{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Роз'єм для навушників не потрібен. Або потрібен?

Все більше виробників відмовляється від аналогового 3,5-мм роз'єму для навушників в топових смартфонах, і це, безсумнівно, несе в собі ряд негативних аспектів. Але що щодо позитивних? Бути може, без міні-джека навіть краще? Про це поміркував Роберт Тріггс (Robert Triggs) - один з авторів респектабельного ресурсу Android Authority. Читайте його думку в перекладі на нашому сайті!


Подобається вам це, чи ні, але роз'єм 3,5 мм доживає свої останні дні. Його функції поклав на себе порт USB-C в ряді свіжих Android-смартфонів (або Lightning у випадку з iPhone), що викликало резонанс як серед користувачів, так і серед експертів. Проте, шанувальники музики не повинні впадати у відчай, тому що в цьому рішенні є і позитивні сторони.

Я не можу заперечити об'єктивні аргументи, за якими відмова від роз'єму для навушників - це погана ідея. Рівень якості відтворення музики через Bluetooth не може задовольнити потреби просунутих аудиофилов. Різні перехідники та адаптери непрактичні, та ще й дратують. Ринок звичних дротових навушників сповнений моделей з висококласним звучанням, чого не скажеш про Bluetooth- і USB-C-моделях, серед яких набагато менше стоять примірників.

Поки існує трохи незаперечних переваг відмови від міні-джека, серед яких - шлях до потенційно більш зручному і якісному музичного майбутнього. Мабуть, мета виправдовує засоби.

Bluetooth - питання не тільки якості

Хоч якість звуку по Bluetooth не зможе задовольнити досвідчених слухачів, воно добре підійде рядовим користувачам. Стрімко зростаючі вгору і вшир стрімінговие сервіси, такі як Spotify, Pandora і інші тримають бітрейт поширюваної ними музики в районі 192-256 кбіт / с, що є досить прийнятним за звучанням стисненим форматом. Компакт-диски або музичні бібліотеки більш високої якості стали надбанням лише найвимогливіших слухачів.

Bluetooth A2DP вже вміє обробляти прямі передачі MP3 і AAC-файлів між пристроями, уникаючи страшної перекомпрессіі при потокової передачі з сервісів, на зразок Apple Music, Amazon Prime, і Google Play. На жаль, підтримка A2DP для AAC і MP3 до сих пір не є обов'язковою, тому клієнтам потрібно уважно читати характеристики Bluetooth-навушників. Гідні кодеки Bluetooth, такі як aptX і LDAC, можуть також підтримувати відтворення файлів з якістю рівня CD або навіть вище. Тому, з огляду на той факт, що смартфони середнього рівня, а іноді і топові моделі, не підтримують апаратне відтворення Hi-Fi-класу, багатьом споживачам більше підійде якісна Bluetooth-апаратура.

В ідеалі людям повинна подобатися музика найкращої якості, але до сих пір існує проблема доступу до неї. Як ви відрізните хороший звук від поганого, якщо ніколи його не чули? Швидкість потокової передачі в Інтернеті стає все швидше, а кількість контенту збільшується з кожним днем, тому ми незабаром, ймовірно, побачимо більше попиту на якісне аудіо.

Швидкість потокової передачі в Інтернеті стає все швидше, а кількість контенту збільшується з кожним днем, тому ми незабаром, ймовірно, побачимо більше попиту на якісне аудіо

Bluetooth - це не тільки музика, а й зручність. Бездротові навушники прекрасно підходять для спорту, так як звисають дроти явно будуть заважати під час пробіжки.

У домашніх же умовах зручність бездротових багатоканальних, багатокімнатних і багатокористувацьких систем є новою тенденцією для простих людей. Якщо користувачів дротових навушників зі смартфонами бісить возитися з різними USB-перехідниками, то любителів послухати музику в своїй вітальні дратує боротьба з док-станціями і aux-кабелями. Bluetooth вирішує цю проблему дуже елегантно, дозволяючи користувачам швидко передавати звук на будь-який динамік в своєму будинку або автомобільну аудіосистему одним натисканням кнопки. Перевага бездротової передачі даних полягає в тому, що вона пропонує швидкий зв'язок з усіма необхідними пристроями, а не намагається конкурувати з «печерою аудиофила».

Звичайно, бездротові аудіо-гаджети додатково «їдять» заряд смартфонів, у них періодично «відвалюється» з'єднання і з них до цих пір не отримаєш якість звучання преміальної акустики. Всі ці проблеми можна було б легко вирішити, включивши 3,5-міліметровий роз'єм в телефони, але це не потрібно виробникам пристроїв даного сегмента. Так навіщо вам повертати аудіо-джек, якщо ви - перспективна компанія?

Так навіщо вам повертати аудіо-джек, якщо ви - перспективна компанія

USB ідеально підходить меломанам

Отже, ми поступово наближаємося до точки, коли на ринку споживчої аудіоелектроніки роз'єм для навушників стане зовсім не потрібен, але тоді «за бортом» залишиться величезний пласт користувачів-меломанів. Проте, порт USB Type-C насправді краще підходить для проектування високоякісного обладнання, ніж 3,5-мм роз'єм.

Найважливіший і недооцінений аспект переходу на USB-C - повна відсутність аналогового звуку по всьому з'єднанню. Нинішня тенденція комплектувати смартфони, не оснащені міні-джек, переходниками c USB на стандартний TRS-вхід (для звичайних навушників) - несерйозно, створена для адаптації традиційних користувачів. Це далеко не ідеальний шлях, але єдиний, завдяки якому можна ввести «моду» на «вуха» з USB. Вже існує ряд високоякісних USB-навушників з ЦАП (цифро-аналоговий перетворювач), які варіюються за ціною від $ 250 (за Sony 1ADAC) до $ 1500 (за AKG N90Q).

Вже існує ряд високоякісних USB-навушників з ЦАП (цифро-аналоговий перетворювач), які варіюються за ціною від $ 250 (за Sony 1ADAC) до $ 1500 (за AKG N90Q)

Сьогодні купити високоякісне аудіообладнання з джеком не складає труднощів, будь то флагманський смартфон з вбудованим ЦАП, портативний Hi-Fi-плеєр або окремий ЦАП-адаптер для телефону. Вам лише потрібно вирішити, в якому вигляді ви хочете цим користуватися.

Однак ситуація ускладнюється іншими апаратними обмеженнями. Чи захочете ви витрачати пристойну суму на флагманський смартфон з хорошим ЦАП, якщо в ньому не буде HDR-діслпея, сканера райдужної оболонки очей та інших «булочок»? Чи зможуть підсилювачі будь-якого з цих пристроїв правильно «розгойдати» ваші навушники? Чи потрібно вам буде возитися з настройками еквалайзера, щоб отримати правильний звук?

У сегменті USB-вух подібні проблеми відразу відпадають. Там не виникає питань до якості відтворення вашого музичного девайса, так як все аудіосхеми вбудовані в самі навушники. Це безсумнівний плюс, так як при такому розкладі аудіопроізводітелі відповідальні за якість звукової начинки і видаваного звуку, а не за розробники смартфонів. Ви б хотіли, щоб за що видається звук відповідала компанія, вбудувати процесор придушення шумів в смартфон для прийнятного звучання, або аудіоспеціалісти, які створили навушники фактично з вбудованим підсилювачем?

Ви б хотіли, щоб за що видається звук відповідала компанія, вбудувати процесор придушення шумів в смартфон для прийнятного звучання, або аудіоспеціалісти, які створили навушники фактично з вбудованим підсилювачем

Трата величезних грошей на топове музичне обладнання відкриває вікно в світ високоякісного звуку, однак на такі інвестиції готові піти далеко не всі. Придбання подібних девайсів стане зручніше і дешевше, коли споживачам потрібно буде турбуватися лише про покупку навушників з USB-C, забувши про інших додаткових гаджетах, що поліпшують якість видається аудіо. Тому USB Type-C - гарне рішення для сегмента ринку споживчої музичної електроніки, яке допоможе залучити більшу кількість людей до висококласного звуку.

Також цей інтерфейс корисний в домашніх і автомобільних аудиосистемах. Виробники динаміків або підсилювачів можуть забезпечити індивідуальну сигнальну ланцюг цифрового входу - так само, як вони вже роблять для SPDIF (інтерфейс передачі цифрового аудіо без перетворення в аналоговий сигнал), - яка, швидше за все, буде краще, ніж у вашому смартфоні. Крім того, USB-C здатний одночасно заряджати телефон і передавати звук при підключенні до автомобільної системі мультимедіа - таким чином вам не потрібно возитися з двома кабелями, як у випадку з комбінацією USB + AUX.

На крок ближче до майбутнього

І Bluetooth і USB Type-C дозволяють передавати не тільки звук, але і величезна кількість інших типів інформації. Виробники навушників за рахунок того, що дані обробляються безпосередньо всередині самих гарнітур, можуть додавати до стандартних опцій, на зразок управління відтворенням і гучністю, деякі додаткові «плюшки», як, наприклад, голосові команди, активне шумозаглушення і призначені для користувача настройки еквалайзера.

Всього цього можна досягти без необхідності позбавлятися від роз'єму 3,5 мм, так навіщо ж його прибирати? По-перше, це дорого. Для підтримки аудіороз'єми потрібні компоненти ЦАП і підсилювача, якими споживач навіть не факт, що будуть користуватися, а також місце на друкованій платі, витрати на розробку і т.д. А ось підтримка аудіо лише по USB-C зверне увагу людей на музичні пристосування, які мають власну вбудовану «начинку».

По-друге, як я вже говорив, найбільший бар'єр для поліпшення якості звуку в широкому сенсі - це вуха споживачів. Раннє позбавлення від старого аналогового роз'єму може швидше простимулювати людей до покупки нової і, сподіваюся, більше якісної музичної апаратури.

Любителі максимальної зручності оцінять бездротове з'єднання по Bluetooth, а меломани, які звикли користуватися зовнішніми ЦАП, незабаром розкриють для себе потенціал USB-C, який підніме планку преміального мобільного звуку ще вище.

Немає нічого страшного в тому, щоб скептично ставиться до відмови від «міні-джека», грунтуючись на побоюваннях про корисливі цілі ТехноГігант, сумісності платформ та побутовому незручність у використанні, при такому різкому переході. Залишилося ще чимало підводних каменів, з якими потрібно розібратися, перед тим, як я продам свій міні-сабвуфер з роз'ємом 3,5 мм.

підсумок

Прогрес не стоїть на місці, тому людству в особі споживачів музичного контенту (в тому числі) потрібно встигати за його перебігом. Перша варіація інтерфейсу TRS, що стала прабатьком сучасного входу для навушників, була винайдена аж в XIX столітті. При нинішньому темпі розвитку технологій користуватися настільки старими розробками - просто неприпустимо.

Очевидні переваги відмови від аналогового аудіороз'єму вже описав автор статті, а нам лише потрібно постаратися максимально безболісно це все пережити, як ми переживали вже багато разів: з дискетами, CD-дисками, Flash-плеєром і багатьом іншим, в результаті чого наша життя ставало тільки краще!

Іван Кудінов, Big Geek
За матеріалами: Android Authority

Але що щодо позитивних?
Бути може, без міні-джека навіть краще?
Як ви відрізните хороший звук від поганого, якщо ніколи його не чули?
Так навіщо вам повертати аудіо-джек, якщо ви - перспективна компанія?
Чи захочете ви витрачати пристойну суму на флагманський смартфон з хорошим ЦАП, якщо в ньому не буде HDR-діслпея, сканера райдужної оболонки очей та інших «булочок»?
Чи зможуть підсилювачі будь-якого з цих пристроїв правильно «розгойдати» ваші навушники?
Чи потрібно вам буде возитися з настройками еквалайзера, щоб отримати правильний звук?
Всього цього можна досягти без необхідності позбавлятися від роз'єму 3,5 мм, так навіщо ж його прибирати?
Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!