{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Wi-Fi Інтернет в заміський будинок: вибрати і підключити Wi-Fi інтернет в приватний будинок - multitest.ua

 1. призначення
 2. швидкість
 3. покриття
 4. Безпека
 5. надійність
 6. 3G Wi-Fi маршрутизатори
 7. Мобільні Wi-Fi маршрутизатори
 8. висновок
 9. Пристрої для мобільного Інтернету

Бездротові мережі Wi-Fi сьогодні доступні в ресторанах, аеропортах, готелях і навіть торгових мережах. Багато хто вже встиг оцінити зручність підключення і роботи без проводів. Тому сьогодні все більше клієнтів замислюються про створення своєї, домашньої Wi-Fi мережі.

Насправді, в бездротових мережах досить легко заплутатися. Wi-Fi, 3G, WiMAX, Bluetooth - ці абревіатури можуть легко ввести в оману. Тому бездротові мережі прийнято ділити на типи відповідно до дальністю роботи:
Мережі масштабу міста або країни - це мережі мобільного зв'язку, мережі третього покоління 3G, мережі WiMAX. Передавачі, або базові станції встановлюються на будівлях в місті і покривають значні відстані в кілька кілометрів.
Локальні мережі, або бездротові мережі Wi-Fi призначені для зонального покриття - будівель, будинків, офісів, квартир, майданчиків. Радіус роботи - десятки або сотні метрів.
Персональні мережі Bluetooth - передача даних між пристроями в радіусі кількох метрів.
У наш час ви можете користуватися декількома бездротовими мережами одночасно - отримувати Інтернет за бездротовою технологією 3G або WiMAX, а "роздавати" між своїми комп'ютерами, ноутбуками, планшетами або смартфонами - по Wi-Fi. Цій технології ми і приділимо сьогодні максимальну увагу.

призначення

Власне, навіщо потрібні Wi-Fi мережі? Головним локомотивом розвитку Wi-Fi стали ноутбуки - їх мобільна модель використання не могла миритися з необхідністю використання проводів для того, щоб залишатися підключеним до мережі Інтернет. А раз є потреба, то з'явилася і технологія, яка її задовольняє - Wi-Fi (читається як вайфай).

Крім цього, з появою декількох комп'ютерів і ноутбуків в будинку з'являється потреба підключити їх все до одного інтернет-з'єднання. Але навіть якщо у вас тільки один ноутбук, Wi-Fi може запропонувати вам підвищені зручності. Немає необхідності запускати з'єднання з Інтернетом, перепідключатися, з ноутбука нічого не стирчить. Де відкрили ноутбук, там відразу і почали працювати - це дійсно дуже зручно.

швидкість

Логотип сертифікованих Wi-Fi пристроїв

 • Бездротові мережі Wi-Fi почали завойовувати споживчий ринок на початку двотисячних. За минулий час змінилося кілька стандартів, які і визначають швидкість передачі даних в бездротовій мережі:
 • Перше покоління Wi-Fi або 802.11 дозволяло передавати дані на швидкості до 1 мегабіта на секунду і не отримало значного поширення.
 • Стандарт 802.11b зробив значний крок вперед і підвищив швидкість до 11 мегабіт в секунду. Цей стандарт досі досить поширений, головним чином завдяки компанії Intel, яка включила цю технологію до складу свій платформи Centrino.
 • Наступна планка - 54 мегабіта - була подолана в стандартах 802.11a і 802.11g, а головна відмінність між ними - в використовуваному діапазоні частот.
 • Найшвидші бездротові мережі Wi-Fi відповідають стандарту 802.11n, який передбачає швидкість 150 або 300 мегабіт.

За винятком деяких моментів, більш швидкі мережі зазвичай сумісні зі старими і повільними пристроями.

покриття

Дальність роботи Wi-Fi мережі визначається потужністю передавача, чутливістю антени (антен), використовуваних технологій (MIMO) і стандартам Дальність роботи Wi-Fi мережі визначається потужністю передавача, чутливістю антени (антен), використовуваних технологій (MIMO) і стандартам. Простіше кажучи, в залежності від необхідного покриття підбирається відповідна точка доступу, а при необхідності встановлюються більш чутливі Wi-Fi антени. Крім цього, для створення великого Wi-Fi покриття можливо використовувати кілька Wi-Fi точок, причому їх можна об'єднати в одну велику Wi-Fi мережу з єдиними настройками і непомітним перемиканням між передавачами. Для побудови такої мережі можна з'єднувати точки як провідним, так і бездротовим способом.

Безпека

Хоча Wi-Fi мережі можуть бути і відкритого типу, до яких може підключатися будь-який користувач, в основному для входу в Wi-Fi мережу необхідний спеціальний ключ - пароль. А щоб зловмисник не зміг цей пароль обійти, використовуються технології безпеки WPA і WPA2. Багато Wi-Fi маршрутизатори підтримують комбінований режим WPA / WPA2, який залежить від підтримки, що підключається.

Налаштування мережевої безпеки WPA2

надійність

Хоча технологія Wi-Fi вже досить давно на ринку, технічний прогрес змушує виробників щороку випускати нові пристрої. Але, як це часто буває, нові пристрої найчастіше виходять "сирими", і для надійної роботи доводиться чекати оновлень мікропрограм. Тому можна дати дві рекомендації - по можливості купувати перевірене часом і відгуками обладнання, або, якщо дуже хочеться бути на хвилі прогресу, вибирати найбільш солідних виробників.

Wi-Fi роутер Zyxel Keenetic

3G Wi-Fi маршрутизатори

Найпоширеніші Wi-Fi маршрутизатори підтримують вихід в Інтернет за технологією Ethernet, або як ще називають "кручений парі". За цією технологією працюють всі популярні домашні мережі, а при бажанні через Ethernet до Wi-Fi роутера можна підключити будь-який модем - наприклад ADSL або DOCSIS.

Найважче підібрати Wi-Fi маршрутизатор для бездротового 3G USB модему. В такому випадку маршрутизатор повинен вміти отримувати доступ в Інтернет не через Ethernet, а через USB порт. Крім цього, необхідно, щоб Wi-Fi роутер підтримував конкретну модель USB модему, тому що для кожного з них потрібні свої драйвера. Тому на українському ринку Wi-Fi маршрутизаторів з підтримкою 3G модемів досить мало, трохи більше десятка.

Тому на українському ринку Wi-Fi маршрутизаторів з підтримкою 3G модемів досить мало, трохи більше десятка

Wi-Fi роутер Zyxel Keenetic 4G

Мобільні Wi-Fi маршрутизатори

З розвитком мобільного Інтернету з'явився новий клас пристроїв - мобільні Wi-Fi точки доступу, або як їх ще називають MiFi. Такі пристрої відрізняються компактними габаритами і акумуляторною батареєю для 3-5 годин автономної роботи, що в свою чергу економить заряд підключаються до них пристроїв. Існують як більш універсальні мобільні Wi-Fi роутери з можливістю підключення поширених USB 3G модемів, так і компактні моделі з вбудованим модемом:

Мобільний 3G / Wi-Fi роутер Novatel MiFi 2200

Такі пристрої на вигляд більше нагадують мобільний телефон, і відмінно справляються з покладеною на них функцією - отримувати доступ в Інтернет через 3G з'єднання і розподіляти його через Wi-Fi мережу. Крім цього, на базі Novatel MiFi 2352 можна навіть організувати міні файловий сервер на карті пам'яті MicroSD.

висновок

Сьогодні ринок Wi-Fi маршрутизаторів може запропонувати пристрої для задоволення будь-яких потреб - від маленького мобільного Wi-Fi модему до розподілених мереж з використанням декількох точок доступу. Головне - визначитися з завданнями, які ви ставите для своєї Wi-Fi мережі.

Пристрої для мобільного Інтернету

Читайте також:

Автор: Артем Білодід

Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!