{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Windows 10: дата релізу, ціна і все, що потрібно знати

Windows 8.1 був представлений публіці в минулому жовтні, але це не означає, що Microsoft Windows пішли на канікули. Замість цього вони почали працювати над наступним великим випуском. Новий продукт називається Windows 10, і він буде безкоштовним для більшості ПК, планшетів і смартфонів. Він також надається для Xbox One, щоб всі пристрої Microsoft могли працювати в рамках однієї системи. Багато деталей і особливості нової операційної системи поступово розкривалися до офіційного виходу. Ми зібрали найбільш важливі повідомлення і чутки.

Windows 10 - це наступна повноцінна версія Windows. Microsoft вперше представили її 30 вересня 2014 року в Сан-Франциско. Microsoft хочуть замінити Windows 8 новим брендом Windows 10 тому, що Windows 8 була не дуже добре прийнята критиками і користувачами. Microsoft також говорять, що не використали назву Windows 9, так як це «було б не правильно».
Компанія також не хоче використовувати бренд Windows One, тому що вони вже мають продукт зі словом «One» в назві. Нова ОС має прибрати багато елементів Windows 8, які не сподобалися користувачам, і в той же час повернути функції Windows 7.


Microsoft підтвердили, що Windows 10 буде безкоштовним для клієнтів, які використовують Windows 8.1, Windows 7 і Windows Phone 8.1. Як було сказано на брифінгу, присвяченому Windows 10, безкоштовне завантаження буде доступна протягом року після офіційної дати релізу.
Оновлення для користувачів вийде «влітку», як було підтверджено. Багато хто припускає, що воно буде доступно вже з червня. Пробна версія операційної системи вже доступна для всіх бажаючих. Повідомлення про те, що Windows 10 буде доступна безкоштовно для користувачів Windows Phone, означає, що компанія вирішила відмовитися від окремої мобільної платформи.
Замість цього Windows 10 буде відрізнятися в залежності від пристрою і забезпечить максимальну взаємодію всіх продуктів Microsoft - ноутбуків, настільних ПК, планшетів, а також Xbox One, смартфонів і носяться аксесуарів.


Microsoft розробляють дві версії Windows 10. Обидві версії будуть використовувати однаковий код, але будуть відформатовані відповідно до різних розмірами екранів. Перша версія для ПК і планшетів з екраном від 8 дюймів і вище. Друга версія для смартфонів і маленьких планшетів (фаблет) до 8 дюймів.

Функції версії для ПК і планшетів

  • Панель завдань тепер має вікно пошуку з мікрофоном і помічником Cortana. Ви можете натиснути на вікно пошуку і вводити запити для веб-сторінок, встановлених додатків, документів і налаштувань. Цей пошук може поширюватися на всі синхронізовані з Windows 10 пристрої і OneDrive.
  • Тепер знову є доступ до меню Пуск в стилі Windows 7, а також до панелі завдань, яка все ж має деякі іконки з Windows 8. Меню Пуск можна розгорнути в повноекранний режим, що може стати в нагоді в сенсорних пристроях.
  • Можна отримати доступ до Action Center, який має кнопки швидкої дії і повідомлення, які можуть розширюватися. Ви також можете взаємодіяти з додатками за допомогою повідомлень, якщо розробник програми забезпечив таку функціональність.
  • Новий додаток налаштувань. Це комбінація Панелі Управління з Windows 7 і налаштувань з Windows 8.
  • Режим пристрою 2-в-1. Режим 2-в-1 працює як повноцінна система Windows 10, тому ви зможете користуватися такими функціями як панель задач і меню Пуск.

Фунцкіі версії для смартфонів і фаблет

  • Пуск в стилі Windows 8, який з'являється після розблокування пристрою. Ви можете провести по екрану вправо, щоб побачити недавно встановлені програми або зверху вниз, щоб отримати доступ до Action Center, який синхронізований з ПК.
  • Комбіноване додаток налаштувань доступно і для телефонів. Воно універсально для всіх форм-факторів.
  • Клавіатура Word Flow все ще присутній, але вона була покращена. Також над клавіатурою є нова кнопка мікрофона для введення голосових команд. Вона здатна розпізнати імена контактів і розставляти розділові знаки.
  • Покращена система повідомлень, що дозволяє миттєво перемикатися між різними типами повідомлень (Skype, СМС і т.п.).
  • Microsoft підкреслили, що ця версія Windows налаштована для пристроїв з розміром екрану менше 8 дюймів, але була розроблено, як версія для ПК. Вона буде мати універсальні додатки, а також глибоку інтеграцію з Skype.

Голосовий помічник Cortana тепер постане для ПК і планшетів. Вона знає 7 мов і може наслідувати Йоді з Зоряних Воєн. Вона доступна для виклику в панелі завдань і в новому пошуковому вікні.
Ви можете задавати питання вголос, і Кортан відповість, надавши також відповідні результати на екрані. В якості альтернативи ви можете вводити команди для Cortana у вікні пошуку. Крім того, цифровий помічник може проводити пошук по жорсткому диску і OneDrive, а також відправляти повідомлення по електронній пошті.


Також в Windows 10 буде представлений новий веб-браузер. Його кодову назву Project Spartan. Він розроблений у повній відповідності з додатками Windows 10. Він також матиме підтримку помічника Cortana. Хоча Microsoft може зберегти ім'я Internet Explorer для корпоративних користувачів, споживчий браузер буде перейменований, але назва Project Spartan навряд чи залишиться надовго.
via

Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!