{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Швидкісні HDD. Тест моделей об'ємом 500-1000 ГБ

 1. Технічні характеристики
 2. Технічні характеристики
 3. Технічні характеристики
 4. Технічні характеристики
 5. Технічні характеристики
 6. Технічні характеристики
 7. Технічні характеристики
 8. Методика тестування
 9. висновки

За останній рік ситуація на ринку жорстких дисків досить помітно змінилася відразу в декількох аспектах. З технічної точки зору все виробники HDD перевели свою продукцію на інтерфейс SATA 6 Гб / c і впровадили в моделях великого обсягу технологію Advanced Format. Також нескладно відстежити чіткий поділ лінійок вінчестерів на два класи: дорогі швидкісні рішення з частотою обертання 7200 об / хв і економічні високоємні HDD з 5400-6000 об / хв, пропоновані за більш доступною ціною. Нарешті, найближчим часом очікуються глобальні пертурбації в складі гравців: WD планує придбати Hitachi GST і тим самим захопити близько 50% ринку жорстких дисків, а Seagate відповість на це покупкою Samsung HDI, довівши свою частку до 40% і залишивши третього і останнього учаснику - Toshiba - всього 10%, та й ті в основному в сегменті 2,5 "і 1,8" HDD.

Нарешті, найближчим часом очікуються глобальні пертурбації в складі гравців: WD планує придбати Hitachi GST і тим самим захопити близько 50% ринку жорстких дисків, а Seagate відповість на це покупкою Samsung HDI, довівши свою частку до 40% і залишивши третього і останнього учаснику - Toshiba - всього 10%, та й ті в основному в сегменті 2,5 і 1,8 HDD

Ми вирішили оцінити стан справ в категорії накопичувачів, призначених для використання в якості системних. Критерії відбору прості: пристрої зі швидкістю обертання шпинделя 7200 об / хв об'ємом, що не перевищує 1 ТБ. Більш ємні моделі вже можна порівняти за ціною з хорошими SSD і, на нашу думку, не так вигідні, як поєднання твердотільного диска для ОС і ПО і «зеленого» HDD значного обсягу - для зберігання даних.

Більш ємні моделі вже можна порівняти за ціною з хорошими SSD і, на нашу думку, не так вигідні, як поєднання твердотільного диска для ОС і ПО і «зеленого» HDD значного обсягу - для зберігання даних

Відмінна продуктивність; низька ціна

Помітний шум при великому навантаженні

вердикт вердикт

Хоча в арсеналі Hitachi вже є більш нові накопичувачі серії 7K1000.D, основну ставку компанія робить саме на попереднє покоління. Hitachi HDS721010CLA332 - топова модель серед пристроїв серії 7K1000 з об'ємом 1 ТБ, кешем 32 МБ і інтерфейсом SATA II. Відзначимо, що даний жорсткий диск демонструє швидкість роботи з буфером 221,8 МБ / с - очевидно, що SATA 6 Гб / с йому просто не потрібен.

В цілому у Hitachi вийшов відмінний продукт: в синтетичних тестах він показав характерні для накопичувачів з 500-гігабайтну пластинами лінійні швидкості читання і запису від 140 до 72 МБ / с і час доступу 13,7 і 6,3 мс. При серйозному навантаженні проявляється основна міць 7K1000.C - прекрасна прошивка. У бенчмарке PCMark Vantage вінчестер поступився тільки рішенням WD, а в тяжкому тесті IOMeter Workstation з глибиною черги запитів 32 (максимальної для ОС Windows) і зовсім вийшов на перше місце.

Технічні характеристики

Ємність 1 ТБ

Кількість пластин / головок 2/4

Інтерфейс SATA II

продукт надано MTI

продукт надано  MTI

Кращі лінійні швидкості в тесті

Помітне падіння продуктивності під навантаженням

вердикт вердикт

Як і попередній учасник тестування, цей жорсткий диск не може вважатися новинкою, проте він широко поширений в продажу і володіє привабливими характеристиками.
Набір технологій в Samsung SpinPoint F3 до пари лідерів ринку: тут і динамічне управління висотою польоту головок, і двоядерний контролер, і фірмові NoiseGuard і SilentSeek, що знижують рівень шуму. Мабуть, не вистачає тільки SATA 6 Гб / с і 64 МБ буфера (на HD103SJ встановлено 32 МБ) до максимально можливої ​​конфігурації.

Результати, продемонстровані цим накопичувачем, досить цікаві: з одного боку, він впевнено випереджає всіх конкурентів по швидкості лінійних читання і запису - від 154 до 77 МБ / с. З іншого, IOMeter і PCMark Vantage виявляють слабку оптимізацію прошивки для важких навантажень: в обох тестах, що характеризуються великою кількістю одночасних запитів до диска, він відстає від лідерів приблизно на чверть.

Технічні характеристики

Ємність 1 ТБ

Кількість пластин / головок 2/4

Інтерфейс SATA II

продукт надано Samsung

продукт надано  Samsung

Практично повна безшумність; слабкий нагрів

Чи не вражаюче швидкодія

вердикт вердикт

Один з перших представників жорстких дисків Seagate, в яких застосовується нова спрощена маркування. ST500DM002 підтримує інтерфейс SATA 6 Гб / с, хоча на його продуктивності це ніяк не позначилося.

Особливість моделі в тому, що у неї режим AAM (системи управління акустичними параметрами) виставлений в положення безшумної роботи, що відбилося на швидкодії. Швидкості лінійних читання і запису непогані - від 135 до 70 МБ / с, однак час доступу велике: 16,4 мс для читання - найгірший результат в тестуванні. Але і це не все: швидкість роботи з буфером становить всього 197 МБ / с, а судячи з латентності записи (16,9 мс), при великій кількості запитів прошивка просто перестає їх кешувати. Аналогічні показники отримуємо і в IOMeter, і PCMark Vantage - 90 IOPS і 4276 балів відповідно, і останнє місце в загальному заліку. Диск дуже тихий і практично не гріється, але досить неквапливий.

Технічні характеристики

Ємність 500 ГБ

Кількість пластин / головок 1/2

Інтерфейс SATA 6 Гб / с

Тиша в роботі; низьке тепловиділення; ціна

скромна продуктивність

вердикт вердикт

Топова модель лінійки Barracuda 7200.12 об'ємом 1 ТБ може похвалитися буфером 32 МБ і інтерфейсом SATA 6 Гб / с. Оскільки в ній при- змінюються пластини по 500 ГБ, демонстровані лінійні швидкості читання і запису високі, але не вражають уяви, - від 131 до 71 МБ / с. Традиційно для Seagate також завелика і час доступу - 15,9 мс для читання і 11,2 мс для запису. Втім, в порівнянні з накопичувачем місткістю 500 ГБ показники помітно покращені - принаймні працює кешування.

Складні тести в IOMeter і PCMark Vantage, проте, демонструють, що на сьогоднішній день дискам серії Barracuda 7200.12 складно скласти конкуренції топовим моделям інших вендорів. В PCMark вінчестер Seagate все ж обходить Samsung HD103SJ за рахунок кращої роботи відкладеного запису і переупорядковування запитів, однак з ростом навантаження все ж відкочується на передостаннє місце в IOMeter.

Технічні характеристики

Ємність 1 ТБ

Кількість пластин / головок 2/4

Інтерфейс SATA 6 Гб / c

продукт надано ASBIS

продукт надано  ASBIS

Хороша продуктивність під навантаженням

Висока ціна

вердикт вердикт

Молодша модель в серії WD Caviar Black фактично є оновленням диска WD5001AALS, обзавівся підтримкою SATA 6 Гб / с. В іншому характеристики традиційних для HDD даної ємності на 7200 об / хв: одна пластина на 500 ГБ, 32 МБ буфера, двоядерний процесор контролера, парковка головок за межами пластини NoTouch.

Швидкість лінійних читання і запису у WD5002AALX типова - від 144 до 65 МБ / с, а ось час доступу на читання виявилося високим, цілих 15,7 мс. Ймовірно, це пов'язано з тим, що в накопичувачі використані головки попереднього покоління, та й StableTrac (фіксації шпинделя з двох сторін) у нього немає. Зате під важким навантаженням дає про себе знати відмінна прошивка Caviar Black: в IOMeter Workstation диск поступився тільки своїм старшим побратимам і Hitachi Deskstar 7K1000.C, а в PCMark навіть випередив конкурента.

Технічні характеристики

Ємність 500 ГБ

Кількість пластин / головок 1/2

Інтерфейс SATA 6 Гб / с

продукт надано WD

продукт надано  WD

Відмінна швидкодія

Висока ціна

вердикт вердикт

Цей накопичувач цікавий тим, що в залежності від встановлених в ньому пластин (їх дві по 500 ГБ) вони можуть бути або розмічені по 375 ГБ на кожну (отримуючи невеликий приріст лінійних швидкостей на внутрішніх доріжках), або використовувати 3 з 4 доступних поверхонь. Також відзначимо, що у цієї моделі вже є буфер ємністю 64 МБ і вона використовує SATA 6 Гб / c.

Лінійні швидкості складають від 140 до 73 МБ / с, що говорить про те, що наш екземпляр використовує 3 поверхні і, відповідно, 3 головки читання / запису. Час доступу значно покращено порівняно з молодшою ​​моделлю - 12,5 мс на читання і 6,5 мс на запис. У WD7502AAEX найшвидший кеш серед протестованих дисків - 247,1 МБ / с. У важких бенчмарках цей Caviar Black показує себе прекрасно - 154 IOPS в IOMeter і 6273 балів в PCMark Vantage.

Технічні характеристики

Ємність 750 ГБ

Кількість пластин / головок 2/3

Інтерфейс SATA 6 Гб / с

продукт надано WD

продукт надано  WD

Відмінна швидкодія

Висока ціна

вердикт вердикт

Тестований нами екземпляр оснащений останньою версією прошивки, в якій покращена робота в багатопотоковому режимі і ефективність взаємодії з буфером. Фактично цей диск на даний момент є вінцем творіння WD серед десктопних моделей - рішення ємністю 1,5 і 2 ТБ відрізняються кількістю пластин і актуаторами головок.

Графік лінійних читання і запису WD1002FAEX типовий для пристроїв з пластинами по 500 ГБ - від 142 до 75 МБ / с (тут попереду тільки Samsung), а ось час доступу вінчестера практично ідеально для HDD з частотою обертання шпинделя 7200 об / хв - 12,4 і 6,7 мс для читання і запису відповідно. Відмінно налагоджена прошивка, 64 МБ кешу і двоядерний процесор контролера дозволяють HDD показувати чудові результати в IOMeter і PCMark Vantage - 155 IOPS і 6536 балів, залишаючи конкурентів далеко позаду.

Технічні характеристики

Ємність 1 ТБ

Кількість пластин / головок 2/4

Інтерфейс SATA 6 Гб / с

Методика тестування

Оцінка продуктивності жорстких дисків проводилася на платформі Intel Z68 з підключенням до чіпсетний портів SATA 6 Гб / с, контролер працював в режимі AHCI. Швидкість обміну даними з буфером додатково перевірялася і по інтерфейсу SATA II з підключенням до відповідних роз'ємів того ж контролера. Всі тести проводилися в середовищі Windows 7 Ultimate 64-bit. Максимальні і мінімальні значення лінійних швидкостей вимірювалися за допомогою утиліти HDTune Pro 4.60, час доступу - за допомогою IOMeter 1.1.0 RC1.

висновки

Майже всі сучасні жорсткі диски з частотою обертання шпинделя 7200 об / хв базуються на пластинах об'ємом 500 ГБ, тому показники лінійних швидкостей у них приблизно однакові і залежать лише від ефективності роботи головок читання / запису і прошивки. Більш ємні пластини (аж до 750 ГБ) використовуються в економічних вінчестерах «зелених» серій, так як за рахунок зниженою частоти їх обертання сучасні головки все ж встигають позиціонуватися і ефективно функціонувати з такою високою щільністю. Винятками є лише моделі Hitachi і Seagate об'ємом 3 ТБ, однак їх вартість зашкалює. Лише зовсім недавно Hitachi анонсувала появу в продажу серії Deskstar 7K1000.D з пластинами по 1 ТБ (в який раз японська компанія захоплює технологічне лідерство!), Проте коли вони реально потраплять на полиці магазинів - невідомо.

Що стосується недорогих і швидких жорстких дисків з частотою обертання 7200 об / хв, відмінно підходять в якості системних для складання ПК з обмеженим бюджетом, то на ринку їх дуже багато, і вибір часом може виявитися досить непростим. Як виявило наше тестування, серед присутніх у продажу пристроїв старших серій найбільш привабливими є Hitachi Deskstar 7K1000. C і WD Caviar Black ємністю від 750 ГБ. Вони поєднують відмінні показники в синтетичних тестах (високі лінійні швидкості, низький час доступу) з добре оптимізованими під потрібну нам модель застосування прошивками, ефективно кешируєтся і змінювати порядок запити і швидко працюють з кількома одночасними потоками даних. Окремо відзначимо результати WD Caviar Black WD1002FAEX: незважаючи на те що на діаграмі IOMeter Workstation його все ж зміг обійти накопичувач Hitachi, різниця в продуктивності всього 1 IOPS, а сам бенчмарк орієнтований на емуляцію роботи під максимально можливої ​​в Windows навантаженням. У той же час в тесті PCMark Vantage, що поєднує профілі функціонування у всіх складних режимах, що зустрічаються в призначених для користувача ПК, WD1002FAEX просто недосяжним для суперників. На жаль, без ложки дьогтю не обійшлося: за значну перевагу дисків WD в швидкості доведеться помітно доплатити. Тому нагороду «Вибір редакції: краща покупка» за прекрасне поєднання швидкості і доступності скандалів присуджується Hitachi Deskstar 7K1000.C HDS721010CLA332, а за відмінне швидкодію (нехай і за більшу ціну) знак «Вибір редакції: краща якість» отримує WD Caviar Black WD1002FAEX.

Конфігурація тестового стенда Процесор Intel Core i5 2500K Материнська плата Sapphire Pure Platinum Z68 Оперативна пам'ять Kingston KVR1333D3N9 / 1G 4 ГБ, DDR3-1333 Відеокарта Palit GeForce GTX 560 Sonic Platinum Блок живлення Huntkey X-7 1000 Вт Накопичувач Kingston SSDNow V + 100 SVP100S2 / 64G, 64 ГБ

Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!