{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Реболлінг чіпів Ноутбука в Харкові

  1. Що таке Реболлінг? Коли його необхідно виробляти?
  2. 1. Ноутбук вимикається або перезавантажується
  3. 2. Ноутбук вимкнувся і не включається
  4. 3. Не працює друга відеокарта Ноутбука
  5. 4. Поява «артефактів» відеокарти на дисплеї Ноутбука
  6. 5. Після удару Ноутбук почав перегріватися, вимикатися або перезавантажуватися

Ноутбук - це невід'ємний компонент повсякденному житті будь-якої людини. Сучасне суспільство черпає з Інтернету за допомогою Ноутбуков величезна кількість інформації і примудряється навіть працювати дистанційно. Однак з Ноутбуком можуть траплятися багато неприємностей, наприклад, пов'язані з необхідністю виконати реболлінг чіпа Ноутбуков в Харкові.

Для виконання реболлінга чіпа північного або південного моста або відеочипа Ноутбука не обійтися без допомоги висококваліфікованих фахівців і спеціалізованого устаткування. Такий тандем Інженерів і обладнання, необхідний для виконання реболлінга чіпів Ноутбуков, Ви зможете знайти в Сервісному Центрі Fresh IT в Харкові.

Що таке Реболлінг? Коли його необхідно виробляти?

Якщо Ваш Ноутбук перегрівається при роботі, то слід зробити чистку Ноутбука від пилу і бруду , Які накопичуються всередині. Якщо цього не робити періодично, то Ви ризикуєте пошкодити свій Ноутбук. В результаті можуть починати відпоювати від материнської плати BGA чіпи. Як правило, це чіпи північного моста, південного моста і відеочіп. У більшості бюджетних Ноутбуков все три чіпа можуть бути об'єднані в один - PCH.

Якщо ж мало місце порушення BGA контакту чіпа з контактними майданчиками материнської плати, то слід виконати реболлінг чіпа в Харкові.

Під реболлінгом мається на увазі випоювання BGA чіпа з материнської плати Ноутбука. Перед проведенням реболлінга обов'язково проводиться Термотест - прогрів феном, щоб оцінити його працездатність. Якщо чіп несправний, необхідно його замінити. Якщо ж він справний, то нашими Інженерами за допомогою спеціального обладнання і трафарету напаиваются кульки нового припою на знятий чіп і чіп "сідає" на своє місце за допомогою спеціальної паяльної станції. Інженери Сервісного Центру FreshIT мають все необхідне обладнання і прекрасно виконують всі ці операції.

Інженери Сервісного Центру FreshIT мають все необхідне обладнання і прекрасно виконують всі ці операції

Ряд ознак, які можуть вказувати на необхідність проведення реболлінга чіпа на ноутбук:

1. Ноутбук вимикається або перезавантажується ;

2. Ноутбук вимкнувся і не включається ;

3. Не працює друга відеокарта Ноутбука ;

4. Поява «артефактів» відеокарти на дисплеї Ноутбука ;

5. Після удару Ноутбук почав перегріватися, вимикатися або перезавантажуватися .

1. Ноутбук вимикається або перезавантажується

Одним з найбільш частих ознак необхідності виконання реболлінга чіпа на ноутбуці є мимовільне вимикання або перезавантаження Ноутбука, особливо під час інтенсивної роботи. Це відбувається у зв'язку з перегрівом BGA чіпа північного або південного моста. З точки зору фізики при перегріванні відбувається деформація як чіпа так і контактної площадки і контакти чіпа починають відставати від материнської плати. В результаті цих процесів Ноутбук спонтанно вимикається. Незважаючи на це, при охолодженні контакти повертаються на колишнє місце і Ноутбук знову працює. У зв'язку з цим механізмом розвитку проблеми користувачі, як правило, вирішують не звертатися в сервісний центр і продовжують використовувати Ноутбук, намагаючись менше його навантажувати.

Однак даний симптом повинен відразу насторожити Вас. Адже подальше використання Ноутбука тільки посилить процес і призведе до несправності дорогого BGA чіпа. При такому розвитку подій вартість ремонту Ноутбука прямо пропорційна стадії розвитку проблеми, з якою Ви звернулися за допомогою.

Звернувшись на ранній стадії, Ви можете розраховувати на те, що Інженери Сервісного Центру FreshIT в Харкові проведуть чистку Вашого Ноутбука і "посадять" ще справний оригінальний чіп на місце за допомогою реболлінга.

2. Ноутбук вимкнувся і не включається

У разі прогресування вищевикладеного "захворювання" Ноутбука, Ви можете зіткнутися з повною відмовою від включення. Це фінальна стадія розвитку несправності і висока ймовірність термічного пошкодження самого чіпа, яке неможливо виправити. Провівши Термотест, Інженер оцінить працездатність чіпа Ноутбука. Якщо чіп справний, виконується реболлінг, в іншому випадку буде потрібно його заміна.

Існує ряд компаній, які замість реболлінга виконують прогрів чіпа Ноутбука феном. При цьому вони зазвичай радять якнайшвидше продати Ноутбук після даної операції. Подібні дії дійсно призводять до тимчасового поліпшення в роботі Ноутбука (ми так проводимо Термотест). Однак дуже скоро Ноутбук знову перестане включатися. Тому необхідно виконувати повноцінний реболлінг, після якого Ноутбук буде працювати як новий.

Також дуже важливо правильно убезпечити інші елементи плати і витримати правильний температурний режим при виконанні реболлінга. При неправильному нагріванні материнської плати відбувається її неминуче пошкодження, що в кінцевому підсумку призводить до непоправних наслідків.

У Харківському Сервісному Центрі FreshIT Інженери виробляють саме реболлінг, що дозволяє відновити якісний контакт чіпа з материнською платою, зберігши при цьому оригінальний чіп Ноутбука.

3. Не працює друга відеокарта Ноутбука

В останні роки виробники багатьох компаній виробляють Ноутбуки з двома відеокартами, щоб мати можливість балансувати між економією енергії для більш тривалого часу роботи від батареї і високою продуктивністю для зручної роботи від мережі. Більш продуктивна відеокарта зазвичай реалізована окремим BGA чіпом, який дуже сильно нагрівається при великих навантаженнях.

У підсумку, відеочіп може вийти з ладу, але подібні симптоми не зачіпають основні функції Ноутбука і з'являються тільки при використанні більш потужної відеокарти. Можна відключити другу відеокарту в БІОС і не використовувати її. Ноутбук при цьому буде продовжувати працювати і виконувати всі свої функції, але буде менш продуктивний в іграх і програмах для роботи з відео і зображеннями.

При зверненні з подібними симптомами Інженери FreshIT виробляють реболлінг другої відеокарти, що повертає її працездатність і дає ігровому Ноутбуку друге життя.

4. Поява «артефактів» відеокарти на дисплеї Ноутбука

Одним з перших проявів пошкодження відеочипа Ноутбука є так звані артефакти. Артефакти - це ділянки, які ви бачите на дисплеї Ноутбука, спотворюють або не несуть в собі належну картинку (інформацію).

Цей симптом може свідчити про різні несправності, що виникли з Вашої відкритий. Це може свідчити про пошкодження відеочипа або про відпаювання декількох BGA контактів, які допоможе відновити реболлінг відеочипа.

При будь-якому з варіантів слід звернутися в Сервісний Центр, де Інженери зможуть запобігти подальшому пошкодження шляхом реболлінга чіпа або замінити його на новий при несправності оригінального.

5. Після удару Ноутбук почав перегріватися, вимикатися або перезавантажуватися

У ряді ситуацій при ударі або падінні Ноутбука можуть з'явитися ряд проблем. Наприклад, Ноутбук почне грітися сильніше звичайного, мимовільно перезавантажуватися, вимикатися або зовсім відмовлятися включатися. Не варто ховати пристрій. При ударі, особливо у включеному стані, один з BGA чіпів на материнській платі може "від'їхати", що і буде причиною всіх симптомів. Але не все так сумно. Швидше за все Ваш Ноутбук все ж підлягає ремонту шляхом BGA пайки "від'їхав" чіпа.

Це відбувається за досить зрозумілих причин. При перегрів контакти чіпа нестабільні, і будь-який удар або падіння може фізично посприяти відриву його від материнської плати. Досвідчені Інженери Сервісного Центру FreshIT допоможуть Вам з цією проблемою, що в свою чергу виправить нестабільність в роботі Ноутбука і вбереже його від можливого розвитку пошкоджень.

Ні при одній з перерахованих вище проблем не намагайтеся самостійно відремонтувати Ноутбук. Ви ризикуєте нашкодити йому і навіть привести в стан не підлягає ремонту (таке буває після попадання Ноутбука в руки харківських горе-майстрів невеликих майстерень). Вашій Ноутбуку необхідна операція, яку можуть провести тільки професіонали - реболлінг чіпа на ноутбуці.

Ми надаємо 3 місяці гарантії на реболлінг BGA чіпа в нашому Сервісному Центрі. При прояві нестабільності роботи Ноутбука в гарантійний період ми пропонуємо провести заміну чіп а.
При цьому Ви оплачуєте лише вартість нового чіпа, а всі роботи виконуються за гарантією. Нам вигідніше відразу міняти чіп, але в 80% випадків можна обійтися реболлінгом оригінального чіпа, тому ми намагаємося заощаджувати Ваші гроші і ніколи не пропонуємо заміну, якщо не впевнені в тому, що це дійсно необхідно. Тим більше, що в Харкові дістати новий чіп практично неможливо і доведеться чекати доставку з Китаю.

Також Ви завжди можете скористатися поверненням грошей замість гарантійного ремонту, якщо вартість нового чіпа вийде за рамки Вашого бюджету. Так що при будь-якому розкладі Ви нічого не втрачаєте.

Всіх вищезгаданих проблем можна уникнути регулярним чищенням системи охолодження хоча б один раз на рік. Вельми банальна чистка може зберегти Ваш Ноутбук протягом довгих років. В даному питанні Ви повинні розуміти, що будь-яке джерело пилу, сміття, волосся або вовни шкідливий для Ноутбука. При наявності цих джерел чистку Ноутбука слід проводити частіше.

Якщо Ви виявили хоч один з вищезазначених симптомів, то зв'яжіться з нами за допомогою телефонного дзвінка або привозите Ноутбук до нас в Сервісний Центр в Харкові. Також Ви можете заповнити заявку на сайті, і наші консультанти зв'яжуться з Вами. Інженери FreshIT не тільки допоможуть Вам впоратися з цими проблемами, але і допоможуть уберегти Ваш Ноутбук від їх появи.

Ми обслуговуємо пристрої торгових марок Asus, HP, Lenovo, Acer, Dell, Samsung, Sony, Toshiba, Apple, eMachines, Packard Bell, MSI, Fujitsu, Compaq, Fujitsu Siemens, LG, Xiaomi, Impression, Prestigio, DEXP, Gateway, DNS , Clevo, Alienware, IBM та інші.

Сервісний Центр FreshIT.

Що таке Реболлінг?
Коли його необхідно виробляти?
Що таке Реболлінг?
Коли його необхідно виробляти?
Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!