{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Установка Windows 10 на віртуальний диск vhd

 1. Установка з використанням систем віртуалізації
 2. Установка Windows 10 Technical Preview в Hyper-V
 3. Як працювати з гостьовими машинами Microsoft Hyper-V і Oracle VirtualBox на одному комп'ютері
 4. Установка Windows 10 Technical Preview на віртуальний диск (VHD) без використання систем віртуалізації
 5. Перші враження від Windows 10

Привіт шановні читачі блогу www.ithabits.ru . Напевно всі вже знають, що 30 вересня 2014 року в Сан-Франциско відбулася презентація чергової версії операційної системи Windows.

Презентація була тривалою і тривала близько 40 хвилин. За цей час було продемонстровано працюючий прототип нової операційної системи, але конкретні терміни виходу фінального релізу поки не називалися.

Напередодні цього заходу проскочила інформація про те, що нова ОС від Microsoft може стати безкоштовною, причому не тільки для власників Windows 8, але і для користувачів Windows 7 і Windows XP.

Звісно ж, що такі серйозні припущення поки все ж дещо передчасні. У всякому разі на презентації з приводу цінової політики нічого сказано не було. Безкоштовна роздача нової ОС тим, хто вже перейшов на Windows 8 здається логічною, але ось користувачам більш ранніх версій викликає сумнів. Втім, поживемо, побачимо.

Найбільше здивування у всіх викликало назва нової ОС. Всі очікували, що вона отримає номер «9», проте він був пропущений і несподівано світу була представлена Windows 10.

Таким чином компанія Microsoft явно постаралася якомога далі дистанціювати нову операційну систему від не надто вдалою для себе Windows 8.

Загальна концепція така - єдина операційна система для всіх пристроїв з діагоналлю екрана від 4 до 80 дюймів, включаючи телевізори та інші побутові пристрої, повернення звичного класичного меню. Кілька нових функцій.

Особисто мене дуже зацікавила заява про всеїдності нової ОС щодо моніторів. В цієї статті я описав установку Windows 8.1 на нетбук з екраном 1024 x 600. Оскільки мінімальним розміром екрану для цієї версії Windows є 1024 х 768, то плиткові додатки на цьому комп'ютері працювати відмовилися.

Не біда зовсім, але цікаво подивитися чи змінилося щось в Windows 10.

Через кілька днів після презентації став доступний для скачування і установки дистрибутив Windows 10 Technical Preview.

Цього разу Microsoft перевершила сама себе і надала доступ до попереднього релізу нової операційної системи абсолютно всім бажаючим, а не тільки ІТ фахівцям як раніше.

Завантажити дистрибутив можна з офіційної сторінки Windows 10.

! Сам по собі цей факт зовсім не означає, що Microsoft вже почала безкоштовно роздавати нову ОС.

По-перше, життєвий цикл пробної версії вельми недовгий. Планується, що вона повинна припинити своє існування 15 квітня 2015 року.

По-друге, і це треба обов'язково мати на увазі, до складу даної ОС включений бекдор, який фіксує натискання клавіш комп'ютера, записує мовні команди у відповідних додатках і передає все це для аналізу в Microsoft.

Так що я б не ризикнув вводити номери своїх кредитних карт і коди доступу до них або що-небудь ще такого ж роду перебуваючи в оточенні Windows 10 Technical Preview.

На мій погляд залучення до тестування настільки широкого кола потенційних користувачів має ще одну задачу. А саме, заздалегідь "підсадити" на Windows 10 як можна більше людей. До хорошого, як відомо, швидко звикаєш і після закінчення тестування багатьом від використання цієї ОС вже буде складно відмовитися.

Наприклад не секрет, що багато програм стали вкрай популярними через те, що на перших порах деякі з них мали слабкий захист від їх несанкціонованого використання. Згодом система захисту наводилася в порядок, а відмовитися від програми було вже важко.

На сторінці Windows Preview в розділі "Таблиця даних" Microsoft дає велику кількість попереджень у частині того, що не варто встановлювати попередню версію на основний комп'ютер, так як це загрожує всілякими неприємностями. І вже тим більше не варто встановлювати цю версію якщо не передбачено повернення до попередньої операційної системи.

Сперечатися з цим навряд чи має сенс. Тому в даній статті ми розглянемо деякі варіанти швидкої і безпечної установки Windows 10 TP на комп'ютер паралельно основній системі.

В даному випадку під швидкої установкою мається на увазі така, яка не вимагає виділення окремого комп'ютера і маніпуляцій з жорсткими дисками.

У свою чергу безпечної будемо називати таку установку, яка нездатна привести до неполадок в роботі основної операційної системи комп'ютера і з можливістю швидкого повернення до вихідного стану.

PS

Ця стаття була написана по гарячих слідах, тобто майже відразу після презентації Windows 10. Незважаючи на те, що присвячена вона питанням установки операційної системи на комп'ютер, не торкнутися в ній деяких особливостей нової ОС було неможливо.

Огляд був зроблений на основі тестування найпершої збірки, а буквально через два тижні з'явилася нова, яка відразу привнесла деякі суттєві зміни.

Я вирішив не виправляти початковий текст публікації, а для того, щоб матеріали статті залишалися актуальними, вносити доповнення у вигляді ps вставок.

Установка з використанням систем віртуалізації

Установка Windows 10 в Oracle VirtualBox

Перша думка, яка приходить з приводу того, як найпростіше організувати установку Windows 10 Technical Preview з метою ознайомлення і тестування, це віртуальна машина Oracle VM VirtualBox.

Установка Windows 10 в VirtualBox нічим особливим не примітна. Поки, за відсутністю іншого, установку потрібно зробити в віртуальну машину Windows 8.1.

32-розрядна Windows 10 TP встановилася швидко і без проблем, а от працювати спочатку не захотіла. Як я врешті-решт зрозумів, причиною цього став невдалий вибір "ICH9" в якості емульованого чіпсета материнської плати.

Після того, як я повернув значення за замовчуванням - "PIIX3", віртуальна машина благополучно запустилася і почала нормально функціонувати.

На жаль, в даний момент часу, тобто на момент написання цієї статті, в Oracle VirtualBox (реліз 4.3.16) відсутні "Додатки гостьовій ОС" для Windows 10.

Найсумнішим наслідком цього, поряд з неможливістю автоматичного масштабування вікна гостьової ОС, відсутністю загального буфера обміну і загальних папок, є повна відсутність мережі, що робить такий варіант тестування нової операційної системи швидше неможливим, ніж небажаним.

Нагадаю, що спосіб вр е менного обходу деяких обмежень в роботі гостьової ОС через відсутність потрібних "Додатки гостьовій ОС" був розглянутий в цієї статті стосовно Windows 8.1.

Проте отримати деяке уявлення про особливості інтерфейсу нової ОС можна і в такий "недоустановленной" системі.

У будь-якому випадку тим, хто звик працювати з Oracle VirtualBox, доведеться просто почекати її поновлення. Можливо вже в наступному релізі популярної системи віртуалізації повноцінна підтримка Windows 10 з'явиться.

PS

Як я і припускав, в Oracle VirtualBox 4.3.18 з'явилася можливість установки доповнень гостьовий ОС в Windows 10 TP, хоча в списку типів гостьових машин ця операційна система поки відсутня. Так що тепер можна абсолютно повноцінно тестувати Windows 10 TP в цьому середовищі віртуалізації.

Установка Windows 10 Technical Preview в Hyper-V

Для власників комп'ютерів з 64-розрядними корпоративними версіями (редакції Professional або Enterprise) Windows 8 / Windows 8.1 найкращим рішення в даному випадку може з'явитися використання системи віртуалізації від Microsoft - Hyper-V.

Microsoft здорово заощадила на розробці і перенесла серверну роль Hyper-V з Windows Server 2012 в Windows 8 практично без змін. Це і добре і погано одночасно.

З точки зору повноти використання гостьовими машинами, які працюють у віртуальному середовищі, ресурсів хостового комп'ютера, Hyper-V безумовно дуже хороша. Але в силу того, що розроблена вона як чисто серверний варіант, призначений, в першу чергу, для побудови корпоративних мереж, для рядового користувача сенсу використовувати цю систему віртуалізації у вирішенні повсякденних завдань виявляється не дуже багато.

Для користувачів настільних комп'ютерів серйозним недоліком Hyper-V є відсутність вбудованої можливості працювати з USB портами з гостьової віртуальної машини. Microsoft пояснює свою нелюбов до USB питаннями безпеки.

Не буду сперечатися з фахівцями Microsoft, напевно вони знають про що говорять, але ось для користувачів це відразу ж виключає можливість роботи за допомогою віртуальних машин з успадкованим обладнанням, яким є, наприклад старий принтер для якого в нових системах вже немає і не буде драйверів і ПО, аналогічний сканер і ін.

Складнощі виникають і в корпоративній мережі. Наприклад для роботи сервера 1С вимагає встановити інший в USB ключ захисту. Стало бути з перенесенням сервера 1С на віртуальну машину відразу виникає проблема.

Насправді можливість підключити USB порт в гостьовій машині Hyper-V є, але вирішується це завдання тільки за допомогою стороннього ПО і за окремі гроші.

Крім того, для обміну файлами між хостом і віртуальною машиною доведеться підключатися до останньої по RDP або створювати спільні мережеві папки.

Благо для нашого завдання всі перераховані недоліки не є настільки суттєвими, хоча зовнішній комутатор для підключення ВМ до мережі Інтернет все ж знадобиться.

Для того, щоб середовище віртуалізації Hyper-V з'явилася в системі, потрібно додати відповідну роль в "Панель управління" -> "Програми та засоби" -> "Включення або відключення компонентів Windows".

Після установки компонентів даної ролі буде потрібно перезавантаження комп'ютера.

Детальний опис налаштування Hyper-V не входить в завдання даної публікації. В принципі, базові настройки вельми нескладні.

Якщо дуже коротко, то єдине, що обов'язково доведеться зробити після установки системи віртуалізації Microsoft, це налаштувати мережу.

Для цього запускаємо диспетчер Hyper-V і переходимо на вкладку "Диспетчер віртуальних комутаторів ...".

У вікні потрібно присвоїти довільне назву віртуальної мережі (в прикладі вона названа просто "lan") і прив'язати її до фізичного мережного адаптера комп'ютера.

Додатково в "Параметри Hyper-V" має сенс вибрати бажані папки для розміщення файлів описів віртуальних машин і віртуальних дисків.

Після цього можна створювати і інсталювати з ISO-образу дистрибутивного диска нову віртуальну гостьову машину. Для тих, хто вже мав справу з Oracle VirtualBox, ця операція не викличе ніяких труднощів.

Windows 10 відчуває себе в гостьовій машині Hyper-V прекрасно, причому відразу після установки. Нарешті то Microsoft додала в своїх останніх версіях операційної системи Windows нативную підтримку оточення Hyper-V.

До слова сказати, в Linux деякі елементи такої підтримки були включені вже давно.

До слова сказати, в Linux деякі елементи такої підтримки були включені вже давно

Так що додаткова установка служб інтеграції (Integration Services) в гостьовій машині Windows 10 TP не потрібно.

Як працювати з гостьовими машинами Microsoft Hyper-V і Oracle VirtualBox на одному комп'ютері

! Важливе зауваження. Після установки ролі Hyper-V престанут запускатися гостьові машини, створені в Oracle VirtualBox.

Якщо на комп'ютері включена роль Hyper-V, то спроба запуску гостьової машини Oracle VirtualBox виявиться невдалою:

Якщо на комп'ютері включена роль Hyper-V, то спроба запуску гостьової машини Oracle VirtualBox виявиться невдалою:

Віртуалізувати операційна система хоста перехоплює відповідні функції процесора і для VirtualBox вони виявляються недоступними.

Для того, щоб гостьові машини Oracle VirtualBox знову запрацювали, потрібно або видалити роль Hyper-V, або додати в завантаження директиву hypervisorlaunchtype Off.

Відповідно, віртуалізація Oracle після цього запрацює, але перестануть запускатися гостьові машини в Hyper-V.

Як бути, якщо потрібно по черзі запускати на одному комп'ютері (але не одночасно, так як це неможливо) і те й інше?

Кожен раз додавати або прибирати роль Hyper-V або редагувати вміст BCD представляється не дуже зручним. Але можна запропонувати ось такий варіант.

повторюємо команди редактора BCDEdit , Запускаємо командний рядок з правами адміністратора і, як зазвичай, насамперед створюємо резервну копію вмісту сховища конфігурації завантаження BCD:
bcdedit / export "C: \ Backup \ bcd-backup"
де, відповідно, замість C: \ Backup \ bcd-backup можна задати будь-переважне місце зберігання файлу резервної копії і назва самого файлу.

Далі створюємо в меню новий варіант завантаження як копію існуючого:
bcdedit / copy {current} / d "Windows 8.1 Hyper-V"
Я назвав новий варіант завантаження системи "Windows 8.1 Hyper-V" так як в основному я працюю з віртуальними машинами Oracle VirtualBox. Ви можете зробити все відповідно до своїх уподобань.

Відрізнятися варіанти завантаження будуть однією єдиною директивою відноситься до Гіпервізор. Ми додамо її наступними командами:
bcdedit / set {current} hypervisorlaunchtype Off
bcdedit / set {xxxxxxxxxxxx-xxxxxxxx-xxxxxxxxxxxx} hypervisorlaunchtype Auto
де {xxxxxxxxxxxx-xxxxxxxx-xxxxxxxxxxxx} - ідентифікатор нового запису в BCD. Його можна дізнатися запустивши BCDEdit без параметрів.

Тепер при завантаженні комп'ютера досить просто вибрати потрібний варіант - з включеним або з вимкненим гіпервізором.

Установка Windows 10 Technical Preview на віртуальний диск (VHD) без використання систем віртуалізації

Описані вище способи установки операційної системи Windows 10 в ті чи інші віртуальні машини безумовно хороші і однозначно заслуговують на увагу.

Однак далеко не кожен комп'ютер може виступати в якості віртуалізаційних платформи в силу своїх обмежених фізичних можливостей або невідповідної операційної системи.

Так, наприклад, Hyper-V, як вже згадувалося вище, працює тільки в 64-розрядних ОС. Та й сама віртуалізаційних прошарок так чи інакше вносить свої особливості і корективи.

Як в цьому випадку швидко і безпечно встановити нову операційну систему безпосередньо на фізичний комп'ютер?

Як відомо деякі останні версії ОС Windows (серверні і корпоративні) вміють завантажуватися і працювати з віртуального диска безпосередньо на фізичному комп'ютері. Перевіримо чи працює такий варіант для Windows 10 Technical Preview.

Різні варіанти установки Windows на VHD ми вже детально розбирали стосовно Windows 8.1 в цієї статті.

Сьогодні я вибрав найпростіший і очевидний спосіб установки нової ОС. А саме, інсталяцію на попередньо підготовлений VHD з завантажувального USB-флешки.

Як тестовий стенд виступив все той же нетбук eMachines eM250 з 32-розрядної операційною системою Windows 8.1. Як я вже говорив вище, мені цікаво подивитися чи не змінилися в Windows 10 вимоги до мінімального дозволу екрану.

Порядок установки:

 • Через контекстне меню кнопки "Пуск" (клік правою кнопкою миші або комбінація "Win + x") запускаємо "Управління дисками".

Через контекстне меню кнопки Пуск (клік правою кнопкою миші або комбінація Win + x) запускаємо Управління дисками

Попередньо виділяємо розділ, на якому передбачається розмістити файл нового віртуального диска, потім запускаємо процес створення VHD.

Попередньо виділяємо розділ, на якому передбачається розмістити файл нового віртуального диска, потім запускаємо процес створення VHD

Заповнюємо обов'язкові поля потрібними значеннями. Запам'ятовуємо або записуємо розташування і назва файлу віртуального диска - вони будуть потрібні в процесі установки системи. Натискаємо "OK".

 • Записуємо завантажувальний USB-флешку з дистрибутивом Windows 10 Technical Preview.

З цим завданням як і раніше відмінно справляється утиліта "Universal USB Installer" описана раніше в цієї статті .

 • Створюємо резервну копію вмісту сховища конфігурації завантаження BCD.

Команда редактора BCDEdit для створення резервної копії BCD вже була представлена ​​вище.

 • Вставляємо підготовлену флешку в USB порт і запускаємо з неї комп'ютер.
 • На першому екрані вибираємо потрібний формат часу і валюти і залишаємо "US" розкладку клавіатури.
 • Комбінацією клавіш "Shift + F10" запускаємо командний рядок.

набираємо:
diskpart
list vol
За розміром, мітці або розташуванню на диску знаходимо букву і номер тому на якому знаходиться створений раніше віртуальний диск. Наприклад "2" і "F".

Необхідно відзначити, що буква томи, швидше за все, буде не такою, якою була в основній системі.

Набираємо послідовно (тут і знадобиться записане раніше ім'я файлу віртуального диска):
select vol 2
select vdisk file = F: \ Win10tp.vhd
attach vdisk
exit
exit

 • Продовжуємо установку Windows 10 TP.

Вибираємо варіант "Custom: Install Windows only (advanced)".

В якості місця для установки системи вибираємо підключений на попередньому кроці віртуальний розділ. Його легко ідентифікувати за номером диска і розміром.

На попередження про те, що Windows не може бути встановлена на обраний диск (Windows can not be installed on drive ...) уваги не звертаємо.

Подальша установка системи ніяких особливостей не має і, як мені здалося, проходить досить швидко.

Після завершення установки і перезапуску комп'ютера з'явиться меню завантаження в якому першим за списком буде стояти пункт "Windows Technical Preview", нижче ваша основна система.

Завантажується за замовчуванням операційну систему і таймаут можна поміняти відповідно до ваших уподобань.

! Важливе зауваження. На жаль, незважаючи на те, що встановлена таким чином на віртуальний диск система абсолютно справно працює, її неможливо оновити до нового тестового релізу через Update and recovery з PC setting. Не дуже зрозуміло як це можна пояснити фізично, але факт залишається фактом.

Напевно можна придумати як обійти цю неприємність. Наприклад, підключати віртуальний диск до віртуальної машини Hyper-V і оновлювати в ній. Але це вже якось зовсім не просто і не швидко.

До слова сказати, установка нового билда займає якесь божевільне час. Звісно ж, що краще було б викладати нові збірки у вигляді готових дистрибутивів.

Так що тим, хто збирається тестувати Windows 10 Technical Preview по повній програмі, від такого способу установки краще відмовитися і виконати інсталяцію на окремий розділ жорсткого диска.

Якщо на диску комп'ютера є 20-25 Гб вільного місця, то їх легко можна виділити для установки Windows 10 TP за допомогою менеджера дисків основної системи.

PS В наступній статті описаний спосіб самостійного створення ISO образів дистрибутивів нових збірок Windows 10.

Перші враження від Windows 10

установка

На нетбук eMachines eM250 попередня версія Windows 10 встановилася без будь-яких проблем і відразу знайшла всі наявні на комп'ютері пристрої і компоненти. Тобто, не дивлячись на те, що цей комп'ютер вже досить не нова, в "Device Manager" невідомі пристрою не з'явилися і ніякі драйвери додатково шукати і встановлювати не довелося.

Це радує. Наприклад жодна сучасна версія Linux не знаходить на цьому нетбуці мережеву Wi-Fi карту.

Після того, як Windows 10 Technical Preview настільки вдало встановилася на eMachines eM250, я не втримався і зробив ще одну інсталяцію на зовсім вже древній ноутбук Toshiba Satellite A200-1Gs.

Продавався він колись з Windows Vista і працював украй повільно. Весь час було таке відчуття, що комп'ютер щосили намагається виконати якусь абсолютно непосильне для себе завдання.

Установка на нього Windows 7 також особливого успіху, з точки зору швидкості роботи, не мала. Хоча, звичайно, в порівнянні з Vista це був явний прогрес.

Останнім часом він працював під управлінням Linuxmint 17.

Ви не повірите, але Windows 10 Technical Preview встановилася на цей ноутбук так само добре, як і на попередній. У списку пристроїв, правда, з'явилося одне непізнане - не пощастило чомусь Texas Instruments Media Card Reader.

Можу припустити, що це наслідок "вогкості" ознайомчого релізу і загального, треба сказати, вкрай позитивного враження цей факт зовсім не зіпсував. Крім того, даний пристрій точно не входить в список життєво важливих.

Зате на диво не виникло проблем зі встановленою в цьому ноутбуці відкритий Nvidia GeForce Go 7300.

На сайті Nvidia драйвери цієї відеокарти для Windows 8 відсутні. У Windows 10 TP знайшлися не лише потрібні драйвери, але і відразу встановилася Nvidia Control Panel.

Запрацював повною мірою навіть специфічний пачтад Synaptics TouchPad Enhancements з підсвічуванням і перемиканням на кнопки швидкого запуску обраних додатків і управлінням гучністю.

Ну що тут скажеш - відмінний результат.

PS

Дивно, але знайдені мною трохи пізніше на driverguide.com по вендору пристрої (VEN_104C & DEV_803B & SUBSYS_FF001179 & REV_00) драйвери для Texas Instruments PCIxx21 Integrated FlashMedia Controller, датовані 2005-м роком, чудесним чином встановилися і пристрій успішно запрацювало.

універсальні додатки

А ось чуда з дозволом екрану не сталося - як не працювали плиткові додатки на нетбуці eMachines eM250 в Windows 8.1, так і не працюють в Windows 10 TP.

Дивно це якось. Особливо при тім, що на зміну "плитковим" (Modern) тепер прийшли універсальні додатки, що мають повноцінні елементи управління вікнами. Тобто, вони перестали бути повноекранними. Чому не можна просто додати прокрутку при розмірі вікна менше деякого обсягу? Чи не зрозуміло.

PS

Напевно в Microsoft прочитали мою статтю (жарт) і те, про що так довго говорили більшовики, здійснилося! Уже в наступній збірці (Build 9860) універсальні додатки заробили на екрані з роздільною здатністю менше 1024 х 768.

Здається, що перехід від повноекранних modern додатків до універсальних віконним, це рух в єдино правильному напрямку.

В кінцевому рахунку вийшло як у відомій єврейської притчі. Для того, щоб зрозуміти, що життя прекрасне, людині потрібно було спочатку купити козу і прожити якийсь час разом з нею в домі, а потім її продати. В даному випадку в ролі кози виступив плиткове-повноекранний інтерфейс Windows 8.

оформлення

Про зовнішньому оформленні поки говорити що-або дуже рано. Швидше за все до фінального релізу все зміниться не один раз. Але можна відзначити наступне.

Напівпрозорий інтерфейс в стилі Aero, звичайно, не повернувся. Він був відключений ще в Windows 8 як пожирач батарей і системних ресурсів. Однак вікна отримали легкі і широкі тіні, що виглядає, на мій погляд, досить непогано і надає робочому столу відчуття об'ємності.

Меню запуску додатків

Меню запуску додатків

Напевно я не сильно погрешу проти істини, якщо скажу, що основний шквал критики припав на Windows 8 через відсутність в її інтерфейсі звичного меню запуску додатків. Усі наступні удосконалення та зміни були так чи інакше спрямовані на виправлення цієї помилки.

Нарешті звичне класичне меню запуску додатків повернулося на місце. Це дуже добре. Роль кнопки "Пуск" тепер виконує логотип Windows.

У правій частині знаходиться поле для довільного розміщення плиток обраних додатків, як універсальних, так і класичних.

На нетбуці я просто прибрав звідси все універсальні додатки і додав плитки найбільш часто використовуваних мною програм.

У лівій частині, вище кнопки відкриття дерева додатків "All Apps", система показує найбільш часто запускалися останнім часом програми.

Пошук здійснюється тепер не тільки на локальному комп'ютері, а й триває в Інтернет.

А ось кнопки вимикання і перезавантаження комп'ютера тепер шукати не потрібно - вони розташовані тут же.

В цілому відчуття дежа-вю, а саме певного повернення до Windows 7.

Віртуальні робочі столи

Нарешті те, що вже давним-давно стандартно присутні в інтерфейсі Linux, добралася і до Windows. Тепер користувачі Windows 10 зможуть створювати кілька робочих столів з довільно розміщеними на них вікнами додатків і легко перемикатися між ними.

Це актуально при необхідності одночасної роботи з великою кількістю додатків і раніше подібне завдання вирішувалася за допомогою стороннього ПО.

Удосконалена функція Snap

Функція «прикріплення» вікон додатків до різних частин екрану зазнала деяких змін. Тепер в новій операційній системі можна розмістити поруч на одному екрані до 4-х вікон додатків.

При цьому Windows 10 допомагає ефективніше використовувати незайняте простір екрану підказуючи, як на ньому можна розмістити працюють в даний момент програми.

Додатки та швидкість роботи

Якогось спеціального тестування роботи додатків я не робив, просто встановив на пробу деякі з тих, які я використовую зазвичай.

У їх число потрапили: антивірус AVG, браузер Google Chrome, графічний редактор Gimp, офісний пакет LibreOffice, система шифрування TrueCrypt (незважаючи на закриття проекту я продовжую використовувати цю програму і поки розумної альтернативи не знайшов), Google Earth і деякі інші.

Абсолютно всі додатки нормально встановилися і успішно працюють. Таке враження, що ці програми і не помітили того, що вони опинилися в новій операційній системі.

З приводу швидкості роботи можу поділитися поки лише своїми суб'єктивними відчуттями.

Отримати такі відчуття сьогодні можна виключно на повільних застарілих комп'ютерах спостерігаючи за запуском і роботою додатків.

Сказати, що все літає, не скажу, такого і бути не може на цих комп'ютерах, але загальне враження дуже позитивне.

Як при роботі на нетбуці eMachines eM250, так на ноутбуці Toshiba Satellite A200-1Gs не виникає такого почуття, що вони навантажені чимось для себе непосильним. Тобто, реакція на ті чи інші дії користувача така, якою її і чекаєш.

Дуже добре показує себе Internet Explorer 11. На мій погляд по швидкості роботи він явний фаворит.

Поки це все. Будемо чекати оновлень.

PS

За інформацією Microsoft за два тижні, що минули з моменту презентації Windows 10, до тестування нової операційної системи приєдналися вже більше 1 мільйона чоловік.

Приблизно третина установок була зроблена з використанням віртуальних машин.

У зв'язку з цим мій простий опитування:

Опубліковано - 14 жовтень, 2014 в рубриці - Microsoft Windows Теги: diskpart , Microsoft , vhd , Windows 10 , Віртуальний диск

Як бути, якщо потрібно по черзі запускати на одному комп'ютері (але не одночасно, так як це неможливо) і те й інше?
Як в цьому випадку швидко і безпечно встановити нову операційну систему безпосередньо на фізичний комп'ютер?
Чому не можна просто додати прокрутку при розмірі вікна менше деякого обсягу?
Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!