{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Топ 10 кращих бездротових точок доступу 2018 року - комплексне керівництво по покупці

 1. 10 кращих (найбільш продаваних) точок бездротового доступу 2018 року
 2. великий діапазон
 3. Висока швидкість з'єднання
 4. Вбудований POE інжектор
 5. Загальна оцінка
 6. # 2 Точка доступу TP-Link AC1200 Wi-Fi
 7. простота установки
 8. Корисне програмне забезпечення
 9. Створити безпечне з'єднання
 10. Гарантія - 2 роки
 11. Загальна оцінка
 12. # 3 Ubiquiti Unifi Ap-AC Lite
 13. Робота на оптимальній частоті
 14. Максимальна надійність
 15. Робота в двох діапазонах
 16. Загальна оцінка
 17. # 4 Ubiquiti Networks UAP-AC-LR Enterprise Wi-fi
 18. Простий процес налаштування
 19. Розширений діапазон
 20. Робота в двох діапазонах
 21. Загальна оцінка
 22. # 6 Точка доступу Ubiquiti UAP-AC-M-PRO Unifi
 23. Прекрасний діапазон покриття
 24. Підтримка будь-яких стандартів Wi-Fi
 25. Загальна оцінка
 26. # 8 Точка доступу Ubiquiti UAP-AC-M Unifi Mesh
 27. Підтримує будь-які стандарти Wi-Fi
 28. Відмінний діапазон покриття мережі
 29. Загальна оцінка
 30. # 11 Точка доступу Ubiquiti UAP-AC-HD Unifi
 31. підтримка PoE
 32. Підтримує два діапазони
 33. Beamforming
 34. Загальна оцінка

Сьогодні можна з упевненістю сказати, що майже кожен будинок в Україні має доступ до Інтернету. За останні кілька років технології Wi-Fi і бездротового зв'язку значно покращилися. Проте, маршрутизатори не завжди ідеальні. Багато домовласників зазнають безліч проблем з їх маршрутизатором. Існує хороший шанс, що ваш маршрутизатор не працюватиме так, як ви очікували. Можливо, ви відчуваєте повільні швидкості або недостатній сигнал? Обидві проблеми дуже ускладнять перегляд Інтернету і потокове відео. Ви можете отримати переваги від додавання точки бездротового доступу в вашу мережу.

Однак, якщо ваш сигнал відсутній, ви можете отримати вигоду з інвестицій. Крім того, точка доступу може використовуватися для створення більш широкої мережі Wi-Fi і забезпечення більшої кількості клієнтів. Нижче ви дізнаєтеся, як придбати кращу точку доступу для вашої домашньої мережі.

10 кращих (найбільш продаваних) точок бездротового доступу 2018 року

# 1 Ubiquiti Networks Unifi 802.11ac Dual-Radio PRO

Якість вашої інтернет-AP визначатиме рівень з'єднання, яке ви отримуєте Якість вашої інтернет-AP визначатиме рівень з'єднання, яке ви отримуєте. Низькоякісний покажчик не надаватиме вам постійне з'єднання і навпаки для високоякісної точки доступу. Ubiquiti Networks Unifi 802.11ac Dual-Radio PRO буде працювати з вашим маршрутизатором для поліпшення бездротових з'єднань по всьому будинку або офісу. Якщо у вас є мертві зони, то цей пристрій є рішенням.

великий діапазон

Згідно характеристикам, Unifi PRO обспечівает діапазон до 3500 квадратних футів. Проте, діапазон буде залежати від різних факторів, включаючи компоновку будівлі і конструкцію, а також кількість підключених до мережі пристроїв. Коли ви порівнюєте цей бренд з конкурентами, ви відразу помітите різницю, тому що він забезпечує більшу надійність, кращий діапазон і нульові перешкоди.

Висока швидкість з'єднання

Ubiquiti Networks Pro забезпечує максимальну швидкість 1750 Мбіт / с, що представляє собою комбінацію 3 × 3 2,4 ГГц максимум з 450 і 3 × 3,5 ГГц максимум з 1300. Попередні моделі Pro видають максимальну швидкість до 1300 Мбайт, тому ця версія - істотний апгрейд.

Вбудований POE інжектор

Unifi Pro має вбудований інжектор POE, який є новою технологією, що забезпечує більш легкі і швидкі електронні з'єднання. Модель передбачає перемикач POE, тому ви можете бути впевнені, що зможете отримати найшвидше і просте підключення.

Переваги Недоліки Підтримує технологію POE Гріється трохи сильніше аналогічних моделей 3 × 3 Mimo in 2.4 and 5GHz для максимальної швидкості Максимальна швидкість - 1750 Мбіт / с Підходить для використання в приміщенні і на вулиці Технологія підключення - USB Бездротова сумісність - 802.11 a / b / g / n / ac Проста установка і настройка Максимальна споживана потужність - 9 2atts

Загальна оцінка

Ubiqiti Networks Unifi 802.11ac Dual-Radio PRO допоможе розширити і поліпшити ваше бездротове з'єднання. Процес установки і настройки не вимагає особливо глибоких пізнань, тому ви можете почати використовувати його прямо з коробки. Дводіапазонні антени - 3dBi кожна - забезпечують надійне з'єднання, незалежно від місця розміщення.

# 2 Точка доступу TP-Link AC1200 Wi-Fi

Втомилися боротися з мертвими зонами, де немає інтернету Втомилися боротися з мертвими зонами, де немає інтернету? Якщо це так, можливо, настав час розглянути можливість інвестування в бездротової Wi-Fi TP-Link AC1200 (інша назва цієї моделі TP-LINK EAP220 ). Цей пристрій оснащений високоякісними компонентами та інноваційними технологіями для забезпечення більш швидкої швидкості, постійного з'єднання і розширеного діапазону. Ціна досить доступна, і вам не доведеться купувати новий маршрутизатор, який може коштувати від 150 до 300 доларів або більше.

простота установки

Низькопрофільне шасі TP-Link AC1200 дозволяє легко встановити точку доступу, незалежно від того, чи збираєтеся ви розмістити його на стелі або стіні. Цей дизайн дозволить вам приховати AEP всередині вашого будинку, щоб інші навіть не знали, що він існує. Він також ідеально впишеться у ваш інтер'єр, і якщо ви хочете залишити його на увазі - ви можете сміливо це зробити. Завдяки можливостям Power over Ethernet ви можете не тягнути до точки бездротового доступу додаткову розетку та підключитися за допомогою звичайного мережевого кабелю.

Інтерфейс пристрою дуже зручний у використанні, що дозволяє самостійно налаштовувати його без запрошення професіонала. Фактично, люди на рівні звичайного користувача ПК зможуть з легкістю налаштувати цю точку доступу.

Корисне програмне забезпечення

Програмне забезпечення EAP Controller спроектовано таким чином, щоб користувачі могли управляти своїм трафіком, контролювати статистику, з легкістю перезавантажувати і оновлювати систему. Щоб використовувати програмне забезпечення, вам не потрібно платити додаткові щомісячні платежі або запитувати службу підтримки. Фактично, ви можете управляти девайсом без будь-якої спеціальної підготовки або навичок. Ви можете підключати і управляти будь-якою кількістю точок доступу з одного місця.

Створити безпечне з'єднання

Порт Captive не тільки здатний поліпшити вашу мережеву безпеку, але також надає вам інструменти, необхідні для створення і управління кожним підключенням до вашої мережі. Він працює, використовуючи персоналізовану сторінку аутентифікації і ваучерну систему, щоб забезпечити користувачів Wi-Fi максимальною безпекою передачі даних. Ви зможете обмежувати доступ до мережі для інших користувачів.

Гарантія - 2 роки

При покупці TP-Link AC1200 ви отримаєте гарантію виробника на 2 роки. Ця гарантія буде покривати витрати на ремонт, запасні частини і повну заміну, якщо пристрій несправний в будь-який час в період до двох років з дати покупки. Крім офіційної гарантії ви отримаєте довічну гарантію на обслуговування. Технічна підтримка забезпечується 24 години на добу, 7 днів на тиждень і не буде коштувати вам будь-яких додаткових фінансових витрат.

Переваги Недоліки Офіційна гарантія - року Інструкції з налаштування можна зробити краще Технічна підтримка 24/7 Подвійний діапазон - 2,4 ГГц і 5 ГГц Технологія PoE В комплекті - програмне забезпечення EAP Controller Всеспрямована антена - 4дБ 15 Вт - максимальна споживана потужність Вбудований порт 1 * 10/100 Ethernet Низкопрофильная конструкція

Загальна оцінка

TP-Link AC1200 - це рішення проблеми поганий або обмеженою зв'язку. Хоча інструкції по налаштуванню трохи складно зрозуміти, для надання допомоги в цьому процесі є повністю кваліфікована група підтримки.

# 3 Ubiquiti Unifi Ap-AC Lite

Ubiquiti Unifi Ap-AC Lite  - це рішення для слабкого і обмеженого Wi-Fi-з'єднання Ubiquiti Unifi Ap-AC Lite - це рішення для слабкого і обмеженого Wi-Fi-з'єднання. Низькопрофільний дизайн дозволить вам приховати пристрій у вашому будинку або ідеально вписати його в існуючий інтер'єр. Unifi Ap-AC вбудований зібраний з топових комплектуючих, які дозволяють розширити ваше Wi-Fi-з'єднання і продуктивність. Замість того, щоб купувати додатковий інтернет-маршрутизатор, ви зможете заощадити гроші і отримати ті ж переваги.

Робота на оптимальній частоті

Немає нічого більш подразнюючої в роботі з інтернетом, ніж погане з'єднання і обмежений діапазон. Обидві ці проблеми можуть бути успішно усунені лише однієї точки доступу. Ubiquiti Unifi Ap-AC призначений для забезпечення оптимальної радіочастотної продуктивності, що, в свою чергу, забезпечить краще з'єднання і розширить покриття мережі.

Максимальна надійність

Точка доступу спроектована з надміцних матеріалів для максимальної надійності. Внутрішні компоненти і конструкція призначені для захисту від фізичних ушкоджень або падінь.

Робота в двох діапазонах

Ubiquiti Unifi обспечівает двухполосную сумісність 2,4 ГГц і 5 ГГц. 2,4Ghz може використовуватися для серфінгу в Інтернеті, а 5Ghz - для потокової передачі даних. Дане поєднання зменшує перешкоди і підвищує продуктивність.

Переваги Недоліки Два діапазону - 2,4 ГГц і 5 ГГц Діапазон може бути нижче зазначеного Надійна конструкція Низькопрофільний форм-фактор Підтримка Wi-Fi - 802.11 a / b / g / n / ac У комплекті - програмне забезпечення EAP Controller Технологія PoE Простота установки і настройки

Загальна оцінка

Бездротова точка доступу Ubiquiti Unifi Ap-AC Lite здатна значно поліпшити ваше бездротове з'єднання. Процес підключення максимально простий і не вимагає залучення фахівця. Зручний низькопрофільний дизайн дозволить вписати точку доступу в будь-який сучасний інтер'єр. При бажанні Ви також можете заховати її від очей оточуючих.

# 4 Ubiquiti Networks UAP-AC-LR Enterprise Wi-fi

Ви вирішили, що з вас вистачить поганого інтернет-з'єднання Ви вирішили, що з вас вистачить поганого інтернет-з'єднання? Тоді, можливо, настав час підключити точку доступу Ubiquiti Networks UAP-AC-LR Enterprise в вашу поточну систему Wi-Fi. Ця точка доступу призначена для простого управління і поліпшення продуктивності. Це пристрій дійсно заощадить вам гроші, оскільки вам не потрібно буде інвестувати в додатковий роутер і платити за його настройку або установку.

Простий процес налаштування

Процес настройки спрощений, а значить не потрібно платити технічного фахівця, що дозволить заощадити вам значну суму. Керівництво по експлуатації написано максимально зрозумілою мовою. Воно розраховане на настройку точки доступу з нуля до результату для людини без спеціальних навичок і знань. Незалежно від того, математик ви або гуманітарій, ви зможете повністю налаштувати точку доступу за півгодини або менше.

Розширений діапазон

Ubiquiti Networks UAP-AC-LR може відмінно поліпшити покриття бездротової мережі. Однак зверніть увагу, що покриття буде різний в залежності від особливостей конкретного приміщення. Товсті стіни, високі стелі і інші конструктивні особливості будівлі можуть скоротити покриття Wi-Fi, але це загальна проблема для будь-яких маршрутизаторів і точок доступу.

Робота в двох діапазонах

Можливості двох діапазонів дозволяють ефективно контролювати Wi-Fi-мережу. Швидкість 2,4 ГГц підходить для серфінгу в Інтернеті, а швидкість 5 ГГц - для потокової передачі даних, стрімів. Або можна використовувати 2.4Ghz для всіх гаджетів, а 5Ghz - для ігрових приставок Playstation або Xbox, де високий діапазон буде більш затребуваний.

Переваги Недоліки Два діапазону - 2,4 ГГц і 5 ГГц Можна встановлювати тільки усередині приміщення Технологія PoE в пасивному режимі Розмір трохи більше, ніж аналоги Невеликий розмір - 175,7 мм X 43,2 мм Надійність конструкції Вбудований порт Ethernet 10/100/1000 проста установка і настройка

Загальна оцінка

Ubiquiti Networks UAP-AC-LR Enterprise дозволить збільшити продуктивність вашої Wi-Fi мережі. Унікальний дизайн призначений для використання всередині приміщень і включає в себе все необхідне, щоб використовувати його прямо з коробки.

# 6 Точка доступу Ubiquiti UAP-AC-M-PRO Unifi

Є багато відмінних точок доступу, але UAP-AC-M-PRO безумовно належить до лідерів ринку Є багато відмінних точок доступу, але UAP-AC-M-PRO безумовно належить до лідерів ринку. Цей девайс виділяється елегантним дизайном і відмінною продуктивністю. Крім того, ця точка доступу здатна прикрасити собою будь-який сучасний інтер'єр. Посилення сигналу це мініатюрний пристрій забезпечує максимально можливе.

Прекрасний діапазон покриття

Найбільш сильна сторона даного приладу - площа покриття мережі. Загальна площа покриття цієї точки доступу - близько 600 футів. Таким чином купуючи Ubiquiti UAP-AC-M-PRO ви отримає ідеальне поєднання в будь-якому кінці будинку або офісу. Це відмінне вкладення для тих сімей, які страждають від втрати Wi-Fi сигналу або перешкод.

Підтримка будь-яких стандартів Wi-Fi

Ще одна відмінна особливість точки доступу UAP-AC-M-PRO - універсальна сумісність з усіма стандартами Wi-Fi. Вона працює з бездротовими мережами A, B, G, N і AC. Таким чином, ця точка точно підійде для вашої домашньої техніки. Якщо ви використовуєте планшет, комп'ютер або ігрову консоль, у вас не повинно виникнути проблем з підключенням до UAP-AC-M.

Переваги Недоліки Забезпечує максимальний діапазон 600 футів Може викликати складності в налаштуванні у новачків Сумісна з усіма стандартами Wi-Fi Реальний діапазон покриття може відрізнятися Мініатюрний дизайн впишеться в будь-який інтер'єр Робота в двох діапазонах Підтримка PoE Налаштування Plug and Play

Загальна оцінка

Ubiquiti UAP-AC-M-PRO Unifi хороший в усіх відношеннях. Він виконує всі свої функції на відмінно і гарантовано поліпшить покриття вашої домашньої мережі. Це робить його мудрим рішенням за свої гроші.

# 8 Точка доступу Ubiquiti UAP-AC-M Unifi Mesh

На ринку є багато відмінних точок доступу, але лише деякі з них можуть змагатися з UAP-AC-M extender від Ubiquiti На ринку є багато відмінних точок доступу, але лише деякі з них можуть змагатися з UAP-AC-M extender від Ubiquiti. Це унікальне рішення і воно здатне виконати свою роботу максимально ефективно. Даний девайс настільки малий і тонкий, що його можна встановити практично в будь-якому місці. Крім того, він займає зовсім небагато місця в приміщенні. У той же час ви повинні розуміти, що ця точка доступу може забезпечити відмінну продуктивність. Продовжуйте читати далі, щоб дізнатися про всі переваги цієї точки!

Підтримує будь-які стандарти Wi-Fi

Перед тим, як купити Wi-Fi роутер вам потрібно переконатися, що ви вибрали той, який буде сумісний з вашим пристроєм або пристроями. Якщо у вас старий комп'ютер, вам потрібно вибрати AP, сумісний зі старими стандартами Wi-Fi і навпаки. З новою точкою доступу UAP-AC-M ви забудете про цю проблему. Це пристрій сумісний зі стандартом AC як з прямою, так і зворотну сумісність. Тому він буде працювати з усіма стандартами Wi-Fi, включаючи a, b, g, n і ac.

Відмінний діапазон покриття мережі

Швидше за все ви хочете купити точку доступу, тому, що вам потрібно розширити покриття бездротової мережі. Таким чином, вам потрібно вибрати точку бездротового доступу, яка забезпечує достатній діапазон. Якщо це так, точка доступу Ubiquiti UAP-AC-M - це саме те, що потрібно. В цілому даний прилад забезпечує покриття до 600 футів. Для більшості користувачів цього більш ніж достатньо!

Переваги Недоліки Забезпечує максимальний діапазон 600 футів Реальне покриття може відрізнятися в залежності від умов використання Невеликий розмір Простота установки Висока швидкість передачі даних Підтримка PoE Сумісність з усіма стандартами Wi-Fi

Загальна оцінка

В цілому, Ubiquiti UAP-AC-M Unifi Mesh - відмінне рішення для домашньої мережі або невеликого офісу. Він відмінно працює в більшості ситуацій, але підсумкове покриття може відрізнятися в різних умовах використання. Для більшості користувачів ту саму точку доступу стане надійним помічником.

# 11 Точка доступу Ubiquiti UAP-AC-HD Unifi

Коли ви подивіться на  точку доступу Ubiquiti UAP-AC-HD  , Ви можете, звичайно, сказати, що це досить дорого Коли ви подивіться на точку доступу Ubiquiti UAP-AC-HD , Ви можете, звичайно, сказати, що це досить дорого. Але пам'ятайте, що ви отримуєте саме те, за що платите. У цього унікального пристрою є безліч функцій, яких немає ніде, і це допомагає легко виправдати високу ціну. Фактично, ця точка доступу поставляється точно виправдає всі ваші очікування, і навіть набагато більше. Що відрізняє її від основних конкурентів? Читайте далі і ви дізнаєтеся!

підтримка PoE

Велика кількість проводів по всьому офісу може принести чимало незручностей. Крім цього проводу породжують пил і безлад. Це те, від чого ви хочете позбутися будь-яку ціну. Чудова новина! Точка доступу Ubiquiti може легко допомогти вам уникнути цієї проблеми. Ubiquiti UAP-AC-HD має функцію Power over Ethernet. Це означає, що точку доступу можна живити за допомогою звичайного мережевого кабелю. Тому проблема з проводами вже не актуальна.

Підтримує два діапазони

Ще одна перевага даної точки - то що вона може працювати в двох діапазонах. Іноді в бездротової мережі можуть виникнути перешкоди через занадто великої кількості одночасно працюючих пристроїв. Це може перешкодити нормальній роботі і в результаті швидкість і якість сигналу впаде у всіх користувачів мережі. Цю проблему можна усунути за допомогою Ubiquiti UAP-AC-HD Unifi. Ця точка працює в двох діапазонах. Це допоможе усунути перешкоди в мережі і всі користувачі отримають максимально якісне з'єднання.

Beamforming

Те, що ще ви повинні знати - це пристрій оснащений технологією формування променя. Це звучить як глобальна доопрацювання, але вона може дійсно змінити світ. При формуванні променя дані передаються і приймаються з використанням численних антен. Це може допомогти значно збільшити діапазон сигналу, тому якість сигналу в будь-якій частині будинку буде ідеально.

Переваги Недоліки Підтримка 500 і більше користувачів Не простий в налаштуванні Підтримка PoE Дивно дорого Максимальна швидкість - до 1733 Мбіт / с в діапазоні 5 ГГц Підходить для внутрішнього і зовнішнього використання Працює в двох діапазонах

Загальна оцінка

Якщо брати середньостатистичного користувача - йому може не підійти Ubiquiti UAP-AC-HD через його високу ціну. Проте, можна з упевненістю сказати, що ця точка доступу варто своїх грошей. Пристрій володіє безліччю функцій, PoE і блискавичною швидкістю. Крім того, робота в двох діапазонах. Це цілком виправдовує високу ціну! Якщо ви вважаєте себе вимогливим користувачем, для якого важливі високу якість з'єднання і зручність використання - ця точка відмінний вибір.

Можливо, ви відчуваєте повільні швидкості або недостатній сигнал?
Що відрізняє її від основних конкурентів?
Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!