{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Відвідуючи Японію, залишайтеся на зв'язку: доступ в Інтернет через Wi-Fi, передплачені SIM-картку та пристрій напрокат

 1. Безкоштовні та платні сервіси Wi-Fi Чи плануєте ви екскурсію або просто відпочиваєте, подорожуючи...
 2. Додаток для смартфона Tabimori
 3. Послуга NTT East Free Wi-Fi Japan
 4. Безкоштовний Wi-Fi від залізничної компанії Keikyu
 5. Безкоштовний Wi-Fi залізничної компанії JR West
 6. Безкоштовний Wi-Fi в Кіото
 7. Безкоштовний Wi-Fi і Wi-Fi Lite в Осаці
 8. Безкоштовний Wi-Fi в Кобе
 9. «Старбакс»
 10. Docomo Wi-Fi для відвідувачів
 11. Попередньо оплачені і орендовані SIM-карти і стільникові телефони для іноземних туристів
 12. SIM-карти b-mobile Visitor і PAYG
 13. Передплачений SIM-карта ELECOM
 14. Передплачений SIM-карта для доступу до мережі LTE So-net
 15. Попередньо оплачені SIM-карти OCN mobile ONE
 16. Оренда від SoftBank Global Rental

Безкоштовні та платні сервіси Wi-Fi

Чи плануєте ви екскурсію або просто відпочиваєте, подорожуючи по мережі, - є безліч способів швидко і просто підключитися до безкоштовних мереж Wi-Fi.

Додаток Japan Connected-Free Wi-Fi

Завантажте це безкоштовний додаток, щоб швидко і безкоштовно підключатися до мереж Wi-Fi з 82 000 точок доступу в міжнародних аеропортах, на найважливіших вокзалах швидкісних поїздів Сінкансен, станціях залізничної компанії JR East, і в тому числі на станції Токіо, найважливіших оглядових майданчиках і деяких магазинах крокової доступу по всій країні Завантажте це безкоштовний додаток, щоб швидко і безкоштовно підключатися до мереж Wi-Fi з 82 000 точок доступу в міжнародних аеропортах, на найважливіших вокзалах швидкісних поїздів Сінкансен, станціях залізничної компанії JR East, і в тому числі на станції Токіо, найважливіших оглядових майданчиках і деяких магазинах крокової доступу по всій країні. Додаток можна завантажити через Google Play або в AppStore.

натисніть тут для переходу на англійську версію сторінки додатка Japan Connected-Free Wi-Fi.

Додаток для смартфона Tabimori

Ця програма для смартфона, представлене міжнародним аеропортом Наріта, може використовуватися разом з Japan Connected-Free Wi-Fi Ця програма для смартфона, представлене міжнародним аеропортом Наріта, може використовуватися разом з Japan Connected-Free Wi-Fi. Воно показує інформацію про транспорт (включаючи розклад поїздів та пересадки), про гроші (в тому числі інформацію про банкоматах і курсах валют), магазинах, ресторанах, і зберігає дані результатів пошуку так, що ними можна користуватися і оффлайн. Додаток можна придбати через Google Play або в AppStore.

Послуга NTT East Free Wi-Fi Japan

Дана послуга дозволяє іноземним мандрівникам отримати безкоштовний 14-денний доступ в Інтернет через Wi-Fi в багатьох місцях в східній і північній Японії Дана послуга дозволяє іноземним мандрівникам отримати безкоштовний 14-денний доступ в Інтернет через Wi-Fi в багатьох місцях в східній і північній Японії. Існує два способи отримати код послуги Wi-Fi і пароль.

(1) Перед приїздом до Японії

Завантажте програму NAVITIME for Japan Travel в Google Play або AppStore.

Пасажири, які летять до Японії рейсами Japan Airlines, можуть отримати безкоштовний ідентифікатор і пароль до послуги NTT East's Free Wi-Fi на веб-сторінці JAL .

(2) Після приїзду в Японію

Карти безкоштовного доступу до Інтернет через Wi-Fi, що містять код послуги і пароль, можна отримати в наступних місцях:

 • На деяких міжнародних станціях зв'язку Travelex.
 • У деяких універсальних магазинах мереж Isetan, Mitsukoshi, Keiō і ін.
 • У багатьох туристичних об'єктів, таких як гора Фудзіяма, райони Акихабара, Гандзя, Харадзюку, а також телевізійна вежа Tokyo Skytree.

натисніть тут для переходу на англійську версію веб-сторінки NTT East's Free Wi-Fi.

Безкоштовний Wi-Fi від залізничної компанії Keikyu

Залізнична компанія Keikyu Railways пропонує іноземним туристам, які подорожують по лінії Keikyu з аеропорту Ханеда, шість годин безкоштовного доступу до Інтернет через Wi-Fi-мережу Wire and Wireless Wi2 300. До мережі можна підключитися в 200000 точках по всій Японії, включаючи станції Кейко при міжнародних і місцевих терміналах аеропорту Ханеда, станцію Сінагава і деякі поїзди на лінії Keikyu. Туристи можуть отримати ім'я користувача та пароль доступу до послуги в Туристичному інформаційному центрі Keikyu на станції міжнародного терміналу аеропорту Ханеда, або там же в автоматі. Для цього потрібно дійсний паспорт.

натисніть тут для отримання інформації про безкоштовне Wi-Fi від компанії Keikyu Railways.

натисніть тут для переходу на англійську версію веб-сторінки Туристичного інформаційного центру Кейко.

натисніть тут для переходу на англійську версію веб-сторінки Wi2 300.

Безкоштовний Wi-Fi залізничної компанії JR West

Ця послуга доступна в Кіото, Осаці, Кансайском міжнародному аеропорту, Хіросімі, Канадзава і інших великих станціях JR West Ця послуга доступна в Кіото, Осаці, Кансайском міжнародному аеропорту, Хіросімі, Канадзава і інших великих станціях JR West. Ідентифікатор і пароль можна отримати при реєстрації онлайн або в наступних місцях:

 • Туристичний інформаційний центр на станції Кіото;
 • Північний і південний Інформаційні відділи на першому поверсі Терміналу 1 Кансайского міжнародного аеропорту.

натисніть тут для доступу до веб-сторінці JR West Free Wi-Fi.

Безкоштовний Wi-Fi в Кіото

Міські служби Кіото надають послугу безкоштовного Wi-Fi в 630 місцях в Кіото, що включають станції метро, ​​автобусні зупинки, міні-супермаркети мережі Seven Eleven і інших місцях загального користування Міські служби Кіото надають послугу безкоштовного Wi-Fi в 630 місцях в Кіото, що включають станції метро, ​​автобусні зупинки, міні-супермаркети мережі Seven Eleven і інших місцях загального користування. Потрібна попередня реєстрація через електронну пошту, пароль висилають на особисту адресу користувача. У громадських місцях необмежений доступ можливий в робочі години. В інших місцях час доступу обмежена трьома годинами.

натисніть тут для доступу до англійської версії веб-сторінки Wi-Fi Кіото.

Безкоштовний Wi-Fi і Wi-Fi Lite в Осаці

Ці послуги забезпечують безкоштовний доступ до Інтернет через Wi-Fi в деяких потягах і станціях метро, ​​готелях, ресторанах і магазинах Осаки, кількість яких постійно зростає Ці послуги забезпечують безкоштовний доступ до Інтернет через Wi-Fi в деяких потягах і станціях метро, ​​готелях, ресторанах і магазинах Осаки, кількість яких постійно зростає.

В рамках послуги Osaka Free Wi-Fi надається 30 хвилин доступу до Інтернету за сесію з безлімітним кількістю повторних підключень, а в рамках Osaka Free Wi-Fi Lite - чотири 15-хвилинних періоду доступу в день.

натисніть тут для доступу до англійської версії веб-сторінки Osaka Free Wi-Fi.

Безкоштовний Wi-Fi в Кобе

Для отримання доступу до послуги безкоштовного Wi-Fi від міста Кобе відвідайте одну з точок розповсюдження, щоб отримати карту Kobe Free Wi-Fi з безкоштовним ідентифікатором і паролем Для отримання доступу до послуги безкоштовного Wi-Fi від міста Кобе відвідайте одну з точок розповсюдження, щоб отримати карту Kobe Free Wi-Fi з безкоштовним ідентифікатором і паролем. Карта дійсна один тиждень і забезпечує доступ через Wi-Fi до 3000 точок Wire and Wireless Wi2 300 в Кобе, а також до 200000 точок по всій країні.

 • Інформаційний центр Кобе, розташований в будівлі Порт Лайнер Санномія біля східного виходу станції JR Санномія;
 • Туристичний інформаційний центр Сін-Кобе в будівлі станції Сін-Кобе;
 • Туристичний інформаційний центр Кітано.

натисніть тут для доступу до англійської версії веб-сторінки Kobe Free Wi-Fi.

натисніть тут для отримання інформації про місцезнаходження інформаційних центрів Кобе.

натисніть тут для переходу на англійську версію веб-сторінки Wi2 300.

«Старбакс»

Безкоштовний доступ через Wi-Fi надається в кафе «Старбакс» по всій країні. Для підключення (тільки онлайн) необхідно надати адресу електронної пошти та пароль, потім слідувати інструкціям в електронному листі з підтвердженням, яке прийде на Вашу електронну адресу.

натисніть тут для отримання інформації про безкоштовне Wi-Fi в кафе «Старбакс».

Docomo Wi-Fi для відвідувачів

До 31 березня 2015 року NTT Docomo пропонує Docomo Wi-Fi для відвідувача - передплачену послугу обмеженої дії для іноземних гостей Японії До 31 березня 2015 року NTT Docomo пропонує "Docomo Wi-Fi для відвідувача" - передплачену послугу обмеженої дії для іноземних гостей Японії. Після реєстрації на офіційному веб-сайті користувачі зможуть отримати доступ до 150000 зручних високошвидкісних (до 72 мб / с) точок доступу Docomo Wi-Fi в різних місцях по всій країні - від станцій та аеропортів до кафе і навіть вершини гори Фудзі. Тарифний план на один тиждень стоїть ¥ 972, три тижні - ¥ 1,404 (всі податки включені в обох випадках). Оплатити можна кредитною карткою при реєстрації.

натисніть тут для отримання інформації про послугу Docomo Wi-Fi для відвідувачів.

Попередньо оплачені і орендовані SIM-карти і стільникові телефони для іноземних туристів

За останні кілька років багато операторів почали пропонувати іноземним туристам і бізнесменам, які приїжджають до Японії на невеликий термін, передплачені і орендовані SIM-карти, мобільні телефони і мобільні роутери.

SIM-карти b-mobile Visitor і PAYG

Попередньо оплачені SIM-карти для смартфонів від b-mobile забезпечують доступ до Інтернет в мережі оператора стільникового зв'язку NTT Docomo Попередньо оплачені SIM-карти для смартфонів від b-mobile забезпечують доступ до Інтернет в мережі оператора стільникового зв'язку NTT Docomo. Пропонуються два типи SIM-карт: «1 ГБ» на 14 днів доступу або для скачування до 1 Гб інформації в високошвидкісних мережах LTE і 3G, а також «14 днів», що забезпечує безлімітний доступ до Інтернету протягом 14 днів на швидкості 300 кб / с. Вартість карт обох типів - 4094, включаючи податки. При цьому користувач може вибрати стандартну, мікро- і нанокарту.

Карти можна придбати тільки онлайн на сайті b-mobile. Доставка здійснюється в готелі, поштові відділення в найбільших аеропортах або з будь-якого стаціонарного адресою в Японії протягом 2-4 днів.

натисніть тут для переходу на англійську версію веб-сторінки b-mobile Visitor SIM.

B-mobile також пропонує «PAYG SIM» - SIM-карту, яку можна використовувати як для голосового зв'язку, так і для передачі даних B-mobile також пропонує «PAYG SIM» - SIM-карту, яку можна використовувати як для голосового зв'язку, так і для передачі даних. Карти також доступні в трьох розмірах, як і Visitor SIM. Ці карти можна використовувати як для місцевих, так і для міжнародних дзвінків (до 60 хвилин), і для передачі даних (до 3 Гб) протягом 7 днів. Карти PAYG SIM стоять ¥ 9,980. Їх можна придбати в магазинах мережі Yodobashi Camera або на веб-сайті b-mobile.

натисніть тут , Щоб перейти на англійську версію сторінки b-mobile PAYG SIM.

Передплачений SIM-карта ELECOM

Ці SIM-карти для смартфонів забезпечують бездротовий доступ до Інтернет через високошвидкісні мережі LTE і 3G компанії NTT Docomo протягом 10 днів і дозволяють завантажувати до 500 Мб Ці SIM-карти для смартфонів забезпечують бездротовий доступ до Інтернет через високошвидкісні мережі LTE і 3G компанії NTT Docomo протягом 10 днів і дозволяють завантажувати до 500 Мб. Карти пропонуються у варіантах «стандарт» і «мікро».

Придбати картки можна в магазинах ELECOM в Китаї та Гонконгу.

Передплачений SIM-карта для доступу до мережі LTE So-net

За передоплаченим SIM-картками So-net гості Японії отримують високошвидкісний доступ через смартфон до мереж LTE і 3G NTT Docomo в обсязі 100 МБ трафіку на 30 днів і 500 МБ трафіку на 60 днів За передоплаченим SIM-картками So-net гості Японії отримують високошвидкісний доступ через смартфон до мереж LTE і 3G NTT Docomo в обсязі 100 МБ трафіку на 30 днів і 500 МБ трафіку на 60 днів. Вартість карт - ¥ 3000 за 100 МБ і ¥ 5000 за 500 МБ. Є також можливість придбати додатковий трафік: 200 МБ за ¥ 1620 і 500 МБ за ¥ 2160 (ліміт використання для обох пакетів - 30 днів), і 1 Гб за ¥ 3065 з лімітом використання 60 днів. Всі ціни вказані з урахуванням податків. Доступні стандартні, мікро- і нанокарти.

Карти можна придбати в автоматах в Куточку Інтернету і телефонії в Кансайском міжнародному аеропорту, в кіосках Мобільного Центру в Міжнародному аеропорту Наріта, Міжнародному терміналі аеропорту Ханеда і Міжнародному терміналі Нового аеропорту Тітосе, в Інформаційному центрі компанії Kyoto City Bus and Subway, в магазинах Akibaoo в Акихабара , кіосках Laox в Акихабара і на Гіндзі, а також в магазинах Dospara по всій Японії. Повний список точок продажу доступний на веб-сторінці So-net LTE SIM.

натисніть тут щоб перейти до англійської версії веб-сторінки So-net LTE SIM.

Попередньо оплачені SIM-карти OCN mobile ONE

Попередньо оплачені SIM-карти для смартфонів від компанії NTT Communications призначені для використання в LTE і 3G-мережах NTT Docomo і забезпечують користувачам доступ з лімітом трафіку 100 МБ в день на період 14 днів Попередньо оплачені SIM-карти для смартфонів від компанії NTT Communications призначені для використання в LTE і 3G-мережах NTT Docomo і забезпечують користувачам доступ з лімітом трафіку 100 МБ в день на період 14 днів. SIM-карти випускаються стандартного, мікро- і нанорозміру, і коштують ¥ 3780, включаючи податки.

Карти можна придбати онлайн на офіційній веб-сторінці з доставкою в готелі, поштові відділення в обраних аеропортах або на будь-який постійна адреса в Японії.

Карти також можна купити у стійок Xcom Global аеропортах Ханеда, Наріта, Кансай і Тюбу Сентореа, і в автоматі, розташованому в готелі Narita Excel Hotel Tōkyu.

Всі карти забезпечені інструкцією з підключення до мережі Wi-Fi Japan Connected-Free.

натисніть тут для переходу на англійську версію веб-сторінки OCN mobile ONE Prepaid SIM.

Оренда від SoftBank Global Rental

Оператор стільникового зв'язку SoftBank надає в оренду SIM-карти для передачі даних, мобільні телефони, смартфони і мобільні роутери. Щоденна плата за використання складає: ¥ 110 для SIM-карт з можливістю передачі даних і здійснення голосових викликів, ¥ 260-540 для мобільних телефонів, ¥ 210-540 для смартфонів iPhone, і ¥ 1290-1590 для мобільних роутерів. Вартість дзвінків і передачі даних для пристроїв, крім мобільних роутерів, обчислюється в залежності від використання; доступ до даних з SIM-карт в смартфонах iPhone коштує до ¥ 1550 в день.

SIM-картку та пристрій можна взяти в оренду в магазинах SoftBank і основних міжнародних аеропортах, таких як Наріта, Ханеда, Тюбу і Кансай.

натисніть тут для переходу на англійську версію сторінки SoftBank Global Rental.

(Вся інформація актуальна на вересень 2014 року. Фотографія вгорі сторінки надана Highways Agency)

Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!