{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Відкрите за $ 100 і нижче: тести GeForce 8500 GT і ще трьох відеокарт нижчого цінового діапазону

 1. Zotac GeForce 7600 GS 256 Мб
 2. Palit GeForce 8500 GT Sonic 256 Мб


Синій текстоліт PCB відеокарти менш насичений елементами в порівнянні з PowerColor. Всі чіпи пам'яті також розташовані тільки з лицьового боку: Синій текстоліт PCB відеокарти менш насичений елементами в порівнянні з PowerColor

У верхній частині плати присутній інтерфейс MIO для об'єднання двох таких відеокарт в SLI режим роботи. Крім цього відеокарта оснащена аналоговим, цифровим (DVI-I) і TV виходами:

Крім цього відеокарта оснащена аналоговим, цифровим (DVI-I) і TV виходами:

Система охолодження відеокарти кріпиться двома пластиковими гвоздиками-засувками, знявши які можна побачити дуже маленький графічний процесор:

Система охолодження відеокарти кріпиться двома пластиковими гвоздиками-засувками, знявши які можна побачити дуже маленький графічний процесор:

Як термоінтерфейсу BFG застосовує якусь густу термопасту сірого кольору, яка практично висохла. З метою запобігання відколів чіпа по краях його підкладки приклеєні маленькі гумові компенсатори, що дозволяють уникнути перекосу радіатора при його установці і знятті:

З метою запобігання відколів чіпа по краях його підкладки приклеєні маленькі гумові компенсатори, що дозволяють уникнути перекосу радіатора при його установці і знятті:

Графічний процесор G73 ревізії B1 випущений на Тайвані на 36 тижні 2006 року. Його площа становить всього лише 127 кв.мм. Частота роботи GPU підвищена щодо номіналу незначно - на 25 МГц і становить 375 МГц проти 350 МГц по специфікаціям GeForce 7300 GT. Проте, таке несуттєве підвищення частоти чіпа дозволяє BFG внести в найменування відеокарти літери "OC", що позначають розігнаний варіант карти. Інші характеристики чіпа ви вже могли бачити раніше в таблиці.

Вісім мікросхем пам'яті стандарту GDDR-2 випущені компанією Hynix:

Судячи з маркування - HY5PS561621A FP-25 - їх номінальний час доступу одно 2.5 нс, що відповідає ефективній теоретичній частоті в 800 МГц, тоді як пам'ять функціонує на 667 МГц. Підвищення щодо специфікацій GeForce 7300 GT тут немає. Ширина шини обміну з пам'яттю відеокарти становить 128 Біт.

Легкий алюмінієвий радіатор кулера охолоджується невеликим вентилятором з прозорими лопатями. Двоконтактний провід живлення заздалегідь говорить про відсутність будь-яких засобів моніторингу за частотою обертання вентилятора:

Судячи по шуму від нього (3 см - 58.1 дБА, 1 м - 38.4 дБА) обертається вентилятор з постійною швидкістю.

Перш ніж перейти до вивчення оверклокерского потенціалу відеокарти був перевірений її температурний режим. Тут і далі така перевірка проводилася за допомогою десятикратного прогону бенчмарка Firefly Forest з синтетичного графічного бенчмарка 3DMark 2006 без активацій будь-яких методик поліпшення якості. Моніторинг температурних показників здійснювався за допомогою RivaTuner v2.01 . Кімнатна температура під час тестування дорівнювала 24 градусам Цельсія. Як термоінтерфейсу у всіх випадках використовувалася термопаста Fanner 420. В результаті графічний чіп прогрілося до 60 градусів Цельсія:

Дуже скромно за сьогоднішніми мірками, але ще скромніше виявилася його температура після установки на відеокарту Arctic Cooling Accelero S2 з вентилятором, а саме - знизилася до 41 градуса в піку навантаження, а в пасивному режимі роботи радіатора не перевищувала 53 градусів. Однак, настільки помітне зниження температури позбавила змоги підвищити оверклокерський потенціал карти по відношенню до стандартного кулера BFG GeForce 7300 GT OC. Максимальні частоти склали 486 МГц з графічного процесора і 907 МГц по пам'яті відеокарти:

Максимальні частоти склали 486 МГц з графічного процесора і 907 МГц по пам'яті відеокарти:

Навіть не дивлячись на розгін, піксельна і тексельная швидкості заповнення сцени, та й пропускна здатність пам'яті GeForce 7300 GT залишаються гнітюче низькими. Що поробиш, low end він і є low end ...

BIOS відеокарти BFG GeForce 7300 GT OC 256 Мб ви можете завантажити з нашого файлового архіву ( WinRAR, 41,9 КБ ), А в роздробі вона пропонується за ціною в 81 долар США .

 • Zotac GeForce 7600 GS 256 Мб

Нова компанія на російському ринку - ZOTAC - є підрозділом PC Partner (як і Sapphire Technology) і вийшла на ринок, масовано представивши всю лінійку відеокарт на нових чіпах NVIDIA, починаючи з GeForce 8500 GT і до 8800 Ultra. Однак, є в асортименті Zotac і продукція на чіпах попереднього покоління NVIDIA. Сьогоднішній учасник тестів якраз відноситься до них. Зустрічаємо Zotac GeForce 7600 GS 256 Мб:

Зустрічаємо Zotac GeForce 7600 GS 256 Мб:

На лицьовій стороні зовсім маленькою за розмірами коробки зображений робот з блакитними очима і незрозумілим виразом фізіономії. Крім найменування відеокарти і об'єму пам'яті нічого цікавого поруч з цим роботом ви не знайдете, а ось на зворотному боці, крім опису технічних характеристик є невелика діаграма з продуктивністю відеокарт лінійки GeForce 7xxx.

Комплект поставки відеокарти бідний до неможливості:

Тільки компакт диск і маленький перехідник присутні в коробці. Часом навіть в OEM комплектації багато виробників (наприклад, та ж Sapphire) є куди більше корисних речей ніж у Zotac GeForce 7600 GS.

Відеокарта буквально коротун, дивіться самі:

Її довжина закінчується врівень з клямкою PCI-слота материнської плати. Навіть до огляду GeForce 8500 GT в наступному підрозділі, з упевненістю присуждаю цієї відеокарти перший (і єдиний) приз "за компактність";)

Пасивний алюмінієвий радіатор, що контактує тільки з графічним чіпом - ось і вся система охолодження відеокарти, ну може так і краще? Перевіримо трохи пізніше, а зараз додам, що відеокарта оснащена відео-, аналоговим і цифровим виходами:

На жаль, роз'єм MIO відсутня, тому про організацію роботи двох таких відеокарт в SLI режим можна сміливо забути.

На жаль, роз'єм MIO відсутня, тому про організацію роботи двох таких відеокарт в SLI режим можна сміливо забути

Вісім чіпів пам'яті відеокарти розташовані тільки з лицьового боку PCB. Там же знаходиться і графічний процесор, G73 ревізії B1:

Там же знаходиться і графічний процесор, G73 ревізії B1:

Чіп функціонує на частоті в 400 МГц, що відповідає специфікаціям GeForce 7600 GS. Дата випуску: 41 тиждень минулого року.

Чи відповідає специфікаціям і ефективна частота пам'яті відеокарти, яка дорівнює 800 МГц. На Zotac GeForce 7600 GS встановлено 8 чіпів GDDR-2 пам'яті виробництва компанії Hynix:

Їх маркування: HY5PS121621B FP-25 , Що говорить про номінальному часу доступу в 2.5 нс і теоретичної частоті в 800 МГц.

Пасивний радіатор системи охолодження контактує з графічним чіпом через термопрокладку:

Крім того, під цією зеленою наклейкою для чогось є термопаста сріблястого кольору. Поза сумнівами, що такий багатошаровий контакт не сприятиме організації ефективної теплопередачі, що і було тут же підтверджено тестами:

Поза сумнівами, що такий багатошаровий контакт не сприятиме організації ефективної теплопередачі, що і було тут же підтверджено тестами:

125 градусів в піку навантаження по чіпу для відеокарти з настільки скромним рівнем тепловиділення - це неприйнятна температура. Проста заміна термоліпучкі і шару "срібної" термопасти на термоінтерфейс Fanner 420 при цьому ж пасивному радіаторі привели до зниження температури на 35 градусів Цельсія! Однак, навіть при 90 градусах по чіпу ні про яке розгоні не могло бути й мови, тому пасивний радіатор був замінений на Zalman VF900-Cu LED (Arctic Cooling Accelero S2 не підходить за габаритами на цю відеокарту). Температурний режим тут же прийшов у норму:

Температурний режим тут же прийшов у норму:

Після цього, було встановлено, що максимальні частоти, при яких Zotac GeForce 7600 GS зберігає стабільність, складають 540 МГц з графічного процесора і 954 МГц по пам'яті відеокарти:

Після цього, було встановлено, що максимальні частоти, при яких Zotac GeForce 7600 GS зберігає стабільність, складають 540 МГц з графічного процесора і 954 МГц по пам'яті відеокарти:

Додам, що при цьому температурний режим відеокарти практично не змінився.

BIOS відеокарти Zotac GeForce 7600 GS 256 Мб ви можете завантажити з нашого файлового архіву ( WinRAR, 41,6 КБ ), А в роздробі її можна придбати за 84 долари США .

 • Palit GeForce 8500 GT Sonic 256 Мб

Відеокарта виробництва компанії Palit поставляється в уже добре знайомої нам упаковці переважно жовтого кольору:

Відеокарта виробництва компанії Palit поставляється в уже добре знайомої нам упаковці переважно жовтого кольору:

Поруч з жабеням на невеликій наклейці з лицьового боку коробки вказані частоти відеокарти, обсяг і тип пам'яті, розрядність шини обміну з пам'яттю відеокарти, а також інші менш корисні властивості пристрою.

Відеокарта знаходиться в самому безпечному центральному відсіку коробки, в інших же покладені наступні аксесуари:

 • адаптер-перехідник;
 • один 15 pin DVI / D-Sub перехідник;
 • компакт-диск з драйверами;
 • компакт-диск з грою Spell Force 2;
 • брошура щодо встановлення картки і драйверів на декількох мовах (включаючи російську).

Відеокарта заснована на PCB зеленого кольору, причому більша частина текстоліту пустує:

Відеокарта заснована на PCB зеленого кольору, причому більша частина текстоліту пустує:

Алюмінієвий радіатор кулера має досить оригінальну форму - лопаті з однією з його сторін витягнуті, збільшуючи таким чином площа теплообміну. Охолоджує цей радіатор 70-мм вентилятор з голографічну наклейку на шпинделі.

Система охолодження кріпиться крізь плату двома притискними кліпсами з пластикової і м'якою підкладками:

Просте і надійне кріплення, ризик сколоти чіп тут мінімальний.

Відеокарта оснащена аналоговим, цифровим (DVI-I, Dual Link) і TV виходами:

Без системи охолодження плата виглядає наступним чином:

Без системи охолодження плата виглядає наступним чином:

Знову зазначу, що пустує, текстоліт PCB, відсутність роз'єму для підключення додаткового живлення відеокарти і інтерфейсу MIO. Швидше за все, при настільки нескладної PCB резерви для зниження вартості та без того дешевої відеокарти ще є.

Графічний процесор дбайливо облямований пластиковою рамкою, яка захищає чіп від відколів:

Ревізія графічного процесора - А2, дата випуску - 9 тиждень 2007 року. Частота графічного процесора становить 600 МГц, що вище специфікацій GeForce 8500 GT відразу ж на 150 МГц. Шейдерний блок GPU функціонує на частоті в 1200 МГц.

Весь обсяг пам'яті відеокарти в 256 Мб набраний чотирма мікросхемами стандарту GDDR-3 виробництва компанії Infineon:

Описи чіпів з маркуванням HYB18H512329AF на офіційному сайті немає, але по тій інформації, що мені вдалося знайти в нашій конференції, їх номінальний час доступу одно 1.4 нс. Частота роботи пам'яті також підвищена щодо номіналу GeForce 8500 GT тільки тепер уже відразу ж на 400 МГц при підсумкових 1200 МГц. Мабуть, у виконанні Palit GeForce 8500 GT Sonic 256 Мб ми можемо спостерігати один з найбільш (якщо не самий) високих заводських розгонів:

Мабуть, у виконанні Palit GeForce 8500 GT Sonic 256 Мб ми можемо спостерігати один з найбільш (якщо не самий) високих заводських розгонів:

Як термоінтерфейсу між графічним процесором і основою радіатора використовується термоліпучка, яка зовсім висохла:

Як термоінтерфейсу між графічним процесором і основою радіатора використовується термоліпучка, яка зовсім висохла:

Проте, температурний режим розігнаної "по-замовчуванню" відеокарти в стандартній зборці виявився цілком нормальним:

Проте, температурний режим розігнаної по-замовчуванню відеокарти в стандартній зборці виявився цілком нормальним:

Система охолодження галаслива. На відстані в 3 см від відеокарти виміряний рівень шуму дорівнює 61.8 дБА, а на відстані в 1 метр в закритому корпусі системного блоку - 39.9 дБА. За суб'єктивними відчуттями комфортний рівень шуму знаходиться біля позначки в ~ 36 дБА.

Як правило, розігнані на заводах відеокарти мають невисокий оверклокерьский потенціал, проте у випадку з Palit GeForce 8500 GT Sonic 256 Мб все виявилося куди краще. Без заміни системи охолодження максимальні частоти при яких зберігалася стабільність склали 729/1656 МГц!

Досить згадати, що номінал GeForce 8500 GT становить 450/800 МГц і досягнуті при розгоні частоти виявляються просто феноменальними: +62% по графічному процесору і більш ніж удвічі вище за пам'яті відеокарти! При цьому температурний режим виріс лише на 5 градусів Цельсія:

При цьому температурний режим виріс лише на 5 градусів Цельсія:

Заміна стандартної системи охолодження на Arctic Cooling Accelero S2 привела до зниження температури на 17 градусів Цельсія (52 в піку навантаження), але аж ніяк не сприяла підвищенню оверклокерского потенціалу карти.

Незважаючи на підвищені частоти, вартість Palit GeForce 8500 GT Sonic 256 Мб становить лише 99 доларів США .

Тестування всіх відеокарт було проведено в закритому корпусі системного блоку наступної конфігурації:

 • Материнська плата: ASUSTek P5B Deluxe / WiFi-AP (Intel P965), LGA 775, BIOS 1101;
 • Система охолодження чіпсета: Thermaltake Extreme Spirit II (~ 2500 об / хв);
 • Процесор: Intel Core 2 Quad Q6600 2400 МГц, 1.2875 В, L2 2 х 4096 Кб, FSB: 266 МГц x 4, (Kentsfield, B3);
 • Система охолодження CPU: CoolJag Falcon 92-Cu (~ 1400 об / хв);
 • Термоінтерфейс: Arctic Silver 5;
 • Оперативна пам'ять: 2 x 1024 Мб DDR2 Corsair Dominator TWIN2X2048-9136C5D (SPD: 1142 Отримати МГц, 5-5-5-18, 2.1 В);
 • Дискова підсистема: SATA-II 320 Гб, Hitachi (HDT725032VLA360), 7200 об / хв, 16 Мб, NCQ;
 • Корпус: ATX ASUS ASCOT 6AR2-B Black & Silver (на вдув і на видув встановлено 120-мм корпусні вентилятори Cooler Master ~ 1200 об / хв, ~ 21 дБА, на боковій стінці 120-мм вентилятор Sharkoon Luminous Blue LED на ~ 1000 об / хв );
 • Блок живлення: MGE Magnum 500 (500 W) + 80-мм вентилятор GlacialTech SilentBlade (~ 1700 об / хв, 19 дБА).

Центральний процесор під час тестування з збільшенням напруги до 1.45 В був розігнаний до частоти в 3200 МГц. При цьому оперативна пам'ять функціонувала на частоті в 1068 МГц з таймінгами 5-5-5-12 при напрузі в 2.1 В. Не поспішайте докоряти за невідповідну класу відеокарт тестову конфігурацію, дочитайте статтю до кінця.

Всі тести були проведені в операційній системі Windows XP Professional Edition SP2 (з усіма останніми оновленнями). Драйвери чіпсета материнської плати - Intel Chipset Drivers версії 8.4.0.1009a. Використовувалися бібліотеки DirectX 9.0 (дата релізу - квітень 2007 року), а також драйвери відеокарт: Catalyst 7.5, ForceWare 93.71 (для GeForce 7300 GT і 7600 GS) і ForceWare 158.19 (для GeForce 8500 GT).

З огляду на низьку продуктивність відеокарт, тестування було проведено в двох дозволах 1024 х 768 і 1280 x 1024, але тільки при налаштуваннях якості графіки в драйверах "Quality". Тобто все оптимізації драйверів були активовані, а Catalyst AI виставлений в режим High. Активація анізотропної фільтрації і повноекранного згладжування не виконувалася.

Для проведення тестування продуктивності відеокарти був використаний наступний набір синтетичних бенчмарків та ігор:

 • 3DMark 2005 (Direct3D) - build 1.3.0, роздільна здатність 1024 x 768, default settings;
 • 3DMark 2006 (Direct3D) - build 1.1.0, роздільну здатність 1280 x 1024, default settings;
 • RyderMark (Direct3D) - дозвіл 1280 х 1024, shader model 3.0, 32-bit HDR lighting;
 • Serious Sam 2 (Direct3D) - версія гри 2.070, стандартна демо-запис "GREENDALE", максимальні налаштування графіки (докладніше вони були описані раніше );
 • FEAR Extraction Point (Direct3D) - версія гри 1.01, вбудований бенчмарк, всі налаштування графіки під час тестування виставлені на "Maximum", Soft Shadows = Off;
 • The Elder Scrolls IV: Oblivion (Direct3D) - версія гри 1.1.511, висока якість, bloom effects, distant rendering, рівень "Aleswell - Forest", файл конфігурації;
 • Prey (OpenGL) - версія гри 1.2, висока якість, демо-запис "HWzone" з бенчмарка HardwareOC Prey Bench (опція "Boost graphics" активована), подвійний прогін демо-записи;
 • Company of Heroes (Direct3D) - версія гри 1.3.0, максимальну якість, вбудований бенчмарк продуктивності (докладніше настройки вже були описані раніше );
 • STALKER - Shadow of Chernobyl (Direct3D) - версія гри 1.001, shader 3.0, використовувалися Dynamic Lighting та інші максимальні налаштування якості графіки, потрійний прогін демо-записи.

Якщо в тестованої грі немає вбудованого лічильника FPS і можливості фіксації його середнього, а також мінімального значень, то вимір вироблялося за допомогою утиліти FRAPS . По-можливості, фіксувався і вказувався на діаграмах мінімальний показник FPS.

Отже, у нас є 4 відеокарти молодшого класу з однаковим об'ємом пам'яті в 256 Мб:

 • Radeon X1650 Pro (594/1376 МГц, @ 661/1630 МГц);
 • GeForce 7300 GT (350/666 МГц, @ 486/907 МГц);
 • GeForce 7600 GS (400/800 МГц, @ 540/954 МГц);
 • GeForce 8500 GT (450/800 МГц, @ 729/1656 МГц).

Як ви бачите, частоти GeForce 8500 GT від Palit були знижені до номінальних частот NVIDIA GeForce 8500 GT.

Вивчення результатів тестування почнемо з синтетичних бенчмарків компанії Futuremark, тестування в яких проводилося з настройками за замовчуванням.

3DMark 2005 & 3DMark 2006

У номінальному режимі роботи відеокарт у нас є явний лідер за двома синтетичним бенчмарк - це Radeon X1650 Pro. GeForce 7600 GS і новинка 8500 GT борються практично на рівних (перша швидше в 3DMark 2006, а друга в 3DMark 2005). В аутсайдерах найдешевша відеокарта сьогоднішніх тестів - GeForce 7300 GT. За винятком лідерства GeForce 8500 GT при розгоні в цілому ситуація не змінюється. Але тут і далі ви повинні розуміти, що відеокарта від Palit має незрівнянно більший оверклокерьский потенціал ніж всі інші тестовані сьогодні продукти, тому поширювати її швидкість на всі інші відеокарти класу GeForce 8500 GT було б помилково.

RyderMark

Досить новий бенчмарк RyderMark активно використовує шейдери третьої версії і освітлення з широким динамічним діапазоном. Тести були проведені при наступних налаштуваннях:

Тести були проведені при наступних налаштуваннях:

Використовувався подвійний прогін бенчмарка. Результати перед вами:

Результати перед вами:

А ось тут вже результати виявилися дуже несподіваними. Radeon X1650 Pro, що лідирував в двох попередніх синтетичних бенчмарках, помітно програє іншим відеокартам в RyderMark. Найвищий результат у GeForce 8500 GT, а GeForce 7300 GT вдається обійти відеокарту яка на сходинку вище - GeForce 7600 GS. Якісь нелогічні результати вийшли в цьому бенчмарке, але не будемо загострювати на цьому увагу і перейдемо до результатів в реальних іграх.

Serious Sam 2Serious Sam 2

Ну що ж, Серйозний Сем другої версії розставив відеокарти в номінальному режимі роботи наступним чином: найшвидша - Radeon X1650 Pro, з невеликим відставанням слідом іде GeForce 7600 GS, ну а далі пара GeForce 7300 GT і 8500 GT, причому ці відеокарти практично рівні по продуктивності між собою. Більш того, навіть вражаючий розгін відеокарти від Palit не приносить GeForce 8500 GT очікуваного лідерства, новинка так і продовжує поступатися Radeon X1650 Pro і GeForce 7600 GS, успіхи яких в розгоні набагато скромніше. Надто вже невиразно виглядає в Serious Sam 2 GeForce 8500 GT.

В цілому зазначу, що середній фрейм-рейт на обох лідируючих відкритих залишається комфортним навіть в дозволі 1280 х 1024, хоча необхідно відзначити, що Radeon X1650 Pro здорово поступається GeForce 7600 GS за мінімальним показником FPS.

FEAR Extraction Point

У чомусь схожа з Serious Sam 2 ситуація в тестах FEAR Extraction Point, за винятком лідирування GeForce 8500 GT при розгоні. Тільки ця відеокарта після оверклокинга дозволяє комфортно себе почувати в обох тестових дозволах. Radeon X1650 Pro і GeForce 7600 GS забезпечують прийнятний фрейм-рейт тільки в дозволі 1024 х 768, а для GeForce 7300 GT гра FEAR залишається занадто "важкою" в плані графіки. Доведеться знижувати настройка якості, а це вже вийде зовсім інша гра ...

The Elder Scrolls IV: OblivionThe Elder Scrolls IV: Oblivion

Нагадала, что включення оптімізацій в драйверах відеокарті и использование режиму "Quality" вместо "High Quality" в грі The Elder Scrolls IV: Oblivion помітно підвіщує середній фрейм-рейт. Не дивлячись на це, відеокарти настільки слабкі для даної гри, що комфортно бігати по неосяжних просторах Oblivion-а не вийде ні на одній з них. Проте, якщо порівнювати відеокарти на номінальних частотах, то Radeon X1650 Pro знову в лідерах, з невеликим відставанням слідом іде GeForce 7600 GS і тільки потім GeForce 8500 GT. Замикає четвірку "Графічний тихоход" GeForce 7300 GT.

PreyPrey

Нічого нового в розклад сил тестування в грі Prey не вносить. Зазначу лише дуже невиразні результати GeForce 8500 GT, які можна порівняти з однією GeForce 7300 GT. Видатний розгін відеокарти від Palit дозволяє їй вийти на один рівень з лідерами сьогоднішнього тестування: Radeon X1650 Pro і GeForce 7600 GS.

Company of HeroesCompany of Heroes

І знову GeForce 8500 GT показує гнітюче низькі результати. У номінальному режимі роботи відеокарт новинці вдалося випередити лише GeForce 7300 GT, та й при розгоні ситуація не змінюється. Дуже нешвидка відеокарта, м'яко кажучи.

STALKER - Shadow of ChernobylSTALKER - Shadow of Chernobyl

А ось в грі STALKER - Shadow of Chernobyl розгін допомагає GeForce 8500 GT від Palit досягти рівня продуктивності менш розігнаних Radeon X1650 Pro і GeForce 7600 GS. У номінальному режимі результати такі ж плачевні, як і більшості тестованих сьогодні ігор.

Тепер повернемося до питання невідповідності тестової системи класу тестованих відеокарт, який я торкнувся в розділі вище. Для того, щоб довести, що претензії до занадто швидкому системного блоку для настільки повільних відеокарт не мають під собою ніякої основи я провів тести найшвидшою відеокарти сьогоднішнього тестування на іншій системі. За сукупністю тестів Radeon X1650 Pro демонструє найвищу продуктивність в класі відеокарт до 100 доларів США, тому і було вирішено перевірити ще раз саме цю відеокарту. Більш того, тестувалася вона не на номінальних частотах, а при розгоні до 661/1630 МГц. На мій погляд логічно, що більш повільні відеокарти будуть ще менш процесорозалежність ніж обрана для порівняння.

Отже, в тестову конфігурацію, зазначену у відповідному розділі, були внесені наступні зміни:

 • Материнська плата: DFI LanParty UT NF590 SLI-M2R / G (nForce 590 SLI), Socket AM2, BIOS 29/08/2006;
 • Процесор: AMD Athlon X2 3800+, 2000 МГц, 1.30 В, L2 2 x 512 Кб, Cool & Quiet disable, (Windsor, BH-F2);
 • Пам'ять: 1 х 1024 Мб DDR2 PC6400 (Digma).

Всі інші компоненти не впливають на продуктивність системи, або надають мінімальний вплив, яка не позначиться на продуктивності системи в цілому, тому їх не міняв. Процесор був розігнаний до 2600 МГц (цілком посередній результат за сучасними мірками). Результати виявилися цілком очікуваними:

Результати виявилися цілком очікуваними:

За винятком 3DMark 2006 Всі інші результати тестів знаходяться в межах похибки (+/- 1 FPS), що говорить про відсутність процессорозавісімості тестованих відеокарт і мінімальної залежності від швидкості системи в цілому. Тобто всі потенційні претензії щодо невідповідності тестового стенда і класу відеокарт сьогоднішньої статті не мають під собою ніяких підстав.

За результатами сьогоднішньої статті стає ясно, що GeForce 8500 GT не здатний на рівних конкурувати з Radeon X1650 Pro і GeForce 7600 GS. За винятком синтетичного бенчмарку RyderMark "старички" виявляються швидше і, часом, досить істотно. Тільки лише неординарний розгін конкретної відеокарти від Palit в кращому випадку дозволяє їй зрівнятися, а в грі FEAR випередити суперників. Але це лише виняток із правил. Як ви розумієте, ніхто не гарантує вам такий же розгін, як у наданого нам на тести примірника. Загалом можна сказати, що у GeForce 8500 GT є лише одна перевага перед конкурентами - підтримка DirectX 10, але воно є лише на папері, а на практиці надто примарно по цілком зрозумілими причинами.

Неважко помітити, що в більшості ігор відеокарти даного цінового діапазону не можуть забезпечити комфортний FPS навіть при розгоні і з урахуванням того, що в драйверах не використовувалися режими максимальної якості картинки. Після оверклокинга Radeon X1650 Pro і GeForce 7600 GS можна грати в Serious Sam 2 і одному дозволі в FEAR (в цій же грі, як я вже сказав вище, добре виглядає GeForce 8500 GT). І все. Для того щоб комфортно почувати себе у всіх інших більш сучасних іграх доведеться або знижувати режими якості в настройках гри, або ще знижувати дозвіл, а краще тоді взагалі не грати.

Проте, якщо ви все ж не хочете переплачувати за відеокарту більше 100 доларів США, то вибирати я б радив з Radeon X1650 Pro і GeForce 7600 GS, що володіють приблизно однаковою продуктивністю.

Дискусії на тему статті в конференції Overclockers.ru:

PS Дякуємо компанії NIX за надані на тестування відеокарти.

Сергій ліпив aka Jordan


Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!