{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Wexler Book T7002

Огляд рідера Wexler T7002: сенсорне задоволення

Для початку хотілося б відзначити ряд відмінностей нового продукту компанії Wexler, від пристроїв попередніх поколінь Т6001 і Т7001. В основному проводити аналогію має сенс з моделлю Т7001. Передня панель електронної книги Т7002 сильно змінилася. По-перше, з бічної частина екрану зникли кнопки, які без докорів сумління можна назвати зайвими. Мінімалізм, безумовно, позитивна якість для таких пристроїв як електронна книга.

Wexler T7002

Користувачам не доводиться привчати себе до маніпуляцій десятьма різними кнопками, щоб відкрити ту чи іншу меню, підміню і т.п. До того ж Т7002 Очікують, що не складної обробки тексту. Ліворуч і праворуч від екрану залишилися лише перегортати стрілки. На нижній панелі набір кнопок залишився стандартним: навігація «вгору», «вниз», «вліво», «вправо», «введення», «збільшення», «повернення», «додаткове меню». До того, що кнопка «введення» розташована зліва, а кнопки навігації справа, доводиться звикати, але адаптація відбувається досить швидко.

До того, що кнопка «введення» розташована зліва, а кнопки навігації справа, доводиться звикати, але адаптація відбувається досить швидко

Виробник представив багатий вибір кольорів T7002 на найвибагливіший смак

Більшість користувачів при роботі з пристроєм будуть орудувати великим пальцем правої руки, в такому випадку виходить, що «введення» (такий необхідний) занадто далеко, доводиться «кидатися з одного кутка в куток». Цікава деталь, кнопки стали сенсорними. Тепер вони виглядають значно привабливіше, можна сказати, більш технологічні звичайних.

Чутливість цих кнопок досить висока, але не варто турбуватися. Навіть якщо випадкове, швидкоплинне дотик відкине вас від кульмінаційного моменту книги в головне меню, заново текст відкривається на тому ж місці, на якому був закритий, так що шукати втрачену сторінку не доведеться. Така турбота про користувача приємна. Кожне вдале натискання відгукується легкою вібрацією.

Кожне вдале натискання відгукується легкою вібрацією

Електронна книга T7002 оснащена вбудованою пам'яттю на 4 ГБ

Тепер давайте заглянемо всередину. Для початку загальні характеристики:

  • 1. Екран - 7 ", 800х480 пікселів
  • 2. Вбудована пам'ять - 4 ГБ
  • 3. Формат тексту - txt, pdf, html, fb2, pdb, epub
  • 4. Формат музики - mp3, flac, wma, aac
  • 5. Формат відео - wmv, rm, avi, rmvb, 3gp, flv, mp4, mpeg, mkv
  • 6. Формат зображень - jpeg, gif, bmp
  • 7. Батарея - читання книг до 7 годин; перегляд відео до 5 годин, відтворення музики до 30 годин, при вимкненому екрані.
  • 8. Інтерфейс - USB 2.0

У комплектацію пристрою входять micro-USB кабель з адаптером для зарядки батареї, AV-кабелі для підключення електронної книги до телевізори, навушники під роз'єм 3,5 мм, інструкція російською мовою і якісний чохол зі штучної шкіри. Головне меню електронної книги багато і різноманітно, що нібито натякає на безліч функцій. Як вже говорилося, виробник постарався укомплектувати пристрій якомога більшою кількістю розважальних доповнень.

Здавалося б, чого ще бажати? Невеликий обсяг вбудованої пам'яті - 4GB не повинен відлякувати, оскільки як і попередні моделі Т7002 обладнано роз'ємом для microSD / microSDHC карт, що дозволяють збільшити обсяг пам'яті до 16 ГБ. Мабуть, таке розширення пам'яті просто необхідно, якщо читач хоче в повній мірі насолодитися можливостями рідера.

Мабуть, таке розширення пам'яті просто необхідно, якщо читач хоче в повній мірі насолодитися можливостями рідера

При бажанні за рахунок зовнішніх карток формату MicroSD можна розширити пам'ять до 20 Гб

До речі, про деякі функції варто сказати окремо. Мається на увазі функція FM-радіо. З навушниками, що йдуть в комплекті ви зможете скоротати годину-другу прослуховуючи улюблену радіостанцію.

Відео.

При завантаженні відео файлів з комп'ютера, вони автоматично потрапляють у відповідну папку «Відео». Таке автораспределеніе поширюється і на інші файли: музику, тексти, зображення. Якість відтворення файлів не викликає нарікань, картинка яскрава і чітка. Кут огляд досить широкий. Для пристрою спеціально не призначеного для демонстрації відео, показники відтворення дуже високі. Але це ще не все, завдяки наявності відеовиходу зображення з електронної книги можна виводити на екран звичайного телевізора для цього в комплект поставки входить AV-кабель. Зображення на екрані телевізора виходить соковите без шлейфів і артефактів.

Музика.

Вбудований в рідер динамік призначений скоріше для відтворення аудіокниг, тому використовувати його для програвання музики навряд чи варто. Зі свого безпосередньою функцією він справляється добре, а якщо підключити до пристрою навушники, звук буде настільки ж якісним, як і при використанні будь-якого іншого портативного плеєра. Крім того, в спеціальному підменю можна провести деякі налаштування звуку, вибрати стиль відтворення, попрацювати з еквалайзером.

Wexler T7002 вміщує в себе до 200 тис. Книг

Рубрикація в папці «Музика» різноманітна, що, безумовно, полегшить навігацію при створенні великої бібліотеки аудіо файлів. Сортувати і здійснювати пошук потрібного файлу можна по виконавцю, жанру, за альбомами, гортати повний список або ж зазирнути в папку «останні файли». Крім того, можна створити папку «Вибране». Окремо лежать записи зроблені самим користувачем за допомогою вбудованого диктофона.

Диктофон - ще одна додаткова функція. Звичайно, для отримання якісного запису краще використовувати виносний мікрофон. Однак, якщо потрібно просто записати говорить на прес-конференції, досить просто покласти пристрій на стіл перед виступаючим. Запис вийде досить чіткою для розшифровки.

Фото.

Якість зображень можна назвати аматорським. Правда, варто пам'ятати, що не для професійної обробки фотографій створювалася електронна книга. А щоб швидко показати фотографії і не червоніти за якість відтворення Т7002 цілком достатньо. Функція «збільшення» дозволяє детально розглянути фотографію.

Пристрій акуратно упаковано в симпатичну коробку

Текст.

Це, звичайно, головне і основне. Відразу хочеться відзначити одну особливість. Як вже говорилося, кнопки гортання розташовані на лівій і правій бічній панелі. Якщо рідер використовується без чохла, волею не волею, перехоплюючи його зручніше, можна потрапити на стрілки, і, відповідно, сторінки починають довільно перегоратися. Однак, є і рішення цієї проблеми, текст можна читати і в горизонтальному положенні рідера, натиснувши кпопки «введення», а перегортати сторінки кнопками навігації. Зміна орієнтації тексту відбувається швидко, що знову-таки полегшує читання улюбленого твору.

Набір підтримуваних форматів гарний, більш того, він ширше, ніж у більшості конкурентів. Обробка тексту не займає багато часу, за що варто дякувати продуктивний процесор. Швидше за все рідер відкриває книги в форматі txt, це відбувається моментально; fb2 або rtf вимагають трохи більше часу. Після того як ви відкрили текстовий файл, можна викликати додаткове меню, де ви зможете відредагувати текст і інтерфейс пристрою на власний смак. Тут задається розмір, колір і власне сам шрифт.

Тут задається розмір, колір і власне сам шрифт

Безумовною перевагою Wexler T7002 можна вважати металевий корпус

На вибір пропонується чотири варіанти шрифту: arial, times new roman, verdana, droidsansfallback. Крім того, тут же регулюється яскравість екрану і фон. За замовчуванням фон білий, і, мабуть, це не випадково. Пропоновані розробником варіанти «підкладки» виглядають дуже мило і стильно, однак при будь-якому з цих варіантів під час читання очі втомлюються набагато швидше, ніж при використанні білого тла.

Для бажаючих неодмінно пооригинальничать є функція «інверсія». Як і випливає з самої назви, при її включенні фон стане чорним, а текст білим. У тому ж додатковому меню закладені функції управління закладками - «додати», «завантажити», «видалити». Словом, читання і обробка тексту в Т7002 функціональні і мінімалістичні.

Налаштування.

Варіанти налаштувань робочого простору мало чим відрізняються від налаштувань будь-якого електронного пристрою від мобільного телефону до комп'ютера. Користувачем задається фон і шрифт.

Користувачем задається фон і шрифт

За допомогою T7002 користувачі можуть не тільки читати книги, а й прослуховувати різне аудіо, дивитися відео і навіть грати в ігри

У підміню «інтерфейс» якраз і виробляються основні налаштування: встановлюється сила вібрації при натисканні кнопок, вибирається фон для всього іншого простору. Всього є вісім варіантів. Тут же встановлюється яскравість екрану, включається / вимикається підсвічування, налаштовуються шрифти. Також в якості фону можна завантажити власні «шпалери» або фото улюбленого кошеня.

Також є в меню «Налаштування» і цілий ряд інших функцій, таких як «блокування», «таймер відключення». Тут же встановлюються час і дата, вибирається мова. Мов, до речі, пропонується не мало, крім основних європейських ще є китайський і польський. Наостанок кілька слів про папці «Програми» головного меню рідера. Вона містить цілком собі стандартний набір додатків: календар, калькулятор і гри, які допоможуть скоротати час, коли читання, музика, відео і фотографії остаточно набриднуть.

резюме

Новий рідер Wexler T7002 з одного боку не розгубив позитивні риси попередньої моделі, з іншого - придбав нові приємні особливості. Це як і раніше приємний і якісний кольоровий рідер в металевому корпусі з оригінальним дизайном, але тепер пристрій може похвалитися ще й переходом на сенсорні клавіші. Завдяки цьому, T7002 виглядає вельми актуально серед сучасної портативної електроніки.

Здавалося б, чого ще бажати?
Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!