{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Заряд батарейки і спалах SB-900

Тема модерується автором. Stanislav Alekseevit
повідомлень: 1531

в Клубі: 4153 дні
Сибір 15.06.2014 17:59:09 | Re [kwsanek]: Якщо "лупите" на повну міць можливо спрацьовує захист від перегрева.А так вам правильно сказали -Саньyo Енелуп по тестах кращі акумулятори, я б ще GP рекомендував, які за технологією ReCyko. AquaZ
повідомлень: 365
фотографій: 25
в Клубі: 3503 дня 16.06.2014 1:18:25 | Re [Stanislav Alekseevit]:
Stanislav Alekseevit писал (а):

Якщо "лупите" на повну міць можливо спрацьовує захист від перегрева.А так вам правильно сказали -Саньyo Енелуп по тестах кращі акумулятори, я б ще GP рекомендував, які за технологією ReCyko.


За якими це таким тестам? Вони добре тримають заряд протягом довгого часу по тестах. Але ось навіть звичайні 2100 NiMH свіжо заряджені дадуть більше пихов, причому відсотків на 20. За тестами Сил Арени. А навіщо енелупи тоді, коли перед кожною зйомкою я хочу переконатися в тому, що мої акки заряджені повністю? За якими це таким тестам Виправлено AquaZ 16.06.2014 1:18:44 Stanislav Alekseevit
повідомлень: 1531
в Клубі: 4153 дні
Сибір 16.06.2014 5:04:22 | Re [AquaZ]: Акумулятори Sanyo Eneloop зроблені за новою технологією LSD, вона має безліч переваг, основні це низький саморозряд і здатність працювати в умовах великих навантажень.
Виробляються тільки в Японії.
Найбільший виробник акумуляторів, корпорація Sanyo в 2005 році провела дослідження ринку, і з'ясувала, що основний недолік NiMH акумуляторів перед батарейками високий рівень саморозряду. Через рік компанія представила перший акумулятор виконаний за технологією низького саморозряду. У перекладі на російську мову це означає що батарея буде працездатна через кілька тижнів або місяців навіть коли вона просто лежить на прилавку магазина, або знаходиться у вимкненому пристрої. Область застосування звичайних акумуляторів обмежується лише пристроями де потрібні великі струми в перебігу короткого періоду часу.
З появою батарей Eneloop від Sanyo нікель-металогідридні акумулятори можуть бути використані в пристроях в яких раніше застосовувалися тільки одноразові лужні батарейки, наприклад, годинник або пульт дистанційного керування. А при використанні в інших гаджетах, таких як цифрові фотоапарати, або ліхтарики вони можуть знаходиться в зарядженому стані протягом декількох тижнів або місяців поспіль, і якщо раптом відключать електрику ваш ліхтарик вас не підведе.
Побічним ефектом технології низького саморозряду виявилася можливість заряджати акумулятори на заводі і продавати їх готовими до використання.
Корпорація Sanyo перша в світі випустила акумулятор з низьким саморазрядом який отримав назву ENELOOP, воно походить від слів Energy (енергія) і Loop (цикл).
Технологія низького саморозряду отримала назву low self-discharge nickel-metal hydride battery, скорочено LSD.
Після появи акумуляторів Eneloop інші виробники стали використовувати дану технологію за ліцензією Sanyo, але як показують численні тести і рейтинги їх продукція не дотягує до оригіналу. Пізніше компанія випустила модифікації Eneloop зі збільшеним ресурсом, а також зі збільшеною ємністю.
Трохи про технології
Сучасна Ni-MH батарея складається з двох металевих смужок (анод і катод), які розділені непроводящей пористої плівкою пластика (сепаратор). Ці три смужки укладаються один на одного і згортаються в котушку. Котушка поміщається в металевий корпус і занурюється в рідину (електроліт).
Саморозряд в акумуляторах обумовлений трьома причинами:
1.Хімічний розкладання катода
2.Естественное руйнування анода
3.Прімесі в аноді
Яким чином було зменшено саморазряд в Eneloop?
Хімічне розкладання катода була істотно знижено за рахунок використання нового сплаву з понад впорядкованої кристалічної гратами. Як додаткова перевага нового сплаву збільшується електрична потужність батареї і зменшує внутрішній опір, що дозволяє працювати на більш високих токах розряду. Ще одна перевага нового сплаву, це менший вміст кобальту, необхідного для стабілізації структури. Анод був посилений ще одним новим матеріалом, який знижує природне руйнування. Крім того, сепаратор і електроліт були вдосконалені для забезпечення низького саморозряду в Eneloop.
Відмінності акумуляторів Eneloop
Практично не втрачають заряд
Завдяки використанню нового сепаратора батареї зберігають близько 75% свого заряду після 3-х років зберігання при температурі 22 ° C. Акумулятори Eneloop продаються "готовими до використання". Акумулятори з низьким саморазрядом гарні для використання в фотоапаратах та інших пристроях які споживають багато енергії. Через низький саморазряда вони також підходять для приладів використовуваних періодично, інтервали між зарядами в яких можуть доходити до року. Наприклад вони можуть бути використані в годинах, пультах дистанційного управління, іграшках, комп'ютерних мишок, клавіатурах і ін.
Порівняння на малюнку вище показує що Eneloop зберігають 85% своєї енергії після року зберігання тоді як звичайні акумулятори Sanyo (вважаються лідерами в своєму сегменті) всього лише 50%. Після 3-х років зберігання батареї Eneloop як і раніше зберігають 75% свого заряду тоді як звичайні NiMH акумулятори стали порожніми.
У деяких NiMH батарей швидкість саморозряду ще вище, часто буває що вони втрачають 1% своєї ємності в день.
eneloop capacity
Багато користувачів забувають про таку характеристику як напруга. Порівняння звичайних акумуляторів з Eneloop при розряді струмом 740мА наведено на малюнку нижче.
eneloop voltage
Через 3 місяці зберігання ваш фотоапарат покаже що звичайні акумулятори повністю розряджені.
висока токотдача
У наш час випускається багато електронних пристроїв споживають високі струми. Під час відповідальної фотосесії фотографу важливо щоб спалах заряжалась максимально швидко. Моделісту важливо щоб радіокерована модель працювала на повну потужність, неякісні джерела живлення можуть привести до фіаско в змаганнях. Або уявіть собі ситуацію що пульт управління раптом перестав працювати через те що батарейки видають малу потужність і дорогий літак / вертоліт полетів за горизонт ...
Технологія і японське виробництво акумуляторів Eneloop зводить до мінімуму дані ризики, тому що ці батареї можуть працювати на дуже високих токах розряду і утримувати робоче напруга. У звичайних акумуляторах і батарейках напруга падає при високих навантаженнях, через деякий час апарат показує низький рівень заряду і припиняє роботу.
Цей графік показує характеристики Eneloop при розряді струмами 400мА, 1000мА, 2000мА, 4000мА.
eneloop current
Висока продуктивність при низьких температурах
Робочі специфікації акумуляторів Eneloop дозволяють експлуатувати їх при температурах -20 градусів, в той час як звичайні акумулятори / батарейки в аналогічних умовах будуть просто марні.
eneloop low temperature
Стабільне робоча напруга
Одним з основних переваг Eneloop є високий і стабільний рівень напруги. Багато пристроїв вимикаються при падінні напруги до 1.1 В. У звичайних NiMh акумуляторів падіння напруги починається відразу після початку роботи і плавно знижується до критичних позначок, які в більшості пристроїв знаходяться в діапазоні 1.15-1.08 Вольт. Ця особливість не дозволяє використовувати їх на повну потужність. Eneloop ж буде підтримувати високий рівень напруги тривалий час і тільки коли заряду практично не залишиться воно впаде нижче рівня 1.1 В. Це одна з причин чому ви можете зробити більше фотографій з Eneloop ніж зі звичайними 2700 mAh акумуляторами.
eneloop voltage
Більше термін служби, більше економія
Однією з найбільш важливих характеристик акумулятора є термін служби, тобто яка кількість циклів заряд / розряд акумулятор може витримати без втрати ємності. Цей параметр найбільш складно виміряти.
Ресурс більшості NiMh акумуляторів становить 300 циклів. Акумулятори Eneloop мають ресурс в 1500 циклів. Це означає що в більшості випадків вони пропрацюють у вас до 10 років, дозволять добре заощадити, а також подбати про екологію Stanislav Alekseevit
повідомлень: 1531
в Клубі: 4153 дні
Сибір 16.06.2014 5:14:15 | Re [Stanislav Alekseevit]: графіка не відобразилися, зайдіть на сайт найдёте.Сам користуюся більше року, тому і рекомендую, а так кожен сам собі господар. kwsanek

автор теми
повідомлень: 317
фотографій: 4
в Клубі: 2082 дня 18.06.2014 14:17:27 | Re [мерзла Собака]:
Мерзла Собака писал (а):

До речі якщо якщо Ваші АКК. чесно відпахали вже три роки то для них це ціле життя.


відпрацювали і ще працюють, всунув в ненажерливий ліхтарик добу горіли і нічого світло тільки трохи притих. Бентежить тільки відмова спалаху, але не проблема вимкнути і включити.
Спасибі товаришу за наводку про Sanyo ціновий діапазон такий же як у моїх. У пошуках кольору ...

За якими це таким тестам?
А навіщо енелупи тоді, коли перед кожною зйомкою я хочу переконатися в тому, що мої акки заряджені повністю?
Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!