{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Установка і настройка роутера на прикладі Wi-Fi маршрутизатора Asus

 1. Оновлення прошивки роутера Asus WL-500gP v2 (WL-500g Premium)
 2. Тепер виконаємо настройку WL-500g v2 (RT-G32) в режимі з'єднання PPTP VPN
 3. Налаштування Wi-Fi у роутера Asus WL-500gP v2 або RT-G32
 4. Встановлення перенаправлення портів (кидок портів) в Asus WL-500gP v2 або RT-G32

Навігація по головам керівництва:

У цій статті розглянемо установку і настройку роутера Asus WL-500gP v2 для роботи з провайдером режимі VPN (PPTP) і в режимі DHCP клієнта. Вибір моделі WiFi роутера для написання даного керівництва був не випадковий - її батьком-засновником свого часу став Asus WL-500g Premium, який ставився до доступної цінової категорії і заслужив неабияку популярність серед користувачів. Трохи пізніше на заміну роутера A sus WL-500g Premium прийшла модель WL-500gP v2, що отримала від виробника нову ревізію апаратної начинки. Популярності даної моделі роутера багато в чому сприяла підтримка з боку всіляких ентузіастів. У нас в Росії це відомий, а за кордоном - проект. У цьому посібнику ми розглянемо настройку роутера Asus WL-500gP v2 з версією прошивки від 3. * і вище, яка характеризується гарним російськомовним веб-інтерфейсом. Дана інструкція може бути також застосовна для настройки маршрутизаторів Asus наступних моделей (що мають схожий веб інтерфейс і можливості):

 • Роутер Asus WL-520gU
 • Роутер Asus RT-G32
 • Роутер Asus RT-N10
 • Маршрутизатор Asus RT-N11
 • Маршрутизатор Asus RT-N12
 • Роутер Asus RT-N13
 • Роутер Asus RT-N13U
 • Маршрутизатор Asus RT-N15
 • Маршрутизатор Asus RT-N16

Отже, будемо вважати, що Ви зважилися купити WiFi роутер Asus даної моделі, він був витягнутий з коробки і лежить перед Вами в розпакованому вигляді. Подивіться на нього уважніше - на передній панелі WL-500gP v2 можна виявити ряд помаранчевих індикаторів, які в процесі роботи сигналізують про характерні мережевих події, а на задній панелі Ви виявите 4 LAN порту (інтерфейсу) і 1 WAN порт для підключення кабелю від провайдера. Це означає, що безпосередньо до цього маршрутизатора Ви зможете підключити по кабелю до чотирьох комп'ютерів. При цьому не варто забувати про можливість підключити ще кілька пристроїв по бездротовому - WiFi з'єднання, для цього роутер має антену бездротової WiFi зв'язку. Також на задній панелі Asus WL-500gP v2 можна знайти 2 USB порту, до яких можна підключити принтер або зовнішній жорсткий диск.


Підключення комп'ютера до Asus WL-500gP v2 або RT-G32

Перед тим, як приступити до налаштування, Ви включаєте адаптер харчування Wi-Fi маршрутизатора Asus WL-500gP v2 в електророзетку, підключаєте кабель провайдера в WAN інтерфейс, а один з LAN портів сполучаєте білим патч кордом з мережевою картою системного блоку комп'ютера. Потім необхідно змінити параметри налаштування TCP / IP мережевої карти на автоматичне отримання значень з боку маршрутизатора. Зробити це можна в такий спосіб:

Підключення роутера Asus WL-500gP v2 в Windows XP: Пуск - Панель управління - Мережеві підключення - Підключення по локальній мережі - Властивості - Протокол Інтернету (TCP / IP) - далі див. Рис. 1


Мал. 1

Підключення Asus WL-500gP v2 в W indows 7 (Seven): Пуск - набираєте Перегляд мережевих - вибираєте вгорі в результатах пошуку - Перегляд мережевих підключень - підключення по локальній мережі - Властивості - Протокол інтернету версії 4 - далі див. Рис. 2

2

Мал. 2

За замовчуванням Асус 500гп видає значення IP адрес з діапазону 192.168. 1 .1 / 24, тому через якийсь час Ваш комп'ютер повинен сам отримати потрібну адресу на кшталт: 192.168. 1 .101 або 192.168. 1 .102. Відстежити отримання IP адреси від роутера можна, відкривши стан Підключення по локальній мережі. (Див. Рис. 3)


Мал. 3

Напис, що повідомляє Вам, що комп'ютеру присвоєно DHCP, свідчить як раз про те, що Ваш роутер Asus успішно видав по LAN інтерфейсу внутрішній IP адреса. Якщо цього не відбувається, то не виключені проблеми з роботою DHCP клієнта на Вашому комп'ютері. Найчастіше це може бути викликано роботою брандмауерів, але бувають і інші причини ... В такому випадку можемо порадити прописати необхідні IP адреси в настройки комп'ютера самостійно. Для цього достатньо буде вказати наступні параметри IP у мережевої карти на своєму комп'ютері:

 • IP - 192.168.1.101
 • Маска підмережі - 255.255.255.0
 • Основний шлюз - 192.168.1.1
 • DNS - 192.168. 1 .1

Будемо вважати, що Ви виконали підключення роутера Asus до свого комп'ютера. Приступаємо до налаштування WL-500gP v2.


Налаштування роутера Asus WL-500gP v2 (або Asus RT-G32)

Налаштування маршрутизатора Asus буде виконуватися нами через веб-інтерфейс. Для цього необхідно в будь-якому браузері свого комп'ютера (Opera, Internet Explorer, Mozilla) в адресному рядку перейти за адресою: http://192.168.1.1 (Ця адреса роутер RT-G32 або Asus WL-500gP v2 має за замовчуванням). Ви побачите привітання веб-інтерфейсу на екрані свого комп'ютера (див. Рис. 4)

4)

Мал. 4


Для входу в веб-інтерфейс A sus WL-500gp V2 буде потрібно ввести ім'я користувача і пароль, а потім натиснути на Відправити. За замовчуванням маршрутизатор має наступні облікові дані: User Name (ім'я користувача) - admin, Password (пароль) - admin. Після введення облікових даних Ви потрапите в головне меню роутера (див. Рис. 5)

5)

Мал. 5


Оновлення прошивки роутера Asus WL-500gP v2 (WL-500g Premium)

Ми настійно рекомендуємо переконатися, що у Вашому Asus WL -500 g Premium (WL -500 gP v 2) встановлена остання версія прошивки (внутрішнього програмного забезпечення)! У нових прошивках виробник зазвичай виправляє помилки попередніх версій, а іноді і прикручує додатковий функціонал. Так само зазвичай підвищується стабільність і продуктивність роботи маршрутизатора. Дізнатися поточну версію прошивки Вашого маршрутизатора можна меню Додаткові настройки - Адміністрування - Оновлення прошивки, в рядку Версія прошивки (див. Рис. 7)

Далі буде корисно здійснити візит на, щоб перевірити - чи не вийшло чи до Вашого маршрутизатора Asus WL -500 gP v 2 нової версії прошивки (див. Рис. 6).

Мал. 6

Як можна побачити з малюнка 6, для нашого WL -500 gP v 2 на сайті виробника є більш свіжа прошивка, яка містить ряд поліпшень. Тому завантажуємо її до себе в комп'ютер для подальших дій. Завантажуємо, природно, не за тим комп'ютером, на якому Ви в даний момент налаштовуєте роутер, а з якогось іншого, має в даний момент доступ в мережу інтернет.

Оновити прошивку в маршрутизаторі Asus WL -500 gP v 2 можна все в тому ж меню: Додаткові налаштування - Адміністрування - Оновлення мікропрограми (див. Рис. 7).

7)

Мал. 7

Для цього тиснете на кнопку Огляд ... поруч з полем Файл нової прошивки і доходите в провіднику до файлу з прошивкою для Asus WL -500 gP v 2 (він має розширення. Trx), помечаете його і тиснете на Відправити.

Увага!!!У протягом наступних 3-х хвилин ні в якому разі не вимикайте роутера і не переривайте процес перепрошивки будь-якими іншими діями!

В процесі перепрошивки роутера Asus Ви побачите на екрані попередження (див. Рис. 8)

8)

Мал. 8

У цьому повідомленні роутер повідомляє про встановлення нової прошивки, яка за його підрахунками займе близько 3-х хвилин. Після заливки нової версії пршівкі роутер перезавантажиться, а Вам потрібно буде повторно ввійти в веб-інтерфейс Вашого маршрутизатора. Якщо роутер благополучно пускає Вас до себе після 3 хвилин, то можете прийняти наші вітання, процедура оновлення прошивки пройшла успішно! Якщо роутер не відгукується, то, швидше за все, доведеться скористатися утилітою відновлення прошивки, яка йде на диску з маршрутизатором або ж звернутися в сервісний центр ... Щоб упевнитися, що залита Вами прошивка, зайняла своє законне місце в Асус 500гп В2, досить знову перевірити її поточну версію рядку Версія прошивки (див. рис. 8а).

8а)

Мал.

З оновленням прошивки закінчено. Але ми від імені ТРЕЙД Телеком все одно рекомендуємо періодично перевіряти наявність нової версії прошивки на сайті виробника! Іноді (не часто, але трапляється) в поточних версіях прошивок знаходять уразливості, що створюють загрозу безпеці, які усуваються з боку Asus вже в нових версіях програмного забезпечення роутера. У деяких випадках, як уже згадувалося нами раніше, з оновленням прошивки підвищується швидкість роботи маршрутизатора по окремим мережевих протоколів (наприклад, PPTP або L 2 TP). Але бувають і поновлення, які приносять більше проблем, ніж користі, правда, в такому випадку ніщо не заважає відкотитися на попередню версію прошивки роутера;)

Налаштування доступу в Інтернет у Wi-Fi роутера Asus WL-500gP V2 (RT-G32)

Прийшов час приступити до налаштування з'єднання в WL-500gP v2 для зв'язку з Вашим провайдером. Приступити до налаштування Asus WL-500gP V2 для з'єднання з Інтернетом Ви можете в п. Додаткові настройки - Інтернет-з'єднання (див. Рис. 9)

9)

Мал. 9

Для початку виконаємо настройку роутера Asus WL-500gP V2 в режимі DHCP

В цьому режимі маршрутизатор Asus WL-500gP v2 автоматично отримує параметри IP від ​​інтернет-провайдера. Здавалося б, ніяких особливих хитрощів при такій настройці маршрутизатора бути не може, але це все ж не так (див. Рис. 10)

10)

рис.10

В опції Тип WAN- підключення для настройки Асус 500жп В2 в режимі DHCP слід вибрати варіант Динамічний IP.

Досить цікаву можливість пропонує опція Вибір порту IPTV STB - вона змушує працювати один з внутрішніх LAN інтерфейсів роутера в режимі світчингу з WAN. Це дозволяє підключити до зазначеного LAN порту маршрутизатора IPTV приставку для перегляду цифрового телебачення (за подробицями за послугою IPTV звертайтеся до свого провайдера).

В поле Налаштування IP- адреси WAN потрібно активувати опцію Отримувати IP- адресу WAN автоматично (переставити перемикач в позицію Yes).

В поле Налаштування DNS WAN опцію підключатися до DNS сервера автоматично потрібно також активувати (переставити перемикач в позицію Yes).

Також детально розглянемо поле MAC-адресу. У це поле налаштувань Ви можете занести своє, особливе значення фізичної адреси мережевого обладнання. Це може виявитися досить до речі, коли провайдер реалізував в мережі прив'язку MAC адреси до IP адресою клієнтів. Оскільки кожне мережеве пристрій має свій унікальний МАС адреса, дана опція дозволяє уникнути дзвінків провайдеру. Ви можете зробити в роутері МАС адреса, ідентичний МАС адресою Вашого комп'ютера, на якому ви працювали до установки роутера. Якщо Ви бажаєте використовувати в мережі провайдера роутер з «нерідною» МАС адресою, то заповніть дану опцію, якщо ж хочете зареєструвати MAC адреса роутера, то доведеться зробити дзвінок своєму провайдеру і повідомити йому МАС адреса, який можна знайти на днище роутера (шість пар ціфробукв ).

Після заповнення всіх необхідних пунктів меню настройки в режимі DHCP, Вам потрібно лише натиснути на кнопку Застосувати для збереження і застосування налаштувань маршрутизатора.

***

Крім того, якщо Ви збираєтеся використовувати послугу IPTV для перегляду цифрового телебачення на комп'ютері (наприклад, через програму PC Player, IPTV Player або VLC), то необхідно також вирішити в роутері трансляцію multicast трафіку у внутрішню сіть. Зробити це можна в меню ЛВС - Маршрут (див. Рис. 11)

11)

Мал. 11

У цьому меню необхідно активувати опції: Використовувати маршрути DHCP і Включити багатоадресну маршрутизацію (перевести їх в позицію Yes). Опція многоадресной маршрутизації в роутері Asus WL-500gP V2 якраз і відповідає за трансляцію Multicast трафіку у внутрішню підмережа - за NAT м аршрутізатора. Власне, на цьому настройка IPTV в Asus WL-500gP v2 і закінчується :) Ну хіба що можна ще задати ширину Multicast трафіку на WiFi інтерфейсі домашньої мережі, але про це дивіться нижче в налаштуванні WiFi частини WL-500gP v2 (рис. 18 ). Опція активації маршрутів DHCP дозволяє отримувати список маршрутів від сервера провайдера без необхідності ставити їх роутера вручну. Після включення необхідних опцій залишається лише натиснути на кнопку Застосувати для активації і збереження введених налаштувань в пам'яті маршрутизатора.

***

Перевірити працездатність введених налаштувань Ви можете в п. Системний журнал - Загальний журнал (див. Рис. 12)


Мал. 12

Тут, в системному журналі Asus WL-500gP v2 Ви можете побачити інформацію про те, що DHCP клієнт роутера успішно з'єднався з сервером провайдера і отримав від нього внутрішній IP адреса: 192.168.1.107. Фактично Ви вже можете працювати в Інтернеті з комп'ютера, який у Вас підключений до LAN інтерфейсу маршрутизатора. Тут потрібно зауважити, що Асус 500гп В2 пише досить докладні звіти системних подій, з яких можна дізнатися чимало цікавого про поведінку роутера.


Тепер виконаємо настройку WL-500g v2 (RT-G32) в режимі з'єднання PPTP VPN

Налаштування роутера WL-500gP V2 або RT-G32 в режимі PPTP вимагає значно більшого числа операцій, ніж в режимі DHCP. Налаштування в режимі VPN (PPTP) відбувається у вже знайомому нам п. Додаткові настройки - Інтернет-з'єднання (див. Рис. 9). У наступному п. Меню - WAN Ви вже можете почати налаштовувати маршрутизатор в режимі VPN (див. Рис. 13)


Мал. 13

Для настройки Asus в режимі PPTP VPN виставимо опцію Тип WAN- підключення в позицію PPTP.

Далі розглянемо докладніше настройку маршрутизатора в режимі PPTP [зверху-вниз]:

Вибір порту IPTV STB - опція, що відповідає за роботу з IPTV приставкою. За допомогою неї Ви можете вибрати один з LAN портів Asus WL-500gP v2 для підключення до нього IPTV приставки (декодера цифрового телефіденія - set top box). В такому випадку обраний LAN порт запрацює в режимі світчингу з WAN, а сама IPTV приставка в разі підключення до WL-500gP v2 буде отримувати IP адреса не від роутера, а від сервера провайдера.

В поле Налаштування IP адреси WAN нашого маршрутизатора Asus заповнюємо наступні параметри:

Перемикач Отримувати IP-адресу WAN автоматично виставляємо в положення No (ні).

IP-адреса - мережеву адресу, який видається Вам від провайдера (дізнатися його можна у своєму договорі на інтернет або в технічній підтримці провайдера).

Маска підмережі - маска підмережі, що задається провайдером (див. Свій договір).

Основний шлюз - основний шлюз (див. Свій договір).

В поле Налаштування DNS WAN нашого маршрутизатора Асус 500 заповнюємо наступні параметри:

DNS-сервер 1 - адреса пріоритетного DNS сервера (сервера системи доменних імен) (див. Свій договір).

DNS-сервер 2 - адреса альтернативного DNS сервера (сервера системи доменних імен) (див. Свій договір). Якщо у Вашого провайдера всього один DNS сервер, то дане поле можна не заповнювати.

В поле Налаштування облікового запису і з'єднання нашого роутера Asus 500 заповнюємо наступні параметри:

Ім'я користувача - ім'я облікового запису (логін) для підключення до VPN сервера. (Див. Свій договір).

Пароль - пароль для підключення до VPN сервера провайдера (див. Свій договір).

Опція Параметри PPTP відповідає за активацію шифрування даних, що передаються по VPN (зазвичай у провайдерів шифрування VPN тунелю не застосовується). Тому залишаємо її в позиції No Encryption (без шифрування).

В поле Налаштування облікового запису і з'єднання нашого роутера Асус заповнюємо наступні параметри:

З ервер Heart-Beat або PPTP / L2TP (VPN) - адреса PPTP VPN сервера провайдера (дізнатися його можна в технічній підтримці провайдера).

MAC Address - індивідуальне значення фізичної адреси мережевого обладнання. У разі наявності в мережі реєстрації по MAC адресу сюди можна внести значення MAC адреси, який був зафіксований у провайдера ще до установки маршрутизатора. Цю опцію можна залишити порожній, але тоді доведеться зв'язатися з технічною підтримкою провайдера і повідомити про установці роутера, після чого повідомити «рідний» MAC адреса роутера. «Рідний» МАС адресу можна дізнатися на наклейці, що розташована на днище корпусу маршрутизатора (шість пар цифро-букв).

Після заповнення всіх необхідних опцій залишається тільки натиснути на кнопку Застосувати для збереження і активації налаштувань.

***

Наступним етапом при налаштуванні роутера в режимі PPTP VPN зазвичай є заповнення таблиці маршрутизації. Ця процедура необхідна для одночасного доступу до локальних ресурсів мережі провайдера при встановленому VPN з'єднання. Власне, якщо Вас не дуже-то цікавлять локальні ресурси, то можна пропустити даний етап. Для тих же, хто збирається в подальшому користуватися такими локальними сервісами, як FTP або DC ++, налаштовувати маршрутизацію (або роутинг) доведеться. В A sus WL-500gP v2 або RT-G32 це можна зробити в пункті Додаткові настройки - ЛВС - Маршрут (Див. Рис. 14)

14)

Мал. 1 4

Меню в п. ЛВС - Маршрут являє собою таблицю маршрутизації в вигляді декількох полів для занесення статичних маршрутів (див. Рис. 15).


Мал. 15

В поле Список статичних маршрутів опцію Використовувати маршрути DHCP слід активувати, коли Ваш інтернет-провайдер видає статичні маршрути автоматично від свого DHCP сервера (тоді її потрібно переставити в позицію Yes). Детальніше про це Ви можете дізнатися в технічній підтримці свого провайдера.

Опцію Включпіть багатоадресну маршрутизацію слід активувати, якщо Ваш провайдер надає послугу IPTV (цифрового телебачення) і допускає перегляд телебачення на комп'ютері за допомогою спеціального ПО (VLC, PC Player, IPTV Player і т.п.). Це єдине місце в роутері WL-500gP v2, де активується транзит IPTV трафіку для перегляду на ПК. Вітоге настройка IPTV в Asus WL-500gP v2 займає зовсім небагато часу. Крім того, Ви ще можете задати ширину Multicast трафіку на WiFi інтерфейсі (див. Рис. 18)

Опція Включити статичні маршрути повинна бути обов'язково включена, якщо Ви плануєте заносити в роутер Asus WL-500gP v2 власні маршрути для доступу до локальних ресурсів!

Статічні маршрути, Які необхідні самє у Вашому конкретному випадка, Ви можете дізнатіся в технічній підтрімці свого провайдера. Для кожного мережевого маршруту, заносимого в роутер, в поле IP- адреса мережі або хоста слід вказати адресу призначення даного маршруту, в поле Мережева маска слід вказати маску підмережі для конкретного маршруту, а в поле Шлюз слід вказати адресу свого локального шлюзу (його можна дізнатися зі свого договору). В поле Метрика Ви можете задати пріоритет з того чи іншого маршруту, а в поле Інтерфейс слід вибрати сферу застосування даного конкретного маршруту. Для переважної більшості випадків з'єднання з провайдером через VPN, підійде тип інтерфейсу MAN. Отже, Ви по черзі заносите інформацію по кожному маршруту (Рауса), після чого натискаєте на кнопку Додати, тим самим заносячи роут в таблицю маршрутизації. Після занесення маршрутів залишається зберегти настройки маршрутизації шляхом натискання на кнопку Застосувати. Після цього налаштування маршрутизації в Асус WL-500g Premium можна вважати закінченою.

***

Налаштування з'єднання з Інтернетом на цьому етапі закінчується. Тепер прийшов час перевірити успішність проведених налаштувань в п. Системний журнал - Загальний журнал (див. Рис. 12). Якщо там роутер Asus повідомляє, що успішно з'єднався з VPN сервером провайдера, то можете прийняти наші вітання! Якщо ж маршрутизатор повідомляє про неможливість встановити PPTP сесію, то десь на попередніх етапах була допущена помилка ... Якщо на комп'ютері, з якого в даний момент проводиться настройка роутера Asus, з'явився доступ в Інтернет, то півсправи вже зроблено!


Налаштування Wi-Fi у роутера Asus WL-500gP v2 або RT-G32

Маршрутизатор A sus RT-G32 і WL-500gP v2 підтримують стандарт бездротової Wi-Fi зв'язку - 802.11 g, що дозволяє передавати дані по бездротовій мережі на швидкості - до 54 Мбіт / с. Однак, на практиці Ви не побачите швидкість передачі даних по Wi-Fi з'єднання вище 27 Мбіт / с. Налаштування Wi-Fi мережі в роутері Asus починається в п. Додаткові настройки - Бездротова мережа - Загальні (див. рис. 16)


Мал. 16

П віслюку цього перед Вами відкриється меню настройки Wi-Fi роутера, яке має такий вигляд (див. Рис. 17):

17):

Мал. 17

Розглянемо всі опції настройки WiFi з п. Бездротова мережа - Загальні по порядку (зверху-вниз):

SSID - назва Вашої майбутньої бездротової Wi Fi мережі. Тут можна ввести своє значення, яке Вам до душі. Під цією назвою Ви будете бачити мережу в своїх Wi-Fi клієнтів.

Приховати SSID - включає або відключає розсилку мережевого ідентифікатора (SSID), це дозволяє заховати свою мережу від пристроїв з ОС Windows, будучи, свого роду, засобом безпеки (Yes - активує приховування, No - робить мережу видимої в Windows пристроях).

Канал - ручний вибір каналу для Wi-Fi зв'язку. Чи не рекомендуємо мати справу з каналом номер 6, оскільки більшість вайфай обладнання за замовчуванням працює саме на цьому каналі. В ідеалі рекомендуємо зупинити свій вибір на каналі 1 або каналі 12, щоб мінімізувати ймовірність інтерференції бездротових хвиль з мережами сусідів.

Режим бездротової мережі - дозволяє вибрати за якими WiFi стандартам працюватиме Ваша бездротова мережа. За допомогою цієї опції Ви можете задіяти підтримку тих чи інших стандартів передачі даних в своєї бездротової мережі. Але майте на увазі, що присутність в мережі з 802.11g хоча б одного пристрою під час роботи стандарту 802.11 b просаджує загальну швидкість роботи в Wi-Fi мережі до рівня 802.11b! Рекомендуємо залишити в положенні Auto, щоб мати максимальний перелік сумісних бездротових пристроїв у своїй вай-фай мережі!

Метод перевірки автентичності - відповідає за тип використовуваного шифрування у вашій Wi-Fi мережі. З урахуванням уразливості WEP протоколу, ми від імені ТРЕЙД Телеком настійно рекомендуємо використовувати в своїй мережі виключно WPA / WPA2 шифрування. Тому зупиняємо свій вибір на пункті WPA-Auto-Personal.

Опція Шифрування WPA відповідає за тип алгоритму для використовуваного WPA шифрування. Як показує практика, найбільш безпроблемний в плані налаштування варіант - TKIP + AES, оскільки він охоплює більшість клієнтського вай-фай обладнання по сумісності. Ви можете залишити тільки варіант AES, як найбільш безпечний, але при цьому повинні бути впевнені, що Ваше клієнтське Wi-Fi обладнання здатне працювати з AES без яких би то не було проблем.

В поле Попередній ключ WPA необхідно вказати ключ шифрування бездротового Wi-Fi мережі. Він повинен бути довжиною не менше 8 символів. Від імені ТРЕЙД Телеком рекомендуємо використовувати в паролі заголовні / прописні букви, цифри і спеціальні символи. Це мінімізує можливість підбору пароля до Вашої бездротової WiFi мережі. Оптимальна довжина WPA пароля для Wi-Fi мережі - 8-12 символів.

Після введення інформації натискаєте на кнопку Застосувати і тим самим зберігаєте налаштування своєї мережі WiFi будинку.

***

Далі у Вас є можливість перейти до розширених налаштувань Wi-Fi в роутерах Asus RT-G32 або WL-500gP v2. Доступ до них можна отримати з п. Бездротова мережа - Професійно (див. Рис. 18)


Мал. 18

Розглянемо основні можливості даного меню у маршрутизатора Asus WL-500gP v2:

Включити радіомодуль - активує або відключає Wi-Fi модуль роутера. Опція може виявитися корисною, коли Ви тривалий час не плануєте використовувати Wi-Fi можливості свого маршрутизатора.

Дата включення радиомодуля - можливість активувати Wi-Fi в Asus'е по днях тижня (по порядку: з неділі по суботу).

Час включення радиомодуля - можливість вказати часовий інтервал, протягом якого радіомодуль буде активний.

З інших опцій під час налаштування Wi-Fi частини бездротового маршрутизатора заслуговує на увагу поле Швидкість многоадресной передачі даних (Мбіт / с). Вона дозволяє обмежити смугу multicast трафіку, що передається по Wi-Fi мережі (актуально для використання послуги IPTV на одному з комп'ютерів). З настройками за замовчуванням мультікастового трафік просто забиває собою весь канал, викликаючи розриви з'єднання бездротового зв'язку. Для балансу між переглядом IPTV і передачею даних по WiFi мережі рекомендуємо поставити значення - 36 Мбіт / с.

***

На цьому настройку основних можливостей бездротового вайфай мережі в маршрутизаторі Асус 500гп можна вважати закінченою. Можете включати ноутбук і пробувати з'єднатися зі своєї бездротової Wi-Fi мережею. За допомогою домашньої вай-фай мережі у Вас з'явиться можливість організувати вдома wi-fi відеоспостереження за допомогою декількох IP камер.


Встановлення перенаправлення портів (кидок портів) в Asus WL-500gP v2 або RT-G32

Налаштувати переадресацію портів (кидок портів або Port Forwarding) в Asus WL-500gP v2 необхідно в тому випадку, якщо Ви плануєте використовувати в домашній мережі програми та пристрої, які вимагають незапитаного доступу до них з боку мережі провайдера або зовнішнього Інтернету. Це може знадобитися в разі доступу на IP web камеру або ж при роботі з файлообмінними сервісами типу torrent або DC ++. Принцип переадресації портів полягає в наступному: Ви самостійно повідомляєте роутера, який тип незапитаного трафіку роутера ззовні слід переправляти на певний IP адресу домашньої мережі. Розглянемо, як налаштувати кидок портів в Asus WL-500gP v2 або RT-G32 на прикладі Utorrent і DC ++.

Налаштувати Port Forwarding в нашому маршрутизаторі можна в п. W AN - Налаштування NAT - Віртуальний сервер (Див. Рис. 19)

19)

Мал. 1 9

У цьому меню можна створити правила переадресації портів як на основі готових шаблонів, так і для конкретного виду трафіку.

Для початку переконайтеся, що у Вашого маршрутизатора активована опція Включити віртуальний сервер (в позиції Yes). Виробники роутера дбайливо створили для Вас шаблонні правила переадресації портів щодо популярних ігрових додатків. Їх можна викликати з опцій Список обраних серверів і Список обраних ігор.

***

Виконаємо налаштування переадресації портів в Asus WL-500gP або RT-G32 для програми DC (див. Рис. 20)

20)

Мал. 20

В налаштуваннях з'єднання DC ++ Вам потрібно активувати режим з'єднання Брандмауер з ручним перенаправленням портів. У разі файлообміну всередині мережі провайдера в поле Зовнішній / WAN IP слід вписати внутрішньо IP адреса, який Вам видає провайдер за договором. Якщо передбачається робота з DC ++ клієнтом в зовнішньому інтернеті, то в поле Зовнішній / WAN IP потрібно буде вписати свій виділений IP адреса (за більш детальною інформацією звертайтесь до свого провайдера).

В поле Порти: TCP і UDP Вам потрібно вписати значення портів, через які Ви плануєте подальшу роботу DC клієнта. Рекомендуємо Вам вибирати значення портів, які легко запам'ятати, але при цьому вони не зайняті системою.

Після чого повернемося в меню настройки переадресації портів нашого маршрутизатора (див. Рис. 19), де в поле Ім'я служби вкажемо назву першого правила переадресації (за бажанням). Потім в полі Діпазон портів вкажемо значення порту, з якого нам потрібно перенаправляти зовнішній трафік у внутрішню підмережа за роутером. В поле Локальний IP-адреса необхідно вказати значення внутрішнього IP адреси комп'ютера у вашій локальній мережі, на який роутера потрібно переадресовувати цей самий трафік. Дізнатися внутрішній IP адреса можна в стані підключення по локальній мережі (див. Рис. 3). Його значення має в точності збігатися зі значенням в правилі переадресації портів роутера! В поле Локальний порт слід вказати значення порту, на який буде звалюватися трафік по внутрішньому IP адресою (він повинен збігатися з портом в DC клієнта). В поле Протокол ми вказуємо - який саме тип трафіку (TCP, UDP або все відразу) необхідно переадресовувати роутера згідно з цим правилом. Ми вибрали варіант BOTH (обидва), тим самим убивши двох зайців, щоб не створювати за правилом для TCP і UDP протоколу окремо. В поле Номер протоколу можна вписати будь-яку цифру - опція ні на що серйозно не впливає при налаштуванні Asus WL-500gp.

***

Тепер розглянемо, як прокинути порт для Utorrent в WL-500gP V2 або RT-G32 (див. рис. 21)


Мал. 21

В поле для введення значення порту в torrent клієнта вкажемо порт, який ми б хотіли переадресувати в нашому маршрутизаторі. Далі ми повернемося в меню настройки переадресації портів Asus WL-500gP v2 і створимо правило переадресації вхідних з'єднань для Utorrent на IP-адреса другого комп'ютера в домашній мережі (див. Рис. 19). При створенні правила переадресації врахуємо, що другий комп'ютер має внутрішній IP адреса 192.168. 1. 1 22. Правда, на цей раз ми будемо переадресовувати тільки TCP трафік. Ось таким нехитрим чином вона може змінювати Port Forwarding в нашому Wi-Fi роутер.

Відзначимо також, що для коректної роботи Utorrent Вам потрібно підключити у свого провайдера послугу виділеного IP адреси, однією тільки настройки переадресації портів (Port Forwarding) буде недостатньо! Без виділеного IP адреси Ви не зможете повноцінно роздавати торренти, тому що роздача в більшості випадків буде йти в третину сили від ширини вихідного каналу.

Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!