{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Що нового в Android 7.0 Nougat?

вчора Google оголосила про релізі операційної системи Android 7.0 Nougat. У найближчі дні відповідні прошивки отримають пристрої сімейства Nexus, а пізніше і інші моделі смартфонів і планшетів. У цьому матеріалі ми зібрали всі нововведення, реалізовані в Android 7.0 Nougat, - давайте ж подивимося, чого чекати від нової версії найпопулярнішої мобільної ОС.

Можливість зміни щільності елементів інтерфейсу. В Android 7.0 Nougat користувачі можуть змінювати щільність елементів інтерфейсу ОС. Деякі з них можуть ставати дрібніше або крупніше, крім того, ця опція дозволяє вибрати кількість іконок в рядку меню. Основна мета даного нововведення - полегшити використання мобільних пристроїв людьми з ослабленим зором.

Заборона на висновок повідомлень окремими додатками. Додатків тепер можна забороняти виводити повідомлення. Можна і відключати звук для повідомлень конкретних програм. Це актуально, наприклад, в тому випадку, коли в Skype-чаті йде розмова, яка не стосується вас особисто. Повідомлення сиплються одне за іншим, що відверто заважає і навіть дратує. За допомогою цієї опції можна відключити звук для Skype, при цьому повідомлення з Facebook або «ВКонтакте» йтимуть зі звуком.

За допомогою цієї опції можна відключити звук для Skype, при цьому повідомлення з Facebook або «ВКонтакте» йтимуть зі звуком

Покращена система оновлень. В Android 7.0 Nougat з'явилася можливість автоматичного завантаження та встановлення оновлень, що прийшла з пристроїв на Chrome OS. Смартфон або планшет автоматично завантажує апдейт в фоновому режимі і інсталює його при наступному перезавантаженні, що не набридаючи користувачеві повідомленнями про те, що пора б поставити оновлення ПЗ.

Смартфон або планшет автоматично завантажує апдейт в фоновому режимі і інсталює його при наступному перезавантаженні, що не набридаючи користувачеві повідомленнями про те, що пора б поставити оновлення ПЗ

Фото з сайту androidcentral.com

Удосконалена технологія Doze. Розробники вдосконалили технологію економії енергії Doze, знайому по операційній системі Android 6.0 Marshmallow. В Android версії 7.0 Nougat вона навчилася розпізнавати - лежить смартфон на якій-небудь поверхні протягом тривалого періоду часу або, наприклад, знаходиться в кишені йде людини. У першому випадку вводяться більш жорсткі обмеження на передачу даних і фонові процеси, оскільки мається на увазі, що людина спить і навряд чи буде користуватися смартфоном найближчим часом.

Підтримка Unicode 9 і нові емотикони. Android 7.0 Nougat є першою операційною системою з підтримкою Unicode 9, що серед іншого забезпечить підтримку 72 нових емотикони.

Кнопка «Очистити» в списку запущених додатків. Список останніх запущених додатків отримав кнопку «Очистити», що дозволяє в один дотик стерти всі картки. (Така кнопка є в багатьох фірмових лаунчер для Android - наприклад, в TouchWiz від Samsung.) Ті програми, які часто користувач не звертався протягом тривалого часу, зі списку зникають автоматично.

Підтримка неустанавліваемих додатків (Instant Apps). При попаданні на той чи інший сайт (наприклад, інтернет-магазину) браузер смартфона відкривати не мобільну версію цього самого сайту, а його застосування, що куди зручніше. Додаток при цьому не встановлюється в пам'ять. Після того як користувач завершить всі свої справи, пов'язані з сайтом, додаток закривається.

Фото з сайту androidauthority.com

Платформа віртуальної реальності Daydream . Daydream включає спеціальну версію каталогу Google Play Store з VR-контентом (включаючи версії View, YouTube, Play Movies і Google Photos), а також відповідний режим на смартфонах. Останні Google буде сертифікувати на сумісність з Daydream, оскільки для нормальної роботи з VR-контентом необхідна досить потужна апаратна платформа. Першим сумісним з Daydream смартфоном є Huawei Nexus 6P , Але відповідні моделі також готують Samsung, HTC, Huawei, Xiaomi, LG, ZTE, Asus і Alcatel.

Першим сумісним з Daydream смартфоном є   Huawei Nexus 6P   , Але відповідні моделі також готують Samsung, HTC, Huawei, Xiaomi, LG, ZTE, Asus і Alcatel

Мультіоконний режим і режим «картинка в картинці». У мультіоконном режимі на екрані мобільного пристрою можуть відображатися два додатки. Якщо тримати смартфон горизонтально, то вони будуть поруч один з одним, якщо вертикально - то один над одним. Що стосується режиму «картинка в картинці», то він призначений головним чином для телевізорів під управлінням Android TV та програвачів на кшталт Nexus Player . У ньому користувач може, наприклад, серфить інтернет через браузер, а фільм в цей час буде демонструватися в невеликому віконці в кутку екрану.

У ньому користувач може, наприклад, серфить інтернет через браузер, а фільм в цей час буде демонструватися в невеликому віконці в кутку екрану

Групування повідомлень. В Android 7.0 Nougat повідомлення можуть групуватися по певної програми, тобто в шторці спершу йтимуть нотифікації з пошти, потім, наприклад, з WhatsApp, потім з «ВКонтакте» та ін. Це дозволяє впорядкувати повідомлення і забезпечити більш високу швидкість ознайомлення користувача з тим , що йому встигли понаслать.

Це дозволяє впорядкувати повідомлення і забезпечити більш високу швидкість ознайомлення користувача з тим , що йому встигли понаслать

Можливість швидкої відповіді на повідомлення з шторки. В Android 7.0 Nougat додалася можливість швидкої відповіді на повідомлення з шторки, тобто без відкриття програми. Це дійсно зручно, особливо на недорогих пристроях, які витрачають на запуск програми по парі-трійці секунд.

Це дійсно зручно, особливо на недорогих пристроях, які витрачають на запуск програми по парі-трійці секунд

Швидке перемикання між активними додатками. Між ними в Android 7.0 Nougat можна перемикатися, не торкаючись екрану, - за допомогою подвійного натискання на кнопку запущених додатків.

0 Nougat можна перемикатися, не торкаючись екрану, - за допомогою подвійного натискання на кнопку запущених додатків

Більше вимикачів в шторці. У шторкою тепер більше вимикачів, причому їх можна міняти місцями і додавати нові, що дозволяє більш гнучко налаштувати апарат під себе.

У шторкою тепер більше вимикачів, причому їх можна міняти місцями і додавати нові, що дозволяє більш гнучко налаштувати апарат під себе

Нічний режим. Він забарвлює елементи інтерфейсу Android 7.0 Nougat в менш дратівливі очі відтінки, що актуально при роботі зі смартфоном в темряві.

0 Nougat в менш дратівливі очі відтінки, що актуально при роботі зі смартфоном в темряві

Настроєну-менеджер. Багато хто взагалі не в курсі того, що в останніх версіях Android є файл-менеджер, а він там є. В Android 7.0 Nougat його знову вдосконалили - зокрема, тепер він пропонує більш широкий набір опцій для роботи з файлами.

0 Nougat його знову вдосконалили - зокрема, тепер він пропонує більш широкий набір опцій для роботи з файлами

Можливість калібрування екрану. В налаштуваннях дисплея з'явилася опція калібрування, що дозволяє настроїти зображення відповідно до уявлень конкретного користувача про прекрасне. У багатьох смартфонах на Android подібні опції є вже давно, просто в Android 7.0 Nougat ця фішка стала стандартною і, як наслідок, вона тепер буде зустрічатися в смартфонах набагато частіше.

0 Nougat ця фішка стала стандартною і, як наслідок, вона тепер буде зустрічатися в смартфонах набагато частіше

Опція для економії трафіку. Функція Data Saver призначена для економії трафіку додатками - як працюють у фоновому режимі, так і розгорнутими. Економія досягається, наприклад, за допомогою зниження якості картинок в браузері, зниження дозвіл відео, що проглядається і ін.

Економія досягається, наприклад, за допомогою зниження якості картинок в браузері, зниження дозвіл відео, що проглядається і ін

Можливість додати дані про організм користувача. Користувач може вказати свою групу крові, дані про алергію, телефони родичів - і все це може відображатися на екрані блокування. Щоб у разі чого екстрені служби максимально швидко отримали доступ до цієї інформації.

Щоб у разі чого екстрені служби максимально швидко отримали доступ до цієї інформації

***

Варто підкреслити, що всі вищеописані опції можуть і не бути присутнім в кожному смартфоні або планшеті з Android 7.0 Nougat. Знаючи любов окремих виробників (HTC, LG, Samsung, не кажучи вже про Meizu і Xiaomi) до власних фірмовим лаунчер, можна припустити, що при створенні прошивок на базі «нуги» окремі базові опції цієї версії ОС можуть бути просто вирізані.

І ще. У Google вже працюють над першим апдейтом для Android 7.0 Nougat - можливо, його назвуть 7.0.1, а може і якось інакше. Очікується, що в цьому апдейте з'явиться новий лаунчер без кнопки виклику меню додатків, сервіс Google Assistant і нові іконки для віртуальних клавіш.

Очікується, що в цьому апдейте з'явиться   новий лаунчер   без кнопки виклику меню додатків, сервіс   Google Assistant   і нові іконки для віртуальних клавіш

Ось так нібито будуть виглядати нові віртуальні кнопки

Ось так нібито будуть виглядати нові віртуальні кнопки

Новий лаунчер з видозміненій рядком пошуку та без клавіші виклику меню додатків

Реліз поновлення нібито намічений на жовтень 2016 року. Тоді ж, можливо, світу представлять і два нових смартфони Nexus розробки компанії HTC - Marlin і Sailfish.

Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!