. Відзначимо, що за час свого існування Trusteer привернула всього $ 10 млн інвестицій. 15 серпня 2013 року корпорація IBM поглинула Trusteer. Умови угоди не були розголошені, проте аналітики оцінюють поглинання в $ 800 млн - $ 1 млрд.

7 з 10 провідних банків США і 9 з 10 найбільших банків Великобританії використовують технології Trusteer

14. Silentium - активне шумозаглушення

Ізраїльська компанія Silentium - один зі світових лідерів у сфері технологій активного шумозаглушення. Silentium розробила проривних технологію шумозаглушення Silence-in-a-chip. Рішення являє собою чіп, мікрофон і динамік, які створюють звукову хвилю, зворотний по напрямку шумовий. Чіп інтегрують в пристрої, що вимагають активної боротьби з шумом. В даний час у Silentium є контракти на інтеграцію і поставку Silence-in-a-chip з рядом міжнародних компаній в автомобільній, авіаційній, телекомунікаційної індустріях, а також з виробниками побутової техніки.

Silentium - один зі світових лідерів у сфері технологій активного шумозаглушення

15. Quicktionary - ручка-перекладач

Ручка-перекладач Quicktionary від ізраїльської компанії Wizcom дозволить швидко знайти переклад слова, не відволікаючись на перегортання словників. Перша модель скануючого перекладача з'явилася в 1995 р Сьогодні на ринку представлено третє покоління Quicktionary. Користувачеві досить просто провести ручкою по незнайомого слова - і на екрані ручки з'явиться переклад, а також повна словникова стаття з усіма значеннями, транскрипцією і прикладами вживання слова в реченні. Сенсорний екран і віртуальна клавіатура розширюють можливості пристрою, дозволяючи вводити слова для перекладу різними способами. Пристрій також дозволяє прослухати мовне вимова окремих слів і цілих рядків тексту.

Quicktionary - ручка-перекладач

66 ізраїльських винаходів в 4х частинах:

1. Quicktionary - ручка-перекладач, бездротова зарядка, флешка і маленький ДНК-комп-все це наші єврейські штучки!

2. Обрізання без ножа, Google Glass для незрячих, монітор дихання дитини, екзоскелет, що дозволяє ходити і багато іншого -теж наші винаходи!

3. Uzi, Lavi, «Залізний промінь», «Залізний купол», беспілотнікі- наші відкриття!

4. Радар, здатний бачити крізь стіни, крапельне зрошення, опріснення морської води, сонячна батарея, тролейбуси без проводов- все це придумано нами!

Серія повідомлень " винаходити ІЗРАЇЛЬТЯНИ ":

Частина 1 - Вчимося лаятися на ідіш- російський мат відпочиває!
Частина 2 - ЄВРЕЇ ПРОДАЮТЬ СНІГ! І кому РОСІЇ !!!!
...
Частина 8 - Ізраїльська чудо-ігрушкa виробляє фурор в світі
Частина 9 - Кращі медичні досягнення Ізраїлю в 2013
Частина 10 - Quicktionary - ручка-перекладач, бездротова зарядка, флешка і маленький ДНК-комп-все це наші єврейські штучки!
Частина 11 - Кишеньковий принтер - новий гаджет з Єрусалиму
Частина 12 - ООН потрібні були "очі" ізраїльських супутників
...
Частина 21 - Система допомоги водієві Mobileye- eврейскім мізкам слава!
Частина 22 - GetTaxi -Ізраільскій стартап привертає $ 150 млн.
Частина 23 - Одяг майбутнього: ізраїльська чудо-футболка для порятунку життів

Хто це придумав?
Хто це придумав?
Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!