{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Роутер asus wl 500g, 500w - керівництво для чайника

  1. Апаратна частина WL 500gP V2
  2. функціональність
  3. Налаштування
  4. Варіант 1: провайдер DHCP
  5. Варіант 2: провайдер PPPoE
  6. Налаштування Wi-Fi
  7. Налаштування роутера для перегляду IPTV
  8. Підведемо підсумки

Якщо вас цікавлять пристрої для "домашньої мережі», ймовірно, ви чули про популярних раніше роутерах ASUS WL-500-gold «Premium» (WL-500gP). Свого часу, саме маршрутизатор з приставкою «Premium» був рекомендованим вибором користувачів, що віддають перевагу продукцію «Asus». Треба сказати, в цьому роутере, підтримки «швидкого» протоколу Wi-Fi «802.11 n» - не передбачено. А роутер ASUS WL 500gP V2 - за параметрами зв'язку Wi-Fi, залишився таким же. У чому ж тут логіка? «Другу» модель, що не оснастили більш швидким Wi-Fi, і роутер - по ідеї, чи не краще «попередників». Може бути, в оновленій моделі - є ще переваги? Розглянемо докладніше.

Апаратна частина WL 500gP V2

Якщо взяти роутери: WL 500gP і WL 500gP V2, ми побачимо два різних пристрої. Не тільки процесор, але і свіч, і контролер Wi-Fi - в новій моделі, «вмонтовані» в один чіп (BCM5354KFBG від Broadcom). У порівнянні з першою версією, WL-500gP, шина даних «V2» - в 2 рази «звужена», до 16 біт. Однак же, швидкість роботи - не нижче.

Роутер ASUS WL 500W - за часом, випущений «між» WL 500gP і WL 500gP V2. Від попередньої моделі, він відрізняється лише мікросхемою Wi-Fi (реалізує «802.11 n» в максимально можливому обсязі). А принцип SOC ( «система на чіпі») - використаний тільки в WL 500gP V2. Вибір - за користувачем.

функціональність

Роутер, можна сказати, має все те, що його попередня версія. Це комбайн, «роздає» мережу з одного кабелю багатьом ПК. Звичайно ж, для створення VPN-сервера, як і в попередній моделі, прошивка - повинна бути «альтернативної».

Основна перевага ASUS WL-500gP - можливість коректної роботи з Multicast-трафіком (використовуваним в телебаченні IPTV). Зокрема, користувач - вибирає «швидкість» цього трафіку (той рівень, коли Multicast - не заважає Wi-Fi-мережі). Можна спокійно дивитися IPTV на всіх пристроях (в тому числі, і мобільних), включених в локальну мережу. Ще раніше, випущений роутер ASUS WL 500g (Gold), до «преміальним» - не належить (в ньому, подібного - не передбачено).

asus роутер

Зате, його дизайн, багатьом подобався більше.

Налаштування

Ви вже з'єднали роутер і комп'ютер за допомогою «патч-корду», встановили кабель провайдера в гніздо WAN, після чого, включили харчування роутера? Також, було перевірено, що мережева карта ПК - знаходиться в режимі «авто» DNS і IP, і комп'ютер (після включення роутера) - перезавантажений?

Якщо все зроблено так, залишилося тільки в адресному рядку браузера - набрати: 192.168.1.1, і натиснути «Enter»:

1, і натиснути «Enter»:

Авторизація в веб-інтерфейсі

Після повідомлення системі вашого логіна з паролем (при першому налаштуванні - «admin», «admin»), потрапляємо в web-інтерфейс:

Web-інтерфейс

Як бачимо (згідно відображуваним відомостями), з'єднання з провайдером - «Відключено», і роутер - «бачить» рівно один ПК. Перш за все, слід налаштувати з'єднання з Інтернет.

Зліва, натисніть «Додаткові настройки».

Зліва, натисніть «Додаткові настройки»

Додаткові налаштування

Потім (в стовпці «WAN»), потрібно клацнути на посиланні «Інтернет-з'єднання».

Варіант 1: провайдер DHCP

Активувавши пункт «Інтернет-з'єднання», бачимо сторінку, як на малюнку:

Активувавши пункт «Інтернет-з'єднання», бачимо сторінку, як на малюнку:

Інтернет-з'єднання

Встановіть тип з'єднання: «Динамічний IP», IP- адреса WAN - стане «автоматичним». Також, встановіть «автоматичне» підключення до DNS-сервера.

При необхідності, можна вписати змінений MAC-адресу: апаратний адресу мережевої карти ПК, який містить 6 байт (тут - останні п'ять, тому що перший байт - 0). Дізнатися апаратну адресу ПК, можна в «Стані» з'єднання, «Підтримка» -> «Подробности».

На цьому, настройка - виконана. Зміни вступлять в силу після натискання «Застосувати».

Варіант 2: провайдер PPPoE

На сторінці, виберемо тип з'єднання - PPPoE:

На сторінці, виберемо тип з'єднання - PPPoE:

тип з'єднання - PPPoE

Мається на увазі, що ми налаштовуємо з'єднання з «автоматично» одержуваних IP. Тому, в наступному пункті - вибираємо «Отримати IP-адресу WAN автоматично».

Далі, задайте ім'я користувача (як в договорі) і пароль для нього. Значення «MTU», рекомендується вибрати «1472». По завершенні цих дій, не забудьте натиснути «Застосувати».

Налаштування роутера WL 500gP V2 на з'єднання з вашим провайдером, повністю завершена. У разі необхідності, можна також «клонувати» MAC. Або - просто попередьте провайдера про зміну MAC-адреси (значення - є на нижній наклейці).

Налаштування Wi-Fi

Зараз ми розглянемо, як включити і налаштувати бездротову локальну мережу. Вся інформація, відноситься до роутера версії «2», але настройка роутера ASUS WL 500gP - в принципі, не відрізняється.

В меню «Додаткові настройки», ви повинні вибрати пункт «Бездротова мережа»:

Бездротова мережа

На отрившейся першій закладці ( «Загальні»), проводять настройку мережі та шифрування.

Перш за все, встановіть ім'я мережі - «SSID». Його можна приховати (але ми - залишимо відкритим). Можна вручну вибрати номер каналу (1-й - 13-й). Режим мережі, рекомендуємо залишити в «Auto».

Далі, йдуть настройки для шифрування. Можна вибрати, як на рис. вище, не забувши придумати пароль ( «Попередній ключ»). По завершенні, тиснемо «Застосувати». Мережа Wi-Fi, почне функціонувати.

Тепер, залишився «останній штрих». На вкладці «Адміністрування», перейдіть до останньої (четвертої) закладці:

На вкладці «Адміністрування», перейдіть до останньої (четвертої) закладці:

вкладка Адміністрування

Саме тут, настройки роутера - ви «зберігаєте» в пам'ять-flash. Потрібно натиснути «Зберегти».

Примітка: натискання кнопки «Відновити» - веде до скидання всіх виконаних налаштувань (повернення до «заводським» значень за замовчуванням).

Налаштування роутера для перегляду IPTV

Перш за все, необхідно включити Multicast (тип пакетів, які використовуються в IPTV). На вкладці «ЛВС», перебуваючи в меню «Додаткові настройки», ви вибираєте закладку «Маршрут»:

На вкладці «ЛВС», перебуваючи в меню «Додаткові настройки», ви вибираєте закладку «Маршрут»:

закладка Маршрут

Тут, потрібно «включити» пару опцій: «багатоадресну маршрутизацію», і «маршрути DHCP» для неї. Multicast - в перекладі означає «багатоадресний». По завершенні налаштувань, натисніть «Застосувати».

Але і це - не все. Трафік Multicast-пакетів, що передаються в мережі Wi-Fi - потрібно штучно «обмежити»:

Трафік Multicast-пакетів, що передаються в мережі Wi-Fi - потрібно штучно «обмежити»:

обмежуємо трафік Multicast-пакетів

Що виконують на вкладці «Бездротова мережа», в закладці «Професійно» (швидкість «многоадресной передачі», рекомендуємо вибрати не більше 2/3 або навіть 1/2 від середньої швидкості мережі). На цьому - настройка завершена. Можна натиснути «Застосувати».

По завершенні цих налаштувань, не забудьте виконати збереження в пам'ять-flash роутера (перейшовши до вкладки «Адміністрування»). Тепер, IPTV в локальній мережі - буде працювати коректно.

Примітка: ці ж опції, містить роутер ASUS WL 500gP. Обмежити Multicast-трафік, тут - можна в рядку «Multicast Rate» (вкладка «Wireless», закладка «Advanced»).

Підведемо підсумки

Так чим же відрізняються два роутера: WL-500gP, і WL-500gP V2, спочатку маючи різну (несумісну між собою) апаратну начинку? По набору функцій - нічим. Встановити прошивку «V2», можна на «першу» модель роутера, ось тільки сенс - неочевидний. Після такої установки, багато функцій - не працюють (а повернутися назад, можна лише «аварійним відновленням»).

Висновок полягає в тому, що будь-який ASUS 500 роутер - працює не краще (не гірше) інших. Максимальна функціональність, при цьому, реалізована в версіях «преміум»: WL-500gP і WL-500gP V2 (також - в WL 500W). Вибір - залишимо за користувачем.

У чому ж тут логіка?
Може бути, в оновленій моделі - є ще переваги?
Також, було перевірено, що мережева карта ПК - знаходиться в режимі «авто» DNS і IP, і комп'ютер (після включення роутера) - перезавантажений?
Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!