{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Вибираємо акумулятор для ноутбука: керівництво THG


Вступ


Натисніть на картинку для збільшення.

Ноутбуки вибирають за портативність, але чи є у них більш важливий критерій, ніж характеристики батареї? Багато користувачів при покупці ноутбука керуються його здатністю працювати від батареї потрібне їм кількість часу. Деякі люди знають, що під час поїздки у них не буде доступу до розетки, а інші просто не хочуть, щоб їм на робочому місці (вдома або в офісі) заважали зайві кабелі.

Все по-різному використовують свої ноутбуки. Правильна батарея може перетворити нецікавий в інших відносинах ноутбук в відмінного супутника для подорожей і змінити стиль використання ноутбука. Нещодавно ми випробували ноутбук HP dv4t з 12-елементної розширеної батарей. Зовсім інша справа!

Якщо ви вже думали над тим, щоб придбати розширену батарею для свого ноутбука, або ви багато раз нарікали на те, що харчування ноутбука закінчується в самий невідповідний момент, то дана стаття якраз для вас. Ми розповімо про доступні на сьогоднішній день опціях, а також про те, на що вам слід звернути увагу при виборі розширеної батареї.

А чи потрібна вам розширена батарея?

Поява ноутбука неодмінно змінить звичний і рутинний ритм вашого життя. Якщо у вас вже є ноутбук, подумайте над тим, як і де ви його використовуєте. Може, він у вас весь час лежить на робочому столі, включений в розетку, або ж ви щоранку берете його з собою на роботу? Вам потрібно щодня по 5-8 годин автономної роботи ноутбука, або ви весь цей час бігаєте по місту, використовуючи ноутбук лише час від часу? Ви носите з собою тільки ноутбук або тягаєте сумку, набиту всілякими аксесуарами?

Якщо ви поки ще тільки доглядаєте собі ноутбук, то є сенс поставити собі ці питання, ретельно досліджуючи розміри, функції і вартість нового ноутбука. Пам'ятайте, що якщо машина має потрібні вам функціями і підходить за ціною, це зовсім не означає, що час автономної роботи теж вас влаштує. Аналогічно, тільки по тому, що ноутбук може працювати від батареї до восьми годин, не можна бути впевненим у тому, що він буде мати необхідні вам функціями і продуктивністю.

Отже, задайте собі найголовніше питання: як довго повинен працювати ваш ноутбук автономно? Якщо не довго, або якщо ви впевнені, що по близькості завжди буде розетка, то покупка розширеної батареї не принесе вам відчутної вигоди.

Якщо ж ви знаєте, що в дорозі у вас не буде доступу до розетки, і / або вам потрібно, щоб ноутбук працював від батареї кілька годин, а то і весь день, тоді вам вигідніше придбати розширену батарею або навіть дві.

Час автономної роботи

Час автономної роботи батареї залежить від трьох основних чинників: від вашого стилю використання ноутбука, його складових компонентів і від самої батареї.

Перегляд web-сторінок і офісні додатки забезпечать вам набагато більш тривалий час автономної роботи, ніж такі мультимедійні завдання, як відтворення фільмів і 3D-ігри. Справді, різниця в часі автономної роботи може істотно відрізнятися. Ми переконалися в цьому на прикладі нашого ноутбука HP dv4 з розширеною 12-елементної батареєю. При перегляді сторінок в Інтернеті ноутбук протримався цілих 5 годин, а ось перегляд фільму скоротив час автономної роботи до чотирьох годин з невеликим, в той час як пограти вдалося всього два з половиною години. Якщо ви часто робите перерви в роботі, то помітите, що батареї вистачає на довше, ніж якщо працювати безперервно, оскільки ноутбук буде частіше перебувати в режимі простою. Звичайно, потрібно перевірити налаштування енергозбереження в Windows і переконатися, що обрана схема "" Економія енергії / Max Battery ", щоб вичавити з батареї максимум.


Натисніть на картинку для збільшення.

Що стосується компонентів ноутбука, то high-end комплектуючі не завжди доброзичливі по відношенню до батареї. Взяти, наприклад, мобільний процесор Intel Core 2 Duo. Процесори Intel лінійки "T" мають максимальну розрахункову споживану потужність (thermal design power, TDP) 35 Вт, а процесори з такою ж тактовою частотою лінійки "P" мають TDP всього в 25 Вт. Якщо енергоспоживання процесора менше на 10 Вт, значить більше харчування залишається в батареї. Точно так же, вбудовані відеокарти будуть споживати менше енергії, ніж дискретні графічні процесори, через меншої кількості функцій. Використання LED-дисплеїв (зі світлодіодним підсвічуванням) теж знижує енергоспоживання. Крім того, вибір більш дорогого high-end твердотільного накопичувача (SSD), яке споживає 1,5 Вт, збільшить час автономної роботи вашого ноутбука, в порівнянні з використанням звичайного механічного вінчестера, який, як правило, споживає 2,5 Вт.

Якщо ви маєте намір максимально продовжити час автономної роботи свого ноутбука, то радимо вам врахувати особливості його конфігурації.

Заявлений час автономної роботи батареї майже ніколи не збігається з тим, що ви отримаєте в реальному житті. Це відбувається тому, що виробники використовують звичайний пакет синтетичних тестів, наприклад MobileMark2007, щоб отримати цифри, що дозволяють їм порівнювати різні батареї і різні ноутбуки. Це добре, коли потрібно порівняти ноутбук Sony з моделлю HP, але заковика в тому, що виробник часто проводить ці тести на моделі, яка має мінімум компонентів (її надає OEM-виробник), використовуючи саму ємну батарею з попередньо встановленими настройками, і називає "штучне "максимальний час автономної роботи батареї. Так що не дивуйтеся, якщо замість заявлених восьми годин ви насправді отримаєте 6-7 годин.

І хоча ця тема виходить за рамки нашої статті, ми не можемо не згадати так зване зниження напруги ( "undervolting"), яке теж може істотно продовжити час автономної роботи батареї. "Undervolting" - це технологія зменшення робочої напруги живлення CPU в порівнянні з номінальним при заданому множнику, щоб знизити енергоспоживання. Результати показали, що undervolting забезпечує збільшення часу роботи аж до 25%, що відповідає додатковому годині автономної роботи ноутбука, а в деяких випадках навіть більше. На відміну від розгону, undervolting більш безпечна процедура, оскільки найгірше, що може трапитися, це поява "синього екрану смерті" (Blue Screen of Death, BSOD). Ще два побічних позитивних ефекту полягають в тому, що ви отримаєте неймовірно тихий і менш гріється ноутбук. Можливо ми розглянемо цю тему в одному з майбутніх оглядів.

специфікації батареї


Натисніть на картинку для збільшення.

Для певної моделі ноутбука може бути дві або навіть три батареї на вибір. Важливо знати три основні терміни: "число елементів", "ампер-годину" і "ват-година". Кожен з них визначає ємність батареї, і їх розуміння допоможе вам вибрати потрібну батарею.

Наприклад, для нашого ноутбука HP dv4t було три варіанти батарей для конфігурації.

  • Стандартна 6-елементна батарея на 2,2 ампер-годину і 47 ват-годину;
  • 6-елементна батарея підвищеної ємності на 2,55 ампер-годину і 55 ват-годину;
  • 12-елементна розширена батарея на 2,2 ампер-годину і 94 ват-годину.

Якщо уважно придивитися, то можна помітити наступне: незважаючи на те, що ємність 12-елементної батареї дорівнює всього 2,2 ампер-годину, вона все одно має більше ват-годин, ніж 6-елементна батарея на 2,55 ампер-годину. Причина полягає в більшій кількості елементів. Елементарні математичні обчислення призводять до висновку, що кількість елементів разом з числом ампер-годин визначають ват-години. Чим більше число елементів і / або ампер-годин, тим вище показник ват-годин. Завжди краще дивитися на ват-години, якщо ви не можете розібратися з числом елементів і ампер-годин, або якщо в характеристиках батареї вказана не вся інформація.

Деякі ноутбуки не мають на увазі опції конфігурації, в цьому випадку вам залишається тільки купити додаткову стандартну батарею на додачу до тієї, яка поставляється з ноутбуком. Для інших ноутбуків є можливість вибрати 3, 6 або 9-елементну батарею. Рекомендуємо подивитися інформацію про обраної моделі ноутбука в керівництві користувача або на сайті виробника, щоб дізнатися, які саме батареї підтримує ваш ноутбук, а також пошукати інформацію про ємності батареї.

Втім, хоча більшу кількість елементів означає більш тривалий час автономної роботи, це не обов'язково забезпечить вам максимальну ефективність. Для більш компактного ноутбука HP dv3t виробник пропонує 9-елементну розширену батарею на 2,55 ампер-годину і 83 ват-годину. За продуктивністю така батарея дуже близька до 12-елементної батареї, зате має більш компактну і легку конфігурацію. При виборі моделей потрібно мати це на увазі.

Розмір і вага

Батареї можуть бути важкими. Тонкий ноутбук при вазі менше двох кілограмів може бути дуже приємним, але якщо додати супер-ємну батарею вагою в півкіло, а то і більше, то носити з собою весь день такий ноутбук буде не в радість.

Взяти, приміром, наш HP dv4t. Стандартна 6-елементна батарея і 6-елементна батарея підвищеної ємності мають однаковий розмір і важать по 317 грамів кожна. Можна припустити, що заявлений виробником вага ноутбука буде включати в себе вагу стандартної батареї, проте деякі компанії можуть вказувати вагу батареї окремо - дивіться уважно.


Натисніть на картинку для збільшення.

Втім, 12-елементна батарея HP додає ще 317 грамів і висовується на 2,5 см уздовж заднього краю ноутбука. Якщо купити 12-елементну батарею, то наш HP dv4t отримає чудовий час автономної роботи, але стане важче і трохи більше.

У великий 12-елементної батареї є кілька додаткових переваг. Оскільки задня частина ноутбука стає піднятою, клавіатура набуває невеликий нахил, що підвищує зручність набору тексту. Кут нахилу також сприяє кращому проходженню потоків повітря до вентилятора, розташованого на дні ноутбука, завдяки чому він працює трохи тихіше і менше нагрівається. Крім того, за виступ батареї зручно брати ноутбук, як за ручку.

При конфігурації ноутбука компанія HP надала нам на вибір як 6-елементну, так і більш ємну 12-елементну батарею. Це хороший варіант, якщо ви хочете зберегти компактні розміри і невелику вагу ноутбука і при цьому мати можливість поставити другу більш ємну батарею, коли знадобиться додаткове харчування.

портативність

Хочеться мати ноутбук, який дозволить вільно пересуватися і в той же час забезпечить достатньо енергії, щоб не бути прив'язаним до одного місця.

Якщо ви подорожуєте без нічого, то, швидше за все, ви будете носити з собою тільки ноутбук і запасну батарею, щоб можна було поміняти її протягом дня. Ця схема добре працює для багатьох користувачів, особливо якщо врахувати, що додаткову батарею можна заховати в кишені куртки. Чим легше і компактніше ноутбук, тим зручніше його носити з собою. Якщо ви хочете брати з собою не тільки запасну батарею, то має сенс подумати про сумці, в яку можна покласти миша, блок живлення і інші аксесуари.

Якщо ви підбираєте сумку в точності за розміром до свого ноутбука, то не забудьте взяти його з собою в магазин, встановивши розширену батарею, і приміряйте сумку: виступаючі батареї підходять не під всі сумки.

Іноді маленький ноутбук з двома батареями працює краще, ніж великий ноутбук з найбільшою батареєю. Багато мобільні користувачі піддаються спокусі взяти з собою купу всяких аксесуарів "про всяк випадок", хоча з таким же успіхом могли б обійтися лише найнеобхіднішим.

Ціна

Багато виробників роблять знижку на покупку розширеної батареї разом з ноутбуком. Компанія HP скидає 20% з вартості батареї, якщо разом з ноутбуком ви купуєте запасну батарею.

Але навіть якщо такий сидки немає, не страшно. Подумайте: якщо 12-елементна батарея коштує $ 150, а 6-елементна $ 130, то яка з них вигідніше? (Якщо ви зможете знайти купон, що дають знижки, то зможете значно заощадити. Компанії HP, Dell, Sony і Lenovo регулярно надають купони на покупку аксесуарів і ноутбуків. Якщо вас зацікавили такі купони, то можете звернутися на сайт livecouponcodes.com або notebookreview.com .)


Натисніть на картинку для збільшення.

Ще можна порівняти ціни в Інтернеті. Навіть якщо сам виробник надає батареї, ви можете знайти дешевше в роздрібному інтернет-магазині або в уповноваженого реселлера. Якщо ввести в пошуковику модельний номер батареї, то можна знайти список ритейлерів із зазначенням вартості продукту і вибирати серед них.

Єдине, ми не рекомендуємо купувати старі батареї, навіть якщо вони коштують значно дешевше. Важко сказати, в яких умовах експлуатувалася така батарея. Адже нікому не хочеться отримати батарею, яка "помре" через кілька днів або, ще гірше, виявиться бракованою і зіпсує ноутбук. Купуйте батареї з повною гарантією виробника, на випадок якщо згодом виникнуть якісь проблеми і батарею доведеться замінити.

типи акумуляторів


Натисніть на картинку для збільшення.

Старі ноутбуки використовували нікель-металогідридні акумулятори (NiMH). Через кілька років виробники почали замінювати їх літієво-іонними батареями (Li-ion), а зараз багато компаній переходять на літієво-полімерні акумулятори (Li-poly), як в новому 17 "Apple MacBook Pro.

Літієво-іонні акумулятори перевершують нікель-металогідридні, оскільки їх більше якісні компоненти забезпечують більш високу продуктивність. Енергетична щільність елементів Li-ion вище, ніж у NiMH, та й ступінь внутрішніх енергетичних втрат у них нижче: 5% в порівнянні з 30% у NiMH. Крім того, літієво-іонні акумулятори не мають ефекту пам'яті (акумулятори NiMH страждають від ефекту пам'яті, який полягає у втраті здатності утримувати повний заряд батареї, в результаті чого з часом ємність батареї зменшується). Говорячи простою мовою, акумулятори Li-ion зберігатимуть більше енергії, ніж батареї NiMH того ж розміру, і будуть утримувати цю енергію довше. Однак в останні роки багато говориться про недоліки батарей Li-ion. Якщо їх замкнути або надмірно зарядити, то вони можуть згоріти, тому потрібно ретельно відстежувати їх напруга.

Нещодавно компанія Apple висунула на передній план літієво-полімерні акумулятори, хоча дана технологія доступна вже більше десятка років. Батареї Li-poly відрізняються від Li-ion тим, що не вимагають твердого тіла і можуть прийняти будь-яку форму. Відсутність відстаней між осередками дозволяє збільшити енергетичну щільність більш ніж на 20% в порівнянні з акумуляторами Li-ion. Нарешті, виробництво літієво-полімерних акумуляторів обходяться дешевше, ніж літієво-іонних, і до того ж вони менш схильні до фізичних пошкоджень.

Втім, деякі літієво-полімерні акумуляторні батареї не знімні. Ми б засумнівалися, чи купувати ноутбук з вбудованою батареєю Li-poly (якщо є знімні акумулятори Li-poly або Li-ion) просто тому, що коли батарея вийде з ладу, ноутбук стане абсолютно марним. Дуже важливо мати можливість поміняти батарею протягом дня і підтримувати працездатність без прив'язки до електричної розетки. Крім того, корисно купити додаткову батарею, щоб вона завжди була під рукою.

Який би тип батареї ви ні використовували, все вони з часом почнуть втрачати свою ємність: приблизно на 10% -20% на рік. Через рік-два ви можете цього не помітити, але через 4-5 років ноутбука, швидше за все, буде потрібно змінити батарею.

Фірмова батарея чи ні?


Натісніть на картинку для Збільшення.

Винне буті, ви помітілі, что Виробники Звичайно батарейок, например Duracell, предлагают альтернативи батареям ноутбуків. Зазвічай ми Рекомендуємо дотримуватись бренду виробника ноутбука, щоб отріматі гарантованого сумісність и ефективність, но сторонні Виробники часто предлагают продукти Суттєво дешевше, іноді даже за півціні. Так що якщо бюджет у вас обмежений, то їх теж можна розглядати як варіант, а також і у випадках, коли виробник вже не пропонує батарей для вашої моделі ноутбука. Для багатьох старих ноутбуків подібні батареї сторонніх виробників є єдиним варіантом, та й часто вони надають навіть вищу ємність.

зовнішні акумулятори

Ще одна опція (хоча ми її не надто рекомендуємо) - це використання зовнішніх акумуляторів, що підключаються через роз'єм живлення. Такі рішення сьогодні знайти складно, оскільки багато хто був зняті з виробництва. Про один такий продукт ми вже писали .

Хоча такі зовнішні акумулятори володіють перевагою, що полягає в їх універсальної сумісності практично зі всіма ноутбуками завдяки перехідникам і налаштувань напруги, ваш ноутбук не буде "знати", що він працює від батареї. Замість цього він буде "думати", що працює від мережі. Тут виникає проблема: батарея ноутбука розрядилася, ви підключаєте зовнішню батарею, її заряд теж закінчується, і ноутбук просто вимикається без всяких попереджень, "вбиваючи" все, над чим ви в той момент працювали.

Якщо ви все ж вирішите скористатися таким зовнішнім акумулятором, можемо порадити вам спочатку підключити його, і тільки після того, як він розрядиться, продовжити витрачати власну батарею ноутбука. Коли заряд батареї буде закінчуватися, ваш ноутбук зможе коректно перейти в режим гібернації.

доступність


Натисніть на картинку для збільшення.

Залежно від моделі вашого ноутбука, ви можете зіткнутися з ситуацією, коли нову батарею дістати не можна. Так часто трапляється зі старими ноутбуками, але така ж ситуація може виникнути і з новою, але маловідомої моделлю. Ноутбуки відомих виробників мають хорошу підтримку, і навіть якщо вашій батареї немає в списку на продаж, пошук в Інтернеті по модельному номеру, напевно, принесе плоди. А ось якщо ви шукайте заміну батареї, на якій не написано нічого, крім "Made in China", то, можливо, вам таку не вдасться знайти. Особливо це стосується імпортованих ноутбуків, куплених на "сірому" ринку.


Натисніть на картинку для збільшення.

Перед покупкою перевірте доступність ноутбука і комплектуючих, зв'яжіться з виробником і зі службою підтримки. Буде краще, якщо ви спочатку пошукайте інформацію в Інтернеті по модельному номеру ноутбука і батареї. Великий вибір акумуляторів можна знайти на сайтах Duracelldirect.com, laptopbatteryexpress.com і ebatts.com.

Може скластися так, що навіть якщо ви знайдете нову батарею до свого старого ноутбука, покупка буде невигідна. Якщо вашого ноутбука вже 4-5 років, то замість того, щоб купувати до нього нову батарею за $ 100- $ 170 і вище, розумніше буде вкласти ці гроші в покупку нового ноутбука. Ще один приклад, коли не має сенсу купувати нову батарею: незначний час автономної роботи. Особливо це відноситься до старих "ненажерливим" ноутбуків із застарілим "залізом". Якщо в кращому випадку вам вдається отримати всього годину автономної роботи ноутбука, то, може, має сенс вкласти гроші в новий більш ефективний ноутбук, який забезпечить вам 3-4 години роботи від батареї, ніж витрачати гроші на другий акумулятор, який дасть всього один додатковий година.

Крім того, якщо ви користуєтеся великим ноутбуком типу "заміна настільного ПК", подумайте над зменшенням діагоналі до економічних 13 "і менше.

продуктивність


Натисніть на картинку для збільшення.

Важливо регулярно стежити за розвитком техніки і своїм стилем життя при необхідності вносити зміни. Можливо, на зміну вашого ноутбука вже випустили модель, яка забезпечує більшу потужність при такому ж часу автономної роботи, або ви можете купити новішу модель, яка буде набагато легше вашій. Можливо, поблизу відкрилося багато цікавих містечок з безкоштовним WiFi, але там немає розеток. А раптом ви отримаєте нову посаду, і вам доведеться весь день пересуватися по місту, замість того щоб сидіти в офісі.

Чим би не вимірювалася ваша продуктивність - годинами, проведеними перед монітором, кілометрами, які ви намотали на автомобілі, або кварталами, пройденими від одного офісу до іншого, - правильно обраний ноутбук і батарея повинні допомогти вам пройти до кінця з мінімальними зусиллями і без зайвих проблем . Якщо ж ви весь час будете думати, де б знайти розетку, це постійно буде відволікати вас від важливих справ.

Ноутбуки вибирають за портативність, але чи є у них більш важливий критерій, ніж характеристики батареї?
А чи потрібна вам розширена батарея?
Може, він у вас весь час лежить на робочому столі, включений в розетку, або ж ви щоранку берете його з собою на роботу?
Вам потрібно щодня по 5-8 годин автономної роботи ноутбука, або ви весь цей час бігаєте по місту, використовуючи ноутбук лише час від часу?
Ви носите з собою тільки ноутбук або тягаєте сумку, набиту всілякими аксесуарами?
Отже, задайте собі найголовніше питання: як довго повинен працювати ваш ноутбук автономно?
Подумайте: якщо 12-елементна батарея коштує $ 150, а 6-елементна $ 130, то яка з них вигідніше?
Фірмова батарея чи ні?
Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!