{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Що робити, якщо не вдається завантажити комп'ютер MacBook

  1. Поради експертів: Як правильно вибрати сервіс?

Лептопи з Купертіно рідко підводять своїх користувачів, але якщо все-таки Ваш Макбук не завантажується, варто по порядку виключити всі можливі причини несправності.

Коли при включенні на екрані свого Mac Ви бачите сіру папку зі знаком питання, це значить, що в системі відсутній завантажувальний пристрій.

Але не варто турбуватися завчасно: найімовірніше, Ваші дані ще можна зберегти.

* Ви можете зателефонувати нам і отримати безкоштовну консультацію. Або читайте статтю нижче, де ми постаралася все докладно пояснити.


В першу чергу потрібно виключити ймовірність випадкового системного збою, в результаті якого у внутрішній пам'яті Mac могла зберегтися інформація про помилку. Щоб виконати скидання налаштувань EFI (пам'яті NVRAM), вимкніть Ваш Mac, потім утримуючи клавіші Command (⌘), Option, P і R натисніть кнопку включення. Продовжуйте утримувати клавіші до повторної появи вітального сигналу системи.

Часто така операція допомагає відновити працездатність MacBook, проте, навіть в успішному випадку рекомендуємо зробити резервну копію системи, оскільки періодична поява подібної проблеми - ознака наявності апаратної несправності Вашого Mac.

Якщо ж після апаратного скидання Ваш MacBook не вантажиться з власного накопичувача - необхідно перевірити жорсткий диск і шлейф підключення HDD до материнської плати.

Тут Вам може допомогти заздалегідь підготовлений завантажувальний носій з операційною системою (тобто flash-карта або зовнішній HDD. Про підготовку такого носія також можна прочитати в наших статтях). Щоб запустити на Вашому MacBook операційну систему із зовнішнього носія, при включенні пристрою утримуйте лівий Alt (Option) до появи меню вибору завантажувального розділу, де можна буде вказати Ваш накопичувач. Якщо у Вас встановлений альтернативний завантажувач rEFIt - просто дочекайтеся появи основного екрану і виберіть потрібний розділ.

Як тільки Вам вдалося завантажити "зовнішню" ОС, можна сміливо відкинути більшу частину апаратних несправностей материнської плати і продовжити тестування шлейфа і самого накопичувача.

Якщо в меню вибору ОС відсутній пункт з Вашим основним розділом (найчастіше, за замовчуванням він називається Macintosh HD) - це ще не означає, що диск або шлейф повністю вийшли з ладу.

Перевірити працездатність диска і спробувати скопіювати з нього дані можна з найбільш завантаженою системи Перевірити працездатність диска і спробувати скопіювати з нього дані можна з найбільш завантаженою системи. Для цього необхідно вибрати кореневої каталог файлової системи (підійде пункт меню Перехід-Комп'ютер) і з нього перейти до встановленого в ноутбуці диску. Якщо у вікні "Комп'ютер" диск теж не відображається, спробуйте відкрити Дискову утиліту (Перехід - Програми). У разі, коли фізичний диск доступний для роботи в утиліті, можна спробувати відновити файлову систему штатними засобами ос.

Якщо ж диск в утиль не відображається, відображається сірим (також може вказувати на несправність файлової системи) або червоним кольором (в останньому випадку система також виводить повідомлення про апаратну несправності накопичувача), для подальшої діагностики його необхідно буде витягти з корпусу ноутбука.

* Без наявності відповідного досвіду не рекомендуємо виконувати цю операцію самостійно, оскільки навіть незначне втручання при недотриманні технології може спричинити за собою вихід з ладу або часткове пошкодження материнської плати (Можна пошкодити роз'єми та фіксатори на платі або викликати коротке замикання будь-яким струмопровідних предметом при подачі живлення) .


* Без наявності відповідного досвіду не рекомендуємо виконувати цю операцію самостійно, оскільки навіть незначне втручання при недотриманні технології може спричинити за собою вихід з ладу або часткове пошкодження материнської плати (Можна пошкодити роз'єми та фіксатори на платі або викликати коротке замикання будь-яким струмопровідних предметом при подачі живлення)

Спробуйте запустити Ваш жорсткий диск, підключивши його через будь-яку док-станцію або перехідник SATA-USB. Також, має сенс протестувати накопичувач Дисковою утилітою з підготовленою Вами Flash-карти або зовнішнього HDD.

Якщо диск не розпізнає в утиль навіть при підключенні через зовнішні інтерфейси - швидше за все, його доведеться замінити (є ймовірність часткового відновлення його працездатності через програмно апаратні комплекси, наприклад PC-3000, але процес дуже довгий і не завжди успішний).

У серії MacBook Pro Unibody (без дисплея Retina) використовуються накопичувачі 2,5 "Якщо Ви сумніваєтеся в сумісності - ми завжди готові підібрати для Вас відповідний аналог або за Вашим бажанням встановити оригінальні екземпляри.

Ви змогли завантажити ОС з диска в док-станції? - чудово: Ваші дані не постраждали, несправний шлейф підключення жорсткого диска.

Шлейфи в MacBook Pro Unibody 13 "- 17" з 2008 р випуску мають плівкову структуру і навіть без видимої причини виходять з ладу (не кажучи вже про те, що їх дуже просто пошкодити, наприклад, при самостійному апгрейді системи) Особливо часто проблема зустрічається в 13 "моделях 2009- 2012 рр.

Ремонт самого шлейфа Вкрай складний. У більшості випадків він зводиться до пропайкой або "перевстановлення" коннектора, що з'єднує шлейф з материнською платою або (рідше) відновленню окремих контактів SATA-роз'єми (подключеніеHDD). Якщо дані операції не допомогли або Ви виявили механічне пошкодження на самому шлейфі (перегин, вм'ятини, обрив і так далі), можна спробувати відновити частину провідних доріжок. Описані прийоми вимагають акуратності, терпіння і високої кваліфікації майстра.

Як правило, витрати на відновлення шлейфу HDD можна порівняти з вартістю нової деталі, тому ми рекомендуємо вдаватися до ремонту шлейфу тільки в крайньому випадку, коли іншого виходу просто немає. Простіше, швидше і надійніше буде встановити новий шлейф, тим більше, що деталь не відноситься до категорії "рідкісних" і практично завжди є в наявності.

Шлейфи дуже схожі зовні, але не взаємозамінні, тому, щоб не витратити гроші даремно, обов'язково проконсультуйтеся у Вашого постачальника, перевірте рік випуску за серійним номером на нижній кришці MacBook, а краще зверніться до досвідченого фахівця для його заміни.

Набагато рідше Макбук Pro не завантажується через проблеми з материнською платою. Це може відбуватися через вихід з ладу елементів в ланцюгах харчування або чіпсета. Виявляється несправність по-різному, один із симптомів - ноутбук не завантажується з дискових накопичувачів (також можуть відмовляти USB і інші порти, web-камера інші пристрої).

Навичками відновлення материнських плат на компонентному рівні володіють далеко не всі інженери, тому не варто економити на кваліфікованому ремонті - виконувати його краще в обладнаних майстернях, уявляючи собі характер проблеми і необхідний ремонт. Щоб Ви відчували себе впевнено - ми завжди готові запропонувати Вам безкоштовну діагностику. Визначити причину несправності зможемо безпомилково, оскільки займаємося компонентним ремонтом техніки Apple більше 7 років, досконало освоїли специфічну схемотехнику пристроїв, володіємо власною базою знань за типовими несправностей і методів їх усунення.

Варто окремо відзначити, що проблеми зі шлейфами і описані методи діагностики актуальні для ноутбуків лінійки MacBook Pro Unibody.

MacBook Air не завантажується найчастіше через проблеми з програмним забезпеченням (файлової системою, самої ОС), або пропрієтарним SSD-накопичувачем. Шлейф, що з'єднує плату з роз'ємом для SSD і материнську плату присутній тільки в 13 "моделі MacBook Pro з Retina дисплеєм, але, як показує наша практика, він вкрай рідко виходить з ладу, в основному - при контакті з рідиною.

Проблема з завантажувальним пристроєм і її індикація у вигляді папки зі знаком питання може виникнути на будь-якому MacBook.

Якщо Ваш MacBook не завантажується, але при старті Ви не бачите ні білого екрану, ні папки зі знаком питання, тобто зображення відсутній повністю, несправність в 90% випадків пов'язана з материнською платою (іноді при цьому також запускаються кулери на підвищених обертах):

  • виходять з ладу елементи в ланцюгах харчування або самі провідні доріжки
  • Може бути пошкоджений мультіконтроллером, графічний чіп або чіпсет

Відбувається це з різних причин:

  • при контакті з рідиною (через пошкодження елементів процесами електролізу)
  • при перепадах напруги в мережі
  • при неправильному підключенні потужних периферійних пристроїв (або при використанні дешевої периферії з неякісною системою харчування)
  • При тривалих навантаженнях на обладнання

В такому випадку однозначно необхідна повна апаратна діагностика. компонентний ремонт MacBook може зажадати заміни окремих елементів ланцюгів або відновлення доріжок материнської плати.

Якщо у Вас залишилися питання, наші фахівці завжди готові проконсультувати Вас по телефону, електронній пошті або в онлайн-чаті на сторінках нашого сайту.

Завжди з радістю чекаємо Вас!

Поради експертів: Як правильно вибрати сервіс?

Ніколи раніше не зверталися за ремонтом електроніки?

Не знаєте з чого почати? В першу чергу - не переживати! Ознаки хорошого і якісного сервісу видно відразу. Ми підготували інструкцію для тих, хто шукає майстерню або сервісний центр по ремонту Apple

Справжні, чесні і прозорі ціни на сайті

Реальні терміни і гарантія - це повага до вас

Репутація професіоналів Apple і досвід в кілька років

Мурадова Ірина
18 травня

Питання: Доброго дня, макбук аїр 13
Вирішила почистити жорсткий диск, так як він був заповнений через CMD + R
Почистила і в підсумку, компьтер при включенні видає миготливий знак питання знак.Решіла спробувати його востоновіть через дискову Улиту-не вийшло
Вирішила перезавантажити операційну систему-не вийшло (після того як я натискаю «продовжити» нічого не відбувається)
У підсумку я вирішила через завантажувальний диск-не вийшло, його просто немає
І я помітила, що у мене пропав диск Machition HD (на кшталт так називається)
Замість нього у мене тепер 2 диска
APPLE SSD SM0128G Media
Apple disk image Media
Не один з них не можна отмонтировать (кнопка «підключити» не працює
Що робити? Два дні мучуся з комп'ютером! Без нього, як без рук ((

Відповідь: Добрий день! Проблем може бути кілька: злетів розділ ОС, буде потрібно відновлення / перевстановлення операційної системи. Або проблема з HDD / SSD накопичувачем (вийшов / виходить з ладу), або шлейф HDD. Для початку, в будь-якому випадку, потрібно провести діагностику. Щоб зрозуміти, в чому проблема, і виявити несправність. Після вже можна буде точно назвати проблему, терміни і суму ремонту. Віддалено, на жаль, не бачачи апарат, не представляється можливим провести діагностику. Потрібно, щоб інженер подивився ваш пристрій, за фактом, в СЦ. Привозите, подивимося. Діагностика в нашому сервісному центрі безкоштовна. З повагою, MacPlus!

Подивитися весь коментар Приховати

Кузьміних Інга В'ячеславівна
23 лютого

Питання: Доброго дня скажіть що можна зробити .я хотіла прибрати пін код з макбука air підібрала і почала на перезавантаження системи віндолс і він показав чорний екран і написано відсутня операційна система? Що робити?

Відповідь: Добрий день! Можливо злетіло програмне забезпечення пристрою. Перевстановлення операційної системи скласти 1500р. Так само можна спробувати відновити програмне забезпечення, більш точно зможемо сказати після діагностики. Діагностика пристрої - безкоштовна.

Подивитися весь коментар Приховати

Олег
10 грудня

Питання: Доброго дня! Макбук про ретина кінець 2013 роки 2 місяці тому перестав включатися, при включенні телефон дзвонив, капс-цибуля при натисканні горить, а екран не працює. При підключенні зовнішнього екрана - зображення на зовнішній екран виводиться! Через місяць коли збирався здати на діагностику вирішив включити макбук - включився, вбудований екран заробив !!! Цілий день на ньому працював, без проблем. Потім увечері вимкнув - і він знову не включається, зображення виводиться на зовнішній дисплей! Підкажіть, в чому може бути проблема?

Відповідь: Доброго дня.
Як варіант, з матрицею. Але необхідно провести безкоштовну діагностику.
Вона допоможе визначити причину поломки, вид робіт та їх остаточну вартість.
Будемо раді допомогти Вам! Працюємо щодня з 9:00 до 21:00.
Виїзд кур'єра в межах МКАД безкоштовний.
Чи можемо самі доставити апарат в сервісний центр.

Подивитися весь коментар Приховати

Ані
26 листопада

Питання: Добрий день! У мене проблема з макбуком: при звичайному включенні з'являється яблуко на сірому тлі, білий фон, а на синьому тлі застигає. При цьому в безпечному режимі он запускається, але працює погано, зависає, коли заходжу на ютуб, наприклад. До того, як він перестав включатися, він іноді зависав, доводилося вимикати. В чому може бути проблема? Допоможіть будь ласка

Відповідь: Добрий день! На вашу опису потрапляє безліч причин, що б точно розібратися необхідно провести діагностику, діагностика-безкоштовно проходить в день обращенія.Будем раді допомогти

Подивитися весь коментар Приховати

Панкратов Євген Володимирович
15 березня

Питання: Добрий времени суток! У вас корисні і цікаві статті і хотів би до вас звернутися з діагностиці, але живу не в Москві. Хочу задати таке питання. У мене макбук про 13 мід 12 я в минулому році міняв жорсткий диск на seagate правда спритніший (7200) ніж рідний hitachi. Пропрацював він у мене 14 місяців і перестав завантажуватися. Подумав, що він здох і купив інший хитачи. Поставив на місце старий рідний hdd з ним мак відмінно заробив, скачав Йосеміті і підключивши по ЮСБ новий диск встановив систему. Але встромивши в середину маку він працював з глюками. А через ЮСБ нормально працював. Віддав в магазин цей диск і купив інший сіагейт. Теже проблеми, тільки всередині маку він взагалі не запускається, тільки ЮСБ. Невже проблема в шлейфі? Просто дивно, що старий hdd працює з цим шлейфом, а інші ні, хоча той диск при якому трапилася ця проблема була також куплена в магазині і нормально працював

Відповідь: Добрий день! Так, швидше за все справа в шлейфі HDD або в контролері sata, так само можливо проблема в материнській платі. Точно зможемо сказати тільки після діагностики, діагностика безкоштовна.

Подивитися весь коментар Приховати

}?>

Поради експертів: Як правильно вибрати сервіс?
Ви змогли завантажити ОС з диска в док-станції?
Поради експертів: Як правильно вибрати сервіс?
Ніколи раніше не зверталися за ремонтом електроніки?
Не знаєте з чого почати?
Отіла прибрати пін код з макбука air підібрала і почала на перезавантаження системи віндолс і він показав чорний екран і написано відсутня операційна система?
Що робити?
Підкажіть, в чому може бути проблема?
В чому може бути проблема?
Невже проблема в шлейфі?
Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!