{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Ремонт iPhone 5 Київ | Ремонт apple iPhone 5 | Ремонт айфон 5 | Ремонт айфон 5 в Києві

Вид робіт   вартість   терміни   Заміна скла окремо 450грн 15 хвилин Заміна дисплейного модуля (сенсор + скло + LCD) ОРИГІНАЛ 599 грн 15 хвилин Заміна батареї 350 грн 10 хвилин Заміна корпусу (ОРИГІНАЛ) 599 грн від 1 години Заміна шлейфу кнопки включення (кнопка Power) 250 грн 30 хвилин Заміна шлейфа системного роз'єму і роз'єму навушників 250 грн 30 хвилин Заміна шлейфу кнопки повернення в головне меню (кнопка Номі) 150 грн 10 хвилин Заміна поліфонічного динаміка 199 гр 15 хвилин Заміна слухового динаміка 150 грн 15 хвилин Заміна мікрофона 199 грн 25 хвилин Заміна вібродзвоника 150 грн 10 хвилин Заміна основний камер  и 199 грн 30 хвилин Заміна передньої камери 199 грн 15 хвилин Заміна кнопок регулювання гучності 199 грн 30 хвилин Заміна датчика наближення 199 грн 15 хвилин Заміна скляних вставок корпусу 300 грн 1 годину Відновлення після попадання вологи від 100 грн від 1 години Діагностика безкоштовно 10хв Терміновий ремонт 100 грн за погодженням   * При ремонті в нашому сервісному центрі - діагностика безкоштовна, в разі відмови, ціна за діагностику складе 100 грн

Вид робіт

вартість

терміни

Заміна скла окремо 450грн 15 хвилин Заміна дисплейного модуля (сенсор + скло + LCD) ОРИГІНАЛ 599 грн 15 хвилин Заміна батареї 350 грн 10 хвилин Заміна корпусу (ОРИГІНАЛ) 599 грн від 1 години Заміна шлейфу кнопки включення (кнопка Power) 250 грн 30 хвилин Заміна шлейфа системного роз'єму і роз'єму навушників 250 грн 30 хвилин Заміна шлейфу кнопки повернення в головне меню (кнопка Номі) 150 грн 10 хвилин Заміна поліфонічного динаміка 199 гр 15 хвилин Заміна слухового динаміка 150 грн 15 хвилин Заміна мікрофона 199 грн 25 хвилин Заміна вібродзвоника 150 грн 10 хвилин Заміна основний камер и 199 грн 30 хвилин Заміна передньої камери 199 грн 15 хвилин Заміна кнопок регулювання гучності 199 грн 30 хвилин Заміна датчика наближення 199 грн 15 хвилин Заміна скляних вставок корпусу 300 грн 1 годину Відновлення після попадання вологи від 100 грн від 1 години Діагностика безкоштовно 10хв Терміновий ремонт 100 грн за погодженням
* При ремонті в нашому сервісному центрі - діагностика безкоштовна, в разі відмови, ціна за діагностику складе 100 грн.

види пайки

вартість

терміни

Заміна wi-fi модуля від 800 грн ** від 1 дня Заміна основного контролера харчування від 900 грн ** від 2 днів Заміна USB контролера від 750 грн ** від 1 дня Заміна тач-контролера від 900 грн ** від 1 дня Заміна аудіо -кодека від 900 грн ** від 2 днів Ремонт ЦП (центрального процесора) від 1500 грн ** від 5 днів Ремонт Nand Flash (флеш-пам'ять) від 1500 грн ** від 5 днів Ремонт модемного частини від 1500 грн ** від 5 днів

** ціни на пайку плати залежать від складності поломки.

** ціни на пайку плати залежать від складності поломки

Вам потрібен професійний ремонт Вашого iPhone 5 в Києві і Ви не знаєте куди звернутися? Вихід є! Сервісний центр MyAppleSpace швидко і якісно відремонтує Ваш iPhone 5 по дуже лояльними цінами. Ми вирішимо проблему будь-якої складності за найкоротший термін.

Основними поломками iPhone 5 є:

  • Проблема з материнською платою, як правило це заводський брак:
  • Пошкодження шлейфа кнопки включення (Power) в перебігу декількох місяців після початку використання;
  • Розбитий дисплейний модуль або гнутий корпус після механічного пошкодження.

** Ми не змінюємо скло окремо! Чому?

Починаючи з 4 покоління яблучних телефонів, з'явилася абсолютно нова технологія у виробництві РК дисплеїв, яка за рахунок високої щільності пікселів покращує передачу кольору, розширює кут огляду до 178 °, а також прибирає пікселі з сприйняття людським оком. Ця технологія отримала назву IPS (Retina). З моменту появи цієї технології, абсолютно все ЖК дисплеї стали виробляти в зборі з тачскріном і склом - дисплейний модуль.
Що заважає поміняти тільки скло?
Заміна скло окремо - це складний технологічний процес, який можна відтворити тільки в заводських умовах при наявності оригінальних комплектуючих, а також, оригінальних витратних матеріалів.
У кустарних умовах подібна процедура втрачає весь сенс, так як сервісні центри закуповують китайські скла по 5 $ і витратні матеріали + Ваш битий дисплейний модуль. Порушення структури дисплея в кустарних умовах веде до некоректної роботи Вашого апарату.
Які наслідки можуть виникнути?
Починаючи від розлучень на склі, закінчуючи мертвими зонами і жовтими плямами від клею. В поодиноких випадках такий дисплейний модуль може і зовсім осягнути летальний результат протягом 20-30 днів, саме тому гарантія на них якщо і надається, то з обмеженням до 30 днів.

Ремонт Iphone 5 в Києві.

Вам потрібен якісний і не дорогий ремонт Вашого iPhone 5 в Києві? Тоді Ви - наш клієнт. Ми виробляємо ремонт iPhone 5 з моменту його поява на ринку. Кваліфікація наших майстрів дозволяє проводити ремонти будь-якої складності, що дає нам впевненість в тому, що ми зможемо впоратися з поломкою Вашого улюбленого гаджета. Ми маємо в наявності всі необхідні запчастини і готові допомогти Вам у вирішенні будь-якого питання, пов'язаного з Вашим iPhone 5.

Основні проблеми iPhone5 з якими звертаються до нас:

- заміна дисплейного модуля (екрану) iPhone 5. Основною частиною iPhone 5 є дисплей, який нерідко приходить в несправність при найменшому пошкодженні. Найчастіше основною проблемою є розбите скло. Ми не виробляємо заміну скла окремо для того, що б не порушувати заводської конструкції дисплейного модуля, а тому міняємо модуль в зборі. Установка ОРИГІНАЛУ становить 940 грн з гарантією на 6 місяців на підтвердження високої якості і оригінальності запчастини.

- ремонт кнопки включення, блокування (Power) iPhone 5. Кнопка включення - це найслабша частина iPhone 5. Проблема цієї кнопки пов'язана із заводським дефектом, який може проявиться в будь-який момент. Заміна кнопки за часом може займати до 40 хвилин в зв'язку з конструкцією телефону. Вартість ремонту 250 грн з урахуванням запчастини і роботи майстра.

- заміна корпусу iPhone 5. Експлуатація айфона не проходить безслідно і з часом на корпусу Вашого улюбленця починають з'являтися подряпини і навіть відколи. Для того, що б зберегти естетичний вигляд Вашого апарату ми пропонуємо послугу із заміни корпусу iPhone 5. Для того, що б скористатися даною послугою Ви не пройдеться чекати кілька днів як в інших сервісних центрах, так як ми виконуємо заміну за кілька годин і Ваш айфон знову знаходить бездоганний вигляд. Ціна за заміну корпусу 990 грн з урахуванням запчастини і роботи майстра, ще ви отримаєте плівки на корпус абсолютно безкоштовно.

- заміна скляних вставок на корпусі iPhone 5. Практика показує, що при падінні айфона дуже часто тріскаються саме скляні вставки на корпусі. Вони приклеєні на заводський клей, що робить заміну їх практично неможливою і для цілого списку рядових сервісних центрів подібний вид ремонт є недоступним. Ми виробляємо заміну на нові і клеїмо їх на спеціальний клей, ідентичний заводському! За часом, дана процедура займає близько 2-х годин часу так як апарат треба повністю розбирати.

- заміна основної камери в iPhone 5. Ви стали помічати плями на фотографіях? Чи не працює фокус? При зйомці ви помічаєте фіолетові смуги? Саме час замінити основну камеру у Вашому айфоне. Причин за якими виходить з ладу основна камера - мільйон. Найпоширеніша проблема - пошкодження лінзи після незначного механічного впливу і як наслідку некоректна працездатність. Ми встановлює нову оригінальну камеру і виписуємо гарантію.

- заміна слухового динаміка iPhone 5. Часто від довгої експлуатації айфона динамік піддається зносу. Виражається це в хрипі і шумі при розмові зі співрозмовником. Ще однією проблемою є потрапляння води в динамік і як наслідок динамік може почати функціонувати належним чином або зовсім вийти з ладу. Ми виробляємо заміну слухового динаміка в Вашій присутності з використання оригінальної запчастини.

- заміна батареї (акумулятора) iPhone 5. Скачет заряд батареї? Швидко сідає телефон? Після зарядки не включається? Можливо Ваш акумулятор в телефоні вийшов з ладу. З проханням про заміну батареї звертається мало не кожен другий клієнт, що є досить серйозною проблемою. Не рабочий акумулятор стає причиною повної втрати працездатності телефону. Ми міняємо акумулятор всього за 15-20 хвилин при вартості в 300 грн.

- перепрошивка iPhone 5. Дуже часто користувачі Iphone 5 стикаються з проблемою оновлення прошивки. Відновлення або оновлення ПЗ нерідко призводить до несправності телефону. Причиною цього є софтові проблеми, який ми усуваємо за допомогою перепрошивки Вашого апарату і використанням спеціальних програм. Вартість принести свій телефон може коливатися від 100 до 200 грн в залежності від складності проблеми.

Мета: Ремонт iPhone 5 Київ | Ремонт apple iPhone 5 Київ | Ремонт айфон 5 київ | Ремонт айфон 5 в Києві

Вам потрібен професійний ремонт Вашого iPhone 5 в Києві і Ви не знаєте куди звернутися?
Чому?
Що заважає поміняти тільки скло?
Які наслідки можуть виникнути?
Вам потрібен якісний і не дорогий ремонт Вашого iPhone 5 в Києві?
Чи не працює фокус?
При зйомці ви помічаєте фіолетові смуги?
Швидко сідає телефон?
Після зарядки не включається?
Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!