{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Самсунг постійно перезавантажується - як полагодити? [2019]

 1. Самсунг постійно перезавантажується Незважаючи на те що Samsung Galaxy є топовою моделлю світового...
 2. Безпечний режим
 3. машинні поломки
 4. Програмні збої Самсунг Галаксі
 5. Конфлікт встановленого софта
 6. Неправильне оновлення додатків
 7. Шкідливе програмне забезпечення
 8. Повернення до заводських налаштувань

Самсунг постійно перезавантажується

Незважаючи на те що Samsung Galaxy є топовою моделлю світового бренду, він також, як і багато смартфони, може вийти з ладу і почати постійно перезавантажуватися. Така поломка може бути викликана порушенням в роботі будь-якої програми або операційної системи, на якій працює даний телефон.

Неполадки може викликати і апаратний збій, в результаті чого смартфон буде постійно або періодично перезавантажуватися.

Що робити, якщо телефон Самсунг постійно перезавантажується? Розглянемо кілька причин такої несправності і постараємося знайти способи її усунення.

Причини перезавантаження і способи їх усунення

Багато користувачів, як і більш досвідчені фахівці сервісних центрів, виділяють кілька основних причин, за якими Самсунг Галаксі постійно перезавантажується:

 • поломка контактів харчування або літій-іонної батареї;
 • механічне пошкодження телефону;
 • вихід з ладу системної плати в результаті окислення контактів або токопроводних з'єднань під дією вологи;
 • поломка модуля оперативної пам'яті або процесора;
 • некоректна робота одного або декількох додатків;
 • руйнування ядра операційної системи android .

Спробуємо самостійно виділити кілька причин неправильної роботи телефону і, при можливості, усунути проблему, не вдаючись до допомоги експертів або сервісного центру. Для початку необхідно визначити характер несправності, тобто те, чим вона викликана.

Всі типи поломок можна умовно розділити на 2 типу:

 • механічні пошкодження - відбуваються в тому випадку, якщо з ладу виходить якась із деталей телефону;
 • програмні неполадки - викликані некоректною або неправильною роботою будь-якого системного застосування або сторонньої програми на телефоні.

Зверніть увагу

У разі, якщо Самсунг Galaxy постійно перезавантажується, реагуючи на дії користувача (наприклад, на натискання пальцем по сенсору екрану), його необхідно перевести в безпечний режим роботи . При такому запуску на апараті завантажуються тільки основні системні програми.

Всі сторонні програми, встановлені власником трубки після активації пристрою, в даному режимі будуть примусово відключені.

Безпечний режим

Активація безпечного режиму на всіх телефонах лінійки Samsung Galaxy однакова. Як приклад розглянемо, як це робиться на моделі Galaxy S6 Edge .

Для входу в безпечний режим на цьому пристрої необхідно:

 • Затиснувши кнопку вимкнення живлення, вибрати опцію «Вимкнути». Дочекатися, поки екран смартфона повністю згасне і не буде проявляти будь-яких дій.
 • Якщо модель проблемного гаджета передбачає знімний акумулятор, то найбільш простим способом вимкнути телефон на 100% буде витягти літієвої батареї і залишити її в такому положенні на декілька секунд.
 • Повернути акумулятор на місце і включити телефон Самсунг Галаксі.

У той час, коли на екрані з'явиться фірмовий логотип виробника, необхідно затиснути нижню клавішу каретки гучності, тобто кнопку «Гучність -». Якщо всі дії були виконані правильно, на екрані з'явиться відповідний напис, яка поінформує власника про те, що телефон завантажений саме в безпечному режимі.

Після завершення завантаження необхідно виконати будь-які дії зі стандартними програмами, такими як:

 • відкрити файловий менеджер;
 • подивитися обсяг пам'яті;
 • перевірити настройки;
 • завантажити оновлення системи ( інструкція по відключенню оновлень );
 • скористатися стандартним інтернет браузером;
 • записати відео, зробити кілька фотографій і т.д.

Якщо при виконанні таких дій Samsung не буде перезавантажуватися, є дуже велика ймовірність, що некоректну роботу провокували саме сторонні додатки, які не належать до офіційного софту. Даний спосіб перевірки дає близько 90% точного виявлення причини поломки. В інших випадках несправність варто шукати в механічної або апаратної частини.

машинні поломки

Якщо в безпечному режимі девайс працював адекватно, а при переході в звичайний ситуація відновилася, залишається питання, що ж робити: телефон самсунг постійно перезавантажується і раніше. Починати шукати механічні пошкодження слід зі знімних частин мобільного пристрою. Це може бути акумулятор, який деформувався внаслідок руйнування електричного елемента. Шляхом візуального огляду необхідно визначити, чи збільшилася товщина пластини батареї, чи не з'явилися сторонні здуття, вм'ятини або тріщини.

Якщо в наявності є стандартний побутової вольтметр, не буде зайвим перевірити внутрішню ємність АКБ. Виконувати цю процедуру слід після повної зарядки батареї, в результаті може бути 2 результата:

 • датчик покаже 4,0-4,2 V - батарея знаходиться в справному стані;
 • значення дорівнюватиме 3,7 V - елемент живлення розряджений.

Як підсумок, причина перезавантаження телефону Самсунг криється в низькому або недостатньому харчуванні. У цьому випадку акумулятор слід замінити на новий.

Іншою причиною виключення або перезавантаження смартфона може бути невеликий просвіт між корпусом задньої кришки і акумуляторною батареєю.

Зверніть увагу

Якщо телефон вимикається саме під час розмови, тобто коли знаходиться у вертикальному положенні, швидше за все, це викликано нещільним контактом батареї і електричного кола.

Перевірити і усунути цю поломку можна елементарним способом: прокласти тонкий шар паперу між батарейкою і задньою кришкою.

Що робити, якщо телефон самсунг постійно перезавантажується, а батарея і її контакти знаходиться в справному стані? Причиною перезавантаження може стати механічне пошкодження внутрішніх деталей мобільного пристрою внаслідок сильного удару об тверду поверхню. В результаті падіння телефону можливо відшарування сполучних або контактних проводів, термопайкі або будь-який інший з комплектуючих. Може також тріснути системна плата, до якої припаяні всі основні елементи гаджета.

буде корисним

Самостійно ремонтувати телефон в такому випадку не рекомендується. Його необхідно здати в сервісний центр для повної діагностики, так як дана процедура вимагає спеціального обладнання і великого досвіду роботи.

Програмні збої Самсунг Галаксі

Якщо для усунення механічних неполадок може знадобитися досвідчений фахівець або сервісний центр, то
проблеми програмного забезпечення цілком можна вирішити в домашніх умовах. Головне завдання - точно визначити причину, а саме - додаток, через який відбувається системний збій.

Виділяють 3 основних причини поломок, пов'язаних з софтом:

 • програмний конфлікт додатки з офіційною операційною системою Андроїд;
 • незакінчену або не повністю встановлене оновлення програми;
 • вірусні програми (спам боти) або шкідливе програмне забезпечення (трояни);

Розглянемо кожну з ситуацій більш докладно.

Конфлікт встановленого софта

якщо після Щоб встановити програму або програми з неофіційного джерела , Минаючи Плей Маркет, користувач виявив, що телефон почав перезавантажуватися, то проблема несправності складається саме в даному софті.

Видаліть конфліктну програму. Необхідно зайти в розділ «Додатки», відшукати проблемну утиліту, а після відкриття діалогового вікна натиснути кнопку «Видалити». Виконавши такий досить простий алгоритм, врахуйте той факт, що залишки програми можуть залишатися в оперативній пам'яті пристрою.

Ліквідувати додаток остаточно можна через стандартний сервісний розділ «Recovery Mode»:

 • Вимкніть смартфон.
 • Одночасно натисніть 3 клавіші: «Харчування», «Додому», «Гучність +».
 • У меню, Рекавері шляхом натискання кнопок гучності опустіться на пункт «wipe cache partition» і запустіть процедуру очищення.
 • По завершенні натисніть «reboot system now», що дозволить перезавантажити телефон у звичайному режимі.

Неправильне оновлення додатків

Часта перезавантаження смартфона може вплинути на якісне оновлення стандартних додатків, таких як google музика, карти, камера, стандартний браузер, плей маркет і так далі. Нові версії програм можуть не підходити до існуючої моделі телефону.

Виявити такий софт буде досить просто: він безперервно буде потребувати оновлення, раз по раз. Для вирішення проблеми виконуємо дії, описані нижче:

 • Через меню налаштувань заходимо в розділ «Додатки».
 • Перегортаємо на «Системні».
 • Знаходимо шукану програму.
 • Відкриваємо її властивості і тиснемо наступні кнопки: «Очистити кеш», «Стерти дані» і «Видалити оновлення».

Шкідливе програмне забезпечення

Зверніть увагу

Використовуючи додатки на телефоні Самсунг Galaxy, викачані не з офіційних джерел (таких як Play Market або Samsung Apps), є дуже велика ймовірність, що на смартфон буде встановлено неякісне ПО або вірусна програма.

Сучасні виробники антивірусних програм, такі як лабораторія Касперського , dr.web або Avast вже давно облаштувалися на ринку телефонії і випускають антивірусні програми спеціально для смартфонів різних версій і комплектації.

Після скачування однієї з перерахованих вище програм встановіть її на пристрій і виберіть опцію «Повне сканування». Антивірус визначить загрозу і запропонує на вибір кілька дій: заблокувати шкідливі програми та видалити.

Повернення до заводських налаштувань

Останнім і радикальним способом залишається виконання скидання телефону заводські налаштування. Зайдіть в налаштування, виберіть розділ «Архівація та скидання» (аналогічну назву на всіх версіях Андроїд версії 4.0 і вище), виконайте архівацію даних. Бажано це зробити на знімну карту пам'яті і перед процесом самого скидання налаштувань вийняти її з телефону.

Після того, як дані були архівовані (а карта вийнята з відповідного роз'єму), натискаємо кнопку «Скинути настройки». Смартфон деякий час буде перевантажуватися і завантажиться з абсолютно новою і чистою пам'яттю, як при виході з заводу.

Що робити, якщо телефон Самсунг постійно перезавантажується?
Що робити, якщо телефон самсунг постійно перезавантажується, а батарея і її контакти знаходиться в справному стані?
Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!