{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Висота установки телевізора в спальні на стіні

У випадку монтування телевізора на стіні в спальні, навпроти ліжка, дуже важливо правильно підібрати висоту установки.

Якщо помилитися, повісивши ТВ занадто високо або навпаки низько, це не тільки буде створювати постійний дискомфорт і фізичні незручності при перегляді телепередач, а й при систематично неправильному положенні тіла, може викликати такі хвороби як: викривлення хребта, головні болі, погіршення зору і деякі інші .

Відразу скажу, що немає універсальної висоти, на якій можна розмістити будь-який телевізор і це буде однаково зручно всім. Занадто багато умов можуть відрізнятися в залежності від ситуації, це і розмір телевізора, відстань до нього, висота дивиться і ліжка, з якою він збирається дивитися трансляції, а також безліч аналогічних нюансів, які безпосередньо впливають на вибір місця розташування телевізора на стіні.

Найчастіше, висота установки телевізора в спальні складає 1300мм від підлоги до центру телевізора.

Але це усереднений показник, ідеальний же варіант, найбільш комфортний і зручний, ви зможете визначити лише з огляду на свої індивідуальні особливості.

Нижче я докладно розповім, як вийшла ця величина і покажу як проводився розрахунок. На підставі цієї методики, ви легко зможете підібрати оптимальну саме для вас висоту установки телевізора в спальній кімнаті самостійно.

Щоб розрахувати на якій відстані від підлоги найкраще розташувати телевізор у спальні, ми візьмемо такі усредененние показники:

Діагональ телевізора: 40 "(дюймів)

В даний час це найбільш продавана діагональ телевізорів. Найчастіше такий ТВ має наступні розміри сторін, при співвідношенні (16х9): висоту 50см і ширину 89 см (ВхШ - 500мм х 890мм).

Висота ліжка з урахуванням матраца: 45см

Тут ми взяли висоту найпоширеніших ліжок компанії IKEA, у вас, не виключено, буде інша величина, її і вставте в формулу.

Висота людини, що дивиться ТБ в спальні: 170см

Це близький до середнього зростання людини, з огляду на дорослих чоловіків і жінок.

Рештою величинами ми нехтуємо, для вибору висоти установки, будемо враховувати тільки ці.

Існує два основних способи перегляду телевізора з ліжка в спальні лежачи на спині, на підставі яких ми і будемо вибирати висоту монтажу телевізора.

1. Найкомфортніша і правильна позиція, в якій людина може досить довго дивитися телевізор з ліжка - та, при якій ви сидите на ліжку, при це спина рівна, розташована перпендикулярно підлозі, а шия злегка нахилена вперед. Грубо кажучи ви просто сидите випрямивши ноги, спершись на щось, наприклад, на подушку. Саме для такого становища ми розрахуємо висоту установки телевізора.Головне правило полягає в тому, що центр ТВ повинен знаходиться прямо на рівні очей дивиться, виходи з цього і обчислюємо необхідну висоту.

Для цього користуємося наступною формулою:


Висота над рівнем моря установки телевізора = Висота ліжка + Висота людини / 2,

а зображенні вище показано з чого складається ця висота, думаю досить наочно і зрозуміло. При цьому експерементувати і визначати відстань від поврехності ліжка до очей з маніакальною точністю не варто, просто повірте, найчастіше досить зазначеної мною формули - зростання поділнавпіл.

Таким чином і обчислюється, вказівки на початку статті найбільш оптимальна і відповідна багатьом середня висота установки телевізора на стіні в 130 см. (H = 45см + 170/2 = 130см).

Безпосередньо при установці, вам важливіше знати яку відстань від підлоги до нижнього краю телевізора, щоб правильно розмітити і виконати установку кронштейна. Щоб отримати її, наприклад для 40 дюймового телевізора, потрібно з 130см відняти половину висоти вашого (Висота до центру / на половину висоти самого ТВ = 130-50 / 2 = 105см), виходить 105см від підлоги до нижньої частини. Відстані для моделей інших поширених діагоналей, будуть приведені в кінці статті.

Обов'язково читайте наш матеріал про вибір висоти для розетки під телевізор , Щоб заздалегідь вивести харчування ТВ в потрібному місці. З неї ви зокрема дізнаєтеся, що рекомендована висота установки телевізора в залі на 10см нижче, ніж в спальні, вона дорівнює 120см (від підлоги до центру ТВ).


2. На жаль, не завжди є можливо встановити ТВ на розрахованою вами висоті, монтажу може заважати як високий комод або інші меблі встановлена на стіні, так і просто наявність вікна, високу огорожу ліжка або щось ще.

Крім того, далеко не всі слідують раді з правильного положення при перегляді передач і найчастіше дивляться телепрограми просто лежачи або напівлежачи.

Таким людям, необхідно підвішувати на стіну телевізор вище, використовувати при цьому рухливий кронштейн, який дозволяє змінювати нахил телевізора. Висота монтажу при цьому рассчетивается з урахуванням того, щоб екран телевізора розташовувався перпендикулярно осі вашого тіла. Саме в такому положенні кольору і зображення на екрані телевізора максимально комфортними, очі будуть менше втомлюватися, що не буде затікати спина або шия. У вас не повинно виникати бажання піднімати або витягати шию, ви повинні дивитися прямо перед собою, і погляд ваш при цьому падає в центр екрану ТВ.

Але цей варіант менш предпочительнее, тому що не такий універсальний, як перший.

Варто так само сказати, що навіть стандартна висота, навіть розрахована з високою точністю підійде і буде комфортна вам. Найоптимальніший варіант, підібрати висоту монтажу ТВ експерементально, перш ніж встановити його на стіну.

Це можна зробити, наприклад, встановлюючи його на підставці періодично міняючи висоту, і перевіряючи, або підвішуючи на троси або ланцюги вздовж стіни і навіть просто попросивши когось потримати і переміщати вище або нижче вашу тв панель, поки ви з самого зручного і звичного положення на ліжка визначаєте найзручніше місце.

Не варто забувати про те, що телевізор можна також підвішувати до стелі, в абсолютно різних місцях, нижче наведені два досить оригінальних і цікаві приклади.


Для тих же хто любить дивитися телевізор лежачи практично горизонтально, придумали спеціальні окуляри, які за коштами системи дзеркал показують вам те, що знаходиться вздовж вас, паралельно осі вашого тіла, виглядає це приблизно так:

Отже, якщо ви хочете розмістити телевізор на стандартній, найбільш зручною більшості людей висоті, то для обчислення її необхідно користуватися простою формулою:

H = висота ліжка + ваш зростання / 2

Більшості буде зручна висота установки на стіні 130см від підлоги до центру телевізора, що для тв різної діагоналі відповідно дорівнює:

32 "ТВ - на висоті 110см (від підлоги до нижнього краю)

40 "ТВ - на висоті 105см (від підлоги до нижнього краю)

42 "ТВ - на висоті 105см (від підлоги до нижнього краю)

47 "ТВ - на висоті 101см (від підлоги до нижнього краю)

50 "ТВ - на висоті 99см (від підлоги до нижнього краю)

60 "ТВ - на висоті 93см (від підлоги до нижнього краю)

А на якій висоті в спальні встановлений телевізор у вас, як ви її визначили, чи зручна вона? Обов'язково пишіть в коментарях до статті, як змонтований телевізор у вас або ваших знайомих, крім того, якщо виникли якісь питання, знайшли помилку або бажаєте заперечити - також пишіть!

Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!