{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Стаття: Як правильно вибрати систему безпеки для магазину?

Призначення, види і основні функції
Призначення, види і основні функції   Основне призначення систем охоронної сигналізації, будь то квартирна, офісна або об'єктова - виявлення самого факту несанкціонованого доступу в зону, що охороняється або виникнення нештатної ситуації на об'єкті, що охороняється

Основне призначення систем охоронної сигналізації, будь то квартирна, офісна або об'єктова - виявлення самого факту несанкціонованого доступу в зону, що охороняється або виникнення нештатної ситуації на об'єкті, що охороняється. До першого нагоди відноситься проникнення людей, до другого - задимлення, загорання або затоплення приміщення. Так само системи охоронної сигналізації можуть грати роль профілактичний засіб. Міліцейська статистика стверджує, що відсоток крадіжок на об'єктах, що мають охоронну сигналізацію, значно нижче.

В основному розрізняють два типи стаціонарних систем - пультові і автономні. Перші - виведені на пульт оператора охоронної структури, другі - як максимум, сповіщають самого господаря або його довірених осіб.

Автономна сигналізація, як правило, виконує функцію відлякування зловмисників із застосуванням акустичних і (або) світлових приладів. В особливо екзотичних випадках як автономна, так і пультова система здатна здійснювати безпосередній фізичний вплив на порушників. Сюди входять різні способи автоматичного блокування приміщення (вікна та двері перекриваються решітками), розпорошення газу, використання інфразвукових і стробоскопических приладів, електрошокові удари, світлошумові ефекти.

Однак при використанні подібних приладів варто пам'ятати, що вони в тій чи іншій мірі завдають шкоди порушнику, що в нашому "гуманному" законодавстві може бути витлумачено, як перевищення меж необхідної оборони.

Додатково слід сказати про що з'явилися в широкому продажі системах автономної сигналізації, що використовують мобільний зв'язок. Вони цілком доступні за ціною, мають модульну структуру і можуть бути встановлені на об'єкті особою, яка не має спеціальної підготовки. Досить мати впевнені навички в поводженні з власним мобільним телефоном. Модульна структура таких систем передбачає можливість підбору конфігурації під конкретний об'єкт. А управління ними можливо за допомогою відправки командних СМС-повідомлень.
Орієнтовна структура охоронної системи
Додатково слід сказати про що з'явилися в широкому продажі системах автономної сигналізації, що використовують мобільний зв'язок

Будь-яка охоронна система складається з приймально-контрольного приладу (ПКП, він же - охоронний блок) і датчиків. ПКП здійснює аналіз стану обстановки на об'єкті шляхом контролю охоронних шлейфів. Охоронний шлейф, він же кордон охорони, охоронний контур, являє собою електричний ланцюг, в яку послідовно включені датчики. При фіксуванні порушення датчик розриває ланцюг шлейфу, ВКП фіксує пропажа "струму охорони" і формує повідомлення про порушення того чи іншого рубежу охорони. Так що питання з американських бойовиків: "Який провід різати, синій або червоний?", Залишимо Голлівуду. В охоронних системах можна обрізати будь-який, сигнал тривоги все одно буде сформований.

Тим більше, що сучасні охоронні системи часто дротових шлейфів не мають. Датчик здійснює зв'язок з ПКП в межах об'єкту, що охороняється по радіо, має вбудований джерело живлення, словом - повністю автономний.

Тепер трохи про датчиках. Це, якщо так можна висловитися, Очі і Вуха ПКП! Саме вони перекривають можливі шляхи доступу на об'єкт і формують сигнал про порушення шляхом розриву ланцюга охоронного контуру або відправки кодованого радіоповідомлення про порушення. На підставі даних, отриманих від них, ПКП і аналізує обстановку на об'єкті. Датчики бувають активні і пасивні. Чим же вони відрізняються?

Прийнято вважати, що відмінною рисою активного датчика є наявність електронного "інтелекту" та споживання електроенергії від джерела живлення. Сам джерело живлення при цьому може бути як зовнішнім, так і внутрішнім. Пасивні датчики до недавнього часу являли собою досить прості, щоб не сказати - примітивні пристрої, дія яких грунтувалося на звичайному розмиканні контактів. Прикладом тому може служити геркон (герметизований контакт). Він же - сигналізатор магнітогерконовий (СМЯ). Скляна ампула з двома контактами, що знаходяться в магнітному полі. СМК встановлюється, наприклад, на одвірок, а магніт - навпроти нього на самі двері. При відкритті дверей магніт віддаляється від геркона, контакти розмикають ланцюг.

Однак прогрес не стоїть на місці. Особисто мені нещодавно довелося при наданні допомоги в установці автономної системи охоронної сигналізації, що використовує МТСовскую мережу, зіткнутися з дуже цікавою комбінацією геркона і активного датчика. Основним елементом цього приладу був геркон, а ось додатковий блок мініатюрних розмірів мав вбудований елемент живлення з можливістю підключення зовнішнього джерела, а так же аналізатор стану геркона (норма-порушення) і був здатний передавати інформацію на приймально-контрольний прилад по радіоканалу. За більшістю ознак такого ось симбіозу можна віднести саме до активних датчикам.

Принцип дії активних датчиків досить різноманітний Принцип дії активних датчиків досить різноманітний. інфрачервоні датчики руху , Наприклад, працюють за принципом запам'ятовування теплової картинки приміщення в зоні, що охороняється. Зона розбита на кілька сегментів-променів, після включення живлення датчик виробляє запис теплового випромінювання посегментно в пам'ять. При зміні теплової картинки в двох або більше сегментах відбувається спрацьовування. Зона огляду забезпечується спеціальною лінзою. Вона може бути як об'ємної, так і плоскої (тип "штора"). Багато подібних датчики мають додаткову антісаботажную лінзу, що забезпечує зону безпосередньо під датчиком. Крім того, вони можуть мати захист від несанкціонованого розкриття - розмикач, що спрацьовує при спробі розкрити датчик з метою його нейтралізації.

Радіохвильові датчики - спрацьовують на зміну частоти (ефект Доплера) при переміщенні порушника в зоні випромінювання Радіохвильові датчики - спрацьовують на зміну частоти (ефект Доплера) при переміщенні порушника в зоні випромінювання. До радіохвильовим датчиків належать так само периметральні датчики з рознесеним передавачем і приймачем. Передавач формує кілька радіопроменів, що потрапляють на приймач. При перетині порушником одного або декількох променів, в залежності від алгоритму роботи приладу, сигнал, що надходить на приймач, переривається. Що, власне, і є підставою для формування сигналу тривоги.

За аналогічним принципом працюють так само датчики інфраізлучающіе або оптичні. Кількість формованих променів - від трьох до п'ятнадцяти, в залежності від конструкції приладу.

В особливу групу активних датчиків можна виділити акустичні та вібраційні В особливу групу активних датчиків можна виділити акустичні та вібраційні. Перші в основному представлені різними моделями сімейства ДРС - датчиками руйнування скла . Вони мають вбудований мікрофон, систему фільтрів і мікросхему аналізу стану. Справа в тому, що при руйнуванні скла утворюється досить широкий спектр акустичних коливань, в тому числі і поза діапазону чутності людського вуха (інфразвук і ультразвук). Сучасна елементна база дозволяє "навчити" датчик розрізняти навіть тип руйнується скла: віконне скло, триплекс і так далі ...

вібраційні датчики призначені для перекриття можливих шляхів несанкціонованого доступу шляхом руйнування стін об'єкта. Це можуть бути як стіни будівлі, так і стінки сейфа або банкомату. Як правило, вони мають зовнішній або автономне джерело живлення, схему аналізу стану і виконавчий елемент, який представляє собою котушку індуктивності з магнітом на чутливій підвісці. Через котушку протікає струм, величина якого залежить від індуктивного опору котушки. При спробі пролому стіни сердечник з магнітом починає коливатися, тим самим збільшуючи індуктивний опір котушки вище порогового значення, запрограмованого в схемі аналізу, в результаті чого та видає сигнал тривоги.
Чутливість деяких моделей цих датчиків настільки велика, що вони здатні спрацювати на свердління стінки сейфа спеціальним "свердлом зломщика".

Так що питання з американських бойовиків: "Який провід різати, синій або червоний?
Чим же вони відрізняються?
Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!