{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Вийти за рамки. Активні бездротові акустичні системи Edifier S2000 Pro

Ціна - 24 800 руб. (Підлогові стійки - 5 900 руб.)
Компанія Edifier продовжує дивувати, випускаючи під виглядом активної мультимедійної акустики, ім'я якої легіон, колонки, цілком здатні конкурувати за якістю звучання в лізі Hi-Fi, але за ціною грають на полі "комп'ютерних спікерів".Сьогодні в нашій лабораторії модель S2000 Pro, яка займає другу сходинку в табелі про ранги компанії Edifier після розкішної A200 .
Ціна - 24 800 руб

При першому погляді на акустичні системи Edifier S2000 Pro відразу згадується дуже популярна система Edifier S1000DB, яка побувала у нас на тестуванні в квітні 2016 року . Дійсно, корпусу, обробка, конструкція захисних грилів у цих моделей схожі. Однак, відмінних рис набагато більше. Перш за все, це планарний твітер, розроблений у співпраці з компанією Fostex, у Edifier S2000 Pro замість титанового куполи у попередниці. Високочастотний випромінювач схожої конструкції був використаний дочірньої компаній AAD в моделі Airpulse Silver Reference-1 і прекрасно зарекомендував себе. І така заміна здатна істотно змінити характер звучання. Драйвер, що відповідає за відтворення середніх і низьких частот тут теж новий. Випромінювач з алюмінієвим дифузором діаметром 5,5 дюймів з'явився результатом кропіткої роботи у співпраці з інженерами німецького центру акустичних досліджень Klippel , Що дозволило добитися чистого звучання без характерних металевих призвуків. І, нарешті, на відміну від попередньої моделі S1000DB, акустичні системи S2000 Pro оснащені, поряд з іншим, професійної балансної комутацією з роз'ємами XLR.
При першому погляді на акустичні системи Edifier S2000 Pro відразу згадується дуже популярна система Edifier S1000DB, яка  побувала у нас на тестуванні в квітні 2016 року
Архітектура системи цілком звичайна для мультимедійної акустики і використовується в номенклатурі компанії Edifier досить широко. Всі електронні блоки, включаючи АЦП / ЦАП, адаптер бездротового зв'язку Bluetooth, процесори DSP і підсилювачі, сконцентровані в правій колонці, до якої спеціальним комплектним кабелем підключається друга пасивна АС. Чому не використовувати звичайний акустичний кабель і гвинтові клеми, що дасть деяку свободу для маневру при інсталяції і можливої ​​тонкої настройки звучання? Причина в тому, що в Edifier S2000 Pro, подібно професійним активних моніторів, реалізовано полосное посилення - тобто, кожен випромінювач обслуговується окремим підсилювачем, а кросовер обробляє низькорівневі сигнали. Таким чином, в кожному каналі працює два підсилювача - окремо для твітера і СЧ / НЧ-вуфера. Такий підхід найсприятливішим чином позначається на якості звучання, але для підключення пасивної колонки потрібно дві пари акустичних кабелів. Виробник вирішив, що для полегшення комутації доцільно використовувати оригінальний багатожильний кабель з пятіштирьковимі роз'ємами DIN. Втім, довжина комплектного кабелю становить п'ять метрів, чого цілком достатньо для самих хитромудрих варіантів розташування колонок в кімнаті.

У Edifier S2000 Pro, подібно професійним активних моніторів, реалізовано полосное посилення - тобто, кожен випромінювач обслуговується окремим підсилювачем, а кросовер обробляє низькорівневі сигнали. Таким чином, в кожному каналі працює два підсилювача - окремо для твітера і СЧ / НЧ-вуфера. Посилення реалізовано на двохканальних чіпах TAS5754M від Texas Instruments, що працюють в класі D. У конструкції використані три таких чіпа - два з них в мостовому режимі обслуговують СЧ / НЧ драйвери, а третій - обидва твітера. Такий підхід найсприятливішим чином позначається на якості звучання.

Посилення реалізовано на двохканальних чіпах TAS5754M від Texas Instruments, що працюють в класі D. У конструкції використані три таких чіпа - два з них в мостовому режимі обслуговують СЧ / НЧ драйвери, а третій - обидва твітера. Перетворення цифрових даних в аналоговий вигляд реалізовано в двох DSP-процесорах TLV320AIC3254 від Texas Instruments. Вони ж здійснюють DSP-обробки надходить матеріалу - пропонується на вибір чотири профілі звучання - "Вокал", "Моніторний", "Класичний" і "Динамічний". Вступники з аналогових входів сигнали перетворяться в цифрову форму чіпами Burr-Brown PCM1802 від Texas Instruments. Цифрові ж порти, оптичний і коаксіальний, здатні приймати потоки з параметрами аж до 24 біт / 192 кГц. Єдиний жаль при знайомстві з комутаційними можливостями системи стосується відсутності порту USB type B для підключення до комп'ютера в якості зовнішнього звукового інтерфейсу - для акустики такого типу це було б дуже корисною можливістю. Окремо відзначимо підтримку специфікації aptX при роботі по Bluetooth, що дозволяє транслювати музику з портативних гаджетів з набагато більш високою якістю. Єдиний момент - ваш смартфон або планшет теж повинні підтримувати aptX.
Посилення реалізовано на двохканальних чіпах  TAS5754M  від Texas Instruments, що працюють в класі D

Edifier S2000 Pro продемонстрували дуже зібрану і енергійну подачу, вільну від характерних спотворень навіть на високих рівнях гучності. Планарний твітер надав особливу чарівність верхнім СЧ і високочастотного регістру - звукове полотно немов інкрустували кришталем. До масштабності подачі і здатності формувати обсяг неможливо пред'явити ніяких претензій. Бас дуже зібраний і пружний, без натяку на аморфність і гудіння.

Для енергопостачання всієї електроніки в праву колонку вбудований імпульсний блок живлення, силовий кабель незнімний. У верхній частині комутаційної панелі, розташованої на задній стінці корпусу правої АС, змонтований досить великий порт фазоінвертора, що необхідно враховувати при розміщенні колонок - щоб уникнути зменшення віддачі по басу не варто ставити їх впритул до стіни. Тут же розташовані регулятори тембрів (ВЧ і НЧ), а також рукоятка, що поєднує регулювання гучності і селектор входів. Повертаючи її можна управляти гучністю, а натискаючи - перемикати по колу можливі входи системи. Можна, звичайно, було б поскаржитися на те, що ці органи управління логічно розташувати на фасаді колонки, але комплектний бездротової пульт дистанційного керування вирішує цю проблему. З його допомогою можна не тільки регулювати гучність і вибирати прямим чином активний вхід, але і перемикати акустичні профілі.
Для енергопостачання всієї електроніки в праву колонку вбудований імпульсний блок живлення, силовий кабель незнімний
В процесі тестування Edifier S2000 Pro працювали в зв'язці з нашим референсним CD-програвачем Bryston BCD-1, підключеним як по аналоговому балансному інтерфейсу, так і за допомогою коаксіального цифрового з'єднання. Звичайно, такий тандем не назвеш гармонійним через величезну різницю в рівні і вартості компонентів, але високий клас музичного джерела дозволяє повністю розкрити потенціал акустичних систем. При роботі через аналогове з'єднання, коли був задіяний ЦАП програвача, було відзначено трохи краще дозвіл звукової картини - найдрібніші деталі вичленяли чіткіше, в звучанні було більше легкості. В іншому особливої ​​різниці між типами підключення відзначено не було. Edifier S2000 Pro продемонстрували дуже зібрану і енергійну подачу, вільну від характерних спотворень навіть на високих рівнях гучності.

Планарний твітер надав особливу чарівність верхнім СЧ і високочастотного регістру - звукове полотно немов інкрустували кришталем. До масштабності подачі і здатності формувати обсяг неможливо пред'явити ніяких претензій. Бас дуже зібраний і пружний, без натяку на аморфність і гудіння. Розбірливо і акуратно відтворюється среднечастотний спектр, що особливо цінно при використанні системи в парі з телевізором для супроводу кінофільмів і телепередач. Необхідно підкреслити, що коментарі вище дані без урахування вартості колонок. Якщо ж згадати про ціну, за яку не купити навіть пасивний Hi-Fi можна порівняти розміру і класу, то висновок про небувалою ефективності кожного вкладеного в систему рубля напрошується сам собою.
Паспортні данні:


Тип - активні бездротові стереофонічні акустичні системи | Назва - Edifier S2000 Pro | Потужність, Вт - 12 x 2 (ВЧ), 50 x 2 (НЧ / СЧ) | Частотна характеристика, Гц - 48 - 20 000 (+/- 4 дБ) | Число смуг - 2 (СЧ / НЧ - 14,8 см, алюмінієвий конус, ВЧ - планарний твітер) | Акустичне оформлення - фазоінвертор | Відношення сигнал / шум, дБ - більше 85 | Регулювання тембрів - НЧ / ВЧ | Пульт дистанційного керування - бездротової | Аудіовходи - XLR (2), RCA (2), S / PDIF оптичний і коаксіальний | USB - немає | Bluetooth - так, версія 4.0 | Підтримка aptX - так | NFC - немає | Мережеві інтерфейси - немає | Габарити однієї колонки, мм - 203 x 343 x 267
Тип - активні бездротові стереофонічні акустичні системи | Назва - Edifier S2000 Pro | Потужність, Вт - 12 x 2 (ВЧ), 50 x 2 (НЧ / СЧ) | Частотна характеристика, Гц - 48 - 20 000 (+/- 4 дБ) | Число смуг - 2 (СЧ / НЧ - 14,8 см, алюмінієвий конус, ВЧ - планарний твітер) | Акустичне оформлення - фазоінвертор | Відношення сигнал / шум, дБ - більше 85 | Регулювання тембрів - НЧ / ВЧ | Пульт дистанційного керування - бездротової | Аудіовходи - XLR (2), RCA (2), S / PDIF оптичний і коаксіальний | USB - немає | Bluetooth - так, версія 4

оцінки


+ Планарний твітер, висока якість обробки, грунтовна конструкція, розвинена комутація, пульт дистанційного керування, підтримка Bluetooth, якісне звучання - Ні порту USB для підключення до комп'ютера і підтримки технології NFC
якість виготовлення

95висновок:


Великі двохсмугові активні монітори з планарнимі твітерами і високотехнологічними НЧ / СЧ драйверами можуть успішно застосовуватися як на робочому місці з комп'ютером, так і в складі домашньої розважальної системи.Вишукана обробка прикрасить будь-який інтер'єр, а підтримка бездротового інтерфейсу Bluetooth з aptX дозволить транслювати музику з вашого смартфона і планшета.

Анатолій Максименко


12 грудня 2017 року


Чому не використовувати звичайний акустичний кабель і гвинтові клеми, що дасть деяку свободу для маневру при інсталяції і можливої ​​тонкої настройки звучання?
Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!