{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

ViewSonic ViewPad 10: перший планшет з Windows 7

Планшети завоювали популярність стрімко, так само, як колись смартфони з сенсорним дисплеєм. З легкої руки Apple, громіздкі на перший погляд пристрою отримали свою нішу, з чітко окресленими функціями і завданнями. Однак розвиток цього класу пристроїв не закінчилося, планшети продовжують еволюціонувати, пристосовуючись до вимог тих чи інших груп користувачів.

Однак розвиток цього класу пристроїв не закінчилося, планшети продовжують еволюціонувати, пристосовуючись до вимог тих чи інших груп користувачів

Одна з найцікавіших особливостей ViewPad 10 - можливість завантаження ОС Android

Пристрої під керуванням ОС Android відмінно підходять для домашнього використання, наприклад, в ролі мультимедійного плеєра, багато хто використовує планшети і в якості електронної книги, хоча тут моделі з діагоналлю 10 "навряд чи будуть зручні. Не можна заперечувати того факту, що під тиском зростаючого ринку інтернет-планшетів, продажу конвертованих ноутбуків і моноблочних «таблеток» почали скорочуватися. Планшети продемонстрували, що значне зменшення габаритів варто того, щоб пожертвувати частиною продуктивності і функціоналу. Проте, конвертовані ноутбуки володіли до недавнього часу одним безперечною перевагою, вони підтримували набір команд x86, а значить, були сумісні з усіма звичними офісними і робочими програмами.

Підтримка мультитач робить роботу з документами і мультимедіа інтуїтивно

Ми не випадково обмовилися «до недавнього часу», оскільки в кінці минулого року на ринку з'явилися перші представники планшетів нового покоління, що працюють під управлінням систем MS Windows 7. Їх не можна назвати «проривом», спроби миниатюризировать звичайний ноутбук робилися і раніше. Однак раніше на шляху ультрапортативних ноутбуків вставало декілька дуже серйозних перешкод: необхідність підтримки платформи x86 змушувала використовувати ненажерливі процесори і чіпсети, малі тиражі і відсутність сформованого ринку приводили до високої вартості, ну і нарешті, сенсорні дисплеї не могли запропонувати тій функціональності і зручності, які доступні зараз. У більшості випадків ультрапортативні ноутбуки оснащувалися апаратною клавіатурою, яка через свої габарити не могла замінити звичайну.

Сьогодні такі планшети орієнтуються виробниками, перш за все як корпоративний продукт. Це легко пояснити, в сегменті призначених для користувача пристроїв, їм довелося б конкурувати з одного боку, з недорогими ноутбуками діагоналлю до 13 ", якими часто користуватися зручніше через відносно просторій клавіатури, а з іншого - все тими ж планшетами під управлінням Apple iOS і Google Android.

Корпус ViewPad 10 виготовлений з металу

ViewSonic ViewPad 10 - перша ластівка корпоративних планшетів в Росії. Правда, таку назву вельми умовно, пристрій продається через роздрібні мережі нарівні з споживчими моделями компанії. Одна з найцікавіших особливостей ViewPad 10 в тому, що на ньому можливий запуск двох операційних систем - Windows 7 або Android, в залежності від потреб користувача.

Характеристики

Планшет побудований на платформі Intel Pine Trail, зокрема, використовуються процесори сімейства Intel Atom і чіпсет Intel NM10. Модель процесора може різнитися залежно від комплектації планшета, в нашому розпорядженні опинився інженерний семпл з двоядерним ЦПУ Intel Atom N550. Цей процесор працює на частоті 1,5 ГГц і здатний обробляти одночасно 4 потоки даних завдяки підтримці Hyper-Treading. Даний процесор є одним з найновіших в лінійці Atom, він запущений у виробництво в третьому кварталі минулого року і є економічною і поліпшеною версією серії Intel Atom D500. Головне достоїнство Intel Atom N550 в малому енергоспоживанні, його тепловий пакет складає всього 8,5 Вт, в той час, як, наприклад, Intel Atom D525 виходив за рамки 13 Вт.

Головне достоїнство Intel Atom N550 в малому енергоспоживанні, його тепловий пакет складає всього 8,5 Вт, в той час, як, наприклад, Intel Atom D525 виходив за рамки 13 Вт

В наявності необхідні апаратні клавіші управління

Домогтися цього вдалося декількома способами. Очевидна міра, на яку довелося піти - обмеження частоти роботи, а також зниження продуктивності вбудованого графічного ядра. Intel Atom N550 містить вбудований відеоадаптер Intel GMA 600, який навіть з натяжкою складно назвати «акселератором», швидше за просто блок по отрисовке двомірного робочого столу. Однак, поліпшення торкнулися і схеми роботи самого процесора. З'явилася підтримка технології Enhanced Intel SpeedStep Technology, яка забезпечує більш гнучке зміна частоти і напруги живлення в залежності від запущеної задачі.

Конкуренти ViewSonic ViewPad 10

Об'єм оперативної пам'яті в нашому тестовому екземплярі становив 1 Гбайт (DDR3), дисковий простір було обмежено 20 Гбайт, як носій використовувався модуль SSD. Серед інших апаратних характеристик торкнемося дисплея. При діагоналі 10 "він володіє стандартною роздільною здатністю 1024 на 600 точок, розпізнавання торкань забезпечено ємнісний технологією.

При діагоналі 10 він володіє стандартною роздільною здатністю 1024 на 600 точок, розпізнавання торкань забезпечено ємнісний технологією

планшет ViewSonic ViewPad 10 буде поставляється з ОС Windows 7 Home Premium

працюємо

В роботі планшет ViewPad 10 мало відрізняється від ноутбука з сенсорним дисплеєм, за тим лише винятком, що користуватися доводиться віртуальною клавіатурою. Нас перш за все цікавило те, як буде справлятися пристрій з базовим набором офісних програм і з самою системою. Не секрет, що MS Windows 7 не найлояльніша ОС по відношенню до мобільних пристроїв. Для комфортної роботи їй потрібно від 2 Гбайт оперативної пам'яті, а також близько 15 Гбайт дискового простору (з офісним пакетом). Недолік оперативної пам'яті в разі ViewPad 10 дався взнаки, робота з двома і більше додатками (особливо, якщо одне з них браузер з декількома закладками) складалася в основному з наших очікувань реакції системи. Однак те, що ця проблема вирішиться в серійних екземплярах, сумніву не підлягає.

Однак те, що ця проблема вирішиться в серійних екземплярах, сумніву не підлягає

Планшет забезпечує звичний серфінг і повну підтримку Adobe Flash

Завантаження також проходила неквапливо, що можна списати на не самий продуктивний твердотільний диск. Проте, після завантаження проблем він не доставив. Місця на диску вистачило тільки для установки MS Office 2003, цей програмний пакет працював без проблем, перегляд і редагування презентацій, перевірка пошти, - користуватися цим було досить комфортно. Сенсорний дисплей без затримок реагував належним чином, до функції мультитач зауважень не виникло. Орієнтація на робочий стіл змінювалася автоматично в залежності від положення пристрою, швидкість реакції висока, що іноді навіть приносило незручності. Також автоматично регулювалася яскравість дисплея, сенсор освітленості вбудований в обрамляє дисплей рамку. Одна з найцікавіших функцій - робота планшета під управлінням ОС Android (версія 1.6) - в нашому екземплярі виявилася недоступна. Однак за офіційними даними, запуск цієї системи буде відбуватися в режимі емуляції при запущеній MS Windows 7.

Розташування роз'ємів і вентиляційних отворів (mini-VGA, 2xUSB 2.0, 3,5-mm mini-jack)

Планшет відмінно оснащений, інтерфейси переважно розташовані з боків корпусу (пара USB, VGA, роз'єм для навушників). Тут же знаходиться слот для карти microSD. Нагріте повітря виводиться з корпуса збоку, з-за малої товщини корпусу планшет швидко нагрівається, проте, не дуже сильно, дискомфорту не виникає. Металевий корпус сам по собі грає роль радіатора, відводячи зайве тепло. У зв'язку з чималим витратою енергії двоядерним процесором, нас особливо цікавило час автономної роботи. Саме за цим параметром мобільні пристрої під управлінням Windows 7 суттєво поступалися комунікаторів і смартфонів на архітектурі ARM. Для вимірювання ми користувалися стандартною утилітою Battery Eater 2.70 Pro, однак, запустити її ми змогли тільки в режимі читання документа. З включеним модулем Wi-Fi планшет пропрацював 6 годині 51 хвилині, вибір компанії ViewSonic чіпсета і процесора можна вважати досить вдалим.

З включеним модулем Wi-Fi планшет пропрацював 6 годині 51 хвилині, вибір компанії ViewSonic чіпсета і процесора можна вважати досить вдалим

Автоматичне регулювання яскравості працює швидко

висновки

Навіть з урахуванням того, що Android-функціонал ні нам доступний, планшет ViewSonic ViewPad 10 може служити робочим офісним інструментом, особливо він буде зручний, якщо справа стосується роз'їздів, а апаратна клавіатура, навпаки, не є обов'язковою вимогою. Варто обов'язково відзначити хорошу автономність, мета ViewPad 10 і подібних пристроїв в тому, щоб вони могли "прожити" без підзарядки стандартний робочий день, у ViewSonic цієї мети досягли. Планшет пропонує все ті переваги, до яких ми звикли, користуючись Android-пристроями, в той же час, він сумісний з усіма додатками x86. Мабуть, єдиний явний недолік, на який варто вказати - мала продуктивність. Планшет не справляється з програванням Full HD-відео, а також з обробкою навіть простий 3D-графіки, проте, справедливості заради відзначимо, що для цих цілей він і не призначений.

Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!