{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Заміна акумулятора в планшеті своїми руками

  1. Причини виходу АКБ з ладу
  2. Як вибрати відповідну батарею
  3. Заміна акумулятора в планшеті Samsung
  4. Заміна акумулятора в планшеті «бюджетного» китайського виробництва

Не секрет, що з часом рівень заряду батареї у багатьох гаджетів знижується. Тому кожному власникові не завадить познайомитися з тим, як здійснюється заміна акумулятора в планшеті своїми руками. Звичайно, можна особливо не замислюватися і скористатися послугами ремонтного сервісу. Але якщо є бажання навчитися чогось самостійно, спробувати ніколи не завадить. Придбання конкретних нескладних навичок допоможе не тільки зрозуміти, як замінити акумулятор в планшеті, але і з користю провести час, значно заощадивши власний бюджет.

Причини виходу АКБ з ладу

Якщо в електричній мережі присутні постійні перепади напруги, акумулятор може не справлятися з різкою зміною амплітуди струму і періодично дає збої в роботі. В цьому випадку планшет може вимкнутися раптово, а потім «запускається» самостійно. Безумовно, це може значно зменшити термін роботи акумулятора.

Деякі різновиди АКБ, виготовлені на основі літію, мають порівняно недовгий термін служби, незважаючи на інші переваги. Ємність батареї з часом падає, вона розряджається дуже швидко , І тому її слід змінити.

Також можуть мати місце і пошкодження самої батареї планшета внаслідок перепадів температури або підвищеної струмового навантаження при використанні особливо потужних пристроїв для зарядки гаджетів.

Як вибрати відповідну батарею

Перед тим як купувати акумулятор, необхідно зрозуміти, яке джерело живлення був встановлений в пристрої раніше. Як правило, це написано на самій АКБ. Зазвичай в переважній більшості гаджетів встановлені батареї на основі літію: літій-полімерні (Li-pol) або літій-іонні (Li-ion).

Також перед придбанням слід знати точний розмір батареї, тому при наявності сумнівів краще показати стару батарею продавцеві в якості зразка. Можна для цікавості самостійно виміряти акумулятор, дізнавшись, які у нього довжина, ширина і товщина, щоб в майбутньому точно знати всі необхідні параметри.

Ємність акумулятора вибирається або така ж, як і у старого, або можна взяти АКБ великого об'єму, але такого ж розміру, як і попередня. За вартістю це обійдеться дорожче, але планшет буде працювати набагато довше. Батареї, стандартно встановлюються в недорогі планшети, мають ємність максимум 4000 мАг.

Для того щоб не доводилося знову і знову міняти джерело живлення, краще придбати АКБ, ємність якої, як мінімум, в два рази більше попередньої. Фахівці в галузі електроніки радять навіть купувати елемент з мінімальною місткістю 7000 мАч.

У зв'язку з тим, що на ринку пропонується величезна кількість планшетів різних модифікацій, можуть виникнути проблеми з пошуком потрібного акумулятора. Джерела живлення з підвищеним рівнем ємності продаються в спеліальних інтернет-магазинах, або можна зв'язатися з будь-яким автором популярних статей на тему ремонту електроніки, який може допомогти в придбанні потрібної АКБ.

Заміна акумулятора в планшеті Samsung

На відміну від інших, більш дешевих китайських моделей, міняти АКБ у «Самсунг» досить просто. Це не становитиме особливих труднощів навіть для новачка, так як заміна акумулятора на планшеті більш високої якості завжди відбувається без витрати додаткових зусиль і з використанням мінімальної кількості інструментів або підручних засобів. Знадобляться хрестоподібна викрутка, лопатка з пластмаси і пінцет.

Щоб витягти акумулятор, потрібно спочатку від'єднати дисплей від корпусу гаджета, використовуючи при цьому пластмасову лопатку. Знімається він легко, важливо тільки стежити за тим, щоб вчасно підчепити засувки по кутках, щоб уникнути їх пошкодження через необережність.

Усередині планшета будуть відразу видно кілька наклейок, які оберігають шлейф. Наклейки знімаються пінцетом, засувки шлейфів відкриваються і знімаються. За допомогою стандартної хрестоподібної викрутки викручуються гвинтики, на яких тримається АКБ. Старий акумулятор витягується, на його місце встановлюється аналогічний новий. Гвинтиків, які фіксують АКБ всередині планшета, має бути вісім.

Швидкість роботи і сам процес установки джерела живлення в планшет Samsung спрощується ще й через те, що не потрібно проводити запаювання дротів паяльником: сама АКБ забезпечена пластмасовою вилочкою, що закриває дроти, яка без праці вставляється в спеціальне «гніздо» на материнській платі.

Після установки нової батареї шлейф потрібно акуратно защипнути назад, злегка притискаючи і не забуваючи про куточках.

Заміна акумулятора в планшеті «бюджетного» китайського виробництва

Процес заміни акумулятора в таких гаджетах самостійно можливий, але він буде набагато більш ризикованим і трудомістким через те, що рядові китайські виробники часто дуже недбало ставляться до внутрішньої «начинки» планшета. Звичайно, і вартість такого пристрою на порядок нижче, ніж у того ж самсунга, але його ремонт своїми руками може перетворитися в рішення тендітної технічної головоломки. Наприклад, доведеться обережно і ретельно розбиратися, куди йде той чи інший проводок, або добряче попрацювати зі зняттям кришки.

При роботі з багатьма китайськими гаджетами завжди виникає питання, чи можна поміняти акумулятор на планшеті, розкрити який, на перший погляд, не представляється можливим. Дістатися до самої АКБ буває непросто: здається, що екран намертво прироблений до корпусу, а кволі пластмасові засувки ходять туго і можуть зламатися при сильному натисканні. Однак умільці в області електроніки пропонують використовувати звичайну пластикову карту. З її допомогою цілком реально вилучити батарею, не пошкодивши сам пристрій.

Спочатку слід уважно оглянути гаджет, візуально «протестувавши» його на наявність хоча б невеликого зазору (щілини) між дисплеєм і корпусом. Можна обережно спробувати підчепити щілину нігтем, домагаючись того, щоб вона стала достатньою для проникнення в неї пластикової карти. Вставити карту в щілину, провести нею по всьому периметру планшета, домагаючись підйому дисплея. Підчепити картою куточки пристрої, акуратно відкриваючи всі можливі засувки. Як тільки планшет буде майже повністю розкритий, обережно від'єднати руками дисплей від корпусу.

Найчастіше батарея в таких пристроях прикріплюється на двосторонній скотч. Щоб вийняти її з пристрою, потрібно легенько підчепити її картою знизу і підтягнути вгору. При цьому слід звернути увагу на те, що акумулятор припаяний до материнської плати двома проводками. Потрібно запам'ятати їх правильне положення - це знадобиться при установці нового джерела живлення.

Потрібно запам'ятати їх правильне положення - це знадобиться при установці нового джерела живлення

Після вилучення з пристрою старої батареї знімається ізоляція з обох дротів нової, потім треба буде залудити їх паяльником і правильно припаяти до плати, пам'ятаючи про те, що проводок червоного кольору це «+», а чорного - «-». Після цього перевірити за допомогою лупи пайку контактів, щоб уникнути короткого замикання.

Новий акумулятор укладається на те ж саме місце. Спочатку акуратно скласти проводки, потім АКБ, потім, злегка притиснувши її, приклеїти двостороннім скотчем, поправити все зняті шлейфи, в тому числі і антену WiFi.

Серед схожих варіантів є ще серія «Блісс» від Nexus. Якщо виникає питання про те, як поміняти акумулятор на планшеті такого типу, ситуацію може «врятувати» наявність винятково в торці пристрою. Орудувати пластиковою карткою в даному випадку не доведеться, тому що корпус його знімається легко за допомогою викрутки. Всередині «Блісс» виглядає майже так само, як і багато китайських аналоги, все його проводки, в тому числі і контакти АКБ, припаяні до системної плати.

Перед тим як остаточно закрити планшет, доцільно перевірити роботу кнопок і наявність люфтів в материнській платі. Можна відразу ж включити пристрій і перевірити його працездатність. Якщо не включається планшет, нічого страшного: швидше за все, акумулятор може бути недостатньо заряджений. Слід провести зарядку АКБ, і гаджет буде знову готовий до використання.

Читайте про заміну акумулятора iPad тут →

Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!