{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Швидко розряджається батарея на ноутбуці - що робити? Чому нова батарея ноутбука швидко розряджається

 1. Як продовжити термін життя батареї?
 2. Несправність джерела живлення
 3. окислення контактів
 4. Неполадки системи охолодження
 5. Проблеми з ПО
 6. Проблема з драйверами
 7. Неправильні налаштування ОС
 8. драйвери

Найчастіше швидко розряджається батарея на ноутбуці, якщо вона вже пропрацювала не менш року, в цьому випадку втрата ємності пов'язана з природним зносом. Однак з подібною проблемою стикаються і власники нових пристроїв. Майже все сучасні ноутбуки комплектуються літій-іонними акумуляторами , До використання яких пред'являються особливі вимоги . при правильної експлуатації нова батарея буде добре тримати заряд і надовго збереже велику ємність.

Найпоширеніша причина швидкої розрядки нового акумулятора - його недостатня тренованість. Відразу після покупки батарею потрібно повністю зарядити. Для цього пристрій підключається до мережі, але запускати операційну систему не потрібно. Повністю батарея зарядиться, коли згасне індикатор, зазвичай на це йде близько чотирьох годин.

Після закінчення зарядки ноутбук потрібно відключити від мережі і запустити. Йому необхідно дати повністю розрядитися до виключення, а потім знову підключити до мережі і повністю зарядити. Таким чином проводиться ще кілька циклів, що забезпечують акумулятора тренування, щоб він якомога довше утримував заряд. Як правило, цієї процедури досить, щоб вирішити проблему з швидкою розрядкою, в подальшому не можна допускати повного розряду , Щоб ємність не зменшилася.

Є і ще кілька відповідей на питання, чому розряджається батарея на ноутбуці:

 • встановлено велика кількість невикористовуваних додатків з автозавантаженням. Всі вони дають додаткове навантаження системі, що призводить до прискореної розрядці акумулятора. Необхідно почистити список завантаження від зайвих програм , А також намагатися не запускати одночасно кілька ресурсномістких додатків.
 • На ноутбуці присутні віруси. Аналогічним чином вони завантажують і гальмують систему, що призводить до швидкого розряду батареї. Проведіть чистку антивірусом, щоб збільшити термін автономної роботи .
 • В кулері ноутбука багато пилу. Така проблема спостерігається вже через кілька місяців після покупки: пил, шерсть домашніх тварин і всілякий дрібне сміття ускладнюють роботу кулера. і система підвищує його потужність. В результаті заряд витрачається швидше.
 • Чи не виставлений економічний режим. спеціальні налаштування дозволяють значно скоротити енерговитрати: для економії можна зменшити яскравість монітора, встановити перехід в сплячий режим і час відключення монітора при очікуванні.

Все це дозволяє значно збільшити час автономної роботи і вирішити проблему. Згодом ємність батареї живлення почне зменшуватися через природного зносу , Термін роботи якісного акумулятора досягає 3-5 років в залежності від умов експлуатації.

Як продовжити термін життя батареї?

Як продовжити термін життя батареї

Заміна батареї завжди пов'язана з великими витратами, до того ж, знайти відповідний акумулятор на старі ноутбуки важко. прості правила дозволяють продовжити термін її використання. Не можна допускати, щоб батарея ноутбука повністю розрядилася - це зменшення зарядної ємності та прискорює знос. Не можна використовувати ноутбук при мінусових температурах і запускати його відразу після внесення в кімнату з морозу. Батарею небажано розряджати повністю, заряд повинен зберігатися на рівні 10-20%.

Якщо ємність батареї скоротилася наполовину, її потрібно змінювати. У нашому магазині представлений широкий вибір акумуляторів від відомих виробників , Ви легко підберете оригінальну або сумісну модель для будь-якого ноутбука. Всі варіанти пропонуються по доступними цінами , Виберіть відповідне рішення.

Розчарування від того, що неможливо працювати тривалий час на ноутбуці, знайоме деяким користувачам. Однак не всі знають справжні причини, чому швидко розряджається батарея на ноутбуці, вважаючи, що все криється в несправності самого акумулятора.

Дійсно, в якості однієї з причин може розглядатися такий варіант, чому швидко розряджається ноутбук. Але поряд з цим існує ще кілька причин, про які корисно знати, щоб усунути такі неприємні ситуації.

Причин швидкої розрядки акумулятора може бути кілька - про них ми і поговоримо в цій статті

Якщо швидко сідає батарея на вашому ноутбуці, можна запідозрити поганий контакт джерела живлення з складовими ноутбука. також некоректна робота вбудованого вентилятора може сприяти тому, що розрядка акумулятора вашого лептопа буде здійснюватися стрімко.

Звичайно ж, не можна виключати і те, що ресурс акумулятора просто вичерпав себе. У цьому випадку нічого іншого не залишається, як просто розпрощатися зі старою батареєю, а в найближчому спеціалізованому магазині придбати нову АКБ.

Несправність джерела живлення

Будь-яке технічний засіб , Зарядний елемент, включаючи і акумулятор, має власний технічний ресурс, вичерпавши який продовжити «життя» буде вже засобу неможливо.

Виробник супроводжує кожну батарею чітким зазначенням того, на скільки розрядів і зарядів вона розрахована.

Грубу помилку допускають самі користувачі, коли через незнання неправильно проводять процес зарядки. Тільки якщо батарея ноутбука розрядилася, слід приступати до процесу зарядки. Також важливо враховувати, що відключати від мережі акумулятор слід тільки, коли процес зарядки повністю завершений.


Якщо ж переривати зарядку, коли заманеться, термін служби АКБ істотно знижується, тому сподіватися на її тривале використання просто нерозумно.

Якщо акумулятор ноутбука швидко розряджається, а ви не володієте інформацією, як раніше здійснювався процес зарядки, тому що цей лептоп вам дістався «у спадок», ми поділимося інформацією, як визначити, наскільки батарея вичерпала весь передбачений виробником ресурс.

Корисно опанувати такими навичками і тим, хто прийняв рішення придбати не новенький лептоп, а був у вжитку.

Отже, в якості вірного помічника при вирішенні такого завдання буде виступати службова команда powercfg energy.

Щоб приступити до перевірки, спочатку підключіть ноутбук до мережі, зробіть повну зарядку акумулятор. Тільки після цього все буде готово до подальшої перевірки.

Натисніть «Пуск», виберіть команду «Виконати», після чого пропишіть в спеціальному віконці cmd. такі нескладні дії дозволять вам відкрити командний рядок з адміністративними правами.

Тепер пропишіть powercfg energy і натисніть «Enter». Далі можна на мить розслабитися, оскільки команда сама запустить механізм діагностики.

Коли процес перевірки завершиться, у вікні з'явиться шлях, який вказує місце, де був збережений звіт про перевірку. Вам залишиться пройти по вказаним шляхом , Відкрити його, скориставшись будь-яким встановленим на ноутбуці браузером.

з'явиться повна інформація щодо встановленого акумулятора на ноутбуці. При бажанні можете ознайомитися повністю з усіма з'явилися даними, але для визначення ресурсу батареї, важливо звернути увагу тільки на дві останні рядки.


Використовуючи ці два показники, визначається відсоток зношеності. Озбройтеся калькулятором або аркушем паперу, оскільки доведеться провести математичні обчислення.

У передостанньому рядку вказується ємність батареї, коли вона була в новому стані. На останньому рядку вказана її поточна ємність.

Від першого показника відніміть другий показник, а отриманий результат розділіть знову на перший показник. На завершення все помножте на сто. Отримане число і буде відсотком зношеності. Чим він менше, тим ви можете бути спокійними, що ресурс акумулятора вашого лептопа ще великий.

Величина зносу до 20% не є критичною, тому якщо швидко розряджається батарея, причина може полягати в іншому. Якщо ж відсоток зносу великий, як би не було прикро, але доведеться витратити деяку суму, щоб придбати новий акумулятор.

В іншому випадку ноутбук буде вимикатися в самий невідповідний момент.

окислення контактів

Будь-який досі живить елемент з часом може окислюватися, провокуючи поганий контакт. Безумовно, з цієї причини також батарея ноутбука швидко розряджається. Що робити в таких випадках, здогадатися нескладно. Вам потрібно просто взяти і почистити всі контакти.

Звичайно, спочатку відключіть свій лептоп, переверніть його догори дном, виймайте акумулятор. Тепер уважно, направляючи достатню кількість світла, огляньте контакти.


Тепер уважно, направляючи достатню кількість світла, огляньте контакти

Ви обов'язково помітите, якщо вони зазнали окисленню, на них буде видно своєрідний білий наліт.

Якщо ви його виявили, доведеться контакти почистити. Візьміть зубну щітку , Спирт, дуже акуратно почистіть ними всі контакти. Далі відкладіть акумулятор на деякий час, щоб все пари спирту випарувалися, контакти повністю висохли.

Тільки після цього можна знову поставити акумулятор на своє колишнє місце, включити ноутбук.

Неполадки системи охолодження

Якщо ноутбук став розряджатися, не заважає перевірити систему охолодження.

Лептоп в працюючому стані супроводжується підвищенням температури. Для того щоб її знижувати, ноутбук оснащується вентилятором і радіатором.

Якщо ж протягом великого періоду часу ноутбуком користувалися активно, система охолодження може забруднитися, внаслідок цього акумулятор може сісти значно швидше.

Чому так відбувається, ми допоможемо вам зрозуміти. BIOS відстежує всі процеси, в тому числі контролює і температурний режим. Якщо він раптово виявляє підвищення температури, він моментально дає команду на збільшення швидкості обертання кулера.

Кулер, збільшуючи швидкість, потребуватиме більшої споживанні енергії, завдяки цьому заряд акумулятора буде дуже стрімко зникати.

Що зробити для того, щоб усунути такий підвищена витрата заряду, здогадатися нескладно. Приступите до чищення системи охолодження. Спочатку не забудьте від'єднати акумулятор, щоб повністю знеструмити лептоп. Тільки після цього розкрутіть нижню панель ноутбука, щоб досягти місця розташування кулера.


Тільки після цього розкрутіть нижню панель ноутбука, щоб досягти місця розташування кулера

Тепер залишається за допомогою підручних засобів очистити лопаті кулера від шару пилу. Можна скористатися пилососом, включеним на видув. Рекомендується по лопатей пройтися спеціальної ганчіркою. Корисно також поміняти термопасту.

Після завершення чистки зберіть ноутбук, перевірте, чи став він тепер краще тримати заряд.

Проблеми з ПО

Не завжди в якості причини виступають механічні пошкодження , Забруднення складових ноутбука. Іноді швидко розряджений акумулятор стає таким через програмного збою, вірусної атаки , неправильні налаштування ОС,

Проблема з драйверами

Що таке драйвера, розуміють в даний час вже багато користувачів ПК. Драйвер є програмою, що забезпечує коректну роботу конкретних складових ноутбука.

На жаль, драйвера іноді «злітають», після чого починає неправильно функціонувати одне з комплектуючих, в тому числі і кулер. Це трапляється часто, коли процес оновлення ОС завершується невдачею.

Збій драйверів може статися і в результаті негативного впливу вірусного ПЗ.

Отже, спочатку постарайтеся видалити всі віруси, оскільки сусідство з ними ні до чого доброго не приводить.

Видалити віруси вам вдасться, якщо ви встановите якісний антивірус з оновленими базами. Сам антивірус виконає за вас всю важливу частину роботи, просканує систему, видалить виявлені загрози.

Залишається відновити драйвера. Для цього візьміть диск, який ви отримали при покупці вашого ноутбука. Саме на ньому збережені всі драйвера. Якщо такого диска немає, доведеться знайти потрібний драйвер в інтернеті.


Якщо такого диска немає, доведеться знайти  потрібний драйвер  в інтернеті

клікніть правою кнопкою миші - Властивості - Драйвер - Оновити.

Зайдіть в «Диспетчер пристроїв», клікніть по рядку «Батарея», потім вам потрібно буде погодитися з пропозицією щодо автоматичного пошуку драйверів і подальшого їх поновлення.

Драйвер може злетіти і з вентилятора, тому в «Диспетчері пристроїв» знайдіть «Вентилятор» і виконайте такі ж маніпуляції.

Неправильні налаштування ОС

У самій операційній системі можна встановлювати різні настройки , Завдяки яким вдається регулювати яскравість, встановлювати параметри електроживлення.

Натисніть один раз по ярлику батареї, у вікні виберіть останній рядок « Додаткові параметри », Клікніть по ній.

У наступному вікні будуть запропоновані варіанти електроживлення, рекомендується вибрати варіант «економічний».


Також впливати на швидку розрядку акумулятора можуть сторонні програми , Які функціонують постійно в фоновому режимі . Якщо ви не маєте потребу в таких програмах, вимкніть їх з автозавантаження, ноутбука відразу стане легше працювати, оскільки кількість процесів, які слід виконувати, відразу ж зменшаться.

Потрапити в автозавантаження можна кількома способами, одним з яких є введення msconfig в уже знайому службову команду «Виконати». Після цього відкриється вікно, в якому один з ярликів буде мати назву «Автозавантаження».

Отже, визначити причину швидкої розрядки акумулятора батареї на ноутбуці нескладно. Важливо тільки вивчити інформацію, при необхідності прочитати повторно, а потім впевнено приступити до практичних дій , Чекаючи позитивний результат, разом з яким значно підвищиться час роботи акумулятора.

Добрий день. самою великою проблемою переносних ПК є обмежений ресурс акумуляторів. Особливо неприємно, коли швидко розряджається батарея на ноутбуці, і непросто визначити причину. А їх може бути кілька. Пропоную розібратися в темі.

Не варто відразу ж ламати голову над пошуком несправності, а слід перевірити рівень зношеності. Навіть якщо Ваш пристрій не старий, слід скористатися цією порадою, оскільки навіть нові лептопи при неправильному режимі зарядки можуть швидко «втрачати сили».

існують різні способи перевірки, але я рекомендую найдостовірніший і простий - за допомогою програми AIDA64. Незважаючи на те, що утиліта платна, Вам буде досить встановити її з пробним періодом для перегляду потрібної інформації.

Після установки слід перейти ліворуч у вкладку «Комп'ютер», а в ній є пункт «Електроживлення». Вибравши його, праворуч побачите потрібні дані. Саме цікавлять значення, відмічені стрілками на скріншоті нижче. Думаю, коментарі тут зайві:

Шляхом нескладних арифметичних обчислень можна зрозуміти, чому ноутбук став швидко розряджатися - замість 6 години працює всього 2, наприклад.

Але якщо акумулятор не сильно зношений, то переходимо до розгляду інших причин.

драйвери

Це може здатися дивним, але при відсутності драйверів визначених пристроїв відбувається неправильне управління харчуванням. Таке часто відбувається, коли Ви замість скачування «дров» з офіційних ресурсів використовуєте всякі універсальні збірки. Мало того, що деякі елементи можуть виявитися несумісними з Вашими апаратними модулями, так ще й вірус підчепити можете.

Багато виробників лептопів надають користувачам набір попередньо утиліт, керуючих енергоспоживанням. Їх можна пошукати на офіційних сайтах. Зазвичай вони мають назву на кшталт «Power Management» або «Energy Management». Також варто встановити драйвера ACPI, оновити програмне забезпечення материнської плати.

У деяких випадках має сенс оновити BIOS, якщо в документації на ресурсі виробника вказано, що даний апдейт допоможе усунути проблеми з харчуванням. Уважно читайте інструкції. Якщо вони англійською, користуйтеся перекладачами або задавайте питання мені особисто в коментарях.

Схожі статті

Як продовжити термін життя батареї?
Як продовжити термін життя батареї?
Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!