{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Wi-Fi в смартфонах - реальна можливість заощадити

Очевидно, що мобільний телефон, оснащений Wi-Fi, стає повноцінним мережним пристроєм, тобто з'являється можливість обмінюватися файлами з наладонниками і ноутбуками через бездротові мережі. Це, звичайно, великий плюс, але для даного завдання куди краще підійде зв'язок через Bluetooth. «Синій зуб» встановлено майже в кожному мобільному телефоні і, крім того, не вимагає для зв'язку наявності точки доступу. Так що передача файлів по мережі - це лише безкоштовний, не надто актуальний бонус.

Так що передача файлів по мережі - це лише безкоштовний, не надто актуальний бонус

Бездротові мережі все активніше обплутують сучасні міста

Можливість швидко подивитися сайти на екрані мобільника і без оплати дорогого GPRS теж цікава, але вторинна. Для телефону набагато більш актуальна функція передачі голосу через мережу за допомогою технології VoIP.

Тут варто згадати добрим словом Skype і йому подібних. Інтернет-телефонія - це не тільки якісна голосовий зв'язок, це, перш за все, велика вигода. Спілкуватися через інтернет з родичами з інших країн куди дешевше, ніж дзвонити за допомогою звичайних операторів. Wi-Fi в мобільному телефоні дозволить скористатися цією чудовою «халявою», не маючи під рукою ноутбука.

Як все це відбувається на практиці? Уявімо ситуацію. Власник телефону з Wi-Fi мирно п'є каву в затишному ресторанчику. Його телефон автоматично визначає, що він потрапив в зону дії Wi-Fi хотспот ресторану, і негайно підключається до інтернету. Вирішивши поспілкуватися з одним з далекої країни, власник телефону набирає його номер. Розумний пристрій здогадується, що дзвонити через інтернет буде дешевше і здійснює стандартну процедуру зв'язку двох клієнтів за допомогою протоколу SIP. Поспілкувавшись, заощадивши чимало грошей, власник телефону виходить з ресторану і, отже, втрачено зв'язок дії Wi-Fi. Телефон «помічає» це і тепер уже здійснює дзвінки через звичайного GSM-оператора.

Наявність такого знака на закладі вказує, що там є хотспот

Як ми бачимо, володар смартфона з Wi-Fi виявляється в безпрограшній ситуації в порівнянні з власником традиційного стільникового телефону. Він або платить менше при дзвінку через інтернет, або платить стільки ж при дзвінку з місця поза зоною дії Wi-Fi хотспот. Однак різниця у вартості самих апаратів, «с» і «без» Wi-Fi, виявляється дуже істотною. Виникає цілком резонне питання: «А чи варто переплачувати таку круглу суму за можливість ІНОДІ економити»? Як скоро окупляться вкладення в такий смартфон? Продовжимо розмірковувати.

Wi-Fi з російським відтінком

Очевидно, що вигода від володіння подібним смартфоном прямо пропорційна числу відкритих Wi-Fi точок у вашому місті, а також частоті відвідування місць, де вони розташовані. Жителі США проявляють дуже високу зацікавленість до нового засобу спілкування. Не дивно, адже в Нью-Йорку хотспоти встановлені в будь-якому мало-мальськи відвідуваному громадському місці. У Москві ж на момент написання статті ми нашили всього лише триста хотспотов з безкоштовним інтернетом. Якщо ви завсідник закладу, де встановлений один з них, то варто задуматися про придбання «смарта» з Wi-Fi. А якщо немає?

А якщо немає

Використання доступною VoIP-телефонії дуже зручно для корпоративних користувачів

В інших містах хотспотов і того менше. У більшості немає зовсім. Живучи в такому місці, потрібно дуже сильно подумати перед покупкою Wi-Fi смартфона.

Після таких слів може виникнути відчуття, що смартфони з Wi-Fi на даний момент (і в російських умовах) не надто актуальні. Це майже вірно. Більшості людей подібні пристрої абсолютно не потрібні - вони можуть спокійно прожити і без цієї цікавої функції. Але на будь-яке правило завжди знайдеться виняток. Тут таким винятком є ​​бізнес-клієнти.

Майже в будь-якому великому офісі варто Wi-Fi точка доступу для зв'язку комп'ютерів співробітників. Вона підключена до інтернету. Так чому б замість загальнодоступних точок не скористатися своєю офісної? Працівники витрачають божевільна кількість грошей на телефонні переговори з мобільників. Перейшовши на набагато дешевший SIP, компанія заощадить чималу суму, а співробітники зрадіють появі якісної і майже безперервного зв'язку.

Однак звичайні споживачі також можуть відчути значну користь для своїх гаманців при частих міжміських розмовах

Подібну райдужну перспективу, намальовану прихильниками новинки, затьмарює лише один факт: поки ще не зроблений дешевий мобільний телефон з Wi-Fi «на борту». Рідкісна компанія може забезпечити своїх співробітників пятісотдолларовимі «Смарт» - саме в моделі подібного цінового рівня зазвичай ставиться бездротової мережевої клієнт.

У підсумку виходить парадоксальна ситуація, коли в повній мірі новинку не може використовувати жодна з цільових груп клієнтів. Однак є надія, що в найближчий час можуть відбутися позитивні зміни. Число безкоштовних точок доступу, принаймні в Москві і Пітері, зростає на очах. Крім того, існують проекти покриття всієї території столиці бездротовою мережею. Один з них - Golden WiFi - вже успішно розвивається. До сих пір зона покриття «золотий мережі» не вийшла за межі центральних районів міста, а й це вже серйозне досягнення.

Поки ж найактуальнішим засобом спілкування через мобільний Wi-Fi є нечисленні безкоштовні точки доступу. Питанням їх пошуку присвячений наступний розділ.

Інший спосіб застосування бездротового доступу в Мережу актуальний вже для звичайних користувачів, які переїжджають в новобудови. Найчастіше девелопери заздалегідь серед інших комунікацій створюють в таких будинках Ethernet-мережі, які підключаються до місцевих провайдерів. А ось звичайний міський телефон з'являється в нових будинках не відразу в силу того, що цими питаннями досить неспішно розповідає «монстр» МГТС. Якщо не доводиться часто дзвонити на міжмісто, то з завданнями оперативного зв'язку впорається і звичайний GSM-телефон, але при великій кількості міжміських дзвінків вигідніше придбати недорогу точку доступу, підключену до локальної мережі, і здійснювати дзвінки через VoIP. В результаті може набігти досить солідна економія коштів.

Я йду шукати!

Напевно, гуляючи по центру Москви, ви хоч десь бачили чорно-білий значок «інь-янь». Це - офіційний символ наявності в даному місці точки Wi-Fi. Такі мітки можна знайти на дверях «Макдональдсов», кав'ярень або кінотеатрів. У подібних місцях інтернет зазвичай безкоштовний, тоді як в готелях майже завжди доведеться викласти певну суму за використання мережі.

Однак найчастіше ці знаки висять десь непомітно. Наприклад, автор регулярно відвідував кінотеатр «35 мм» і лише недавно, зовсім випадково, дізнався про наявність в ньому безкоштовної Wi-Fi мережі. Щоб подібних конфузів траплялося менше, існують спеціальні каталоги безкоштовних точок доступу. Рекомендуємо звернути увагу на CNews.WiFi . У цьому каталозі можна здійснювати пошук по місцю розташування точки (наприклад, по найближчій станції метро) або за типом закладу (вокзали, аеропорти, розважальні клуби).

У цьому каталозі можна здійснювати пошук по місцю розташування точки (наприклад, по найближчій станції метро) або за типом закладу (вокзали, аеропорти, розважальні клуби)

Для створення власної бездротової мережі досить WiFi-рутер підключеного до локального Ethernet-з'єднання

Зазначений каталог зберігає інформацію тільки про хотспоти на території Росії. Збираючись в поїздку за кордон, вам, напевно, було б цікаво дізнатися про наявність Wi-Fi мережі поруч з місцем проживання або роботи. В цьому випадку вкрай корисним виявиться цей сайт . Тут можна знайти інформацію про всі безкоштовних точках доступу в будь-якій країні. Зрозуміло, подібний проект занадто глобальний, тому багато непопулярних точки доступу залишилися непоміченими. Тому при необхідності варто заглянути в приватні каталоги хотспотов США і країн Євросоюзу .

На жаль, навіть приватні каталоги не завжди містять інформацію про всі відкриті точках доступу. Тому рекомендуємо вам самий «правильний» спосіб пошуку мереж вже на місці: не вимикайте Wi-Fi на своєму смартфоні і періодично поглядайте на екран. Ймовірно, ви вже знаходитеся в зоні дії непізнаною мережі. Існує навіть хобі - «варчакінг». Учасники цієї «гри» шукають незареєстровані хотспоти і, знайшовши, малюють на асфальті крейдою спеціальний знак. Правда, здебільшого «жертвами» варчакеров стають незахищені хоча б WEP-шифруванням домашні бездротові мережі.

Іншими словами, смартфон з Wi-Fi - це не стільки практично, скільки цікаво. Вдалого полювання на хотспоти! А ми тим часом перейдемо до вибору моделі мобільного телефону.

Вибір «трубки»

Отже, ви зважилися змінити свій традиційний телефон на цікавий гібрид мережевих технологій і смартфона. Запевняю, ламати голову над вибором моделі телефону не доведеться. Просто через малого їх числа (поки).

Найцікавіша і наворочена модель смартфона з інтегрованим Wi-Fi - це, звичайно ж, нова Nokia N95 . У невеликій сірий корпус інженери Nokia сховали майже всі існуючі нині мобільні технології. Це і камера з роздільною здатністю - 5 МП. Зйомка відео здійснюється з роздільною здатністю 640 на 480 пікселів. Теж вельми солідну досягнення. Потім увагу привертає вбудований приймач GPS. Функція ця більш типова для КПК і комунікаторів. Мініатюрний екран телефону навряд чи буде настільки ж ефективним для перегляду карт в порівнянні з VGA-дисплеєм «повноцінних» GPS-навігаторів. Втім, на смак і колір товаришів немає - багато більше цінують мініатюрність пристрою. На тлі подібних функцій наявність повноцінного mp3-плеєра, радіо і 3D-прискорювача для Java ігор є не найбільшими досягненнями, але про їхню наявність теж не слід забувати.

На тлі подібних функцій наявність повноцінного mp3-плеєра, радіо і 3D-прискорювача для Java ігор є не найбільшими досягненнями, але про їхню наявність теж не слід забувати

Nokia N95 на даний момент один є одним з найбільш просунутих смартфонів з підтримкою WiFi

Ейфорія від цієї моделі моментально проходить після єдиного погляду на її вартість. Народна прикмета: якщо ціна в умовних американських одиницях виражається вже цифрою з чотирма розрядами - чекай біди. Ну не може телефон, навіть самий прегарний, коштуватиме півтори тисячі умовних. На щастя, Wi-Fi присутній і в молодших моделях N-серії - N80 Internet Edition , N91 і N93 .

З перерахованих смартфонів найдоступнішим є N80 IE. У цій моделі привертає досить якісна трьохмегапіксельна камера. Крім того, відразу увагу привертає нестандартне дозвіл екрана - 352 на 416 пікселів. Поєднання «великого» екрану і Wi-Fi, на наш погляд, є досить вдалим рішенням. Власник телефону зможе використовувати бездротову мережу не тільки для розмов, але і для комфортного перегляду сайтів.

Власник телефону зможе використовувати бездротову мережу не тільки для розмов, але і для комфортного перегляду сайтів

смартфон Qtek 8310 став в 2005 році піонером серед комунікаційних пристроїв, що підтримують WiFi

Крім того, не слід забувати про вже згаданому «дідка» Qtek 8310 . Ця модель 2005 року випуску ще продається в магазинах. Причому є поки порох в порохівницях у славного «піонера» мобільного Wi-Fi - його технічні параметри актуальні й досі. Екран з роздільною здатністю 320 x 240 - добре. Операційна система Windows Mobile 5.0 - просто чудово. Далі стандартний набір - мегапіксельна камера, відео, плеєр.

Тим же, хто женеться за новинками, варто звернути увагу на більш нові моделі від HTC - 4350 . Екран і ОС не відрізняються від Qtek 8310 . Принципова різниця лише в наявності неймовірно зручною бічною клавіатури, що висувається. Тут дуже стане в нагоді функція розвороту екрану, що з'явилася в п'ятій версії операційної системи від Microsoft. Для дзвінків та інших «телефонних справ» користуємося звичайною цифровою клавіатурою і вертикальним положенням екрана. Якщо необхідні «функції КПК» - повертаємо трубку на 90 градусів, обертаємо зображення і висуваємо буквенную клавіатуру. Набирати SMS і базікати по мобільному «асьці» з неї - одне задоволення.

Разом

На наш погляд, час повального переходу на зв'язок через Wi-Fi ще не настав. Спостерігаються позитивні тенденції, але потрібен час, щоб ця функція була не просто цікавою розвагою, але і реально економила власнику гроші. Однак якщо ви купили Nokia N80 за стиль або HTC S710 за клавіатуру, то не варто забувати про наявність Wi-Fi - поговорити по телефону майже безкоштовно ще нікому не заважало.

Андрій Гришин

Як все це відбувається на практиці?
Виникає цілком резонне питання: «А чи варто переплачувати таку круглу суму за можливість ІНОДІ економити»?
Як скоро окупляться вкладення в такий смартфон?
А якщо немає?
Так чому б замість загальнодоступних точок не скористатися своєю офісної?
Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!